TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

, Gübre

için 6,716 sonuç bulundu.

Gübre

Evinizde veya bahçenizde çeşitli bitki ve çiçekleri yetiştirmek son derece keyifli ve güzel bir hobidir. Ancak tüm bitkiler, birer canlı olduklarından dolayı en iyi bakımı ve ilgiyi hak ederler. Düzenli olarak sulama ihtiyacının yanı sıra yetiştirdiğiniz bitki için belirtilen ölçülerde gübre kullanımı ve aynı zamanda güneş ışığı alabilecek bir bölgeye yerleştirilmesi gibi temel ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanması gerekir.

Bitkilerinizi Güçlendirecek Katı ve Sıvı Formlardaki Gübre Çeşitleri

Bitkilerinizi Güçlendirecek Katı ve Sıvı Formlardaki Gübre Çeşitleri

Hobi olarak yetiştirmekte olduğunuz bitkilerin daha dayanıklı Yapı Market & Bahçe ürünü olması, sağlıklı bir biçimde büyüyebilmesi ve her daim canlı kalabilmesi için çeşitli bakım ürünleri bulunmaktadır. Aynı şekilde çiçek yetiştiricileri için de, çiçeklerin güçlü olması, tomurcuklanması ve birbirinden güzel çiçekler açması için bu bakım ürünlerine ihtiyaç duyulur. Bu bakım ürünleri farklı formlarda olabilmektedir. Dolayısıyla, yetiştirmekte olduğunuz bitki için hangi gübre çeşitleri uygun olduğu konusunda mutlaka bu konuda bilgili olan bir kişiye danışmanız tavsiye edilir. Çünkü bu bakım ürünlerinde, doğru ürünün seçilmesi ve doğru miktarlarda uygulanması bitki ve çiçeklerin yetiştiriciliğinde hayati rol oynar. Saksıda yetişen bitkiler için, çubuk biçiminde olan bakım ürünleri bulunmaktadır. Saksı çapı beş ila sekiz santim aralığında olan bitkiler için çubuk biçimindeki bakım ürünün tavsiye edilmektedir. Ancak, yetiştirdiğiniz bitki daha büyük boyutlardaysa bu çubuk biçimindeki bakım ürünlerinden iki veya üç adet kullanılması gerekecektir. Bitkinin gövdesine 5 santim uzaklığa sahip bir yer belirlenerek, buraya yerleştirilen çubuklar, düzenli olarak yapılan sulama işlemi ile zaman içerisinde güçlenecek ve daha verimli hale gelecektir. Bahçe & Çiçek kategorisi üzerinden tüm seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Gübre Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gübre Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Saksıda yetişen bitkiler için üretilen çubuk biçimindeki bakım ürünlerinin yanı sıra, sıvı olarak kullanılan çeşitler de bulunmaktadır. Bu türdeki organik gübre çeşitlerinin kullanımı için; bitkiyi sulamak için kullanacağınız bir litrelik suya, bir ölçü sıvı haldeki bakım ürünü eklemeniz yeterli olmaktadır. Bu organik ürünler, birçok bitki ve çiçek türünün yetiştiriciliğinde kullanılan ürünlerdir. Geniş bir kullanım alanına sahip olduklarından dolayı, birçok farklı çeşidi olan bu ürünler, bitkilerinizin sağlıklı ve güçlü bir biçimde büyümelerini garanti altına almanızı sağlarlar. Eğer yetiştirmekte olduğunuz bitki kireçli veya nötr toprakta yetişiyorsa, asit içeriğine sahip şeker bakım ürünleri kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra; çim, sıvı, üre ve keçi dışkısından elde edilen bakım materyalleri de bulunmaktadır. Tamamıyla organik türdeki materyaller, bitki yetiştirme ortamının daha da zengin bir yapıya erişmesini sağlarlar. Bu ortama sahip olan bitki, ihtiyaç duyduğu tüm besinleri suyun yanı sıra kullanılan bakım materyalinden sağlayarak, gelişimini sürdürecektir. Bitkiler için zengin bir besin maddesi olan bu bakım materyalleri, profesyonel anlamda birçok bitki yetiştiriciliğinde de tercih edilmektedir. Çiçek & Bitki kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabiliriniz.

Organik Gübre Türleri İle Bitkileri Doğal Yöntemler İle Destekleyin

Organik Gübre Türleri İle Bitkileri Doğal Yöntemler İle Destekleyin

Çiçek yetiştiriciliğinde de kullanılan bu besleyici maddeler özellikle renkli çiçekler açan türlerde mutlaka kullanılması gereken ürünlerdir. Çiçeksiz bitkilerde de yapraklanmayı artırdıkları gibi diğer olumlu gelişmelerin yaşanmasını sağlarlar. Doğrudan çiçek ve bitkilerin üzerinde bulunduğu toprağa etki ederek, daha verimli bir hale getiren bu ürünler, tüm bitkilerin ömrünü uzatmaktadırlar. Böylece, bahçelerinizin daha güzel bir ambiyansa kavuşmasında destek sağlayacak olan bu bitki besin materyalleri, içerisinde barındırdıkları mineralleri sayesinde bitkinizin yaşamı boyunca ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlamaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, hangi tür besin maddesi tercih edeceğiniz, yetiştirmekte olduğunuz bitkiye göre belirleneceği gibi aynı zamanda da bitkinizin üzerinde yer aldığı toprağın türü de hangi çeşit tercih edileceği konusunda belirleyici rol oynar. Doğru seçim yapılmamış bir besin materyali, bitkinizin büyümesini yavaşlatabileceği gibi aynı zamanda bitkinizin tümüyle olumsuz etkilenmesine de yol açabilir. Bitkinize göre tercih edeceğiniz; katı veya sıvı; organik veya kimyasal çeşitlere göre gübre fiyatları da değişiklik gösterecektir. Bitkinize uygun bir türü seçmek için bu konuda araştırma yapmanız tavsiye edilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (10)
3M (1)
Abb (2)
ABC (5)
Ack (1)
Active (2)
Agroege (49)
AGROFEED (12)
Agrogips (1)
Agromak (1)
Agromec (2)
Agrotime (17)
Ags (1)
Anadolu (1)
Arge (2)
As (3)
Aura (1)
Avamin (1)
Bahçem (9)
Bartech (1)
Bayer (6)
Bereket (3)
Best (1)
Bioglobal (8)
biohumus (19)
BioSoil (5)
BioVerim (3)
BKS (1)
Bmusa (15)
C (1)
Cfl (28)
Compo (20)
DAB (12)
(4646)
Doğal (11)
Doğatech (12)
Dr.Scholl (1)
EastRoot (294)
Ekobigsol (10)
Ekosol (17)
Element (5)
Evergreen (33)
Fernova (2)
Feruna (5)
Fidanci (1)
Fidedeposu (179)
Flora (1)
Galaxy (4)
Garden (10)
Gardena (3)
Genta (41)
Gmt (46)
GRANİT (1)
Green (26)
Gökçek (5)
Güven (1)
Haifa (3)
Handiron (1)
Hdf (35)
Hektaş (17)
Hiper (1)
Hydra (1)
Hölpower (7)
İpek (1)
Ital (5)
İTHAL (8)
K.A.S. (3)
Klimaks (14)
Koruma (1)
Kozanat (19)
Laris (3)
Likitsol (2)
Lorex (5)
Mab (1)
Mekser (1)
Naturwin (49)
Nitroverm (8)
Power (3)
Raco (1)
Rem (4)
Rivasol (12)
Riverm (14)
Secofe (7)
SELDA (8)
Selda (4)
Serakulit (35)
Solitera (6)
Solo (2)
SOLVERM (5)
Standart (1)
Sun (3)
Sun Shield (26)
Syngenta (6)
Sölomcan (21)
Tarvit (20)
Tohumgubre (28)
Toro (4)
Tuana (2)
Turkuvaz (26)
Vermisafa (9)
Vermisol (3)
Vilmorin (12)
Volkan (4)
Wormy (3)
Yapı (2)
Yaprak (1)
Yeni Özel (16)
ZYIA (5)
Çim-Art (9)
Çimeks (4)
ÖZTÜRK (1)
Ünikim (20)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Gönderime Göre Çiçek

(5)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1,068)
ve üzeri (1,569)
ve üzeri (1,704)
ve üzeri (1,741)
ve üzeri (1,807)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL