Kategoriler

Marka

Denon (30)
Yamaha (48)
Sony (10)
Marantz (11)
Magnat (6)
Notel (6)
Alfon (4)
Bots (4)
Mekse (4)
Score (4)
JL Audio (3)
Pioneer (3)
Westa (3)
Aiwa (2)
Osawa (2)
S-Line (2)
Sonos (2)
Atak (1)
Chester (1)
Dexun (1)
König (1)
Rega (1)
Tenon (1)
Tepesound (1)
Tuig (1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

3D Desteği

(11)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Blu-ray Desteği

(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (10)
4 yıldız ve üzeri (12)
3 yıldız ve üzeri (13)
2 yıldız ve üzeri (13)
1 yıldız ve üzeri (13)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

AV Alıcılar ve Amfiler

için 167 sonuç bulundu.

AV Alıcılar ve Amfiler

Ses ve görüntü sistemlerinin bağlanılarak kontrol edilebildiği amfi hoparlör ve av alıcılar, günümüzde evde film izleme ve müzik dinleme deneyimlerini bir üst seviyeye çıkararak bu alanlara yönelik özel ilgisi olan kullanıcıları büyük ölçüde tatmin etmektedir. Evde film izlemek kimi zaman bir tutku haline gelebilmekte, kimi kullanıcılar için günlük ya da haftalık ritüeller haline gelebilmektedir. Amfi hoparlörler ve AV alıcılar ise ses çıkışlarının kontrolünü sağlayarak profesyonel bir film izleme imkanı sunmaktadır. Çalışma prensipleri oldukça basittir. Kablolu ya da kablosuz bağlantı ile ana ses ve görüntü sistemine bağlanarak ses çıkışlarının incelikli organizasyonunu gerçekleştiren bu sistemler, bir ya da daha fazla hoparlörden meydana gelebilirler. Birden fazla hoparlöre sahip ses sistemleri gerektiği durumlarda sesin belli hoparlörlere ağırlık vermesini sağlayarak izleyicilerin filmin içindeymiş hissini yaşamalarına imkan sağlamaktadır. Hoparlörler evin farklı köşelerine yerleştirilebilir. Bu sayede ses ağırlığının farklı parçalara verildiği durumlarda izleyici gerçeklik hissine olabildiğince yaklaşabilir. Bunun yanı sıra müzik dinleme tutkusu olan kullanıcılar da amfi hoparlörleri sıklıkla tercih etmektedirler. Evinizin farklı noktalarına yerleştireceğiniz hoparlörler ile dilerseniz müzik dinleme deneyiminizi de bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. Ses sistemlerinin parçaları kablolu ve kablosuz şekilde çalışabilmektedir. Kablosuz modeller bluetooth bağlantısı sayesinde kapsama alanının izin verdiği ölçüde uzaklığa rahatlıkla yerleştirilebilmektedir. Kablolu modeller ise mobilizasyon açısından daha kısıtlı imkanlar sunmaktadır. Buna karşın bazı kullanıcılar hoparlör parçalarını şarj etmek ile uğraşmak istemedikleri için doğrudan kablolu modellere yönelebilmektedir. AV alıcılar ve amfiler kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Ses aygıtının boyutuna ve işlevine göre güç tüketimi değişkenlik göstermekte, bununla birlikte ses kalitesi de değişmektedir. Örneğin evde kullanacağınız bir sinema sistemi ile kamusal alanda insanlara sesinizi duyurmak için kullanacağınız ses sistemi elbette ki farklılık gösterebilir. Bunun yanı sıra günümüzde mini amfiler de oldukça yoğun bir taleple karşılaşmaktadır. Bu modeldeki ürünler taşınabilir özelliğe sahip olmasının yanı sıra çoğunlukla bluetooth bağlantısı ile çalıştırılabilmektedir. Bu da telefon aracılığıyla istenilen yerde yüksek ses elde etmeye imkan tanır. Bazı amfiler ile mikrofon desteği ile kamusal alanda duyuru yapmak için, eğlence düzenlemek için ve buna benzer kitlelere duyurmak için yüksek ses gerektiren işlerde kullanılabilmektedir. Birçoğunun sahip olduğu çekme aparatı ve alt kısımda yer alan tekerlekleri sayesinde taşımayı kolaylaştırmaktadır. Bu da onları çoğunlukla gösteri dünyasından insanların tercih ettiği seçenekler arasına yerleştirmektedir.

 Gelişmiş Amfi Özellikleri

Gelişmiş Amfi Özellikleri

Birçok sinema tutkununun en çok keyif aldığı aktivitelerden biri olan evde film seyretme deneyimini profesyonel ses sistemleri ile bir üst seviyeye taşımak mümkün hale gelmektedir. Ses sistemlerinin sağladığı imkanlar dahilinde çeşitli sinema efektlerini bütünüyle deneyimlemek ve adeta filmi yaşamak mümkündür. Bu nedenle sinema severler sıklıkla amfi ses sistemi modellerine yönelebilmektedirler. Birçok farklı modelde ses sistemi mevcuttur. Sinema tutkunu biriyseniz ve film izlemek sizin için bir rutin haline gelmişse, 5 çıkışlı amfi modelleri sizin için uygun seçenekler arasında yer alabilir. Amfi çıkışlarını yerleştireceğiniz farklı noktalar ile gerçeğe yakın deneyimler elde etme şansı yakalayabilirsiniz. Amfi tercihleri kişisel zevkler doğrultusunda çeşitlilik göstermektedir. Örneğin evinizde fazla alana sahip değilseniz, 4000 w amfi yerleştirmek için yeterli alanınız yoksa, buna uygun küçük amfi modellerine yönelebilirsiniz. Küçük boyutlardaki amfi bluetooth modelleri bluetooth bağlantısı olan her türlü görüntü ve ses sistemine bağlanarak; yüksek sesle müzik dinleme ve film seyretme olanağı sunmaktadırlar. Öte yandan bu ses çıkışını yanınızda taşıyarak, istediğiniz yerde kullanma imkanına sahip olabilirsiniz. Biraz daha yüksek sese ihtiyacınız varsa ve mütevazi oranda bir alana sahipseniz, buna uygun orta büyüklükte ses sistemlerine erişmeniz de mümkündür. Ancak akılda tutmak gerekir ki, eğer evde kullanacağınız ses sisteminin surround teknolojisine sahip olmasını istiyorsanız amfinizin en az dört farklı ses çıkışına sahip olması gerekmektedir. Bu özellik sizin için o kadar önemli değilse daha az sayıdaki hoparlörleri bulunan amfi modellerine yönelebilirsiniz. Surround ses teknolojisi; daha önce de kısaca ifade edildiği gibi, çevrenizi bütünüyle sararak izlediğiniz sahnenin içerisinde bulunduğunuzu hissettirecek özelliklere sahiptir. Bu özellik görüntünün gösterimi esnasında ses ağırlığının hoparlörler arasında değişmesi ile sağlanmaktadır. Bu nedenle en az dört çıkışa sahip amfinizin her çıkışının bulunduğunuz konumu saracak şekilde konumlandırılması gerekir. Bu şekilde bu tür amfilerden en yüksek verimi alabilirsiniz. Gerek dört ve daha fazla çıkışa sahip olsun gerek olmasın, amfiler sesin temiz bir şekilde duyulmasına imkan sağlayacak şekilde tasarlanmışlardır. Sundukları hizmet birbirinden farklı olsa da temelde gürültülerden arındırılmış bir ses kalitesi ile kullanıcılarının karşısına çıkmayı hedefler. Bu nedenle bütün sinema severlerin keyifle kullanacağı cihazların başında yer almaktadır. Bu sayede izleyiciler, izledikleri yapımlara profesyonel bir göz ile bakabilmekte, film izleme deneyiminden alabilecekleri en yüksek verimi alabilmektedirler. Sayfamızdan Denon amfi modellerine göz atabilirsiniz.

Ses Sistemleri ve Müzik

Ses Sistemleri ve Müzik

AV alıcılar ve amfi ses sistemleri, müzikseverler tarafından sıklıkla talep edilen ve sevilen materyaller arasında yer almaktadır. Gelişmiş ses teknolojileri beraberinde gelişmiş ses sistemlerini kullanmayı gerekli hale getirmektedir. Bu sistemler sayesinde ses teknolojilerinde meydana gelen yeniliklere erişmek ve onları yakından takip etmek mümkün hale gelmektedir. Ses sistemleri çoğunlukla ana sistemden gelen sesi yükseltmeyi ve ona şekil vermeyi amaçlar. İster müzik teknolojileri ile profesyonel anlamda ilgilenin, isterseniz amatör bir müzik tutkunu olun, amfi bağlantısı ile sağlayacağınız bir müzik dinleme deneyimi size bu alanda oldukça tatmin edici bir deneyim yaşatacaktır. Yorgun geçen bir günün ardından evinizde dinlenirken müzik dinlemek istediğinizde, amfinizi ses veya görüntü sisteminize bağlayarak dinlendirici bir müzik açabilir, müziğinizi istediğiniz ses aralığında dinleyebilirsiniz. Evinizin farklı köşelerine yerleştireceğiniz hoparlör parçaları ile evinizde gezinirken müzik zevkinize ara vermeden evin içinde dolaşabilir, işlerinizi müzik eşliğinde halledebilirsiniz. Bilindiği üzere modern yaşamın büyük çoğunluğu kapalı alanlarda geçmektedir. Zamanımızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğiniz evlerinizin ise ilgilerinize hitap etmesi ve bize kendinizi iyi hissettirmesi ruh sağlığınız üzerinde oldukça yoğun bir etkiye sahiptir. Bu alanda geçirdiğiniz süreyi keyifli ve dinlendirici bir hale getirmek ise ufak dokunuşlar ile mümkün hale gelmektedir. Bu dokunuşlardan biri evinize gelişmiş bir ses sistemi kurmak olabilir. Müzik dinlemek birçok insanın tutkusu haline gelmiştir. Sevinçli anlarınızda ya da üzgün anlarınızda müzik hep sizinle birliktedir. Bu nedenle müzik dinleme deneyimini bir üst seviyeye taşımak duyguları daha derinden hissetmenize ve yaşamdan aldığınız tadı artırmanıza imkan sağlar. Doğru bir ses sistemi ile müziğin tınısına kendinizi bırakmanız ve kendinizi duygularınıza teslim etmeniz mümkün hale gelebilir. Oldukça dinlendirici bir aktivite olan bu deneyimin olabildiğince iyi koşullar altında gerçekleştirilmesi mühimdir. Kaliteli bir ses sistemine sahip olmak herkesin hakkıdır. Ses sistemi gerektiği durumlarda dinlendirici bir müzik ile günün yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olur, gerektiğinde eğlenceli bir ev partisinde müziğin ritmine uygun bir şekilde stres atmanıza imkan sağlar. Birçok açıdan oldukça çekici bir seçenek olan bu ürünler bir kere kullanmaya başladıktan sonra kullanıcıların vazgeçilmez ev eşyaları arasında yer almaktadır. Dilerseniz siz de farklı seçenekler arasında göz gezdirerek ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünü belirleyebilir, kullanmaya bir an önce başlayabilirsiniz.

AV Alıcı ve Amfilerin Sağladığı Avantajlar

AV Alıcı ve Amfilerin Sağladığı Avantajlar

Metropol hayatı, çoğunlukla yorucu ve stresli geçebilmektedir. Büyük çoğunluğunu işyerlerinde ya da okullarda harcadığınız günün geri kalanını evlerinizde günün yorgunluğunu atmaya çalışılmaktadır. Bu süreçte yapmaktan keyif aldığınız işleri yapmak ve ruhunuzu besleyebilmek oldukça mühimdir. Bu sayede yeni güne hazır bir vaziyette huzurlu bir uyku geçebilir, modern hayatın neden olduğu sıkışmışlık halinden uzaklaşabilmeniz mümkündür. Bu doğrultuda, evinizde kendinize ait bir alan yaratmanız üzerinizde oldukça dinlendirici bir etkiye sahip olabilir. Bu alanda dilerseniz yeni çıkan filmleri ve dizileri takip edebilir, dilerseniz video oyun oynayabilir, dilerseniz konforlu bir koltuk üzerinde dinlenerek müzik dinleyebilirsiniz. Buna ek olarak arkadaşlarınızı bu alanda ağırlayabilir, onlarla keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bu alanda kullanacağınız gelişmiş bir ses sistemi, yapacağınız etkinliklerden alacağınız keyfi artıracak, oldukça kaliteli zaman geçirmenize imkan sağlayacaktır. Amfi kullanımı gerek film severler, gerek video oyun tutkunları, gerekse müzik severler arasında oldukça yaygındır. İzlediğiniz filmlerin içinde hissetmeniz, oyun oynama deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarmanız ve oyunların ses efektlerini derinden hissetmeniz, müzik dinlerken notaların tınısına kendinizi kaptırmanız, AV alıcılar ve amfi çeşitleri ile mümkün hale gelmektedir. Bu alanda kullanabileceğiniz farklı modellerde amfi ve AV alıcılar mevcuttur. Eğer film izleme, müzik dinleme veya video oyunu oynama deneyiminiz sırasında surround teknolojisinden faydalanmak istiyorsanız; yani sesin bütünüyle etrafınızı sardığını hissetmek ve gerçeğe oldukça yakın deneyimler elde etmek istiyorsanız, kullanacağınız amfinin dört ve üzerinde ses çıkışına sahip olması gerekebilir. Amfinizin ses çıkışı sayısı arttıkça, oda içerisinde farklı noktalara yerleştirebileceğiniz hoparlör sayısı da artar. Böylece ses sistemini etrafınızı tamamıyla saracak biçimde odanıza yerleştirebilir, surround teknolojisi sayesinde izlediğiniz filmdeki kapı çalma sesini arkanızda yerleştirdiğiniz ses çıkışlarının birinden duyabilir, konuşma seslerini farklı noktada konumlandırdığınız bir hoparlörden duyabilirsiniz. Bu da izlediğiniz filmi, diziyi ya da oynadığınız oyunu gerçeğe oldukça yakın biçimde deneyimlemenize imkan sağlar. Deneyimlerinizi odanızın ve dünyanızın dışına taşımak için amfi ses sistemleri size benzersiz olanaklar sunar. Bunun yanında kendinize oluşturduğunuz kişisel alanda dörtten fazla çıkışı olan bir amfiye ayıracak kadar alan sahip değilseniz bunun yerine daha küçük boyutlardaki amfileri de tercih edebilirsiniz. Bu amfiler surround teknolojisinden faydalanmanıza imkan tanımasa bile sesin gürültülerden arındırılarak net bir şekilde size ulaşmanıza imkan tanır.

Ses Sistemleri ve Oyunlar

Ses Sistemleri ve Oyunlar

Video oyunlar, günümüzde yediden yetmişe birçok insanın ilgisini çekmekte, büyük ölçüde bir tutku haline gelebilmektedir. Video oyunlar, oyunculara içinde bulundukları dünyanın sınırlarını aşarak dünyalarını genişletmelerine imkan vermektedir. Bu nedenle kişilerin yaratıcılıklarını beslemekte, onların keyifli zaman geçirmesini sağlayarak ruh sağlıkları üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmaktadır. Belli bir süreyi aşmamak kaydıyla oyun oynamanın, hangi yaş aralığında olursanız olun üzerinizde dinlendirici ve rahatlatıcı bir etkisi olacaktır. Uçmak ya da suyun altında uzun süre nefes almadan bulunmak gibi sahip olmanızın mümkün olmadığı birçok yetiye erişim imkanı sağlayan video oyunlar tatmin duygumuzu büyük ölçüde geliştirerek günün geri kalanını huzurlu geçirmenize imkan sağlar. Bu oyunların oynanışı gerçeğe ne kadar yakın olursa oyun süresinden alacağımız keyif o kadar artacak, yaratıcılık duygumuz desteklenecek ve tatmin duygumuz o ölçüde artacaktır. Oyun oynama deneyiminin profesyonel ses sistemleri ile gerçeğe yaklaştırılması mümkündür. Oyun alanınıza kuracağınız 3000 w amfi ile surround teknolojisi sayesinde oyun seslerinin sizi çevrelemesini sağlayabilir, kendinizi oynadığınız oyunun içinde hissedebilirsiniz. Bunun yanı sıra daha az güç tüketimi sağlayan küçük boyutlardaki amfi setlerine yönelebilirsiniz. Bu setler oyun seslerinin bütünüyle sizi çevrelemesine imkan tanımasa da seslerin çok daha berrak şekilde duyulmasına olanak sağlarlar. Böylece oyunlarınızı ana cihazın izin verdiğinden daha yüksek ses seviyesinde dinleyebilirsiniz. Amfi ses sistemleri ses seviyesi yükseltildiğinde sesin bozulmasını engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Hangi modeli kullanırsanız kullanın ses sistemlerinin temel gayesi arı bir ses kalitesi ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktır. Cihazlarınızın sahip olduğu hoparlörler çoğunlukla bu görevi asgari düzeyde karşılayabilmek üzerine tasarlanmıştır. Profesyonel bir ses deneyimi yaşamak istiyorsanız buna uygun ses sistemlerine yönelmenizde fayda vardır. Amfi ses sistemleri birçok farklı modelde kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Uygun ses sisteminin hangisi olduğuna karar vermek ise çoğunlukla sizin kişisel tercihlerinize bağlıdır. Ancak bunun yanında güç tüketimi, sahip olduğunuz alan ve bütçe meselesi de önemli kriterler arasında yer alabilir. Bu kriterlerden öncelikli olarak güç tüketimi, amfinin büyüklüğü ile yakından ilgilidir. Yüksek oranda güç tüketimi gerçekleştiren bir ürüne sahip olmak istemiyorsanız küçük boyuttaki modellere yönelmenizde fayda vardır. Ancak güç tüketimi az olan modeller ise surround teknolojisine erişim imkanınızı kısıtlar. Bu noktada büyük ölçüde kişisel tercihler ön plana çıkar.

Ses Sistemleri Fiyatları

Ses Sistemleri Fiyatları

Ses sistemleri ile ilgili en büyük önyargılardan birisi de oldukça yüksek bütçe bir bütçe ayrılması gerektiği yönündedir. Oysa piyasadaki ürünler gözden geçirildiğinde her bütçeye uygun amfi fiyatları ile karşılaşmak mümkündür. Bu doğrultuda, kendinize ayıracağınız zamanı daha kaliteli hale getirmek ve oynadığınız oyunlardan, izlediğiniz filmlerden, dinlediğiniz müziklerden aldığınız hazzı ikiye katlamak için ihtiyacınız olan ürüne bütçenizi sarsmayacak bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Öncelikle, ses sistemi alışverişinize başlamadan önce amfinizi ya da AV alıcınızı hangi alanda kullanacağınıza karar vermenizde fayda vardır. Eğer ses çıkışlarını evin farklı noktalarına yerleştirmek istiyorsanız kablo kalabalığı ile meşgul olmamak için bluetooth bağlantılı modellere yönelmek isteyebilirsiniz; bu modeldeki ürünleri kullanarak taşınabilirliği de kolay hale getirmeniz mümkündür. Ancak ses sisteminizi sabit bir noktada kullanacaksanız ve ses çıkışlarını düzenli olarak şarj etme işlemi ile uğraşmak istemiyorsanız, kablolu modeller sizin için uygun seçenek olacaktır. Örneğin ses sistemini kendi odanıza kuracaksanız ve çoğunlukla film izlemeyi tercih ediyorsanız, amfi girişleri fazla olan modellere yönelmek isteyebilirsiniz. Böylece seslerin bütünüyle etrafınızı sarmasını sağlayarak kendinizi izlediğiniz filmin içerisinde bulabilirsiniz. Ancak ses çıkışları fazla olan modeller çoğunlukla daha yüksek güç tüketimine sahip olabilmektedir. Eğer enerjiden tasarruf etmek istiyorsanız buna uygun daha küçük modelleri gözden geçirebilirsiniz. Bu tarz kriterleri belirledikten sonra seçenekleri daraltarak ihtiyaçlarınıza uygun modellerin önünüze düşmesini sağlayabilirsiniz. Elinizdeki seçenekler arasından yapacağınız fiyat karşılaştırması neticesinde bütçenize en uygun olan ürünü belirleyebilir, bu şekilde hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ses sistemi alışverişi çoğu zaman kullanıcılar tarafından ötelenmektedir. Fiyatlar konusunda önyargılı davranan kullanıcılar ürünleri gözden bile geçirmeden bu fikirden vazgeçmektedirler. Oysa farklı seçenekler arasında göz gezdirildiğinde anlaşılır ki, ses sistemleri oldukça geniş bir yelpazede fiyatlandırılmış bir şekilde piyasadaki yerlerini almıştır. Fiyatlandırmalar üzerinde kesin kriterler belirleyici değildir. Bu nedenle ihtiyacınız olan ürüne ayırabileceğiniz bütçe doğrultusunda erişim sağlamanız oldukça muhtemeldir. Bu çerçevede, alışveriş esnasında belli adımların izlenmesi alışverişin başarılı bir şekilde tamamlanması konusunda kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Temel gayeniz ihtiyaçlarınızın karşılanması olduğunda, geri kalan seçenekler arasında bir fiyat karşılaştırması yapmanız oldukça basittir. Bu doğrultuda ses sistemi alışverişi gerçekleştirmek isterseniz sayfamızı ziyaret edebilir, farklı seçenekler arasından size uygun ürüne hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.