Gübre

Organik tarım ve bahçecilik ile uğraşmak isteyenler için en önemli noktalardan biri bitkilerin gelişimi için gerekli olan besinleri sağlayacak ve sağlıklı bitki, çiçek ve ağaçlar yetiştirmeye olanak tanıyacak olan malzemelerin seçimidir. Bu malzemeler arasında ön plana çıkan gübre hem çiftçilerin hem de küçük bahçeleri olan kişilerin ilk tercihidir. Gübre kullanımının faydalarından biri, toprağın daha uzun süreler verimli halini koruyabilir halde kalmasını sağlamasıdır. Böylece ekim ve dikim için yeni alanların temizlenmesi gerekmez, besin değeri açısından yüksek ve verimli topraklarınızı ekmeye devam edebilirsiniz.

Gübre Nedir?

Gübre Nedir?

Bir bitkinin büyüyüp gelişmesi için belli başlı kimyasal elementleri yeterli oranda almaya ihtiyacı vardır. Karbon, hidrojen, oksijen, potasyum, nitrojen, fosfor gibi kimyasal elementler en önemlileridir. Özellikle potasyum, nitrojen ve fosfor olmaksızın bitki büyüyemez. Doğada bu elementler genelde ölmüş ve çürümekte olan bitkilerden karşılanır. Özellikle nitrojen konusunda toprağın tek kaynağı ölü bitkilerin çözünmesi ve nitrojenin toprağa geri dönmesidir. Bu elementlere bitkilerin ihtiyacı vardır ve gübre çeşitleri tam olarak bitkilerinize bu besinleri sağlar. Bitkilerinizin daha hızlı büyümeleri için kullanacağınız gübre türleri de tarım teknolojisinin gelişimiyle birlikte bir hayli çeşitlenmiştir.

Solucan Gübresi

Solucan Gübresi

Solucan gübresi son dönemlerde organik tarım yapanlar arasında en popüler gübredir. Solucan gübresi, bitki, meyve, sebze artıklarının gübre solucanı tarafından yüzde yüz doğal bitki gübresine dönüştürülmesi yoluyla elde edilir. Tamamen doğal olan ve içeriğinde doğaya ve bitkilere zarar verecek herhangi bir kimyasal madde içermeyen solucan gübresi toprak tarafından daha rahat emilen bir gübredir. Bunun nedeni solucan gübresi üretiminde kullanılan Kaliforniya solucanı gibi gübre solucanlarının mukus sıvılarıdır. Böylece, bitki kökleri besleyici elementlere daha hızlı bir şekilde ulaşarak daha çabuk gelişir. Tohumların daha çabuk patlamasını sağlarken, elde edeceğiniz ürünün de kalitesini yükselten solucan gübresi, en uygun solucan gübresi fiyatları ile kategorimizde sizleri bekliyor.

Diğer Gübre Çeşitleri

Diğer Gübre Çeşitleri

Kategorimizde yer alan gübre çeşitleri en güncel tarım teknolojilerine uygun, bitki gelişimini ve sağlığını doğrudan olumlu etkileyen, hastalıkları önleyen ve elde etmek istediğiniz ürünün kalitesini yükselten tarım ürünleridir. Organik gübre, yarada gübresi, toz gübre, sıvı gübre, azot gübresi, bordo bulamacı, çelik köklendirme için hazırlanmış özel karışım toz gübre çeşitleri gibi pek çok ürüne mağazalarımızın sizlere sunduğu gübre çeşitlerini inceleyerek ulaşabilir, bahçenizde, bağınızda ya da tarlanızda yetiştirdiğiniz bitkilerin ihtiyaç duyduğu gübre çeşitlerine en uygun gübre fiyatları ile vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz. 3M, Ekosol, Eyo Green Bat Power, İdevit ve Turkuaz gibi markaların en kaliteli organik gübre çeşitleri avantajlı ürünlerimiz arasında yer alıyor.

Gübre

için 3,836 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (17)
3KEEGO (18)
3M (294)
3MK (46)
404 (5)
414 (2)
Ack (1)
Actagro (1)
Active (8)
Agroege (31)
AGROFEED (8)
Agromak (1)
Agromec (2)
Agromin (1)
Agroweld (1)
AGtek (1)
Al (6)
Anadolu (1)
Ardex (1)
Argesol (3)
Astra (1)
B.A.S. (2)
Bahçem (1)
BASF (1)
Bayer (4)
Biocomp (12)
biohumus (15)
BioSoil (3)
BioVerim (2)
Cfl (8)
Compo (25)
DAB (4)
(1543)
(943)
Dmr (1)
Doğal (1)
EastRoot (2)
Ekompany (2)
Ekosol (14)
Eleks (1)
Evergreen (35)
Feruna (6)
Fidanci (1)
Fidedeposu (95)
Gardena (1)
Genta (33)
Gh Drip (4)
Green (6)
Gökçek (15)
Haifa (6)
Handiron (1)
Hektaş (6)
HEM (1)
Humisol (6)
Hölpower (9)
İdevit (2)
İTHAL (3)
JCB (1)
K.A.S. (3)
Koruma (1)
Laris (11)
Lorex (6)
Mab (1)
Marketim (1)
Mekser (2)
Nigra (1)
Nobel (1)
P.S.A (1)
PASS (1)
PRO (1)
Rem (1)
Rivasol (8)
Secofe (8)
SERFİRAZ (1)
Solingen (1)
Solitera (3)
Syngenta (4)
Sölomcan (5)
Tamer (15)
TDS (1)
Teknik (1)
Tengo (1)
Tohumgubre (35)
Toro (18)
Turkuvaz (27)
Uydu (77)
Vermisol (3)
Vilmorin (8)
Volkan (1)
Xantafe (2)
Yaprak (15)
Zethome (21)
ZYIA (3)
Çimeks (1)
ÖZTÜRK (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Gönderime Göre Çiçek

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(677)
ve üzeri (952)
ve üzeri (1,019)
ve üzeri (1,037)
ve üzeri (1,066)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL