Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Torna Makinesi

için 687 sonuç bulundu.

Torna Makinesi

Üretim makineleri arasında yer alan torna makinesi, çoğunlukla ahşap olan bir parçaya ayarlı ve düzgün hareketler sayesinde çeşitli biçimlerde işleyen alete verilen addır. Torna makinesi talaş kaldırma sistemi ile çalışır. Hassas bir biçimde siz de elinizdeki işe şekil vermek ve çeşitli boyutlarda vidalar açmak istiyorsanız, torna makinesi sizin de işinize yarayacaktır.

Torna Makinesi Nedir?

Torna Makinesi Nedir?

Özellikle bir atölye ya da fabrika sahibiyseniz, üretim aşamaları için torna makinesi kullanımı gerekli olacaktır. Torna makinesi satın almak istediğinizde en uygun fiyatları ve en kaliteli ürünleri araştırıyor olacaksınız. Kategorimiz sizlere en uygun torna makinesi fiyatları ve en kaliteli ürünleri sunar. Mini torna makinesi, ahşap torna makinesi gibi çeşitlerimizle en hızlı ve güvenli alışveriş deneyimini bizimle yaşarsınız. Ayrıca matkap mengenesi, granit pleyt gibi diğer ürünlerin yanı sıra Optimum, Bisol, Einhell gibi markaların ürünlerine de kategorimizden erişebilirsiniz. Diğer elektrikli aletlere göz atmak için buraya tıklamanız yeterli.

Ahşap Torna Makinesi

Ahşap Torna Makinesi

Ahşap torna makinesi, adı üstünde ahşap malzemeyi işlemek üzere üretilip tasarlanmış torna makinesi çeşitlerine verilen addır. Eğer siz de işiniz ya da hobileriniz gereği ahşap malzeme ile içli dışlıysanız, mutlaka atölyenizde ya da evinizdeki hobi alanınızda bulunması gereken aletlerden birisidir ahşap torna makinesi. Özellikle hobiciler için daha uygun kullanım sağlamak amacıyla mini ahşap torna makinesi tavsiye edilir. Böylece yer konusunda da sıkıntı yaşamaz, aynı zamanda da işlerinizin kolay ve pürüzsüz bir biçimde ilerlemesini sağlarsınız. Ahşap torna makinesi satın aldığınızda, ürettiğiniz ürünlerden memnun kalacaksınız demektir. Başka bir açıdan bakıldığında her açıdan tasarruf sağlayan ahşap torna makinesi, emek açısından da kârlı çıkmanızı sağlar.

Torna Aynası Nedir?

Torna Aynası Nedir?

Torna aynası, torna makinesinde işleyeceğiniz parçanın tezgaha bağlanabilmesi için kullanılan aparatlara verilen addır. Torna aynası olmadan bir işlem yapabilmeniz mümkün değildir. Diğer bağlama aparatları arasında en yaygın olarak kullanılan torna aynası ölçüleri bakımından farklılık göstererek makinenizle uyumlu bir torna aynası almanızı olanaklı kılar. Torna aynası çeşitleri konusunda da web sitemizde bulabileceğiniz ürünler size ihtiyacınız olan çeşidi sağlayacaktır. Ahşap torna aynası ya da ağaç torna aynası olarak bilinen modeller ahşap torna makinesine bağlanarak çalışır. Kepenkli torna aynası satın almak isterseniz, tüm diğer çeşitlerle birlikte sitemiz üzerinde dilediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Torna aynası fiyatları açısından en avantajlı teklifleri de kategorimizde bulmanız mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (4)
AK-İŞ (6)
Asimeto (1)
Attlas (5)
Ban-Co (1)
Bison (16)
Bosch (1)
CKM (1)
Craft (6)
Daewoo (1)
(496)
Einhell (12)
Gys (3)
Hais (7)
Hikoki (3)
İTHAL (2)
Jet (4)
Jetco (3)
Makita (1)
Mte (1)
Optimum (5)
Proxxon (12)
Ryobi (1)
Scheppach (5)
Super Ego (3)
Wantos (30)
Wert (3)
Çetin (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(47)
(6)
(4)
(3)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç Türü

(10)
(5)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(92)
ve üzeri (119)
ve üzeri (125)
ve üzeri (125)
ve üzeri (127)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL