TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Akıllı Ev Modülleri

için 1,177 sonuç bulundu.

Akıllı Ev Modülleri

Otomasyonun, akıllı cihazların ve otonom teknolojinin yaygınlaşarak arttığı günümüzde akıllı ev sistemleri de sıklıkla kullanımına başvurulan teknolojik çözümlerden biri haline gelmiş durumda. Akıllı ev sistemlerinin çalışma mantığında evde bulunan akıllı cihazların birbiri ile aynı ağ üzerinden bağlanması ve kullanıcı tarafından bir akıllı telefon uygulaması üzerinden takip edilmesi yatıyor. Bu akıllı sistem terazisinin bir yanında kullanıcıların akıllı telefonları yer alırken, diğer yanında akıllı ev modülleri baş gösteriyor.

Akıllı Ev Modülleri Nelerdir?

Akıllı Ev Modülleri Nelerdir?

Akıllı ev sistemleri modülleri, bir akıllı ev uygulaması kapsamında evde kullanılan modül ve parçalar bütünü olarak karşımıza çıkar. Piyasada en yaygın olarak bulabileceğiniz akıllı ev modülleri arasında röle çeşitleri, akıllı ışık anahtarı modelleri ve akıllı prizler yer alıyor. Akıllı ev modüllerinin amacı, evinizde standart olarak kullandığınız demirbaşları akıllı hale getirerek akıllı ev sistemi ile uyumlu hale getirmek. Bu cihazların çoğunun kurulumu ve kullanımı oldukça basit; ancak yine de kurulum için bir teknik servisten destek talep etmeniz de mümkün. Eğer siz de evinizde akıllı ev sistemlerine geçiş yapmak istiyorsanız, bu modüllere ihtiyaç duyacağınız kesin.

Akıllı Ev Modüllerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Akıllı Ev Modüllerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Akıllı ev modülleri, tercih ettiğiniz modülün niteliğine göre farklı kullanım alanları gösterebiliyor. Örneğin bir akıllı röle, evinizdeki akıllı sistemin giriş çıkışlarını denetlemek, sistem grubunu entegre hale getirmek ve sistemin içinde yer alan zamanlama, saklama, sayma ya da işlem fonksiyonlarının kontrolünü sağlamak üzere çalışır. Akıllı röle basit ve kullanımı pratik sistemlerde iş görmek üzere tasarlanmıştır; oda ısı değerlerini kayıt altına almak ya da belirtilen zaman diliminde klimayı açmak gibi. Eviniz için temin edeceğiniz akıllı ev sisteminde bir röle modülü olmazsa olmazdır desek, yeridir. Sıklıkla başvurulan bir diğer akıllı ev modülü de akıllı ışık anahtarıdır. Akıllı ev anahtarları, evinizdeki ışıkları açmak ve kapatmak için kullandığınız ve çok iyi bildiğiniz elektrik anahtarının akıllı halidir. Sistem entegrasyonu tamamlandığında cep telefonunuzdaki uygulama üzerinden hangi odanın ışığının açık, hangisinin kapalı olduğunu kontrol edebilir hale gelirsiniz. Kablosuz akıllı priz çeşitleri de yine akıllı ev modülleri arasında bulabileceğiniz diğer ürünler arasında.

Akıllı Ev Modülleri Fiyatları Ne Civarda?

Akıllı Ev Modülleri Fiyatları Ne Civarda?

Akıllı ev modüllerinin fiyatları, tercih ettiğiniz modülün niteliğine ve kullanım alanına göre değişkenlik gösterir. Akıllı priz fiyatları, röle fiyatları ve akıllı ev anahtarları fiyatları, seçtiğiniz markaya ve ürünün özelliklerine göre farklılaşabilir. Bu bağlamda herhangi bir akıllı ev modülü satın almadan önce nasıl bir ürüne ihtiyaç duyduğunuzu ve satın almayı planladığınız akıllı ürünün ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayıp karşılamadığını belirlemeniz gerekir. Unutmamak gerekir ki bir akıllı ev modülünün çalışır hale gelmesi için evinizde kablosuz ağ yayını gerçekleştiren, stabil bir internet bağlantısı olması şarttır. Başta akıllı priz uygulaması olmak üzere tüm akıllı ev sistemleri uygulamalarını uzaktan kontrol edebilmeniz için ise yine internet bağlantısına sahip bir akıllı telefonunuzun olması elzemdir. Evinizdeki kapı ve pencereleri uzaktan kontrol edebilmek, oda sıcaklıklarını cep telefonunuzdan ayarlamak ve evinizdeki akıllı cihazların durumunu anlık olarak takip edebilmek için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm akıllı ev modülleri burada beğeninize sunuluyor. Daha fazla akıllı ev sistemi çözümü için Akıllı Ev Sistemleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Ack (5)
Amazon (5)
AUDIO (41)
Bilicra (2)
Danfoss (1)
Delta (13)
DELTA (5)
(797)
ELECTRON (1)
Fonri (4)
Google (2)
Legrand (2)
Makel (1)
Multitek (9)
NADE (13)
Nade (4)
Omron (1)
Onlock (1)
Panasonic (9)
Philips (8)
Reqatech (4)
Rovline (18)
S-Link (23)
Samsung (2)
Simpa (1)
Skylink (2)
Somfy (10)
Uzlight (1)
Xiaomi (49)
Yale (25)
Zipato (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(138)
ve üzeri (155)
ve üzeri (160)
ve üzeri (161)
ve üzeri (163)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL