TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Aşılı Meyve Fidanları

için 5,884 sonuç bulundu.

Aşılı Meyve Fidanları

Meyve bahçeleri insana sadece bakarken bile huzur veren bahçelerdir. Yemyeşil meyve ağaçlarının arasında dolaşmak, dalından tazecik kopardığınız meyvelerin tadına bakmak, topladığınız meyvelerle taze marmelatlar ve reçeller yapmak, yani doğanın size sunduğu en güzel nimetlerden yararlanmak insana hem fiziksel hem de ruhsal açıdan oldukça iyi gelir. Eğer siz de bahçenizde ya da arazinizde meyve ağaçları yetiştirmek istiyorsanız, lezzetli ve güzel ürünler toplamak için doğru fidan seçimi yapmalısınız.

Aşılı Fidan Nedir?

Aşılı Fidan Nedir?

Meyve fidanı seçiminizde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, lezzetli ve bol meyveler alabilmek için aşılı fidan seçmeniz gerektiğidir. Piyasada aşısız fidanlar da bulunmaktadır, ancak bu meyve fidanlarından aldığınız meyvenin sizi hüsrana uğratmasını istemiyorsanız, aşılı fidan satın almalısınız. Aşılı fidan, fidan aşılama yöntemiyle doğru meyveyi elde etmek için fidana söz konusu meyveden genç sürgünlerin yerleştirilmesiyle elde edilir. Aşılama işleminden sonra aşı tuttuğunda meyve ağacınız büyüdüğünde size ürün almak istediğiniz meyveleri verecektir. Bütün bu aşılama işlemlerinin zahmetinden kurtulmak ve doğrudan bahçenize meyve vereceğinden emin olduğunuz bir meyve fidanı dikmek için, aşısı tutmuş hazır aşılı meyve fidanları ekmeniz çok daha mantıklıdır.

Neden Aşılı Fidan Satın Almalısınız?

Neden Aşılı Fidan Satın Almalısınız?

Bahçeniz için yetiştirmeyi düşündüğünüz meyve ağaçlarını aşılı fidan halinde alıp ekmenizin birden çok faydası vardır. Öncelikle, sizi fidan aşılamayı öğrenme ve uygulama zahmetinden kurtaracak olan bu seçiminiz, zamanınızdan ve emeğinizden tasarruf etmenizi sağlar. Aşılı fidan satın almanın bir başka avantajı da diktiğiniz ağacın büyüdükçe yabanileşmeyeceğinden emin olmanızdır. Yani, sürprizlerle karşılaşmayacaksınız. Bunların yanı sıra, fidan aşılama yılın belirli dönemlerinde yapılabilen bir uygulamadır. Dolayısıyla, aşısız fidan aldığınızda ancak ilkbahar aylarında aşılama yapabiliyor olacaksınız. Bu da bahçeniz ve sizin için büyük bir zaman kaybı olabilir. Oysa aşılı meyve fidanları dikime hazır olarak satışa sunulmaktadır.

Ekebileceğiniz Aşılı Meyve Fidanları

Ekebileceğiniz Aşılı Meyve Fidanları

Aslında yaşadığınız yerin iklimine bağlı olarak hangi meyvenin yetişip yetişmeyeceğine önceden karar vermelisiniz. Buna göre, aşılı meyve fidanları konusunda doğru tercihi yapabilirsiniz. Kategorimizde pek çok meyve fidanı aşılı halde satışa sunuluyor. Aşılı ceviz fidanı, aşılı badem fidanı, aşılı fındık fidanı, aşılı gül fidanı gibi aşılı fidanların yanı sıra kamkat fidanı, erik fidanı, ayva fidanı, , kiraz fidanı ve portakal fidanı başta olmak üzere meyve fidanı çeşitleri de kategorimizde yer alıyor. Aşılı meyve fidanı satışı yapan mağazalarımızın sizlere sunduğu en dayanıklı ve sağlıklı fidanları en uygun aşılı meyve fidanı fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Gönderime Göre Çiçek

Doğum Günü (2001)
Yeni İş (7)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(523)
ve üzeri (783)
ve üzeri (918)
ve üzeri (969)
ve üzeri (1,042)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL