TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Zamanlayıcılar

için 427 sonuç bulundu.

Zamanlayıcılar

Gün içinde genelde çalıştırmakta olduğunuz elektrikli cihazları, kullanmadığınız zaman çalıştırmayarak elektrik tasarrufu sağlayabilirsiniz. Elektrik tasarrufu sağlamanın dışında, elektrikli aletlerin belirli zamanda çalışmasını isteyebilirsiniz. Aslında bu ürünü kullanarak zaman kaybının da önüne geçmiş olursunuz. Bu zamanlayıcı adı verilen ürünle mümkün. Ayarlanan süre zarfında bağlantılarından çıkış sağlayan elektriksel bir üründür. Mekanik ve dijital olmak üzere ikiye ayrılır. Akvaryum aydınlatılması, sokak lambalarının aydınlatılması, hayvanlar için kullanılan yem cihazları için, havalandırma motoru kullanımında tasarruf için zaman saati kullanılabilir. Ürün sayfamızı inceleyerek siz de ürün alternatiflerini keşfedebilirsiniz.

Zaman Saati Çalışma Sistemi

Zaman Saati Çalışma Sistemi

Zamanlayıcı priz için, kullanıcı tarafından iki zaman dilimi belirlenir. Açılıp kapanacağı bu süre için geçerlidir. Denetlemek istenilen cihaz girilen zaman aralığında çalışır sonra da durur. Dijital olanlar daha uzun süre programlanabilir ve bu zamanlarda çalışır. Dakika, saniye gibi ayarlar dijitallerde oldukça hassas çalışır. Mekanik olanlarda ise bu durum böyle değildir. Aynı hassasiyet görülmez. Hatta sapmalar yaşanabilir. Zaman saati dijital olarak da mekanik olarak da oldukça pratik bir kullanım sağlar. Kullanıcıların zaman saati nasıl ayarlanır diye düşünmesine gerek yoktur. Bu zaman ayarlı saatler 3 fazlı ve yüksek amperli motorlarda da işinize yarayabilir. Size uygun zaman ayarlı saat için ürün sayfamızı ziyaret edebilir ve satın alabilirsiniz.

Zaman Saati Özellikleri ve Çeşitleri

Zaman Saati Özellikleri ve Çeşitleri

Enerji tasarrufu sağlayan ve kullanıcıların birçok işini kolaylaştıran bu zaman ayarlı priz genellikle 1W tüketim yapar. Çıkış gücü üretim durumuna ve alternatif olarak değişebilir ama 10-16 A, 2400W – 3600W taşıma gücüne sahiptir. Kontaktör termik röle ile kullanıldığında aşırı yüklenmeden koruduğu için, zaman saati priz çıkışına kontaktör bağlanırsa yüksek güçte yükler kontrol edilebilir. Enerji tekrar geldiğinde zamanlayıcı kaldığı yerden devam edeceği için, zaman konusunda sorun olacaktır. Dişli yapı üzerine, 24 saate göre, 15 ve 30 dakika aralıklarla işaretleme yapılarak üretilir. Çevirdiğiniz ayar düğmesi ile anlık saat bilgisini ayarlayabilirsiniz. Dijital ayarlı prizde ise bir ekran, mikro kontrol sağlayan tesisat, röle ve batarya bulunur. Böylelikle günlük ve haftalık programlama yapabilirsiniz. Ürün şarjı gerektiğince yapıldığında elektrik kesintilerinde dahi zaman ayarı bozulmadan, çalışmaya devam eder. Kullanım olarak iç mekanlarda olduğu kadar, dış mekanlarda da kullanıma uygun üretilen zaman ayarlı saatler var. Üretim yapılırken fiziksel durumlar ve kullanım alanları göz önüne alınıyor. Zaman saati bağlantı durumu karşılaştırılırken, daha hassas bir kullanım sağlaması ve olası bir elektrik kesintisinde çalışmaya devam etmesi yönüyle dijital zaman ayarlı saat avantajlı görülür. Siz de bu avantajlı ürünleri yakından incelemek ve satın almak için ürün sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Zaman Saati Çeşitleri Sizleri Bekliyor

Zaman Saati Çeşitleri Sizleri Bekliyor

Yaşam alanlarında elektrikli aletlerin kullanımı oldukça ön plandadır. Güvenli, konforlu kullanım sağlarken bir yandan da elektrik tasarrufu yapmakta fayda var denebilir. Kullanmadığınız zaman elektrikli aletlerin çalışır durumda olması gerekmez. Bazen de belirli zaman aralıklarında bir elektrikli alete enerji vermek gerekebilir. Bu nedenlerden dolayı zaman ayarlı saat kullanmak sizler için avantaj sağlayacaktır. Mekanik zaman ayarlı saatler kullanılabilir. Ama zamanlama için hassas bir ayar gerekiyorsa dijital zamanlayıcı kullanmakta fayda vardır. Dijital zaman ayarlı saati kullanarak, cihazın çalışacağı saatleri belirler, enerji tüketiminden tasarruf sağlarsınız. Ürün sayfamızda da tüm elektrikli ürünlere uyumlu zaman ayarlı saatler çeşitleriyle sunuluyor. Seçerken kaliteli malzeme kullanımı ve kullanıcı güvenliği gibi unsurlara dikkat etmelisiniz. Ürün önceliğinizi belirlerken ihtiyacınızı nasıl karşılayacağı ve bütçenize uygun zaman saati fiyat aralığı belirlemelisiniz. Zaman saatleri farklı seçenekleriyle sizleri bekliyor. Hemen ürün sayfamızı ziyaret edip, siz de ihtiyacınıza uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Abb (1)
Ack (14)
ALKAN (1)
Ay-Ka (1)
Blauberg (1)
Cata (169)
(65)
ELECTRON (2)
Entes (26)
Flash (2)
Fuji (1)
GLOBAL (9)
Hama (1)
Helios (9)
Horoz (10)
Ledx (2)
Legrand (49)
LEGRAND (3)
Master (2)
Medex (2)
Mutlusan (3)
Oag (3)
Ortaç (3)
Philips (3)
Powerful (1)
Steweld (1)
Tense (2)
Viko (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(91)
ve üzeri (116)
ve üzeri (124)
ve üzeri (126)
ve üzeri (128)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL