Netlink Ntlgsfp 10/100/1000 Lc Sfp Converter Sm / Mm

Diğer
Netlink Ntlgsfp 10/100/1000 Lc Sfp Converter Sm / Mm
5
2.583,20

Mağazaya Sor

Ürün Detayları

Bu içerik karnetyapisal mağazası tarafından hazırlanmıştır.

Netlink Ntlgsfp 10/100/1000 Lc Sfp Converter Sm / Mm

NTLGSFP   NETLİNK 10/100/1000 LC SFP CONVERTER ( SM / MM )

 

10/100/1000 M otomatikmüzakere tek modlu SFP portu

10/100/1000Base-T-SFPdönüştürücü

Kısa tanıtım

Bu ürün, çiftyönlü tam mod ve yarım mod çalışma modu olan IEEE802.3Z/AB 1000Base-SX/LX/SCprotokolünü destekler. Elektrik prizi 10/100/1000 M oranına uyarlanabilir

Gigabit optikalıcı-verici. Bu kılavuz, uyarlanabilir 10/100/1000Base-T optik alıcı-vericilerinçeşitli modelleri içindir. Aşağıdaki satın alma rehberi, müşterinin başvurmasıiçindir.

Gigabit optikalıcı-vericileri için satın alma rehberi

 

Model

Özellikler

MM

1000 M uyarlanabilir, çok modlu 550 metre

SM

1000 M uyarlanabilir, tek mod 0-80Km

 

Kurulum

1. Arayüz

RJ-45 arayüzü

Kalite RJ-45 veiyi yapılmış jumper kullanılması tavsiye edilir. Hat ve çapraz kabloyu otomatikolarak tanımlama işlevine sahiptir.

Fiber arayüzü

LC fiberarayüzü, TX ve RX olmak üzere iki arayüz dahil olmak üzere çift yönlü modtipidir. Iki optik alıcı seti fiber arabirimli santral ile kesiştiğinde veyabağlandığında, fiber çapraz bağlantıda, yani "SFP".

2. bağlantı

Bir modülü yükleme vekaldırma

1.     SFP alıcı-verici modülü formunu koruyucu ambalajından çıkarın.

2.     Iletim (Tx) ve alma (Rx) işaretlerini SFP alıcı-verici modülü üzerindebulun.

3.     SFP alıcı-verici modülü 'i bir cihazda açılan yuvaya hizalayın.

4.     SFP alıcı-verici modülü yuvasını, SFP alıcı-verici modülü yerine geçenekadar yuvaya takın.


 

RJ-45 ile ağ cihazı(iş istasyonu, hub veya anahtar), bükümlü çift ile optik alıcı-vericinin RJ-45soketine bağlanır. Ve çok modlu (tek modlu) fiber, optik alıcı-vericinin LCfiber arayüzüne bağlanır. Sonra aç. İlgili LED doğru bağlantı için açık.

(LED göstergesiiçin aşağıdaki tabloya bakın)

 


 

 

LED göstergesi içinaçıklama

LED göstergesi,cihaz izleme ve sorun görüntüleme için alıcı-vericinin çalışma durumunugösterir. Aşağıdaki her LED göstergesi için açıklama.

 

LED göstergesi

Durum

Açıklama

TP1000

Üzerinde

TP hızı 1000 Mbps olduğunda yanar

TP FDX

Üzerinde

TP tam çift yönlü modu aktif olduğunda yanar. TP yarım dupleks modu aktif olduğunda kapalı. Çarpışma sinyali mevcut olduğunda yanıp söner.

TP yasası

Üzerinde

TP bağlantısı iyi olduğunda yanar. TP verileri iletirken yanıp söner.

FX Act

Üzerinde

FX bağlantısı iyi olduğunda yanar. Çarpışma sinyali mevcut olduğunda yanıp söner.

PWR

Üzerinde

+ 5 V güç geldiğinde yanar.

 

Notlar: TP100ve TP1000 LED kapalı gösterir  

Elektrikarayüzünün oranı 10 mbps'dir.

 

Teknik parametreler:

1.   Standart protokol:IEEE802.3Z/AB 1000Base-T/SX/LX/SC

2.   Trans  Fer oranı:Elektrikarayüzü: 10/100/1000 Mbps

Fiber arayüzü:1.25 Gbps

3 arayüz: Bir UTP RJ-45 arayüzü

Bir SFP arayüzü

4. çalışma modu: Tam çift yönlü mod veya yarım çift yönlü mod

5. güç kaynağıparametresi: dış: 5 V DC 1A

6. çevresıcaklığı:  0-60

7. Göreceli    Nem: 5-90

8. TP kablosu:

9.   Fiber Transfer:

SFP  Çok modlu: 50/125, 62.5/125

SFP  Tek  -Mod: 8.3/125,8.7/125, 9/125 veya 10/125nm

Dikkat:

1. bu üretim kapalıuygulama için uygundur.

2.Kullanılmadığı zamanfiber arayüzünün tozluk 'sini takın.

3. çıplak gözlerle TXfiber transfer ucuna bakmak yasaktır.

 

Uygulama :

Telekomünikasyonağları, veri ağları, CATV, aktif cihaz sonlandırma, endüstriyel ortamlar, Metrouygulamaları, test ekipmanı, WAN ve LAN uygulamaları, öncül kurulumlar

 

Paket İçeriği:

1 çift * Ethernetdönüştürücü

2 * AC-DC güç adaptörü

1 * kullanım kılavuzu


Ürün Özellikleri

Ürün Değerlendirmeleri 1 değerlendirme

5
5
1 kişi
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış

Diğer Mağazalar 0 mağaza listeleniyor

Bu ürün için başka satıcı bulunamadı.

Teslimat Bilgileri

KARGO ÜCRETİ

Ücretsiz Kargo

ŞEHİR

İstanbul

GÖNDERİM SÜRESİ

En geç 24 Haziran Pazartesi

Hafta içi saat 16:00'a kadar, cumartesi günü Saat 10,00'a kadar geçilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. E-fatura için magaza@karnet.com.tr ile irtibata geçebilirsiniz..

İade Bilgileri
n11’den satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.*

İade
talebini oluştur

Ürünü mağazaya
gönder

Mağaza iadeni
onaylasın

Paran kartına
iade edilsin

n11
  • n11’den satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.*
  • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.
  • Ürünü iade edebilirsiniz. İade sürecini görmek için tıklayınız.
  • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih ediniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Taksit Seçenekleri

Bireysel Kredi Kartları

Ticari Kredi Kartları

Alışveriş Kredisi