Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Ahşap Boyaları ve Vernik

için 878 sonuç bulundu.
Kg seçiniz

Dyo Ahşap Boyaları ve Vernik

Ahşap çok farklı amaçlara hizmet eden bir malzemedir. Ahşap yüzeylerin korunması için kullanılacak olan malzemelerin seçilmesi sürecinde, ahşabın özelliklerinin çok iyi bilinmesi gerekir. Doğru yüzey koruyucu tercih etmek için, ahşabın hangi yüzeyde olduğu ve hangi amaçla kullanıldığı da önemlidir. Ahşap bir zemin için seçilen ürünün ahşap olan dış cephede kullanılan malzeme ile aynı olmaması gerekir. Aksi durumda yüzeyin koruyuculuğu sağlanamaz ve ahşabın kullanımı kısa ömürlü olur. Dyo ahşap boyası, ahşap yüzeylerin güzel gözükmelerini sağlarken, aynı zamanda ahşabın yapısını korur. Marka; duvar boyaları, ahşap boyaları ve vernik çeşitlerinde 60.000 kadar farklı renk seçeneği sunar. Markanın ahşap boyaları ve vernik ürünleri çeşitliliği oldukça zengindir. Bu sebeple ihtiyaç duyulan malzemeye kolaylıkla erişim sağlanır. Dyo vernik ve ahşap boyaları, ilk olarak ahşabın bulunduğu yüzey özelliklerine göre seçilir. Ayrıca boya seçenekleri, uygulamanın yapılacağı yerde istenilen görüntüyü sağlayacak şekilde üretilir. Markanın bünyesinde yer alan ürünler, farklı alanlarda kullanılması için ayrı özelliklere sahip olacak şekilde hazırlanır. Bu sayede kullanıcılar için kolaylık sağlanır. Ayrıca markanın ürünlerinde renk çeşitliliğinin fazla olması, aradığınız rengi bulmanıza imkan verir. Dyo ahşap koruyucu boya ve vernik çeşitleri, ihtiyaç duyduğunuz özelliklerde ve yüksek kalitede üretilir. Dyo vernikli ahşap koruyucu ürün seçeneklerinden ihtiyacınız olanı alarak, istediğiniz yüzey görüntüsünü kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Dyo Ahşap Boyaları ve Vernik ile Yenilik Zamanı

Dyo Ahşap Boyaları ve Vernik ile Yenilik Zamanı

Ahşap kullanıldığı alana göre boya ve vernik seçimi yapılırsa, ortaya çok daha başarılı sonuçlar çıkar. Mükemmel görünüm için en doğru malzeme tercih edilmelidir. Zeminde, dış cephede veya yatlarda kullanılan ürünler, birbirinden farklı özelliklerde olmalıdır. Dyo ; zemin, iç ya da dış cephe, yat gibi farklı alanlar için ayrı ayrı ürünleri hazırlayarak kullanıcıların beğenisine sunar. Dyo su bazlı ahşap boyası çeşitleri, yüksek kalitede üretilir. Marka, ürünlerini farklı renk seçenekleri ile oluşturarak yüzey görünümünde istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlar. Dyo, tüm ürünlerinde nefes alan boya özelliği oluşturur. Böylelikle hem ahşapların korunması sağlanır, hem de insan sağlığı önemsenir. Dyo ahşap boya renkleri, farklı seçenekleri ile her zevke ve ihtiyaca hitap eder. Bu sayede kullanıcılarının dilediği renge sahip olmasını sağlar. Marka, ürün renklerini uygulanacak yüzeyin dokusunu ortaya çıkaracak şekilde çeşitlilik kazandırır. Aynı zamanda dokunun solmasını engelleyecek özellikte renklerini oluşturur. Dyo marka ahşap boyalarından birini alarak, istediğiniz görsel efekte sahip mükemmel görünen bir yüzey oluşturabilirsiniz. Markanın boya dışında yüzey koruyucu olarak üretilen vernikleri de mevcuttur. Bunları kullanarak istediğiniz korumayı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Dyo su bazlı vernik, dayanıklı yüzeylerin oluşturulmasında kullanılır. Dyo markasının vernik ürünlerinden ihtiyacınız olanı aldığınız ve uyguladığınız zaman, uzun süre dayanıklı bir yüzey kullanımı sağlarsınız. Markanın bu ürün grubu, farklı yüzeylerde yapılacak uygulamaların üstün kalitede olmasını sağlar. Kısa sürede kuruyan ve pürüzsüz zemin oluşturan yapıdadır. Dyo markasının vernik grubundaki malzemelerin tamamı, UV ışınlarına ve kimyasal etkilere karşı dirençlidir. Yatlarda, iç cephede ya da dış cephe alanında kullanacağınız vernikler ile mükemmel koruma ve uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Dyo’nun su bazlı vernik seçeneklerini zamandan ve malzemeden tasarruf sağlayacak şekilde kullanabilirsiniz. Markanın bu ürün grubundan ihtiyacınız olan seçeneği tercih ederek, kısa sürede pürüzsüz bir zemin oluşturabilirsiniz. Ahşabın gözeneklerinin ve birleşme noktalarının iyi şekilde doldurulmasını sağlayan boya ve vernik çeşitleri ile Dyo, kullanıcıların ilk tercihlerindendir. Markanın ürünlerini kolaylıkla sayfamızda bulabilir ve dilediğiniz seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Mükemmel Yüzeyler için Dyo Ahşap Boyaları ve Vernik Çeşitleri

Mükemmel Yüzeyler için Dyo Ahşap Boyaları ve Vernik Çeşitleri

Dyo ahşap kapı boyası seçenekleri ve renkleri farklı özelliklere sahiptir. Markanın bu gruptaki ürünleri, farklı kapı zeminine uygulanacak özelliklerde üretilir. Bu malzemelerin içinde özel pigmentler bulunur. Bu nedenle kullanıldığı kapılarda mükemmel bir estetik görünüm oluşturur. Dyo’nun ürün seçeneklerin kokusuz olması, insan sağlığına zarar vermemesi ve çevre dostu olması kullanıcılarının beğenisini toplar. Ayrıca ürünler uygulandığı tüm yüzeylere hızlı bir şekilde yapışarak kısa sürede kuruma oluşturur. Dyo hidrolüx ahşap boyası, su bazlı özelliğe sahip olduğu için kolaylıkla uygulanır. Her tip kapı modellerinde iç ve dış cephe alanlarında kullanılan markanı bu ürünü, kimyasallara ve darbelere karşı dayanıklıdır. İhtiyacınız olan malzemeyi, markanın bu ürün grubu içinden rahatlıkla bulabilir ve sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Dyo akrilik ahşap boyası; kokusuz, dayanıklı ve kaliteli özelliktedir. Su ile silinebilir olan bu malzemede herhangi bir sararma olmaz. Aynı zamanda markanın diğer tüm ürünleri gibi insan sağlığına ve çevreye dost özelliğe sahiptir. Dyo ahşap boya fiyatları ve koşulları da ürün kalitesi gibi kullanıcıların ihtiyacına göre belirlenir. Tüm ürünlerinde darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı malzemeler kullanan marka, ürün kalitesini yüksek tutarak üretim yapar. Doğa dostu olan malzemeler kullanarak üretim yapar ve pek çok kişinin ahşap için boya ve vernik seçiminde ilk sıralarda yer alır. Ahşap zeminlerde hayalini kurduğunuz görünüm için, markanın ürünlerine göz atabilir ve istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Marka; iç ve dış mekanlarda, kapı veya yat yüzeylerinde ısı, nem, güneş ışığı koşullarına karşı dayanıklı ürünler üretir. İhtiyaç duyduğunuz yüzey için markanın uygun özelliklere sahip olan ürününü seçerek mükemmel yüzey görünümü oluşturabilirsiniz. Ürünlerde koku oluşturmayan içerikte malzemeler yer alır. Sayfamızda yer alan Dyo ürünlerini seçerek, dilediğiniz kaliteye kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Markanın tüm ürünlerini kolaylıkla bulabilir, inceleyebilir ve istediğiniz ürünü dilediğiniz ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Dyo Ahşap Boyaları ve Vernik ile Uzun Süreli Koruma

Dyo Ahşap Boyaları ve Vernik ile Uzun Süreli Koruma

Farklı yüzeylerin istenilen şekilde boyanması ya da verniklenmesi, malzemenin kalitesine ve dayanıklılığına bağlıdır. Markanın ahşap boyaları ve vernik ürünleri kaliteli malzeme içeriklerine sahiptir. Bu nedenle pek çok kişi bu tarz malzemelerin seçimlerinde Dyo ürünlerini sıklıkla tercih eder. Dyo yat verniği diğer vernik seçenekleri gibi yoğun pigmentleri ile kısa zamanda yapışarak kalıcı bir etki yaratır. Dyo dolgu verniği kullanıldığı yüzeylerde tam verim sağlayacak şekilde dolgu yapısı oluşturur. Dyo mat vernik görsellik açısından diğer renklerden daha sade bir görünüm ortaya çıkarır. İstediğiniz tüm yüzeyler için markanın vernik grubundan birini alarak ahşap yüzeyinde dilediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. Sağlıklı kullanım koşulları sağlayan ve kaliteli ürünleri kullanıcıları ile buluşturan marka, birçok kişinin öncelikli tercihi olur. Kullanım alanının yaygın olmasının yanında, uygun Dyo su bazlı vernik fiyatları ve satış koşulları ile yeni müşterilerin ilgisini çeker. Marka, sadece malzemelerin kalitesi ile değil aynı zamanda ürünlerinin satış koşullarındaki kolaylık nedeniyle ilk tercihler arasında yer alır. İhtiyacınız olan verniği, uygun Dyo vernik fiyatları ile kolaylıkla satın alabilir ve ahşaplarınızda uzun süreli bir koruma sağlayabilirsiniz. Markanın seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak, ahşap yüzeylerde istediğiniz mükemmel görünüme sahip olabilirsiniz. Markanın her ürünü farklı özellikler ile üretilir. Böylelikle herkes dilediği seçenekleri kolaylıkla markanın bünyesinde bulabilir. Markanın zengin modeli yelpazesi içerisinde ihtiyacınız olanı seçerek, istediğiniz korumaya sahip olabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz yüzeyler için ihtiyacınız olan ahşap boya ve boya malzemeleri seçeneklerini sayfamızda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Dyo
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (5)
3MK (1)
414 (1)
Admiral (1)
Adolin (11)
Akfix (4)
Akçalı (23)
Albera (1)
Alcon (1)
Alligator (7)
Apolar (3)
AQUAGOLD (1)
Ars (1)
Arte (1)
Artline (14)
As (3)
Atlas (1)
BASF (1)
Best (10)
Beta (1)
Bianca (200)
BİRKA (2)
Borma Wachs (100)
Caldini (11)
Casati (85)
Cubo (22)
DARSA (1)
Dekor (5)
Demmerg (1)
(1198)
Dyo (878)
Düfa (23)
Eco (14)
Edding (2)
Era (9)
Eralux (1)
Esfera (10)
Euromix (1)
Evastar (32)
Evol (42)
Faba (1)
Favori (2)
Fawori (145)
FAWORİ (15)
Filli Boya (525)
Fixa (1)
Füller (47)
Gen (31)
Genç (338)
Gori (8)
Hammerite (4)
Haskan (23)
Hemel (541)
Ibavet (15)
İshakol (9)
İsola (1)
İsonem (11)
İzogin (4)
Joker (2)
Jotun (32)
Kale (8)
Kalekim (1)
Kardelen (11)
Marshall (197)
Master (1)
Meges (15)
Mmoda (2)
Motip (8)
MXS (1)
Pamukkale (78)
Parrot (1)
Pass (4)
Pera (3)
Permolit (166)
Piton (1)
Poelsan (1)
Polen (1)
Polisan (1000)
Prossive (1)
Raykon (61)
Remmers (2)
Rexon (2)
Rich (124)
Selsan (3)
Selsil (1)
Sembol (27)
Sgs (1)
Südor (20)
TECFI (1)
Tek Boya (89)
Tempo (10)
Turkqua (1)
Valresa (18)
Winkel (7)
Woodsol (57)
Würth (3)
Yalaz (41)
Yedsun (1)
Zig (6)
Çbs (6)
Ünlü (259)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kg

(368)
(242)
(47)
(37)
(35)
(16)
(16)
(14)
(9)
(8)
(7)
(6)
(6)
(5)
(5)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parlaklık

Parlak (105)
Mat (56)
Başka bir kelime deneyin

Baz

Sentetik (187)
Su (22)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(87)
ve üzeri (97)
ve üzeri (105)
ve üzeri (106)
ve üzeri (109)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL