Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Ölçü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Akıllı Ev Modülleri

için 1,054 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Akıllı Ev Modülleri

Akıllı ev modülleri insan yaşamında büyük katkısı vardır. Günümüzde popülerliği yükselmekte olan her gün insanların güvenini kazandığı ve hayatlarına daha rahat devam etmesi için de tercih edilmektedir. Uyguladıkları konfor ile daha rahat bir yaşam alanı sunmaktadır. Ev içerisinde küçük veya büyük birçok alan için akıllı sistemler bulunmaktadır. Hayatımızı kolaylaştıran akıllı ev sistemleri birden fazla çeşidi vardır. Akıllı ev modülleri, aydınlatma güvenliği, ısıdan enerjiye ve daha fazla alanda hayat kolaylaştırır ve aynı zamanda önemli olan enerji tasarrufu da yapmaktadır. İnsanın günlük yaşamında, iş alanında ve benzeri yerlerde de bulunmakta ve kullanılmaktadır. Örnek verecek olursak bunlardan biri otomatik ışık sistemidir. Odaya girdiğinizde ışığın kendiliğinden açıldığınızı görürsünüz ve odadan çıktığınızda ışığın kendiliğinden kapandığını görürsünüz ve ışığı açık bırakma gibi bir durum ile karşılaşmanız mümkün değildir. Otomatik ışıklar günümüzde çoğu alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu durumda enerji tasarrufu yapmış olursunuz ve ne kadar faydalı olduğunu görürsünüz. Bu zaman da gelişen teknoloji ile insanların istedikleri sunularak inan yaşamına fayda sağlayarak, insanın yaşamına mutluluk, huzur getiren bu teknolojiler her açıdan önemlidir. Akıllı ev modülleri dünyanın birçok ülkesinde tercih edilir ve bu ülkelerden biri ise Türkiye’de de oldukça kullanılmakta ve tercih edilmektedir. İnsanlar bu tür teknoloji ile mutluluk ve huzur bulurlar, çünkü evime hırsız girer mi, acaba ocağı açık bıraktım ve benzeri olayları akıllı cihazlarla kontrol edilebilir artık, bu yüzden teknoloji oldukça önemlidir. İhtiyacınıza uygun akıllı ev ürünleri bulmanız mümkündür. Sizler de akıllı ev teknolojileri ile daha rahat bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

 Akıllı Ev Eşyaları

Akıllı Ev Eşyaları

Günlük yaşamı kolaylaştıran akıllı ev eşyaları birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Seyahatte iseniz ve evinizden haber almak istiyorsunuz, uzaktan kumanda, akıllı cihazlarla evinizden bir haber olursunuz. Böylece içiniz daha rahat seyahat edebilirsiniz. Her kişinin güvenli bir ortamda yaşanılmasını istemektedir, güvenlik sistemi bunun için çok uygundur. Güvenlik sistemi ile evinizin sıcaklık durumu, ışıkların kapalı oluşunu, kapılarınızın kilitli olduğunu ve daha birçok şeyi kontrol ederek güvenli ve rahat edersiniz. İnsanlar kendi rahatlığını, konforunu düşünürken kendi evlerinin de güvenliğini düşünülmesi gerekmektedir. Güvenlik, hırsızlık, elektrik sorunları, yangınlar ve birçok sorunlar karşısında evlerinin güvenliğini de sağlarsınız. Hırsızlık durumunda anahtar yerine şifre koyabilirsiniz. Böylece sizden başkası denerse haberdar olabilirsiniz. Teknoloji hayatımızın bir parçasıdır. Güvenlik, temizlik gibi olaylarda rahat bir şekilde halledebilirsiniz. Birçok akıllı ev cihazları bulmanız mümkündür. Sizlerde akıllı ev uygulamaları ile çok daha güvenilir bir alan sağlayabilirsiniz. Günlük koşuşturmacalarda kolaylık sağlamak ve güvenilir bir alan oluşturmak oldukça güç olurken, akıllı ev sistemleri bu görevi çok rahatlıkla yapabilmektedir. Hem pratiklik sağlamak hem de gözünüz arkada kalmadan rahatlıkla günlük işlerle meşgul olabilirsiniz. Akıllı ev cihazları da yapacağınız işlerde veya ihtiyaç durumlarında imdada yetişmektedir. Birçok akıllı ev eşyası çeşitleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

 Akıllı Ev Fikirleri

Akıllı Ev Fikirleri

Teknoloji çok hızlı ilerliyor ve buna ayak uydurmak için çeşitli araçlar, akıllı ev aksesuarları ve eşyalar ortaya çıkmıştır. Ev alanı çok fazla vakit geçirdiğimiz ve birçok aktiviteyi gerçekleştirdiğimiz alandır ve bu alanlarda güvenlik önemlidir. Günlük ihtiyaçların karşılandığı alan olduğundan yardım ihtiyaçları doğabiliyor. Akıllı ev malzemeleri ile bu ihtiyaçların çoğunu karşılayabilir ve daha rahat bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Çoğu alana özel birçok sistem ve eşya bulunmaktadır. Oturma odası, mutfak, salon, banyo ve yatak odası gibi birçok alanda ihtiyaç duyulan akıllı ev eşyaları bulmanız mümkündür. Birçok akıllı ev fikirleri bulunmaktadır. Hem zevkinize hem de ihtiyacınıza uygun şekilde tercihler yapabilirsiniz. Akıllı ev eşyalı birçok alanda kullanılır ve bizim için olduğundan daha çok rahat, konforlu ve düzenli yaşam sunar. Akıllı ev eşyaları alana göre değişiklik göstermektedir. Mutfak alanında en çok tercih edilen gıda termometreleri, çok fazla yarar sağlamaktadır. Gıda termometreleri kullanılan gıdanın sıcaklığını ölçmeye yarar. Birçok besinde kullanmak mümkündür. Et pişmelerinde doğru sıcaklığını bulmak için ve mangal, barbekü yapımlarında etin yanmaması için termometreler kullanılmaktadır. Bu alanda çok yarar sağlamaktadır. Mutfak alanında en çok sağladığı diğer fayda ise mayalanma işlemlerinde kullanılmasıdır. Peynir, yoğurt veya başka ürünlerin mayalama işleminde de termometreler çok fayda sağlamaktadır. Mayalanma doğru sıcaklık ile daha doğru sonuçlar vermektedir. Termometreler ile mayalanan sütün veya ürünün hangi sıcaklıkta olduğunu bulabilirsiniz. Bu gibi birçok alanda çok rahatlık sağlamaktadır. Bebeğinize mama hazırlarken de istenilen sıcaklığa düşüp düşmediğini termometreler ile kontrol edebilirsiniz. Daha kapsamlı ve evin çoğu alanına hakimiyeti sağlayacağınız akıllı ev anahtarı da bulunmaktadır. Evin aydınlatmalarını rahatlıkla kontrol edebileceğiniz akıllı ev anahtarları, çok büyük konfor yaratmaktadır. Bu alanda daha yeni bilgisi olanlar ve uygulamak isteyenler için başlangıç akıllı ev kiti ürünleri de çok yarar sağlamaktadır. İçerisinde akıllı ev eşyaları bulunmaktadır. Akıllı ev eşya kurulumlarını sağlayan akıllı ev rölesi cihazı ile daha kolay kurulum ve kontrolü sağlamaktadır. İstediğiniz bir teknolojik aletinizden kontrolünü de sağlayabilirsiniz. Bu aletler telefon veya tabletler olabilir. Bu sayede uzaktan akıllı ev ürünlerini kontrol edebilirsiniz.

 Akıllı Ev Sistemi Fiyat

Akıllı Ev Sistemi Fiyat

Akıllı ev modülü son zamanlarda en çok tercih edilenler arasındadır. Yaşamı kolaylaştıran ve daha konforlu bir yaşam sunan akıllı ev sistemleri çeşitleri ve modelleri farklılık göstermektedir. Her alana uygun modelde akıllı ev cihazları bulunmaktadır. Ev içerisinde günlük koşuşturmalarda ve ihtiyaçlarda çok fazla yardımcı olurlar. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte çeşitlilik de artmaktadır. Pratik ve kolay kullanımı bulunmaktadır. Akıllı ev rölesi ile telefon ve tabletlerinizde kurulumunu rahatlıkla yapabilir ve kontrolünü sağlayabilirsiniz. Akıllı ev sistemleri ile daha güvenilir bir alan yaratabilirsiniz. Anahtarları ile uzaktan ev içerisindeki belli alanlara müdahale edebilirsiniz. Hem daha güvenilir hem de daha pratik bir yaşam alanı sunmaktadır. Çok fazla çeşitliliğe sahip akıllı ev sistemleri fiyat bakımından farklılık göstermektedir. Ürünün uygulandığı alana, kullanıldığı materyale ve içindeki sisteme göre fiyatlarında değişiklik görülebilir. Fazla çeşitliliği ile ihtiyaca uygun birçok akıllı ev cihazları bulabilirsiniz. Ev içerisinde salon, mutfak, banyo veya yatak odası için birçok akıllı ev cihazları bulunmaktadır. Gelişen teknoloji ile cihazlar daha gelişmiş ve daha pratik bir hale gelmiştir. Bütçenize uygun akıllı ev cihazları bulabilirsiniz. Akıllı ev sistemlerinin kurulumunu ve kontrolünü yapmak için akıllı ev rölesi cihazı da bulunmaktadır. Akıllı ev rölesi uygun fiyatlı olmaktadır. Materyaline ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Sizlerde akıllı ev cihazları ve modüllerini filtreleyerek bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Birçok akıllı ev cihaz ürünleri için sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca, Zipato akıllı ev sistemleri ürünleri için de sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.