Marantz, Amfi

için 67 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Marantz Amfi

Amfi, ses sistemleri ürünleri içerisinde en önemli ürünlerin başında gelir. Konferans salonları, okul ve pek çok alanda kullanılabillen amfiler; seslerin düzenlenmesini, yükseltilmesini ve ses üzerinde birçok ayarın yapılabilmesine olanak tanır. Sesin yüksekliğini ve kalitesini üstün teknolojik ürünlerle hissetmek isteyenler için ses sistemleri ürünleri ile öne çıkan Marantz, çeşitli amfi modellerini kullanıcılarla buluşturur. Marantz amfi modelleri, performansı en üst düzeye çıkarmak ve güçlü bir görsel ifade oluşturmak için tasarlanmıştır. Dinleyiciye orijinal ses stüdyosunun tüm duygularını ve müzik detaylarını, zarif bir görünüm ve lüks bir hisle bir arada verir. Ses sistemleriyle birçok ihtiyacınızı karşılamanız için tasarlanan amfiler sizlerin daha iyi performans sergilemenize yardımcı olur. Marantz amfi yorum kısmına göz atarak size uygun amfi modelleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Çeşitli modelleri ile kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlayan Marantz, farklı özellikleri ile pek çok kişinin ihtiyaçlarını karşılar niteliktedir. Amfi modelleri arasında ses çıkış gücü aralığına göre birbirlerinden ayrılan modeller, çoğunlukla 1500W ve üzeri çıkış gücü ile en iyi sonucu vermeyi amaçlar. Çeşitli boyutlarda kullanıcılarla buluşan Marantz amfi, bazı modellerinin küçük boyutta olmasıyla rahatlıkla taşıma olanağı sunar. Blu-ray teknoloji sayesinde CD okuma özelliği de bulunan Marantz amfi çeşitlerinde dilediğiniz müzik CD’lerini oynatabilirsiniz. USB ve jak girişleri aracılığıyla büyük hoparlörlere bağlayarak ekstra yüksek seviyede bir ses deneyimi yaşayabilirsiniz.

Marantz Amfi Özellikleri

Marantz Amfi Özellikleri

Amfi almaya karar vermeniz durumunda öncelikle çeşitli araştırmalar yaparak amfinin size uygun olduğuna ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğine emin olmalısınız. Her kullanıcı için amfi özellikleri farklılık gösterebilir. Marantz amfi özellikleri, pek çok kullanıcının ihtiyaçları gözeterek tasarlanmıştır. Marantz HD-AMP1 Entegre Amfi masaüstü veya standart raf alanına sahip şık bir kompakt bir şasiye yerleştirilebilir ve yüksek çözünürlüklü D/A dönüştürme özelliğine sahiptir. WAV, ALAC dahil çok çeşitli sıkıştırılmamış yüksek çözünürlüklü ses formatları ile uyumludur. Güçlü dijital yükseltici bölüm, serinin geniş bant aralığı ve geniş dinamik aralığı D sınıfı sesli müzik amplifikatör teknolojisi ile en geniş hoparlör çeşitleri ve empedans uyumluluğu sağlar. HD-AMP1 ön tarafta ve arkada 1’er adet olmak üzere toplam 2 adet USB porta sahiptir. Dijital gürültüye karşı yüksek çözünürlüklü sesin bozulmasını önlemek için gelişmiş ses izolasyonu sunar. Özel DSP filtresi teknolojisi olan Marantz, müzikli dijital filtreleme ile donatılmış olan HD-AMP1, 2 dijital filtreleme algoritmasını seçmenize olanak tanır, böylece sesi tam istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Referans sınıfı ESS SABER DAC, günümüzün ileri düzey ses özelliklerine sahip yüksek çözünürlüklü parçaları ile en geniş dinamik aralık için 32-bit/384-kH2 kod çözme özelliğine sahiptir. Analog bölümler, analog ön uç bloğu, D/A dönüştürücü blok ve özel kulaklık amplifikatör bloğu dahil olmak üzere özel HDAM-SA2 modüllerine sahiptir. Bu şekilde sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda Marantz amfi özellikler bakımından çeşitlilik gösterir. Özellikleri sayfamız üzerinden görüntüleyerek detaylı inceleme yapabilir, size en uygun Marantz amfi modelini bulabilirsiniz. Amfileri evlerde, işyerlerinde, araçlarda ve daha pek çok yerde kullanabilirsiniz. Kolay taşınabilir yapısı sayesinde bazı küçük modeldeki amfileri çantalara rahatlıkla sığdırabileceğiniz gibi elinizde de taşıyabilirsiniz. Kullanım açısından kolaylık sağlayan Marantz amfileri, giriş ve çıkışlarından elektronik cihazlara bağlayabilirsiniz. Amfilerde bulunan Dolby Atmos ses teknolojisi, sesleri üç boyutlu olarak almanızı sağlar. Böylece amfinizden eşit şekilde gerçekçi sesler alabilirsiniz.

Marantz Amfi Kullanımı

Marantz Amfi Kullanımı

Amfi, elektronik ortamda ses olan çoğu yerde karşınıza çıkan bir teknolojik cihazdır. Marantz amfi çeşitleri arasında okul ses sistemleri için okul amfisi, cami ses sistemleri için cami amfisi, düğün salonlarında kullanılmak üzere amfi, konser ses sistemi için amfi, stadyum ve benzeri spor sahalarında kullanılan amfi sayılabilir. Bunlara ek olarak; ev ortamında, çeşitli mağazalar ve dükkanlarda, alışveriş merkezlerinde ve ulaşım araçlarında kullanılan amfiler de çeşitlerden bazılarıdır. Gürültü, büyük ses düşmanıdır ve HD-CD1, hem elektriksel hem mekanik paraziti bastırmak için kapsamlı önlemlere sahiptir. Yüksek kapasiteli depolama kapasitörlerine sahip yüksek akım güç kaynağı, müzik çaların yüksek hızda Schottky Barrier Diyot ile birlikte dinamiklerini sunabilmesini sağlamak için kullanılır. Müzik çalar bekleme modundayken otomatik bekleme ve çok düşük güç tüketimine sahiptir. HD-CD1, dayanıklı ayaklar sağlam bir alüminyum kaplama ve sert bir üst plaka kullanımı ile sağlamlık ve titreşimi bastırması için çift katlı bir taban palası üzerine inşa edilmiştir ve bunun için Retro tarzı ayaklarla tamamlanmıştır. Gümüş, altın veya siyah renklerde klasik Marantz görünümünü yakalayabilirsiniz. Ses giriş çözünürlük ve daha fazlasına ilişkin bilgiler Marantz Amfi ekranında görülür. Ses sistemi olan tüm mekanlarda ses kalitesini ve gücünü artırmak için amfi kullanımı gereklidir. Marantz amfiler profesyonel anlamda özelliklere sahip rahat ve konforlu kullanım avantajı sunar. Model seçenekleri olarak da çok geniş imkanlar sunar. Amfi çeşitlerini kullanım amacınıza uygun olarak belirlerseniz üründen alacağınız performans bir hayli fazla olacaktır. Kullanım amacınıza uygun amfi çeşidini belirlediğinizde herhangi bir sorunla karşılaşmadan amfinizden yüksek performans sağlayabilirsiniz. Kendinizi en uygun Marantz amfi modeline sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Marantz Amfi Fiyatları

Marantz Amfi Fiyatları

Marantz amfi fiyatları konusunda kullanıcı dostu çeşitli alternatifler sunar. Ürünün sahip olduğu özellik farklılıklarına göre fiyatlar da değişkenlik gösterir. Genelde kullanım alanına göre bağlayacağınız hoparlörün gücüne oranla şekillenen amfi özellikleri, amfi fiyatlarını belirleyen etmenler arasındadır. Marantz amfi inceleme yaparak ihtiyacınıza yönelik amfiyi bulabilirsiniz. Marantz amfi modelleri, stili ve özelliklerine göre belirli fiyat aralıklarına sahiptir. Farklı pek çok cihazı Marantz amfilere bağlayarak yüksek kalitede ses alabilirsiniz. Marantz amfi modelleri, sağlamlığı ve kaliteli bileşenleri ile dayanıklılık ve uzun süre kullanım olanağı sunar. İşlevsellik ve performans verileri göz önüne alındığında kullanıcılar arasında avantajlı bir konuma yerleşen Marantz amfi, hem sağlam yapısıyla hem de şık ve estetik görüntüsüyle kullanıcıları dış görünüş olarak da memnun eder. Marantz amfiler çok kanallı bir ev sineması için de uygun olarak dizayn edilmiştir. Kendisinde bulunan tüm bu özellikler ve daha fazlası uygun bir fiyatlandırma ile sizlere sunulur. Marantz amfi üstün teknoloji, rahatlık, şıklık ve kaliteyi aynı anda kullanıcılarla buluşturur. Marantz amfiler ile çok daha net ve temiz bir ses çıkışı sağlarsınız. Böylece herhangi bir şey dinlerken veya izlerken en ince ayrıntısına kadar tüm tınıları duyabilir, sesin ahengine kendinizi kaptırabilirsiniz. Taşınması kolay olan amfiler, dilediğiniz yere götürmenize de imkan verir. Bir amfiden beklediğiniz tüm özelliklere Marantz amfinin sunduğu olanaklarla ulaşabilirsiniz. Amfiye ve sese dair her şey kalitesiyle beraber Marantz amfi de kullanıcıyla buluşur. Dilediğiniz Maratz amfi modellerini sayfamızdan görüntüleyerek detaylı fikir sahibi olabilir ve satın alabilirsiniz. Marantz amfilerin yanı sıra diğer amfi modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek isterseniz Amfi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Marantz
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Akg (4)
Bose (1)
Denon (37)
(997)
Jameson (24)
JBL (2)
Kawai (1)
Magnat (4)
Marantz (67)
Mikado (31)
Radisson (1)
Sony (6)
Sunny (1)
Vincent (2)
Yamaha (22)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Çıkış Gücü Aralığı

(36)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Blu-ray Desteği

(37)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ayak Desteği

(36)
(6)
Başka bir kelime deneyin

3D Desteği

(40)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL