Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Serisi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Anahtar ve Priz Çerçeveleri

için 4,063 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Anahtar ve Priz Çerçeveleri

Teknoloji çağında yaşanılan bu dönemde elektrik enerjisi ile çalışan cihazların ihtiyaç duyduğu bu enerjiyi problemsiz bir şekilde alması gerekir. İhtiyaç duyulan bu enerji, güvenli bir biçimde teknolojik cihazlara iletilmesini sağlayan prizler, kişinin yaşamını doğrudan etkilemektedir. Elektrik geçişinin sağlam ve problemsiz bir biçimde iletilmesi güvenilir bir priz ile sağlanır. Böylelikle oluşabilecek ev kazalarının önüne geçilecektir. Prizlerin ömrünü uzatmak ve oluşabilecek olumsuz koşulları engellemek için prizlere takılan priz çerçeveleri size yardımcı olacaktır. Aynı zamanda ev ve iş alanlarında bulunan lamba veya lamba grubunu yakmak ve söndürmek için anahtar priz çerçeveleri kullanılmaktadır. Bu ürünleri teknik bir malzeme olarak düşünmemek gerekir. Çünkü bu malzemelerin evlerin ve iş alanlarının dekorasyonunu önemli bir ölçüde değiştirdiği yadsınamaz. Herkesin zevkine göre piyasaya sunulmuş anahtar ve priz modelleri ile yaşam alanınızı daha da güzelleştirmeniz mümkün. Şimdi siz de ürün elektrik ve aydınlatma sayfamızı inceleyerek anahtar ve priz çerçeveleri alternatiflerini yakından keşfedebilirsiniz.

Anahtar ve Priz Çerçevesi Modelleri

Anahtar ve Priz Çerçevesi Modelleri

Evde ve iş yerindeki teknik unsurlar herkes tarafından biliniyor. Bu sayede ekonomik açıdan rahatlayan tüketici istediği ürünü bulmakta zorlanmıyor. Anahtar çerçeveleri ve priz seçimi yapılırken ürünler hakkında bilgileri iyice değerlendirmeniz gerekir. Araştırılması gereken ilk konu, anahtar çerçevelerinin ve prizin güvenli ve sağlam olup olmadığıdır. Bilinçsizce yaptığını seçimler veya yanlış monte edilen ürünler kısa devre yapma olasılığı çok yüksektir. Kısa devreden dolayı elektrik kaçakları oluşacaktır. Bu elektrik kaçakları ev kazalarının yaşanmasına olanak tanır. Prize takacağınız teknolojik alet kısa devreden dolayı bozulabilir ve çalışmaz hale gelir. Bu yüzden o ürünün yenisini almak zorunda kalabilirsiniz. Bu da ek masraf demektir. Ayrıca kısa devre sağlığınızı da olumsuz yönde etkileyecektir. Prizi tutan kişi prizin yaydığı elektrik akımının şiddetine göre yaşanacak olaylar da değişiklik gösterecektir. Yaşanabilecek bazı durumlar ise parmaklardaki sinirlerin titreşmesi, kolda oluşabilecek hafif kramp, şiddetli duyulan acıdan dolayı eller çalışamaz hale gelebilir, elde yanma olabilir. Eğer çok şiddetli olursa ölümle de sonuçlanabilir. Bu yüzden alacağınız ürün hakkında detaylı bilgi edinmelisiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise priz tutuşlarının sağlam olup olmadığıdır. Eğer alacağınız priz veya anahtar çerçeveleri, priz yuvasına sağlam bir biçimde monte edilmezse teknolojik aletin fişi çekildiğinde veya lambayı açıp kapatırken ürününüz yerinden çıkabilir veya elektrik çarpmasına neden olabilir. Eğer çocuklu bir evde yaşıyorsanız çocuğun prize dokunduğu zaman yaşanabilecek herhangi bir kazayı önlemek için kapalı anahtar ve priz çeşitleri tercih edilmelidir. Böylelikle evin içi çocuklar için güvenli bir hale gelecektir. Ürün sayfasında bulunan ürün seçeneklerini ürün sayfamızı inceleyerek daha detaylı bir şekilde keşfedebilirsiniz. Dilerseniz hoşunuza giden bir anahtar ve priz çeşidini bu sayfa üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

 Dekoratif Anahtar Çerçeveleri ve Prizler

Dekoratif Anahtar Çerçeveleri ve Prizler

Düzenli periyotlar halinde tekrarlanan badana ve boya işlemlerinden sonra eskimiş olan prizleriniz ve anahtar çerçeveleriniz dikkatinizi çekebilir. Bu yüzden birçok marka tarafından her tüketicinin isteğine uygun priz ve anahtar seçenekleri mevcuttur. Boyadığınız bölgeye gri priz anahtar modellerinden birini satın alabilirsiniz. Bu sayede duvarda herhangi bir priz yeri fark edilmez ve eviniz dekoratif olarak çok şık olabilmektedir. Her oda için farklı modellerde priz ve anahtar çeşitleri satın alabilirsiniz. Çünkü her odanın ayrı bir havası vardır. Salonunuz diğer odalara oranla daha ayrıntılı ve şık bir şekilde tasarlamak isteyebilirsiniz. O zaman devreye elektrik anahtar çerçevesi modelleri devreye giriyor. Birbirinden şık modellere sahip bu ürünler her tarza uygun olarak birçok marka tarafından piyasaya sunuluyor. Anahtar priz çerçevesi fiyatları genel olarak modellerde kullanılan malzemeye, markaya, ebatına göre değişkenlik gösteriyor. Evlerin yerin hem şık hem de kullanışlı olması artık sizin elinizde. Evinizdeki odalara baktığınızda gözünüze priz ve anahtarlık gibi küçük ama önemli detaylar çarpacaktır. Bu yüzden eskimiş ve kullanılmaz hale gelen priz çerçevelerini ve anahtarları atıp yerine yenilerini takmanın zamanı geldi. Ürün sayfamızı inceleyerek sizin için ideal özellikler taşıyan bir ürünü satın alabilirsiniz.

İşlevsel Anahtar ve Priz Çerçeveleri

İşlevsel Anahtar ve Priz Çerçeveleri

Her tüketicinin ve her alanın ihtiyaçları farklıdır. Örneğin çocuklu bir aileyseniz kapalı priz ve anahtarlıklar tercih etmelisiniz. Eğer priz görüntüsünden hoşlanmıyorsanız aynı şekilde kapalı priz çerçevelerini seçebilirsiniz ya da o görüntüyü daha da güzelleştirmek için anahtar priz çerçevelerine bakabilirsiniz. Her odada bulunan prizler farklı ihtiyaçlara hizmet eder. Örneğin banyo, tuvalet ve mutfak gibi yerlerde ıslak alanlar fazla olacaktır. Bu yüzden bu odalara kapaklı priz çerçeveleri uygun olacaktır. Çok fazla kullanılmayan bir yere gizlenebilir priz çeşitlerini monte edebilirsiniz. Sık kullandığınız odalarda -salon ve çalışma odası gibi- kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda işlevsel bir anahtar ve priz çerçeveleri satın alabilirsiniz. Aynı zamanda priz yerinin bulunan konumuna göre anahtar ve priz çerçevesi modellerine bakabilirsiniz. Prizin bulunduğu ortama göre isterseniz oval, isterseniz de keskin kenarlı anahtar ve priz çerçeveleri satın alabilirsiniz. İşlevsellik anlamında birçok priz seçeneği bulunmaktadır. Data, sat, USB prizleri ve dimmer anahtar modellerini evinizin ve kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçebilirsiniz. Televizyon ve masaüstü bilgisayarınızı koyacağınız bölgeyi önceden belirlemenizde fayda var. Bu sayede o bölgeye rahatlıkla istediğiniz şekle getirebilirsiniz. Anahtar ve priz çeşitleri yorumları incelendiğinde tüketici istediği renk, model ve işleve sahip ürünü anında bulabiliyor ve satın aldığı üründen memnun kaldığını dile getiriyor. Zamandan tasarruf sağlayarak çalışan bir priz aramak yerine, yeni aldığı anahtar ve priz çeşidini kullanıyor. Birçok marka tarafından çok fazla ürün piyasaya sunulduğu için anahtar ve priz fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden alacağınız ürünün sizin işlevinizi yerine getirip getirmeyeceğine bakmalısınız.Sizler de ürün sayfamızı inceleyebilir anahtar ve priz modellerinin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir ürünü satın alabilirsiniz.