TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Elektrik Sayaçları

için 329 sonuç bulundu.

Elektrik Sayaçları

Enerji tüketimlerinizi takip etmek amacıyla kullanacağınız elektrik sayaçları enerji kaynaklarının kısıtlı olmasından dolayı önem taşıyor. Elektrik dağıtım şirketleri tarafından da faturalandırma açısından yarar sağlayan bu ürünler AVM’lerde ve Rezidanslarda enerjiyi toplu olarak dağıtabilmede büyük bir görev görüyor. Enerji bedeli eşit olarak ve adil bir şekilde dağıtabilmede kullanılan bu araçlar aynı zamanda fabrikaların üretimde kullandığı enerji miktarını da ürün maliyetlerine aktarmaya yardımcı olmaktadır. Gerçek ürün maliyetini öğrenebilmenize yardımcı olan bu ürünler elektriğin eşit dağıtımında önemli bir role sahiptir. Birbirinden farklı değerlere ve teknik özelliklere sahip olan bu ürünler aynı zamanda apartmanlarda da kullanılmaktadır. Böylece bu sayaçlar sayesinde harcadığınız miktarı kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Doğru Enerji Tüketimi İçin Elektrik Sayaçları

Doğru Enerji Tüketimi İçin Elektrik Sayaçları

Enerji sayacı veya elektrik sayacı olarak adlandırılan bu ürünler hem konutlarda hem de iş yerlerinde tercih edilmektedir. Genel olarak elektrik sayesinde çalışan cihazların tükettiği elektrik enerjisi miktarını takip edebilmenizi sağlayan bu araçlar aynı zamanda jeneratörler tarafından üretilen elektrik enerjisini de ölçmektedir. Faturalandırma işlemlerinin doğru bir şekilde yapılabilmesini sağlayan elektrik sayaçları nedir diye düşünüyorsanız, bu ürünler harcanan elektrik miktarlarını ölçmek için kullanılan ürünlerdir. Üretilen veya tüketilen gücün zaman içerisindeki miktarını ölçer ve cihazlardaki zaman dilimi saat olarak kullanılmaktadır. Elektrik harcamalarını kontrol etmek amacıyla kullanacağınız bu ürünlerin teknik özellikleri kullanacağınız alana bağlı olarak değişim göstermektedir. Bağlı olduğu devre tipine göre gruplandırabileceğiniz elektrik sayacı çeşitleri, enerjinin ölçülmesi istenen devreden akan akımın şekline göre iki farklı şekilde kullanılmaktadır. Devrede hangi sayacın kullanılacağı ise devrenin DC veya AC olmasına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Yepyeni bir teknoloji ile geliştirilmiş olan ürünler sizlere kamu hizmeti sağlıyor. Enerji tüketiminize ilişkin verileri saat, gün, hafta ve yıl aralığında dilediğiniz gibi takip edebilmenize imkan tanıyor. Dijital cihazlarınızda da görüntüleyebileceğiniz raporlar sunan bu ürünler, aynı zamanda oluşturduğunuz raporları saklayabilmenizde sizlere yardımcı oluyor. Akıllı teknoloji ile oluşturulmuş olan bu sayaçlarda ibre yer almaktaadır. Numaratör sayesinde kullanılan enerji direkt olarak ekranlarınıza yansıyabilir. Pek çok model ve seçenekten oluşan ürünleri kullanacağınız alana göre tercih etmeniz gerekmektedir. Birbirinden farklı yapıları bulunan ürünler, özel teknik özellikleri ile sizlere avantaj sunmaktadır. Harcadığınız enerjiyi kolay bir şekilde takip edebilmenize imkan sunan elektrik sayacı bağlantısı oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Ardından otomatik işleyen mekanizması sayesinde kendi kendine çalışma özelliği göstermektedir. Hayatınızı kolaylaştıran ürünlerden biri olarak karşınıza çıkan bu sayaçlar sayesinde harcadığınız veya ürettiğiniz enerji miktarını kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Avantajlı Özellikleri ile Elektrik Sayaçları

Avantajlı Özellikleri ile Elektrik Sayaçları

Birbirinden farklı avantajlı özellikleri ile karşınıza çıkan bu sayaçlar elektrik kesintilerinde daha hızlı bir şekilde müdahale etme imkanı sağlamaktadır. Daha kaliteli bir elektrik hizmeti alabilmenizde sizlere yardımcı olan bu ürünler, elektrik kesintisi durumu söz konusu olduğunda elektrik dağıtınıcınızın durumu daha hızlı bir şekilde tespit etmesine imkan tanımaktadır. Elektrik sayaçları nasıl çalışır sorusunun cevabı olarak sayaçlar üzerinde wattmetre sayesinde enerji tüketiminizi hesaplamaktadır. Bağlı olduğunuz şebekede yaşanacak olan elektrik kesintilerinde dağıtıcılar sistemlerinde eş zamanlı olarak bilgileri görebilir ve kesintiye daha hızlı bir şekilde müdahale edilebilmektedir. Borç nedeniyle kapatılan hatlarınız, borç ödendikten sonra bu akıllı sayaçlar sayesinde kolay bir işlemle tekrar devreye sokulmaktadır. Hayatınızı kolaylaştıran birçok özelliği bulunan elektrik sayacında yaşadığınız problemleri ise kolayca servisler sayesinde girebilirsiniz. Sizlere daha fazla kontrol imkanı tanıyan bu sayaçlar elektrik tüketiminiz üzerinde söz sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır. Aylık faturalarınızda tasarruf etmek için oldukça ideal olan bu ürünleri dilerseniz elektrik kullanımınızı sınırlandırmak amacıyla da kullanabilirsiniz. Yoğun elektrik kullanımı olan saatlerde, tüketiminizde kısıtlamalar gerçekleştirebilirsiniz. Elektrik sayacı fiyatları, ürünün teknik özelliklerine ve sayaç tipine bağlı olarak değişim göstermektedir. Uygun fiyatlara satın alacağınız ürünler kullanışlı yapıları ile sizlere birçok avantaj sağlamaktadır. Hayatınıza kolaylık ve tasarruf kazandırmak amacı ile geliştirilmiş olan sayaçlar, tüketiminizi takip edebilmenizi sağlıyor. Gün içerisinde ne kadar elektrik tükettiğinizi sayaçlarınız üzerinden kontrol edebilirsiniz. Hizmet sağlayıcılar, akıllı sayaçlarınızla bağlı olarak özel bir sisteme sahiptir. Web sitelerindeki portallar üzerinden enerji kullanım miktarınızı kolayca takip edebilirsiniz. Dilerseniz raporlar halinde alabilir ve raporlarınızı saklayabilirsiniz. Tüketim miktarınızı elektronik olan ölçen elektrik sayacı özellikleri arasında tüketim miktarını zamanlara göre ayırabilmesi bulunmaktadır. Dilerseniz günlük dilerseniz haftalık veya aylık olarak raporlar alabilirsiniz. Güvenilir ve dayanıklı bir yapıya sahip olan cihazlar uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünler olarak karşınıza çıkmaktadır. Böylece enerjiden tasarruf edebilmenizi ve enerji kaybı yaşamadan kullandığınız miktarı takip edebilmenizde sizlere yardımcı olur. Gelişmiş yapısı ile kolay ve kullanışlı bir cihazdır.

Yepyeni Teknolojisi ile Elektrik Sayaçları

Yepyeni Teknolojisi ile Elektrik Sayaçları

Zaman içerisinde harcadığınız enerji miktarını ölçmeye yarayan bu cihazlar, daha hassas ölçümler yapmak amacı ile özel bir teknoloji ile geliştirilmiştir. İşinizi kolaylaştıracak ve enerjiden daha fazla tasarruf edebilmenizde sizlere yardımcı olacak olan bu ürünler, güvenilir yapıları ile karşınıza çıkmaktadır. Gelişmiş bir cihaz olan elektrik sayacı kontrolü web sayfaları üzerinden gerçekleştirilebilir. Oldukça basit bir çalışma mekanizmasına sahip olan ürünler wattmetre sayesinde bir saatte harcadığınız elektrik miktarını sizlere yansıtıyor. Akıllı yapısı sayesinde sizlere kolaylık kazandıran ürünlerde üç zamanlı tarifeye basit bir şekilde geçiş yapabilir ve sayaç değişikliğine ihtiyaç duymazsınız. Bunun yanı sıra elektrik tüketiminiz hakkındaki bütün bilgileri kayıt altına alan ürünler, bilgilerinizi 1 yıla kadar saklama özelliği gösterir. Böylece sene içerisindeki enerji tüketimlerinizi kolay bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Kullanıcıları için oldukça yarar sağlayan özelliklere sahip olan bu ürünlerde uzaktan okuma sistemi bulunmaktadır. Böylece fatura memurları sayaca kadar gelmek zorunda kalmaz ve uzaktan verilere kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Dijital ortamdan bütün bilgilerinizi ulaşmanızda kolaylık sağlayan elektrik sayacı ücreti ile kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Hem hesaplı hem de kullanışlı yapılardan oluşan ürünlerin geliştirilmiş teknik özellikleri sayesinde hayatınıza kolaylık kazandırabilirsiniz. Kullanacağınız alana göre özellikleri değişim gösteren ürünler hem büyük alışveriş merkezleri ve centerlarda hem de apartmanlarda kullanılabiliyor. Böylece doğru bir şekilde hem tüketimleri hem de üretimleri kontrol altına alabilirsiniz. Sayaçlar içerisinde yer alan alüminyum diskler, elektromıknatıs kutuplarının arasında serbest bir şekilde dönecek şekilde konumlandırılmaktadır. Böylece bu sistem sayesinde çalışma mekanizması devreye girmektedir. Basit bir çalışma prensibine sahip olan ürünlede dönme hızı harcanan elektrik hızına orantılı olarak artış göstermektedir. Gerilim bobini ve akım bobini arasında yer alan mıknatıs ve alüminyum diskler sayacın çalışmasına yardımcı olmaktadır. Üç farklı bağlama aşamasına sahip olan sayaçlarınızı dilerseniz iş yerlerinizde dilerseniz evlerinizde kullanabilirsiniz. Akıllı yapısı ile hayatınızı kolaylaştıran ve gelişen teknoloji ile yeni özellikler kazanan elektrik sayacı fiyat listesi ve modellerine sayfamız üzerinden ulaşabilir ve kullanacağınız alan için uygun olan sayacı tek tıkla satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abb (1)
Ack (4)
Al-Ce (1)
Ars (1)
Bakyar (2)
Cable Ako (1)
Cata (5)
Chint (3)
Csm (1)
Cvs (1)
D-Light (1)
(85)
(2)
Eda (3)
Ekat (1)
Entes (8)
Excel (2)
Far (4)
Forlife (5)
G-LED (1)
GE (2)
GLOBAL (5)
Goya (2)
Helios (3)
Hes (1)
Hlite (2)
Horoz (1)
Hyundai (1)
Inter (1)
Kale (2)
Kriter (1)
Lamptime (1)
Ledx (2)
Legrand (3)
Luna (11)
Made (2)
Makel (66)
MAS (2)
Metop (1)
Mucco (1)
Mutlusan (3)
Nilson (2)
Osram (1)
Ovivo (1)
Pelsan (2)
Philips (4)
S-Link (1)
Siemens (1)
Smartad (1)
Sylvania (5)
Technomax (1)
Tecon (2)
Tense (10)
Viko (17)
Xiaomi (1)
Yale (1)
YCL (1)
Çetsan (1)
Şavk (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(28)
ve üzeri (37)
ve üzeri (39)
ve üzeri (39)
ve üzeri (40)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL