TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dekupaj Testere

için 632 sonuç bulundu.

Dekupaj Testere

Evde ve iş yerlerinde malzemeyi kesmek ya da belirli bir işi gerçekleştirmek için testereler en büyük yardımcılarınızdan biridir. Metal, taş, ahşap gibi malzemeleri şekillendirmek, kesmek için en ideal alettir. Testereler, birkaç çeşitten oluşmaktadır. En fazla alanda kullanabileceğiniz testere modelleri genellikle dekupaj testere modelleridir. Hem düz çizgiler hem de kavisler için en ideal kesmeyi genellikle bu testere modelleri sağlar. Dekupaj testere çeşitleri profesyonel alanda ustalar tarafından kullanılabildiği gibi evde, bilinçli bir kullanıcı tarafından hobi gibi amaçlar için de kullanılabilir. Kesilecek malzemeye göre testerenin ucunu değişmek mümkündür. Dekupaj testere ile yapılabilecekler oldukça fazladır. Ahşabı, betonu, plastiği çoğu maddeyi kolaylıkla kesebilir, onlara istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Dekupaj Testere ile Çoğu Kesim İşinizi Halledebilirsiniz

Dekupaj Testere ile Çoğu Kesim İşinizi Halledebilirsiniz

Her testerenin farklı amaçlarla kullanılmasının aksine dekupaj testerelerini çoğu iş için sıkıntısız, sorunsuz kullanabilirsiniz. Makine ucunun farklı olması nedeniyle bütün maddeler için ayrı uç takmanız gerekmektedir. Bir ahşabı keserken, metal için üretilen testere ucunu kullanmamanız gerekmektedir. Bu yüzden testerenin yanında depukaj testere uçları da satın almak gerekmektedir. Bu testere modelleri genellikle boyut olarak büyük ve farklı, renkli bir görünüme sahiptir. Daha küçük, daha az yer kaplayan ve daha kolay taşınabilen mini dekupaj testere modelleri de mevcuttur. Bu testereler, cep tipi olarak da geçmektedir. Bu mini dekupaj testerelerde, en fazla tercih edilenlerden biri mavi bir renge sahiptir. Elektrikli değil, manuel bir testeredir. Ürünün uçlarının kesilecek maddeye göre değişmesi zorunlu olduğu için, ürün ile beraber taşıyabileceğiniz iki adet testere ucu satın alınmaktadır. Ekstra, 4 adet testere ucu taşınabilecek bir alan mevcuttur. Böylelikle kolay yoldan 4 adet malzemeyi kesip, şekillendirecek mini bir dekupaj testereye sahip olmuş olursunuz. Bu testere modelleri, yorumlara bakıldığında görüldüğü gibi, genellikle evde ve kamp alanlarında kolaylıkla muhafaza edilebildikleri için ve ihtiyaç olduğunda, beklenilen işleri başarı ile yerine getirebildiği için tercih edilmektedir. Mini modellerin yanı sıra genellikle belirli alanda çalışması mümkün olan, taşınması daha zahmetli olan masa üstü dekupaj testere modelleri de çok fazla satın alınmaktadır. Bu ürünler genellikle daha zor olan maddeleri daha kolay kesmeyi mümkün kılmak için üretilmiştir. Özellikle ağaç gibi daha zor şekillenen ürünlerde masa üstü dekupajlar daha çok tercih edilmektedir. Masa üstü ürünlerden çok sevilen modellerden biri; kırmızı bir renge sahiptir. Tabla dönüş kabiliyetinin 0 ile 45 derecede arasında değişmesi, sizlere daha rahat iş yapma imkanı sunmaktadır. Diğer masa üstü dekupaj testereler gibi bu model de çalışma masasına kolayca sabitlendiği için iş esnasında olası yaralanmaları ve odak dağınıklığını engeller. Bu dekupaj testere modelinin elektronik strok hızı ayarı ve elektronik bıçak hızı kontrolü özelliği de işe göre kolaylık sağlamak açısından çok avantajlı özelliklerdir. Yapacağınız işe göre makinayı ayarlamanız mümkündür.

Dekupaj Testere Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dekupaj Testere Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dekupaj testerenin modelleri, boyut olarak birkaç tanedir. Genellikle mini, masa üstü ve orta boy, taşınması masa üstüne göre daha kolay bir boyut mevcuttur. Bu testere modellerinin hepsi aynı özelliğe sahip değildir. Bazıları elektrikli dekupaj testere denilen kategoriye uymaktadır. Bu testere modelleri, elektrik ile çalıştığı için oldukça pratik bir kullanma kolaylığı sağlar. Aynı zamanda manuel bir kullanım olmadığı için daha fazla işi daha az emek gücüyle yapmaktadır. En fazla tercih edilen elektrikli dekupaj testerelerden biri, yeşil bir renge sahiptir. Kullanıcı konforu ön planda olan bir ürün olduğu için, makinanın tutma kısmı oldukça kaliteli malzemeler ile yapılmıştır. Genel anlamda maksimum ömürlü kullanmanız amaçlandığı için bütün malzemeleri olumlu geri dönüş alabilecek hammaddeler ile en iyi şartlarda üretilmiştir. Bu elektrikli makinanın, tozsuz çalışma için bir toz emme bağlantısı vardır. Motor gücü, 500 wolttur. Elektrikli olması nedeniyle bıçak değişimini herhangi ekstra bir alete ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz. Elektrikli dekupaj testere fiyatları modelden modele göre değişmektedir. Herkesin kendi bütçesine ve ihtiyacına göre bu testerelerden birine sahip olması mümkündür. Şarj etme gibi sorunlar olmadığı için aleti fişe taktıktan sonra hiçbir şekilde işiniz yarıda kalmaz. Elektrikli modellerin yanında, akülü dekupaj testere modelleri de oldukça fazla ilgi görmektedir. Akülü olan modellerde, en fazla tercih edilen ürünlerden biri, taşınması oldukça kolay olan dekupaj testerelerdendir. Taşıma kolaylığı mini dekupaj testerelerden biraz daha zordur fakat orta boy testere modellerinden daha kolaydır. Aküsünün şarj olması halinde 3 ile 5 saat arasında iş yapabileceğiniz bu testere, ev ve bahçe işleri için oldukça ideal bir seçenektir. Akülü olması nedeniyle elektriğin olmadığı yerlerde kullanmak isteyenler ya da bir kabloya bağlı kalmak istemeyenler için çok avantajlı bir tercih olacaktır. Çabuk şarj olması da uzun süren bir işiniz için oldukça yararlı bir özelliktir. Satın alanların yorumlarına bakıldığında, tahta, metal gibi farklı hammaddeleri çok düzgün kestiğini ve oldukça güçlü bir makine olduğunu görebilirsiniz. akülü dekupaj testere fiyatları da her modelde farklılık göstermektedir. Maksimum güç oranı ve üretilen hammaddeler, bu konuda önemli bir etkendir. Yapı Market & Bahçe kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Dekupaj Testere Uzun Ömürlü ve Çok Yetenekli Bir Yardımcıdır

Dekupaj Testere Uzun Ömürlü ve Çok Yetenekli Bir Yardımcıdır

Dekupaj Testereler, evde, garajda veya bahçedeki çoğu işte sizlerin en büyük yardımcısı olabilecek özelliklere sahiptir. Bir testereden beklediğiniz bütün işlemleri dekupaj ile yapabilirsiniz. Birden çok testere modeli almaktansa, bir tane dekupaj testere ve ihtiyacınız olan kadar da depukaj testere uçları almanız yeterli olacaktır. Hem ekonomik hem de ergonomik bir testere seçeneği olacaktır. Testere uçlarını kolaylıkla değiştirerek her işe uyum sağlayabilecek bu testere modelleri, üretilme şekilleri nedeniyle oldukça uzun ömürlüdür. Satın alırken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri; ürünün kalitesidir. Uygun fakat kalitesiz bir ürün olmasıyla, çabuk bozularak işinizin yarım kalmasına neden olabilir ve ekonomik anlamda da yenisini almak ya da tamir ettirmek durumunda kalacağınız için sizlere yarardan çok zararı olabilir. Bundan dolayı dekupaj testerelere bakarken kalitesine bakmanız gerekmektedir. Kaliteli bir ürün olması takdirinde uzun ömürlü bir arkadaşlığınız olacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise ürünün çıkarttığı sestir. Sesten rahatsız olanlar ya da ses çıkartmasını sevenler için tercih bakımından değişecek olan bu seçeneğe dikkat etmeniz önerilir. Dekupaj testereler de kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılmaktadır. Örneğin, şarjlı dekupaj testere modelleri. Sizin şarj etmeniz takdirde, elektriğe bağlı olmadan rahatça çalışma alanı ve imkanı sunan bu modeller; ihtiyaca göre çok ideal seçeneklerdir. Satın alacağınız testere modelinin ne kadar şarj kapasitesi olduğuna da bakmanız gerekmektedir. Böylelikle uzun işler için kullanacaksanız daha uzun süre şarj kapasitesi olan bir ürünü tercih etmeniz kolaylık sağlayacaktır. Bir başka kategori ise lazerli dekupaj testere modelleridir. Bu makinalar da genellikle elektrikli çalışmaktadır. Lazere sahip olması nedeniyle daha düzgün kesim yapma olanağı vaat edilmektedir. Genellikle 2 ile 3 kilo arasında olan bu dekupaj testereler, taşınması açısından da oldukça kolaydır. Hobi ve ev işleri dışında, profesyonel işlerde de çok fazla tercih edilmektedir. Genellikle lazere sahip olduğu için ekstradan pil ile çalışan modeller piyasada bulunmaktadır. Hız ayarı olması nedeniyle her iş için farklı hız ayarlanabilir ve daha konforlu bir kullanım sağlanır. Sizler de lazerli, şarjlı ve diğer bütün dekupaj testere fiyatları modelleri ve özellikleri için bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sayfamıza ayrıntılı göz atabilirsiniz. Elektrikli Aletler kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (13)
Attlas (17)
Ban-Co (8)
Bavaria (9)
Bosch (136)
Catpower (49)
Crown (1)
Dawreek (1)
Dewalt (4)
Einhell (49)
Eisenn (1)
Erbauer (1)
Felisatti (4)
Ferm (5)
Ford (6)
Güde (1)
Hitachi (8)
Ingco (3)
KL (11)
Kleco (4)
Makita (78)
Maktec (13)
Max Extra (15)
Metabo (1)
Meşem (1)
Milwaukee (1)
Promax (2)
Proter (8)
Prox (5)
Proxxon (15)
Rolwal (1)
Roney (2)
Rown (13)
Rtrmax (33)
Ryobi (8)
Sedef (1)
Sgs (9)
Stanley (4)
Stayer (4)
Vonroc (1)
Wonder (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Strok Hızı

(83)
(83)
(78)
(45)
(32)
(30)
(22)
(18)
(16)
(16)
(15)
(12)
(11)
(10)
(9)
(8)
(8)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç Türü

(495)
(61)
(26)
Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

(85)
(79)
(60)
(44)
(32)
(30)
(22)
(20)
(19)
(18)
(16)
(14)
(14)
(13)
(13)
(12)
(9)
(7)
(6)
(6)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Strok Uzunluğu

(98)
(70)
(63)
(19)
(17)
(15)
(10)
(6)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(71)
ve üzeri (97)
ve üzeri (103)
ve üzeri (103)
ve üzeri (106)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL