TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Anahtarlar

için 5,032 sonuç bulundu.

Anahtarlar

Evlerinizde konforunuzun artması için belli başlı düzenlemelere ihtiyacınız vardır. Elektrik tesisatının güvenli, kaliteli ve ihtiyaca yönelik oluşturulması önemlidir. Bir ürünün kaliteli ve aynı zamanda sıradan olmaması da sizler için estetik bir görünüm sağlayacaktır. Elektrik kullandığınız hemen hemen her alanda ilk sırada akla anahtar geliyor. Malzeme ve model seçimi herkes için farklı olsa da her alanda kullanılıyor olması değişmeyen tek durum. Elektrik anahtarı aslında devre elemanıdır. Bu eleman ile ortam ışıklandırması yönetilir. Elektrik devresinde bulunan akımı keser, başka bir iletkene yön değiştirmesini sağlar. Teknik özelliklerinin dışında aslında aydınlatma elemanı olan anahtarlar, her alanda kullanılan en azından ortamda tepe ışığını açmaya yarayan bir elektrik tesisatı ürünüdür. Bu tesisat ürününü, siz de ürün sitemizden inceleyebilir, farklı ürünlerle karşılaşabilirsiniz.

Elektrik Anahtarı İle Estetik Görünüm Oluşturun

Elektrik Anahtarı ile Estetik Görünüm Oluşturun

Elektrik anahtarının performansı oldukça önemlidir. Bunun dışında gündelik yaşamın stresli oluşu, evlerde daha kaliteli yaşam isteğini ortaya çıkartıyor. Gününüz yorucu ve zor geçmiş olunca eve gelindiğinde rahat bir ortam oluşturacak tasarımlar tercih ediliyor. Estetik boyut esas alınarak, hem güvenli hem şık üretilen anahtar takımı son zamanlarda çok popüler. Konu elektrik olunca unutmamalısınız ki tüm bunların dışında güvenlik esas alınmalı. Elektrik tesisatı uygun ise anahtar priz ihtiyacı, ikisinin birlikte olduğu ürünlerle karşılanabilir. İç tesisatı ve çerçeveleri ayrı satın alınıp, alternatif estetik görünümler oluşturulabilir. Çeşitlerine geçmeden önce, ürün sayfasında da gördüğümüz gibi çerçevesiz ifadesi kullanılmaktadır. Bu ürünün iç tesisatının ayrı, dış kısmı olan çerçevenin ayrı satın alınması anlamına gelir. Çerçeve elektrik anahtarının dış görünümüyle alakalı, anahtar bağlantısı dışında dekoratif bir üretimdir. Elektrik anahtarını dilediğiniz görünüme kavuşturan çerçeve değişik modellerde olabilir. Çerçeve tek olduğu gibi ikili elektrik anahtarlar için de olanları vardır. İki adet anahtar çerçevesi daha bütün bir görünüm sunabilir. Bu özelliğin dışında çerçevesi ile bir bütün olarak satın aldığınız elektrik anahtarları da vardır. Bunlar da çerçeveli anahtar olarak geçer. Ev dekorasyonuna bu şekilde oluşturulmuş ürünler farklı bir hava verecektir. Farklı görünümlere sahip seçenekler için ürün sayfamızı ziyaret edebilir ve dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Elektrik Anahtarı Modelleri ve Özellikleri

Elektrik Anahtarı Modelleri ve Özellikleri

Anahtarlar iç ve dış alanlar gibi yerlerde yaygın olarak kullanılır. Bu mekân bir ev ya da ofis olabilir. Önemli olan cihazların elektrik kontrolünün doğru yapılmasıdır. Kullanım alanlarının farklılıklarına göre sıva altı ve sıva üstü olarak ayrılırlar. Elektrik pano aydınlatmasında genelde sıva üstü anahtar kullanılır. Ürün sayfamızda farklı anahtar çeşitleri birlikte veriliyor. Işıklı, ışıksız, mini gibi türler vardır. Yaygın olarak kullanılan adi elektrik anahtarları bir tek lamba ya da lamba grubu için kullanılan türdür. Küçük panolar için de kullanılabilir. Komütatör elektrik anahtarı ise iki lamba ya da lamba grubu için kullanılır. Ürün sayfasında bu elektrik anahtar grubu pembe, yeşil, turuncu, kırmızı, mavi, silver, gold gibi renklerde ve farklı desen seçenekleriyle birlikte veriliyor. Vavien ise bir lamba grubunu ya da lambanın farklı iki yerden açılıp kapatılmasını kontrol eder. Sıralı grup anahtar panosu için de kullanılmaktadır. Bu ürün sıva üstü ve sıva altı çeşitleriyle karşınıza çıkıyor. Ara vavien olarak isimlendirdiğimiz permütatör ya da deviatör, tüm isimler aynı anlama gelir. Bir lamba grubu ya da lambayı iki ve üzeri yerden kontrol etmeye yarar. Komitatör vavien ise, iki farklı lambanın ya da lamba grubunun aynı yerden kontrol edilmesini sağlar. Üçlü elektrik anahtar grubu üç ayrı lambanın ya da lamba grubunu açıp kapatır. Bu ürünler pek çok farklı renk seçenekleriyle sunuluyor. Bir pencere kapama sistemi olan jaluzi de vardır. Merdiven otomatiklerinde kullanılan light olarak isimlendirilen elektrik anahtarları ani basmalı bir türdür. Buna benzer bir diğer ürün kapı otomatiği elektrik anahtarıdır. Ani basmalı bir türdür ve kapı otomatiklerini harekete geçirir. Dimmer elektrik anahtarı evlerinizde rahatlıkla kullanacağınız, isteğe göre ışık şiddetini ayarlayabileceğiniz türdür. Bağlantı uçlarında aşağıya ve yukarıya doğru iki adet ok işareti vardır. Genellikle anahtar elektrik enerjisini kontrol edebilmek için otel odalarında tercih edilen energy saver olarak isimlendirilir. Kartı anahtarda bulunan alana takarsanız elektrik devresi kapanır. Ortamda bulunduğunuz süre zarfında elektrik enerjisi devrededir. Bu ürün otellerde tercih edildiğinde, anahtarı çalıştırmak için kullanılan kart oda anahtarı olarak kullanılır. Bunların dışında topraklı priz ve elektrik anahtarının birlikte olduğu setler, ipli switch, yaylı push buton, darbe akım, müzik yayın, kablo arası dimmer, şalter tipi, 3+3 çevirmeli ve çıt çıt deney gibi elektrik anahtarı seçenekleri de bulunmaktadır. Siz de ihtiyacınıza uygun bu seçenekler için ürün sayfamızı hemen ziyaret edebilir ve seçtiğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Elektrik Anahtarı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektrik Anahtarı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanım alanını belirlemek bir ürün satın alırken başlangıç için oldukça önemli. Neye, ne kadar, nerede ihtiyacınız olduğunu belirleyerek başlayabilirsiniz. Daha sonra ürünün beklentinizi karşılayıp karşılamadığı üzerinde durun. Örneğin anahtar priz modelleri size farklı alternatifler sunabilir ve bu sizin beklentinizi karşılayabilir. Alternatiflerin arasından ürün seçerken kalite göz önünde bulundurulmalıdır. Elektrik ile ilgili ürün seçerken, elektrik anahtarı gibi kaliteden ödün verilmeden oluşturulmuş ürünlerin tercih edilmesinde fayda vardır. Düşük kaliteli ürünlerde herhangi bir güvenlik sorunu ortaya çıkabiliyor bu da hayati tehlike ortaya çıkarabilir. Özellikle kalite konusunda sıkıntılı olan elektrik anahtarlarında tutukluklar meydana gelebilir. Garantili ürünleri tercih ederseniz bu sorunlarla karşılaşmazsınız. Kullanım alanı eğer mutfak, banyo gibi ıslanabilen, riskli alanlarda ise nemli yer anahtarları tercih edilmelidir. Ofisler ve çalışma alanlarında işleve yönelik ürünler tercih edilirse daha avantajlı olur. En önemlisi ise alacağınız elektrik anahtarının tesisatını ile uyumlu olmasıdır. Montajının rahat yapılabileceği elektrik anahtarlarını tercih etmelisiniz. Elektrik anahtar seçiminde estetik görünüm için dekorasyonu da ihmal etmemek gerekir. Elektrik anahtarını yaşam alanlarımız, ofislerimiz , zamanımızın büyük kısmının geçtiği yerler için seçtiğimiz için bu önemli. Farklı renklerde, ahşap kaplama, minimal ve düz gibi özel tasarımlar tercih edebilirsiniz. Bu sizin isteğinize ve zevklerinize kalmış. Ürün sayfamızda da göreceğiniz gibi tasarım için seriler de mevcut. Bunların dışında kablo bağlantılarını kontrol edin. Montajı ve kullanımı pratik olan ürünler sizin de işinizi kolaylaştıracaktır. Ürün alternatiflerinin arasında ihtiyaca uygun elektrik anahtarını seçmek gerekiyor. Yukarıda açıkladığımız özelliklerin arasında, aradığınız kriteri belirleyerek ve diğerlerini eleme yöntemiyle doğru ürüne ulaşabilirsiniz. Görüldüğü gibi elektrik anahtarları birçok özellikle birbirinden ayrılıyor. Zaman kaybetmeden ihtiyacınıza yönelik elektrik anahtarını almak için ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Y (51)
Abb (6)
Ack (5)
Aeg (1)
Alfa (9)
Almera (7)
Ars (1)
Artline (36)
As Grup (1)
AXIS (1)
Ay-Ka (5)
Bemis (16)
Beta (7)
BUFER (1)
Cata (3)
Csm (2)
De-Pa (10)
Demirbağ (17)
Demiriz (1)
Depa (4)
Dht (1)
(1678)
Dmr (2)
Elbi (138)
Eltos (1)
Emas (3)
Emfa (2)
End (11)
ESEM (1)
Far (14)
Fetih (6)
Ford (2)
Forlife (1)
GE (1)
Gewiss (3)
Gwest (1)
İTHAL (1)
İzeltaş (5)
Kaim (1)
Ledx (1)
Legrand (137)
LEGRAND (16)
Maflen (1)
Makel (327)
Mate (1)
Mervesan (22)
MERVESAN (6)
Mesan (1)
Mono (115)
Mutlusan (177)
NE-AD (66)
Netelsan (20)
Nilson (47)
Noas (1)
Ortaç (40)
Osram (1)
Ovivo (79)
Pelsan (2)
Philips (1)
Plastim (2)
Polat (2)
Retta (1)
Rtm (23)
S-Link (1)
Scar (1)
Siemens (3)
Stanley (2)
T-Plast (2)
Tek-İş (7)
Tem (2)
TETSAN (2)
UNI-T (1)
Vi-Ko (6)
Viko (1049)
VİKO (1)
VITO (1)
Vito (1)
YCL (2)
Çetsan (3)
ÇETSAN (1)
Çise (1)
Örgün (23)
Şark (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(858)
ve üzeri (1,011)
ve üzeri (1,047)
ve üzeri (1,052)
ve üzeri (1,073)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL