TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Priz Dönüştürücü

için 288 sonuç bulundu.

Priz Dönüştürücü

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dünya oldukça hızlı bir şekilde küçülüp, yerine göre neredeyse minik bir köy halini alsa da buna ayak uyduramayan şeyler de yok değil. Özellikle yurt dışına bir şekilde seyahat etmeyi planlıyorsanız yanınızda taşıdığınız her şeyin sizinle birlikte seyahatinize eşlik edebilmesi ve uyum sağlaması gerekli. Bunun başında da elbette teknolojik ürünler gelir. Teknolojik ürünlerin yurt dışında kullanılması anlamında en büyük zorluklardan biri fiş ve priz uyumu konusunda yaşanıyor. Türkiye’deki fişler ve prizler ile yurt dışındakiler elektrik akımı bakımından birebir aynı standartlara sahip değil. Volt farkı, yerine göre kullanımı imkansız kılabiliyor. Neyse ki uluslararası fiş uyumunu yakalamanız için priz dönüştürücü satın almanız ve sorunu bu şekilde sıfıra indirgemeniz mümkün. Aynı şekilde eğer ürünü yurt dışından satın aldıysanız ve burada kullanmaya çalışıyorsanız da, priz çevirici adaptör kullanabilirsiniz. Bu alanda hem ülkelere özgü, hem de ülke belirtmeden genel anlamda uyum sağlama özelliği olan seçenekler var. Eğer siz de yurt dışından Türkiye’ye getirdiğiniz ya da ülkemizden yurt dışına çıkaracağınız ürünler ile ilgili bir adaptör arayışındaysanız, sayfamızdan ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere ve en uygun fiyatlara sadece saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

Priz Dönüştürücü: Lüks Değil İhtiyaç

Priz Dönüştürücü: Lüks Değil İhtiyaç

Bazı alışverişleri sürekli ertelemek size önemli bir zaman kaybı olarak geri dönebilir. Ancak bu yine de sadece iyi sayılabilecek masum bir ihtimal. Bu alışverişi ertelediğinizde yaşayabileceğiniz daha büyük sorunlar da yok değil. Örnek vermek gerekirse, eğer elektrikli eşyalarınızı farklı bir ülkede nasıl kullanacağınıza dair bir planınız yoksa ve bu şekilde seyahat ediyorsanız, elinizdeki ürün gittiğiniz yerde işe yaramaz bir hale de gelebilir. Maillerinizi kontrol etmek, gelen çağrıları cevaplamak, sosyal ağlara bağlanmak ya da teknolojinin sunduğu diğer tüm imkanlar bu ihmalden dolayı yara alabilir. Tatiliniz ya da iş seyahatiniz boyunca rahat etmek adına bu işlemi mümkün olduğunca erken sonlandırmanızda fayda var. Priz usb dönüştürücü işte bu nedenle asla lüks değil, tamamen gerçek bir ihtiyaç. Özellikle yoğun seyahat eden kişilerde bu durum daha da zaruri bir hal alıyor. Uçağın içinden itibaren elektronik ürünleri kullanmaya başlamak neredeyse şart. Kimsenin telefonundan, tabletinden ya da benzer durumdaki elektronik aletinden uzun uzun vazgeçme lüksü ne yazık ki yok. Bu duruma hazırlıklı olmak ve kötü bir sürprizle karşılaşmamak sizin elinizde. Özellikle Amerika gibi elektrik akımı ve prizler bakımından gerçekten farklı sisteme sahip bir ülkeye yolunuz düşüyorsa değerli elektronik eşyalarınızı korumanın başka yolu da yok. Priz ucu dönüştürücü alışverişinizi bir an önce yapmanız hem sizin hem de cep telefonu ve şarj aleti başta olmak üzere eşyalarınızın kesinlikle yararına bir işlem olacaktır. Dizüstü bilgisayar ya da tablet gibi son derece yüklü maliyete sahip olan ürünleri riske atmamakta zaten fayda var. Bu konuda hemen harekete geçmek isterseniz farklı marka ve model seçenekleri arasından seçiminizi yapmanın tam zamanı.

Priz Dönüştürücü Farklı Ülkelere Göre Nasıl Kullanılır?

Priz Dönüştürücü Farklı Ülkelere Göre Nasıl Kullanılır?

Gittiğiniz ülkedeki şebeke farklarına karşı priz dönüştürücü kullanma gerekliliği artık aşikar. Tabii bu durumda yine ürünlerin ve fişlerin üzerinde evrensel kullanıma uygun olup olmama ibaresini de aramak fayda sağlıyor. Kabaca özetlemek gerekirse, Türkiye ve Avrupa arasındaki hertz değerleri uyumlu sayılabilir. Orta ve Kuzey Amerika’daki yerleşimler ya da Japonya ise, 60 hertz değerlerinde A tipi fiş ve priz kullanıyor. B tipi prizler ise Amerika, Kanada, Meksika ya da Japonya’da sık kullanımda. C tipi fiş ve prizlere geldiğinizde, Asya, Avrupa ve Güney Amerika’da kullanılanın bu olduğunu görüyorsunuz. Hindistan planınız varsa tercihiniz D tipi priz olabilmeli. F tipi prizler hem bazı Avrupa ülkelerinde hem de Rusya’da kullanılıyor. Prizlerle ilgili konularda genellemeler yanlış değil, ancak siz yine de mutlaka gideceğiniz ülke ve hatta eyalet üzerinden araştırma yapmalısınız. Avrupa’da tüm prizler C diye geçerken karşınıza İtalya’nın F tipi prizleri de çıkabiliyor. Yurt dışı seyahatinden önce ihtiyaçlarınızı ne kadar spesifik olarak belirlerseniz, o kadar kolay bir biçimde de ihtiyaçlarınızın üzerini çizebilirsiniz. Amerika’ya ya da diğer ülkelere gitmek üzere alışverişinizi tamamlama aşamasında ya da hemen sonra akla takılan bir soru daha olabilir. Çoklu priz dönüştürücü kullanımı genellikle teknik bir detay zannedilerek merak edilse de açıkçası bu ürünlerin kullanıcı yönünden oldukça kolay olarak algılanan birer yapısı var. Kullandığınız elektronik ürüne yalnızca adaptörü ekleyerek aynı şekilde hayatınıza devam edebiliyorsunuz. “Work and travel” adı verilen çalışma türüyle ya da tamamen turist vizesi ile Amerika’ya gidecek olanlara da mutlaka bu adaptörlerden çantaya atmaları tavsiye ediliyor. Amerika Birleşik Devletleri, voltajlar konusunda turistleri en çok kara kara düşündüren ülke ilan edilmeye kesinlikle aday. Özellikle ilk seyahatinizi yapıyorsanız, gittiğiniz yerin zaten haliyle yabancısı olduğunuz ve bir süre iletişim anlamında sorunlar da yaşayabileceğiniz düşünülürse, durum daha da kolay önemli bir hal alacaktır. Yurt dışı seyahatinizi bu anlamda riske atmak istemezseniz, siz de en uygun fiyatlı ve en kaliteli dönüştürücü modellerine sayfamız aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Priz Dönüştürücü Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Her Şey

Priz Dönüştürücü Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Her Şey

Uydu priz dönüştürücü alma konusu büyük ihtimalle halihazırda Amerika tecrübesi bulunan ya da yurt dışında yaşamayı sürdüren çevreniz tarafından size de yeterince tavsiye edilecektir. Bu durumda geriye bu alışveriş sırasında dikkat edilmesi gereken her şeyi tek tek belirlemek kalıyor. Görünüşte ihtiyaç çok basit ve tek yönlü düşünülse de seçeneklere baktığınızda hem fiyatlar hem de özellikler arasında gerçek farklar var. Farklı fiyatları gördüğünüzde aradaki farkı yaratanın ne olduğunu da haliyle merak edebilirsiniz. Ürünün sağlamlığı ve büyüklüğü sizin açınızdan kullanıcı olarak önem verilebilecek faktörler. Bunun dışında, İngiliz tipi, Amerikan tipi ya da uluslararası gibi ürünün başlığında yer alan ibarelerin de büyük önemi var. Düşük enerji tüketimi, dikkat etmek isteyebileceğiniz bir detay. Ses sistemi gibi çok yüklü bağlantılarınız mı olacak yoksa yalnızca ütüyü fişe takmanın bir yolunu mu arıyorsunuz bu da önemli. Gittiğiniz ülkeye göre ya da yurt dışından aldığınız uyumsuz bir ürünü Türkiye’de çalıştırma durumunuza göre kararınızı vermelisiniz. Adaptör haricinde Amerikan priz ucu ya da Türk priz ucu gibi daha küçük aparatlar da satışa sunuluyor. Bazı cihazlar tek bir hamleyle hem dönüştürücü hem de adaptör olabildiğinden çok daha avantajlı. Ürünlere dair tüm teknik açıklamaları sıkılmadan okumak gerek. Voltaja dair tüm aralıklar adaptörün üzerinde tek tek yazıyor ve gerçekten önemli olan da bu. 100 volt ile 240 volt aralığı zaten genel olarak seçimlerinizin konusunu oluşturacak. Nerede bulunduğunuza göre bu konuda karara varabilirsiniz. Bu konu tembellik ya da ihmal kaldırmayabilir. Siz de seyahat için hazırladığınız valizde, bir dönüştürücünün eksikliğini çekenlerdenseniz; gideceğiniz ülkeye göre size en uygun adaptör ya da dönüştürücüyü farklı fiyat alternatifleri ile sayfamızda rahatça bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Y (2)
3M (2)
3MK (1)
Abb (4)
ABC (1)
Alfa (2)
Avec (1)
Ay-Ka (3)
Cata (1)
Danfoss (1)
De-Pa (3)
Depa (5)
(178)
Emas (1)
Emfa (1)
Entes (1)
Far (1)
Fetih (8)
FETİH (5)
Legrand (2)
Mervesan (4)
Mutlusan (5)
Nilson (2)
Osram (1)
Powerlux (1)
Rtrmax (1)
S-Link (5)
Skytech (1)
Ufo (3)
Vi-Ko (1)
Viko (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(51)
ve üzeri (78)
ve üzeri (86)
ve üzeri (88)
ve üzeri (89)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL