TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Otomasyon ve Kontrol ürünleri

için 4,340 sonuç bulundu.

Otomasyon ve Kontrol ürünleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ev otomasyonu ürünlerine duyulan ilgi ve talep de günden güne artıyor. Akıllı ev otomasyonu ile evinizde ya da iş yerinizde bulunan çeşitli elektronik cihazların, ortamın aydınlanmasını sağlayan ışıkların, ısıtma ve soğutma sistemlerinin, otopark giriş ve çıkış kapılarının hatta perdelerin otomatik bir şekilde kontrol edilebilmesi mümkün hale gelmiştir. Bu yüzden bu sistemler için kullanılan ürünlere otomasyon kontrol ürünleri de denmektedir. Siz de otomasyon kontrol ürünleri edinerek yaşam alanlarınızı hem daha güvenli hem de daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Otomasyon Ürünleri Nelerdir?

Otomasyon Ürünleri Nelerdir?

Ev otomasyonu ürünleri arasında; duvar tipi akıllı dokunmatik ışık, kapı ve pencere alarm sensörü olarak kullanabileceğiniz köprü alarmlar (bridge alarm), akıllı led ampuller, bu ampuller için uzaktan kumandalar, akıllı aydınlatma kontrol istasyonu, parmak izi terminali, kart okuyucu ve akıllı ev otomasyonu gibi ürünler yer almaktadır. Akıllı ev otomasyonları; eviniz ya da iş yerinizdeki anahtarınıza bağlı olan ürünleri, 3G-4G-Wi-Fi üzerinden kontrol edebilmenize olanak sağlar. Ev otomasyon ürünleri kolay kurulum özelliğine sahip bulunur. Bir akıllı ev otomasyonunu paketinden çıkardığınızda hemen takıp çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra ücretsiz olan uygulamasını Android ya da iOS işletim sistemli telefonunuza veya tabletinize indirmeniz gerekecektir. Ev otomasyonu; herhangi bir duruma göre programlama imkanı sunar. Bu sayede eve girdiğinizde sıcaklığın, nemin ya da ışığın otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için anahtar açılması durumuna progralama yapmanız yeterli olacaktır.

Ev Otomasyonu Sistemleri Ne İşe Yarar?

Ev Otomasyonu Sistemleri Ne İşe Yarar?

Ev otomasyonu sistemlerinin kullanıcıya sağladığı pek çok fayda bulunmaktadır. Otomasyon ve kontrol ürünlerinin genel faydalarını ve işlevlerini güvenlik, tasarruf ve konfor başlıkları altında toplamak mümkündür. Akıllı ev otomasyon sistemleri; örneğin siz evde değilken zil çaldığında bunu cep telefonunuza yönlendirebilir. Kartlı otomasyon ürünleri ise evde çalışan personellere anahtar verme zorunluluğundan sizleri kurtarır. Ayrıca uzun bir tatile çıktığında evde ışıkları düzenli olarak yakıp söndürerek evde biri varmış izlenimi uyandırır. Otomasyon ürünlerinin bu gibi işlevleri güvenlik sağlamaktadır. Bunların yanı sıra; evden çıkarken bir cihazı ya da ışıkları açık unuttuğunuzda bunları kapatarak, panjurlarınızı güneşin durumuna göre programlayarak cebinize bütçe dostu bir şekilde yaklaşır ve tasarruf elde etmenizi sağlar. Ev otomasyon ve kontrol ürünlerinin sağladığı konforu ise şu şekilde görmek mümkündür: Akıllı otomasyon sistemleri, evinize gitmeden sıcaklığı bilmenizi ve arzu ettiğiniz sıcaklığı ayarlama avantajı sunar, zili çalan kişiyi gösterir ve kapıdaki kişi ile görüşebilmenizi hatta kolayca kapıyı açabilmenizi sağlar.

Ev Otomasyonu Fiyatları

Ev Otomasyonu Fiyatları

Akıllı ev otomasyon sistemleri ile siz de hayalini kurduğunuz konfora kavuşabilirsiniz. Kablosuz ev otomasyon ve kontrol ürünleri kullanarak evinizdeki pek çok durumun bu sistem üzerinden kontrolünün gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Ev otomasyon sistemlerinin sunduğu konfor, güvence ve tasarruf düşünüldüğünde paranızın karşılığını sonuna kadar almanızı sağlayan bu sistemler bütçe dostu fiyatlarla sunulmaktadır. ev otomasyonu fiyatları genel olarak otomasyon ürününe, ürünün işlevlerine ve kapsamına göre farklılık gösterebilmektedir. Siz de eviniz ya da iş yerinizin güvenliğini sağlamak ve teknolojiden faydalanarak daha konforlu bir yaşam alanı elde etmek için hemen otomasyon ve kontrol ürünlerine göz gezdirebilirsiniz. Otomasyon ve kontrol ürünlerinin yanı sıra ihtiyacınız olabilecek tüm akıllı ev sistemlerini incelemek isterseniz “Akıllı Ev Sistemleri” kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Ack (132)
Alarko (1)
Amazon (12)
AUDIO (1)
Bilicra (2)
Danfoss (44)
DELTA (127)
Delta (21)
(3068)
Entes (5)
Kayı (1)
Laytron (1)
Legrand (6)
LEGRAND (1)
Made (1)
Makel (1)
Meanwell (5)
OMARGE (1)
Omron (225)
Panasonic (6)
Philips (2)
Power (15)
Rain Bird (4)
Rovline (14)
Schneider (3)
Siemens (75)
Skylink (10)
Somfy (35)
Teknim (15)
Xiaomi (4)
Yale (22)
ÇH-Tech (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(163)
ve üzeri (184)
ve üzeri (188)
ve üzeri (189)
ve üzeri (194)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL