TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Maskeleme Bandı

için 880 sonuç bulundu.

Maskeleme Bandı

Bir yüzey üzerinde yenileme amaçlı ya da hobi amaçlı olarak boyama yapılmak istendiğinde, arzu edilen sonucu en düşük kusur ihtimaliyle gerçekleştirebilmek için birtakım ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Bu ekipmanlar arasında maskeleme bandı da önemli bir yere sahiptir. Kesitlerin doğru boyanabilmesi, boyanmak istenmeyen alanların korunması için boya maskeleme bandı kullanarak güvenli bir şekilde ilgili alanda boyama yapabilirsiniz.

Maskeleme Bandı ile Estetik Sonuçlar

Maskeleme Bandı ile Estetik Sonuçlar

Evinizin duvarlarında, eski ahşap malzemelerinizde veya boyamaya uygun çeşitli eşyalarda yenileme amaçlı olarak boyama yapmak keyifli bir iştir. İster ilk defa boyanacak bir alan olsun, ister yenileme amaçlı boyama yapılsın; bir yüzeyde başarılı boyama sonuçlarının alınabilmesi için çeşitli materyallerden yararlanmanız gerekir. Aksi halde yapmak istediğiniz uygulama bir anda kabusa dönüşebilir. Bu noktada boya maskeleme bantları size büyük fayda sağlayabilecek malzemelerdir. Boyanın temas etmesini istemediğiniz alanı leke bırakmadan, güvenli bir şekilde kapatabilen boya maskeleme bantlarıyla endişe yaşamadan, gönül rahatlığıyla alanlarınızda boya uygulamasını yapabilirsiniz. Kağıt maskeleme bandı ayrıca bir alanda desen yaratabilmenize de yardımcı olabilir. Düz bir duvarı eşit bir şekilde ikiye bölmek ve alanları birbirinden farklı renklere bölmek üzere, iki boya alanının arasında kağıt bant yapıştırabilirsiniz. Dilerseniz maskeleme bandı yardımıyla zemin ve duvar kesişimi olan alanları da koruma altına alabilir; boyama sonrası temizliğe gerek kalmayacak şekilde boyalardan koruyabilirsiniz.

Maskeleme Bandı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Maskeleme Bandı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Boya hazırlık malzemesi ürünü olarak maskeleme bandı, çok sayıda markanın piyasaya sunduğu bir üründür. Boya firmalarının, boyama alanında gerekli olabilecek ekipmanları da üretiyor olması bu noktada piyasada çok sayıda alternatif malzemenin bulunabilmesini sağlamakta ve pek tabii ki bu durum tüketicilere fayda getirmektedir. Maskeleme bandı, farklı markalar tarafından üretilirken en ve boy açısından da farklılıklar ortaya çıkmakta. Bu yönden siz ürün kategorisi içinde kendi uygulama alanınız için ihtiyacınız olan uzunlukta maskeleme bantlarını inceleyebilirsiniz. Eni de birbirinden farklı olan bu ürün alternatifleri içerisinden yine kendi ihtiyacınıza göre bir seçim yapabilirsiniz. Boya maskeleme bandı sıklıkla kağıt malzemeden üretilir. Tek yüzü yapışkan özellikli bu kağıt bantlar, yapıştırılacak olan alanda düz bir çizginin elde edilmesini sağlar, ayrıca boyadan korunacak alanları maskelerler. Kağıt maskeleme bandı alternatifleri fiyatları açısından da birbirlerinden ayrılırlar. Bu noktada marka, ürünün en ve boy ölçüsü, ham madde kalitesi gibi unsurlar fiyat üzerinde rol oynarlar. Siz de kendi bütçenize ve kullanım ihtiyacınıza uygun bir maskeleme bandını ürün kategorimizden hemen satın alabilirsiniz.

Maskeleme Bandı ile Hem Boyadan Hem de Hasardan Korunun

Maskeleme Bandı ile Hem Boyadan Hem de Hasardan Korunun

Piyasada yer alan maskeleme bantları, kullanım alanlarında arzu edilen koruma amaçlarına bütünleşik olarak hizmet ederler. Bu noktada maskeleme bandının yalnızca bir alanı boyadan koruması değil aynı zamanda yapışkan yüzeye temas eden alanın da hasardan koruması beklenir. Ürün kategorisinde yer alan ürün seçenekleri arasında, yapıştırılan alanda iz bırakmayan, uzun süre ısıya dayanım gösteren, kolayca yapıştırılabilen ve sökülebilen alternatifler bulunuyor. Kağıt maskeleme bandı alternatiflerini özellikleri açısından inceleyerek, arzu ettiğiniz özelliklere göre bir ürün seçimi yapabilirsiniz. Dilerseniz uygulama anında görünüm kolaylığı elde etmek adına ve bandı ayırt edebilmek için desenli maskeleme bandı ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Elastik formdaki bu bantlar sayesinde, dilerseniz boyama alanının sınırlarını asimetrik şekillerle yaratabilir; sanatsal bir görünüm yakalayabilirsiniz. Hemen şimdi ürün kategorimizde yer alan maskeleme bantlarını inceleyerek; kullanmanız gereken miktara göre bir ürün seçimi yapabilir, beğendiğiniz markanın ürününü hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Maskeleme bantlarının yanı sıra boya yapmaya hazırlanırken ihtiyacınız olabilecek tüm malzemelere Hazırlık Malzemeleri kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3KEEGO (4)
3M (97)
404 (2)
ARY (1)
Astel (22)
Atlas (1)
Aura (1)
Beta (2)
Boyamax (1)
Brad (2)
Cbm (1)
Damla (1)
Dayson (119)
Delta (1)
(405)
Dkr (2)
Dyo (8)
Evo Bond (1)
Fawori (1)
Filli Boya (11)
Fivestar (4)
Genç (3)
Globus (2)
İTHAL (1)
Kale (1)
Kanat (1)
Kardelen (3)
Kotex (4)
Made (1)
Markataş (1)
Pass (13)
Pattex (6)
Permolit (1)
Piton (6)
Polisan (29)
Pro-Max (2)
Sgs (7)
Tek Boya (2)
Tesa (50)
Ve-Ge (9)
Vege (1)
Winkel (1)
Yamaç (1)
Yedsun (2)
Ünlü (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(179)
ve üzeri (226)
ve üzeri (236)
ve üzeri (238)
ve üzeri (241)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL