Dekupaj Testere

Günümüzde kullandığımız testere çeşitleri sayesinde farklı malzemeleri işleyebiliyoruz. Eğer siz de birbirinden farklı malzemelerle çalışıyorsanız, değişik testere modellerine ihtiyaç duyacaksınız. Bu testere çeşitleri arasında yer alan bir testere türü de dekupaj testere olarak karşımıza çıkmaktadır. Dekupaj testereler, hem marangoz ve benzeri profesyoneller tarafından hem de ahşap ve benzeri malzemelerle çalışmayı seven yaratıcı hobiciler tarafından sıklıkla tercih edilen testere çeşitleridir.

<strong>Dekupaj testere nedir?</strong>

Dekupaj testere nedir?

Dekupaj testere, adını dekupaj kelimesinden alır. Dekupaj demek, parçalara ayırmak demektir. Ancak parçalara ayırma işlemi bir çevre üzerinden gerçekleşir. Böyle bakıldığında, dekupaj testereler belli materyallerden belli şekilleri kesip çıkarmak için oldukça işlevsel testere çeşitleridir. Dekupaj testere kullanımı yalnızca büyüklü küçüklü atölyelerde değil, aynı zamanda kendi özel hobi alanlarınızda da oldukça uygun kesimler yapmanızı sağlar. Dekupaj testereler, dekupaj testere tezgahı üzerinde ya da elle kullanılabilir. Aynı zamanda dekupaj testere kullanımında belirli aralıklarla dekupaj testere ucu değiştirmek isteyebilirsiniz.

<strong>Dekupaj testere ne işe yarar? </strong>

Dekupaj testere ne işe yarar?

Dekupaj testere nedir sorusundan sonra dekupaj testere ne işe yarar sorusunun yanıtını biraz daha açalım. Dekupaj testereler, bir malzemeden kesip çıkarmak istediğiniz ayrıntılı şekiller için bir hayli ideal testere çeşitleridir. Dekupaj testere ile neler yapılır? Dekupaj testereler ile yapacağınız malzeme kesimlerinde elde edeceğiniz sonuç daha estetik ve sanatlı olacaktır. Örneğin bir ahşap malzemenin üzerine çizdiğiniz detaylı bir çizimi kesmek isterseniz, dekupaj testere kullanarak bu ince işi layığıyla yapabilirsiniz. Özellikle kendi kişisel atölyelerinizde ahşap ile ilgili hobileriniz varsa, elinizde bulunması gereken testere çeşitlerinden biri de yukarıda belirttiğimiz üzere ince işlerde ideal olması nedeniyle dekupaj testerelerdir. Dekupaj testereler, farklı dekupaj testere bıçağı çeşitleri ile çalışabilir. Bu da sizin nasıl bir malzemeyi işlemek istediğinize bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

<strong>En uygun dekupaj testere fiyatları<strong>

En uygun dekupaj testere fiyatları

Çevrenizden aldığınız dekupaj testere tavsiyesi sonucunda siz de bir dekupaj testere satın almaya karar verdiyseniz, sıra bütçenize uygun dekupaj testere çeşitlerine göz atmaya gelmiş demektir. En ucuz dekupaj testere fiyatları için sitemizde bulunan ürünleri incelemeniz yeterlidir. Dekupaj testere en ucuz ve en kaliteli modelleri ile n11.com mağazalarında sizleri beklemektedir. Attlas dekupaj testere, Bosch dekupaj testere fiyatları ve diğer duyulmuş markaların dekupaj testere ürünleri için doğru yerdesiniz. En uygun dekupaj testere fiyatları için kategorimizi gezmeniz yeterlidir. Eğer dekupaj testere ucu da satın almak isterseniz, buraya tıklayarak dekupaj testere ucu çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz.

Dekupaj Testere

için 1,778 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (10)
A-Bant (2)
A.O.K. (1)
Aeg (28)
Akfix (1)
Astor (2)
Atlas (2)
Attlas (16)
Ban-co (1)
Bavaria (13)
Bosch (270)
Catfiller (8)
Catpower (42)
Chattel (1)
Craft (3)
Crown (9)
Dewalt (48)
(472)
(16)
Dremel (1)
Dwt (2)
Einhell (135)
Eltos (1)
Fein (1)
Felisatti (5)
Ferm (13)
Festool (1)
Flex (1)
Ford (4)
Hitachi (66)
Hyundai (3)
İTHAL (1)
Jetco (1)
Kanca (1)
Kawasaki (2)
Kengo (1)
KL (13)
KLPRO (22)
Mac (1)
Makita (177)
Maktec (15)
Max-extra (10)
Max-Extra (6)
Metabo (12)
Milwaukee (4)
Orient (1)
Osaka (3)
Pro-Max (2)
Proter (12)
Prox (2)
Proxxon (30)
Radyal (2)
Rbt (20)
Roney (2)
Rrtmax (9)
Rtm (1)
Rtrmax (35)
Ryobi (12)
Sappower (3)
Saro (1)
Scheppach (13)
Sedef (1)
Sgs (12)
Skil (4)
Sparky (2)
Stanley (11)
Stayer (3)
Tomax (11)
Trotec (1)
WolfCraft (1)
Wonder (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(164)
(130)
(43)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç Türü

(69)
(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(115)
ve üzeri (155)
ve üzeri (163)
ve üzeri (165)
ve üzeri (170)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL