Öne Çıkanlar

Tohum

için 10,332 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tohum

Kategorimizde yer alan tohum çeşitleri arasında aradığınız birçok sebzenin ve meyvenin tohumunu bulabilirsiniz. Sebze ve meyve tohumlarını bahçenize ekebileceğiniz gibi büyük saksılara da ekebilirsiniz. Saksıda çilek ya da saksıda domates yetiştirmek isteyenlerin yapması gereken tek şey çilek tohumu ve domates tohumu almak. Sonrasında ise ekim için gerekli koşulları sağlamalı ve tohumlar fide olana kadar gerekli olan özeni göstermeli. Tohumlar fide şekline geldikten sonra ise onları dikmek için daha verimli toprak satın almanız gerekecek. Ayrıca fideleri dikerken aralarında belli mesafelerde boşluk bırakmanız, daha iyi gelişim için önemlidir.

Kendinize yeni bir hobi arıyorsanız bahçenizde meyve ve sebze yetiştirmeyi deneyebilirsiniz. Kendi yetiştirdiğiniz domatesleri, biberleri, lahanaları, maydanozlar, elmaları, çilekleri yemek istemez misiniz? Bunun için hemen kategorimizde yer alan tohum çeşitlerini inceleyebilir ve istediğiniz meyvenin ya da sebzenin tohumunu satın alabilirsiniz. Elma, armut, erik gibi ağaçta yetişen meyveleri yetiştirmek isterseniz öncelikle bunların tohumlarını almanız, sonrasında ise fide olmasını beklemeniz gerekmekte. Tıpkı sebzelerde olduğu gibi fide haline geldikten sonra daha verimli bir toprağa sahip olan yerde, aralarında boşluk bırakacak şekilde dikmeniz gerekmektedir.

Bahçeli bir eviniz varsa, yemyeşil bir bahçeye sahip olmak istemez misiniz? Kurak ve bakımsız görünen bahçeler pek de iç açıcı değil. Yemyeşil bir bahçeye sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, çim tohumu satın almak. Aradığınız çim tohumunu da kategorimizden satın alabilirsiniz. Bahçenizdeki çimlerin her zaman güzel durması için büyüdüklerinde çim biçme makinesi ile biçmeniz gerekecek. Aynı şekilde bahçenizin her zaman yemyeşil kalabilmesi için düzenli olarak sulanması gerekmekte. Sulama işlemini kendiniz yapabileceğiniz gibi bahçenize sulama sistemleri de kurabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm bu ürünleri de bahçe sulama kategorisinde kolayca bulabilirsiniz. Bahçeniz yoksa da dert etmeyin, balkonunuzda, büyük saksılarda da bazı sebzeleri yetiştirebilirsiniz.

Tohum satışı nereden yapılıyor diye merak ediyor ve online tohum satın almak istiyorsanız hemen kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Tohum fiyatları, türlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bahçede sebze ve meyve yetiştirmek son derece özen ve emek gerektirir. Bunu en iyi şekilde yapabilmek için blog11'de yer alan "Bahçede Sebze Nasıl Yetiştirilir" adlı yazımıza göz atabilirsiniz. Meyve tohumları ve sebze tohumları gibi çiçek tohumlarını da kategorimizde bulabilirsiniz. Bahçenizde ya da balkonunuzda en güzel çiçekleri yetiştirmek için sevdiğiniz çiçeklerin tohumlarını satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

DİĞER (3620)
(1991)
Teknik (1273)
3M (463)
Sveryverts (209)
Rem (100)
Aktarzane (88)
1001fidan (86)
Vilmorin (64)
Yaprak (55)
Genta (31)
Ack (28)
DAB (26)
Çim-Art (24)
C (9)
Anadolu (8)
Ay-Ka (8)
İTHAL (8)
(5)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Gönderime Göre Çiçek

Yeni İş (20)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1,100)
ve üzeri (1,510)
ve üzeri (1,746)
ve üzeri (1,820)
ve üzeri (1,981)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL