Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Ahşap Boyaları ve Vernik

için 338 sonuç bulundu.
Kg seçiniz

Genç Ahşap Boyaları ve Vernik

Mobilya boyaları ve verniklerindeki başarıları ile ülkemizde ve dünyada önemli bir yere sahip olan Genç Boya yüksek teknoloji ve yenilikçi anlayışla üretim yapmaktadır. Ahşap boya ve vernikleri genç boya tarafından yıllardır sağlıklı ve güvenilir bir üretim ortamı içerisinde yürütülmekte, ülkemizde ve dünyada birçok başarıya imza atan lider bir marka olma yolunu izlemektedir.

Genç Ahşap Boyaları ve Vernik Ürünleri ile Kalıcı Çözümler

Genç Ahşap Boyaları ve Vernik Ürünleri ile Kalıcı Çözümler

Genç ahşap boya iç mekan ve dış mekan kategorilerine göre farklı birçok ürün grubuna sahiptir. Genç ahşap boya ve verniklerinde kaliteyi ve farklı çözümleri gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak kullanıcıları ile buluşturmaktadır. İç mekanlar için ürettikleri su bazlı ürün serisinde cam boyaları, son kat boyaları ve astarların yanında dolgu, parke ve son kat ahşap boyaları ve vernik ürünleri yer almaktadır. Dekoratif amaçlı su bazlı cam boyaları ile kapı ve mobilyalarınızdaki camlara dekoratif bir görüntü katabilirsiniz. Yüksek kapatıcılığa sahip astar ve son kat boyalar ile boya işlemlerinizde harika bir başlangıç yapacaksınız. İşlem sonunda ise son kat vernik ürünleri ile başarılı bir bitiş sağlayacaksınız. Alt kat ve son kat olarak iki farklı şekilde de kullanılabilen yüksek aşınma direncine ve sıvı dayanıklılığına sahip su bazlı parke verniği size aynı ürünle birden fazla fayda sağlayarak çözümler sunuyor. Dış mekan boya ve vernikleri de dış ortamın koşullarına uygun çözümler üreten nitelikleri barındırmaktadır. Bahçe mobilyaları, çitler, kapılar, pencereler ve balkonlarda kullanılan ahşaplarda ve daha birçok yüzeyde uygulanabilecek boya ve vernikler dış mekan ürünleri serisinde tüketicilere sunulmaktadır.

Dekorasyonda Dayanıklılık Genç Ahşap Boyaları ve Vernik Ürünleri ile Sizlerle

Dekorasyonda Dayanıklılık Genç Ahşap Boyaları ve Vernik Ürünleri ile Sizlerle

Ağır metaller içermeyen, insan ve çevre sağlığına duyarlı, su esaslı ve kokusuz ürünleri ile sağlığı ve teknolojiyi Genç ahşap renklendirici ve vernikleri ile tanıyacaksınız. Teknolojiyi takip ederek sağlık standartlarına uygun ürünler geliştiren yenilikçi bir anlayışla hareket eden marka ile kaliteyi ve sağlığı bir arada keşfedeceksiniz. Fırçalar, spreyler, duşlama tekniği ve daldırma tekniği ile uygulanan metotlar sayesinde ürünleri kolay ve profesyonelce kullanın. Doldurma gücü, yüksek oranda örtücülükleri, hızlı kurumaları ve kolay zımparalanabilmeleri gibi özelliklere sahip astar çeşitleri ile boyaya hazırlık aşamasında profesyonel bir adım atın. Ayrıca dış ahşap yüzeylerde koruyucu görevi gören, hava şartlarına karşı yüzeyleri koruyan, küf ve mantarlara karşı etkin koruma sağlayan Genç ahşap koruyucu ile de ahşap görünümünü koruyarak faydalanın. Genç vernik ve Genç yat verniği birbirinden özel yapı ve kullanım alanlarıyla kullanıcılarıyla buluşuyor. Sizler de ahşaplarınızda ve daha birçok yüzeyde koruma sağlamak ve en doğal renkleri ile fark yaratmak için sitemizden ürünlere ulaşabilir, tüm boya ve boya malzemeleri ile Genç boya vernik fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doğal ve Göz Alıcı Dekorasyonlar İçin Genç Ahşap Boyaları

Doğal ve Göz Alıcı Dekorasyonlar İçin Genç Ahşap Boyaları

Genç dolgu vernik yarı şeffaf yapıda poliüretan esaslıdır. İçeriği ile kolay dolgu ve kolay zımparalama sağlar. Zımpara işlemlerinde mükemmel sonuçlara ulaşılmasını sağlayan Genç dolgu verniği her türlü ahşap yüzeyde kullanılabilir. Genç markası akrilik, poliüretan selülozik, polyester, UV sistem, dekoratif ve daha birçok ürün grubu ile farklı ihtiyaçlarınıza çok çeşitli çözümler sunar. Teknolojiyi etkili bir şekilde takip ederek uygulayan, sağlıklı koşullarda, sağlık standartlarında ürünler üreten ve mobilya gibi birçok yüzeyinizin ömrünü ve kalitesini arttıran bu ürünlerle dekorasyon tarzınızı en iyi şekilde yansıtabileceksiniz. Yardımcı ürünle, tamir amaçlı ürünler gibi birçok özel amaçlı ürün grubu ile en pratik ve profesyonel işlere imza atın. Yardımcı ürünler kullanarak bu etkin ürünleri en kolay ve en dayanıklı şekilde uygulayın. İşlem yapacağınız yüzeyi belirleyin ve büyük çeşitliliğe sahip bu ürünlerden ihtiyacınıza yönelik en doğru ürünü olayca seçin.

Arama Kriterleriniz

Genç
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (5)
3MK (1)
414 (1)
Admiral (1)
Adolin (11)
Akfix (4)
Akçalı (23)
Albera (1)
Alcon (1)
Alligator (7)
Apolar (3)
AQUAGOLD (1)
Ars (1)
Arte (1)
Artline (14)
As (3)
Atlas (1)
BASF (1)
Best (10)
Beta (1)
Bianca (200)
BİRKA (2)
Borma Wachs (100)
Caldini (11)
Casati (85)
Cubo (22)
DARSA (1)
Dekor (5)
Demmerg (1)
(1198)
Dyo (878)
Düfa (23)
Eco (14)
Edding (2)
Era (9)
Eralux (1)
Esfera (10)
Euromix (1)
Evastar (32)
Evol (42)
Faba (1)
Favori (2)
Fawori (145)
FAWORİ (15)
Filli Boya (525)
Fixa (1)
Füller (47)
Gen (31)
Genç (338)
Gori (8)
Hammerite (4)
Haskan (23)
Hemel (541)
Ibavet (15)
İshakol (9)
İsola (1)
İsonem (11)
İzogin (4)
Joker (2)
Jotun (32)
Kale (8)
Kalekim (1)
Kardelen (11)
Marshall (197)
Master (1)
Meges (15)
Mmoda (2)
Motip (8)
MXS (1)
Pamukkale (78)
Parrot (1)
Pass (4)
Pera (3)
Permolit (166)
Piton (1)
Poelsan (1)
Polen (1)
Polisan (1000)
Prossive (1)
Raykon (61)
Remmers (2)
Rexon (2)
Rich (124)
Selsan (3)
Selsil (1)
Sembol (27)
Sgs (1)
Südor (20)
TECFI (1)
Tek Boya (89)
Tempo (10)
Turkqua (1)
Valresa (18)
Winkel (7)
Woodsol (57)
Würth (3)
Yalaz (41)
Yedsun (1)
Zig (6)
Çbs (6)
Ünlü (259)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kg

(101)
(46)
(43)
(37)
(16)
(15)
(13)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parlaklık

Parlak (68)
Mat (32)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Baz

Sentetik (54)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (23)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)
ve üzeri (25)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL