Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Aksesuarlar

için 6,145 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lay5-ed21 Plastik Mandal Şalter Buton

  (3)
  30 günün en düşük fiyatı!
  75 TL 29,99 TL
  +
 • Momentum 22mm Led Sinyal Lambası 230VAC Sarı MB3-EV956

  (16)
  30 günün en düşük fiyatı!
  22,99 TL SEPETTE 17,59 TL
  +
 • Impact 22mm Kalıcı Mandal Buton 0-1 NO MB3-ED210

  (19)
  30 günün en düşük fiyatı!
  39,99 TL SEPETTE 30,39 TL
  +
 • Momentum 22mm Led Sinyal Lambası 230VAC Yeşil MB3-EV936

  (21)
  30 günün en düşük fiyatı!
  22,99 TL SEPETTE 17,59 TL
  +
 • Momentum 22mm Led Sinyal Lambası 230VAC Kırmızı MB3-EV946

  (26)
  30 günün en düşük fiyatı!
  22,99 TL SEPETTE 17,59 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Momentum Monofaze Caraskal Vinç Kumanda Butonu Mvc-15000

  30 günün en düşük fiyatı!
  300,99 TL SEPETTE 229,59 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Heron 2x40a 30ma 2 Kutuplu Kaçak Akım Rölesi

  (51)
  30 günün en düşük fiyatı!
  299 TL 245 TL
  +
 • Impact 22mm Yaylı Buton Kırmızı NC MB3-EA420

  (10)
  30 günün en düşük fiyatı!
  33,99 TL SEPETTE 26,39 TL
  +
 • Impact 22mm Birli Boş Buton Kutusu MB3-BH100

  (7)
  30 günün en düşük fiyatı!
  37,99 TL SEPETTE 28,79 TL
  +
 • Momentum Vinç Kumanda Butonu Tek Hız 4 Yön MVC-61040

  (4)
  30 günün en düşük fiyatı!
  144,99 TL SEPETTE 110,39 TL
  +
 • Impact 22mm Yaylı Buton Yeşil NO MB3-EA310

  (16)
  30 günün en düşük fiyatı!
  33,99 TL SEPETTE 26,39 TL
  +
 • Impact 22mm Kalıcı Mandal Buton 1-0-2 2NO MB3-ED330

  (2)
  30 günün en düşük fiyatı!
  57,99 TL SEPETTE 43,99 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  W Otomat Rayı 2 Metrelik

  (1)
  30 günün en düşük fiyatı!
  100 TL 65 TL
  +
 • Impact Kutulu Alarm Butonu MB3-BX110

  (1)
  30 günün en düşük fiyatı!
  79,99 TL SEPETTE 60,79 TL
  +

Şalt Malzeme Aksesuarları

Şalt malzemeleri transformatörlerin kullandığı gerilimin yüksekten alçak ya da ters düzeye çevrildiği iletim, üretim ve dağıtım sisteminin alt istasyonu olarak tanımlanmaktadır. Diğer bir tabirle elektrik üretimi için gerekli istasyonların bir arya geldiği enerjinin toplanıp ardından etkili bir şekilde dağıtılmasına yarayan bir sistemdir. Genellikle bu malzemelerin kullanılması koruma ve kontrol araçları ile birden fazla oluşan transformatörden elektrik şalt malzemeleri arasında yer alan bu ürünler aktif bir şekilde devreye girmektedir. Şalt malzemeleri kısa devre gerçekleştiğinde ya da şebekede oluşabilecek aşırı akımları kesmek ve kontrol altına alabilmek adına kullanılmaktadır. Sıklıkla hayatımızın içerisinde de yer alan şalt malzemeleri arasında şalterler yer almaktadır. Elektriği kontrol edebilmek adına bu ürünlerin varlığı hayatı kolaylaştırmaya yardımcı olmaktadır. Bu ürünler vasıtası ile elektriği istediğiniz alanda yönlendirebilmeniz mümkün kılınır. Elektrik şalt malzemeleri tehlikeli sayılan elektrik akımını kontrol altında tutabilmek adına geliştirilmiş aksesuarlar arasında yer almaktadır. Elektriğin güvenle sağlanması açısından elektrik şalt malzemeleri arasında anahtarlamak yer almaktadır. Evinizdeki ya da hayatın her alanında var olan elektriği güvenle yönlendirebilmek adına bu aksesuarlar tasarlanmıştır. Elektrikli sitemleri güvenle açıp kapatabilmek adına bu tür ürünlere ihtiyaç duyarsınız. Birçok işlevselliğe sahip olan bu ürünler yardımı ile elektrik devrelerini en doğru şekilde açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler güvenlik açısından da kullanılması gerekli ürün grupları arasında yer almaktadır. Bu tür aksesuarların kullanımı asıl ana elektriğe zarar vermeyi engellemeye destektir. Elektrik şalt malzemeleri özellikle devrelerin düzenli bir şekilde görevini yerine getirmesine katkıda bulunur. Bunun yanı sıra şalt malzemeleri elektriği izole eder ve kontrol altında tutmaya yardımcıdır. Elektrik sisteminde yer alan her bir parçaya şalt malzemesi adı verilmektedir.

 Çok Amaçlı Kullanım Sağlayan Şalt Malzemeleri

Çok Amaçlı Kullanım Sağlayan Şalt Malzemeleri

Orta gerilim şalt malzemeleri elektrik devresinin parçaları arasında yer alır. Şalt malzemeleri parçaları elektrik akımına doğru bir şekilde yerleştirilmesi bakımından oldukça önemlidir. Parçaların doğru bir şekilde bir araya gelmesi elektrik akımının kusursuz çalışmasına yardımcı olur. Farklı dirençlere göre farklı şalt malzemesi aksesuarları bulunmaktadır. Bu ürünler elektrik akımına katkı sağlaması ile bilinmektedir. Elektrikle ilgili yapılacak olan işlemlerde bu tür ürünleri kullanarak daha güvenli ve temkinli bir ortamın oluşturulmasına zemin hazırlayabilirsiniz. Olası tehlikelere karşı bu ürünler sizlerin korunmasına katkıda bulunur. Orta gerilime sahip şalt malzemeleri iş ve dış mekanlarda sorunsuzca kullanılabilmesi ile bilinmektedir. Orta gerilim şalt malzemeleri ters enerji akımının ya da kısa devre sorunlarının giderilmesinde önemli katkı sağlayan ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler yardımı ile çok sayıda elektrik kazası önlenmeye olanak tanır. Orta gerilim şalt malzemesi sayesinde devrenin zarar görmesi engellenmeye yardımcı olur. Ayrıca bu aksesuarlar yardımı ile devredeki yedek parçaların hasar görmesi engellenmiş olur. Alçak gerilim şalt malzemeleri ise şalter ve sigortaların elektrikten kaynaklanacak zarar görmesini engellemek adına üretilmiştir. Alçak gerilim şalt malzemeleri hemen hemen her alanda kullanılabilmektedir. Farklı özelliklere sahip bu ürün çeşitleri sayesinde geniş bir kullanım alanı oluşmuştur. Kısa devrelerin yanması ya da zarar görmesi bu anlamda engellenmiş olur. Yanlış akımların engellenmesi buna bağlı olarak düzeltilmeye yarar. Şalt malzemeleri sayesinde elektrik akımında yer alan gerilim de kontrol altında tutulmaya yardımcı olur. Bu tür şalt malzemeleri elektrik devresinde işlevselliği ile bilinmektedir. Bu aksesuarlar yardımı ile herhangi bir kaza için önlem almanız mümkün hale gelecektir. Tüm şalt malzemeleri aksesuar çeşitleri sistemin düzenli ve sağlıklı bir şekilde çalışması için desteklenen ürünlerin varlığını sizlere sunar.

 Şalt Malzeme Aksesuarları Çeşitleri

Şalt Malzeme Aksesuarları Çeşitleri

Şalt malzemesi aksesuar çeşitleri özelliklerine göre çok kapsamlı olabilmektedir. Şalt malzemeleri enerjinin dağıtılmasına ve toplanmasına yararken şalt malzemesi aksesuarları bu sitemin küçük yapı taşlarının birer parçasıdır. Bu tür aksesuarlar şalt malzemelerini bir araya getiren ürünler arasında yer alır. Elektrik akımı veya şebekede meydana gelebilecek her türlü olumsuz durumu iyileştirmeye yönelik seçenekler vadetmektedir. Aşırı akımları kesmek bu aksesuarlar yardımı ile başarılacaktır. Özelliklerine göre çeşitlilik gösteren bu aksesuarlar kaliteli ve orijinal seçenekleriyle sayfamızda satışa sunulmaktadır. Şalt malzeme aksesuarı özellikleri açısından kıyaslandığında geniş bir yelpazeye sahip birçok artı özelliği içerisinde barındırır. Orijinal olmayan ürünler güvenliğiniz açısından tehlike oluşturabilecektir. Şalt malzeme aksesuarları arasında elektrik devrelerinde gereken kontrol sistemini sağlayan ürün grupları yer almaktadır. Elektrik akımına karşı korunmasını sağlayan tüm aksesuar parçalarına bu ad verilmektedir. Şalt malzeme aksesuarları son derece korunaklı ekipmanlarla üretilmektedir. Bu aksesuarlar sayesinde kısa devre, yük ve hata alanında korunma sağlanmaya destek olunur. Şalt malzemesi aksesuarlarının en önemli özelliklerinden biri de hatalı bulunan ekipmanları devre dışı bırakmaya yardımcı olarak izole etmesini sağlar. Şalt malzeme aksesuarları kullanımı işi bilen kişiler tarafından yapılmalıdır. Devrelerin kontrolü bu anlamda başarılı bir şekilde yapılmalıdır. Tüm şalt aksesuarları özellikleri ve bu ürünlerin kullanımı birbirinden farklıdır. Her bir ürün farklı işlevsel özelliklere sahiptir. Renkli ışık blogları, ek kontak bloğu, ilave kontak, limit anahtarı, hareketli kontak, kombinasyon bloğu, yandan geçmeli tip ilave blog, yardımcı kontak, modül sıvaaltı, opak kapı, lamba, kaçak akım rölesi, kumanda, kabartma kalıp, amper gibi ürünler şalt malzemesi aksesuarları arasında yer almaktadır.

 Şalt Malzeme Aksesuarları Fiyatları

Şalt Malzeme Aksesuarları Fiyatları

Ürünlerin uygun fiyatlı olmasından ziyade kaliteli olması güvenliğiniz açısından son derece önemli konular arasında yer alır. Devlet tarafından onaylanmış olan ürünlerin kullanımı sağlığınız açısından da daha elverişli olmalıdır. Kaliteli şalt malzemeleri aksesuarları uygun fiyatlarla sayfamızda sizler için yer almaktadır. Şalt malzemesi için belirlenen aksesuarların fiyatları ürünlerin özelliklerine ve kullanım alanlarına göre değişim göstermektedir. Genel olarak sayfamızda ekonomik fiyatlarla yer alan bu aksesuar modelleri her bütçeye hitap etmeye yardımcı ürün kategorisi altında değerlendirilmektedir. Elektrik tadilatında son derece yardımcı faaliyetleri ile bilinen bu ürünler sayesinde işlemlerinizi daha güvenilir bir şekilde halledebilme olanağını sizlere sunar. Farklı markalar tarafından satışa sunulan ürünlerin özellikleri ve kalitesi artırıldıkça buna bağlı olarak fiyatların artması beklenecektir. Kendinize uygun modeller arasında beklentinizi en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olacak ürünler sizler için yer almaktadır. Doğru bir ürünü tercih ederek hak ettiği miktarı ürüne harcayabilirsiniz. Farklı markalara ait şalt malzemesi aksesuarlarını inceleyebilir ve size uygun olan modele karar verebilirsiniz. Tüm bu özellikleri ürünleri satın alan bireylerin tavsiyelerinden yararlanarak tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünler hakkındaki öneriler ve ürünlerin sahip olduğu puanlar sayfamızda objektif bir şekilde değerlendirilmektedir. Şalt malzemesi aksesuarları genel anlamda uygunluğu ile dikkat çekmektedir. Elektrik tadilatları alanında gerekli ekipmanlara kolayca sahip olabilmeniz için fırsatlar oluşturulmaktadır. Birçok markaya ait ürünler alternatifleriyle beraber karşınıza çıkmaktadır. Tüm şalt malzemelerini ya da ihtiyacınız olanı belirleyerek satın alabilirsiniz.