TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Anahtar ve Priz Çerçeveleri

için 3,740 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Anahtar ve Priz Çerçeveleri

Tek bir lambayı ya da bir lamba grubunu yönetmek için ev ve ofis gibi yaşam alanlarında kullanılan anahtar priz çerçevesi yalnızca teknik bir malzeme gibi düşünülüp değerlendirilmemeli. Ev tadilatına yönelik işler artık eskisi gibi işin profesyonellerine bırakılıp hane halkı tarafından arka sıralardan seyredilmiyor. Aksine, herkesin evin teknik unsurları da dahil olmak üzere işlere katılım göstermesi ekonomik yönden önemli. Elektrik ve aydınlatma alanındaki priz türevi bir ürünün en önemli özelliği elbette işlevselliği olsa da görsel estetik ve konfor da kullanıcılar tarafından son dönemde öne çıkarılan diğer arayışlar arasında. Priz çerçevesi silikon kalıplı, olarak da üretiliyor. Ev dekorasyonunda minik ayrıntıların ne kadar önemli olduğu düşünüldüğünde elektrik anahtar çerçeveleri de gözünüzde hak ettiği yeri daha rahat bulabilir. Farklı yaşam alanlarında ve hattı aynı evin salon ya da yatak odası gibi farklı bölümlerinde değerlendirmeye müsait onlarca farklı seçenek var. Siz de dilerseniz her bir prizinizi aynı setin tamamlayıcıları halinde, dilerseniz de odalara ve dekorasyona göre farklı farklı ürünler olmak üzere satın alabilirsiniz. Üstelik priz çerçevesi fiyatları evinize bu anlamda küçük ama etkili dokunuşlar yapmanıza da son derece imkân veren uygun fiyat seviyelerinde seyrediyor. Anahtar çerçevesi seçerken ihtiyaç duymanızın mümkün olduğu tüm bilgilere, farklı modellere, renklere ve fiyat alternatiflerine sayfamız aracılığıyla hemen şimdi burada ulaşabilirsiniz.

Anahtar Çerçevesi Dekorasyona Uygun Olmalı

Anahtar Çerçevesi Dekorasyona Uygun Olmalı

Evinizin bir bölümünü ya da tamamını yenilemeniz hiç fark etmez. Badana ya da boya gibi belirli periyotlar halinde düzenli olarak tekrarlanan dekoratif işlemlerden tutun da su baskını ya da elektrik arızası gibi talihsizliklerden sonra gündeme gelen tadilat işlemlerine kadar her şey, yaşam alanına daha geniş bir çerçeveden bakmanızı zorunlu kılıyor. Örneğin evin bir bölümünde duvarlarınız griye ya da siyaha döndüyse ya da duvar kâğıdı ile kaplandıysa, bembeyaz tonlardaki klasik priz çerçeveleri istemediğiniz oranda zıtlık yaratabilir ve dikkat çekebilir. Aynı şekilde bu ürünlerin orijinali şık olsa da artık ürün tamamen eskimiş ve bu dünyadaki ömrünün sonuna gelmiş olabilir. Bu konudaki daha büyük risk ise sizin zaten gözünüzün algılamadığı bu günlük ve alışılmış detayları, eve gelen misafirlerinizin fark etmesi olabilir. Ne de olsa daha büyük harcamalar yapılırken detayları atlamak da her zaman daha olası hale gelmekte. Ev dekorasyonuna binlerce liralık harcamayı gözü kapalı yaparken, pahada hafif detaylardan kaybetmek gerçekten moral bozucu bir hal alabilir. İşte bu nedenle eğer siz de evinizin ya da yaşam alanınızın iç mimarisi ile ilgili küçük de olsa bir adım atmaya karar verdiyseniz, priz çerçevesi konusunu da ihmal etmemek üzere bir kenara not etmeye bakın. Son dönemde daha çok dikkat çekmeye başlayan desenli priz çerçeveleri şıklık yolculuğunuzda aldığınız notlara paralel bir ilerleme sağlamanıza yardımcı olacaktır. Tercihiniz ister klasik, ister modern olsun; yaptığınız aramaya yönelik en uygun seçenekleri sayfamızda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kalıcı Bir Yatırım Olarak Anahtar Çerçevesi

Kalıcı Bir Yatırım Olarak Anahtar Çerçevesi

Yaşam alanınızı yenilerken ya da değiştirirken elektrik priz çerçeveleri de elden geçiyor olabilir. Doğru seçimler yapmak ve alışveriş sırasında sadece anahtar priz çerçevesi fiyatları konusuna takılıp kalmamak oldukça önemli. Ucuz olan her şey uzun vadede ekonomik olmayabileceği gibi, pahalı seçimlerin de kaliteli olacağı garanti edilemez. Piyasa araştırması işte tam da bu noktada önem kazanıyor. Özellikle de yaşam alanınızla ilgili kararları tek tek kendiniz almak istiyorsanız doğru bir üründe karar kılmalısınız. Elektrik, tesisat ve aydınlatma alanında profesyonel bir ekiple çalışıyor olsanız bile kendilerini en doğru şekilde yönlendirecek ve ayrıntıları takip edecek olan da yine sizsiniz. Tekrar tekrar montajla uğraşmak ya da kaliteden ödün verdiğiniz için temassızlık gibi durumlar yaşamak elbette istemezsiniz. Duvarınız üzerinde yeniden tekrarlayacağınız her işlem duvar kağıtlarının ya da boyaların sökülmesi yönünden potansiyel birer risk oluşturacaktır. Bu da başlangıçtaki giderlerinize ve bütçenize ters düşen bir zarar anlamına gelir. İşin özü; hem ölçüler hem de diğer ihtiyaçlar ve tasarım yönünden ne istediğinizi iyi bilmeniz halinde dekoratif priz çerçeveleri sizin için kalıcı birer yatırım haline gelecektir. Uzun yıllar tertemiz biçimde kullandığınız bir yaşam alanınız varsa, orada da prizler gibi ufak detayları asla atlamayarak evinize verdiğiniz özeni daha güzel bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Hem piyasaya dair araştırmalarınızı tamamlamak hem de karar verdiğiniz ürünü alışveriş sepetinize bir an önce eklemek için siz de daha fazla vakit kaybetmeden sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Anahtar Çerçevesi Alırken Bunlara Dikkat Edin

Anahtar Çerçevesi Alırken Bunlara Dikkat Edin

Sayfamız üzerinden priz çerçevesi modelleri hakkında araştırma yaparken fark edebileceğiniz üzere bu alanda oldukça fazla sayıda farklı seçenekte ürün sizlerin beğenisine sunulmakta. Bu durum başlarda biraz kafa karıştırıcı olabilse de aslında eğlenceli bir dekorasyon deneyiminin de parçası olabilecek nitelikte. Köşeli ya da yumuşak hatlı süslü priz çerçeveleri işin yalnızca görsel kısmını oluşturuyor. Özellikle yeni evlenenler salon ve yemek odası gibi göz önünde bulunan yerlerde tatlı bir abartıya kaçarak pleksi priz çerçevesi dahi tercih edebiliyor. Prizlerin kremden siyaha, beyazdan griye kadar değişen renkleri ve yatay ya da dikey olabilen şekilleri zaten eskisine göre çok daha fazlayken, bu süslemeleri biraz daha artırmak adına oluşan yepyeni sektörler bile var. Bu ürünlerin fotoğraflarına bakarak duvarınız üzerinde nasıl görüneceğini düşünmek bile yaşam alanınızı değiştirmeye ve geliştirmeye dair keyifli bir pratik sayılır. Öte yandan görsellik her zaman her şey de demek değil. Ürünün nasıl göründüğünün yanı sıra, teknoloji kullanımı ve güvenlik gibi gerekçeler de marka ve model seçiminde önemli rol oynamalı. Teknolojik aletlerinize zarar verme potansiyeli olmayan ve uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir ürünü seçmeye çalışmalısınız. Ürünün genişliği, yüksekliği ve derinliği duvar ölçüleriniz bakımından da belirleyici olabilecek özellikler. Prizlerin genellikle data çıkışları ya da telefon hatları gibi elektrik tesisatına dair diğer ürünlerle yan yana sıralanarak kullanılması tercih ediliyor. Bu nedenle bunları set halinde satın almak uyum adına da önemli bir adım olabilir. Aynı şekilde; günün birinde set haline getirmek istediğinizde tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek markalar kullanmanız da tercih sebebi. Eğer anahtar çerçeveniz için ilk kez sıfırdan yer belirliyorsanız; buna göre gelecekte yanına eklemeler yapabileceğiniz ve göz hizasının mümkünse altında olan bir yer ideal olacaktır. Televizyon ya da televizyon sehpası gibi geniş ürünlerin arkasına prizleri saklamak her zaman iyi fikir. Eğer tüm bu fikirler satın alma kararlarınızda etkili olduysa, alışverişinizi hemen şimdi en hızlı şekilde bu sayfada tamamlayabilirsiniz. Çerçevelerinizle uyum sağlayacak prizleri ve anahtarları incelemek isterseniz Prizler & Anahtarlar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abb (1)
Ack (1)
Almera (8)
Artline (30)
AXIS (1)
Bemis (7)
Cable Ako (1)
Cata (4)
Demirbağ (3)
(647)
(2)
DLX (1)
Dmr (2)
Elbi (105)
Era (1)
Espar (3)
Far (1)
Fetih (3)
GE (1)
Gewiss (4)
Helios (1)
Hes (1)
Horoz (1)
İTHAL (2)
İzeltaş (1)
Legrand (364)
LEGRAND (4)
Makel (254)
Mervesan (65)
Mono (69)
Mutlusan (188)
NE-AD (35)
Netelsan (7)
Nexo (1)
Nilson (53)
Oag (1)
Ovivo (86)
Panasonic (29)
Panther (1)
Pelsan (1)
S-Link (1)
Siemens (2)
Vi-Ko (4)
Viko (1174)
VITO (1)
Vito (1)
Çet-San (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(417)
ve üzeri (463)
ve üzeri (475)
ve üzeri (481)
ve üzeri (489)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL