TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

AV Alıcılar ve Amfiler

için 4,177 sonuç bulundu.

AV Alıcılar ve Amfiler

Teknolojinin bir sınırı olmadığı gibi, teknolojiyle bağlantılı olarak algıladığımız dünyadaki seslere müdahil olabilme kapasitemizin de sınırları gitgide genişliyor. Bunu mümkün kılan yeni teknolojik özellikleri sayesinde belli başlı ses sistemleri bulunuyor. Bu cihazlardan biri de amplifikatör yani kısaca gündelik dilde kullanıldığı şekliyle anfi ya da amfi adını verdiğimiz ses yükselticiler.

Amfi Nedir?

Amfi Nedir?

Pek çok ses sistemiyle uyumlu olarak çalışan ve sesin temiz, kaliteli ve istenmeyen gürültüleri (noise) engelleyecek şekilde net olarak duyulmasını sağlayan elektronik cihazlar anfi olarak adlandırılır. Müzik sistemlerinde ses seviyesini yükseltmek için kullanılan amfiler, herhangi bir ses sistemi ya da kaynağına bağlanarak, bu cihazlardan çıkan ses sinyallerini güçlendirir ve hoparlörlere iletir. Bu güçlendirme esnasında seste bozulma yaratmaz, mümkün iyileştirmeleri yapar ve sesin daha geniş bir alanda duyulabilmesini sağlar.

Bluetooth Anfi Çeşitleri

Bluetooth Anfi Çeşitleri

Dilerseniz sürekli geniş kitlelere hitap ediyor olun, dilerseniz müzikle uğraşıyor olun; çaldığınız müziğin ya da sesinizin duyulması için küçük ya da büyük, ihtiyacınıza göre mutlaka bir amfi gerekecektir. Bluetooth anfi çeşitleri, özel toplantılarınızda, sokaklarda, meydanlarda işinizi görecek farklı ses güçlendirme seviyelerine sahip cihazlardır ve bluetooth özelliği sayesinde çeşitli mikrofonlara, tabletlere, akıllı telefonlara ve bilgisayarlara rahatlıkla bağlanarak kablosuz bağlantı imkânı sunar. Profesyonel tercihlerden kaynaklı öğretmen anfisi olarak da bilinirler. Mikado markasının bluetooth anfi çeşitleri özellikle popüler hale gelmiştir.

Ev Anfisi Çeşitleri

Ev Anfisi Çeşitleri

Evinizde büyük ekran bir televizyonunuz var ve kalabalık gruplarla en sevdiğiniz etkinliklerden biri de evde film izlemek ise, sinema keyfinizi artıracak ses sistemleri filmden daha fazla zevk almanızı sağlar. Ev tipi anfi çeşitleri aslında tam da bu işe yarar. Ev anfisi ya da ev sinema anfisi olarak bilinen bu cihazlar, iyi bir ev sinema sistemi için olmazsa olmazdır. Surround ses teknolojisi, birden fazla HDMI girişi, 4K HDR desteği gibi yeni özellikleriyle pek çok ev anfisi, en uygun ev anfisi fiyatları ile web sitemizde.

En Uygun Anfi Fiyatları

En Uygun Anfi Fiyatları

Anfi fiyatları elbette satın alacağınız marka ve modele ve ne amaçla kullanacağınıza bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Örneğin, taşınabilir anfi modelleri küçük boyutlarda ve düşük wattlarda olduğundan daha uygun fiyatlar sergilemektedir. Ancak eviniz ya da iş yeriniz için kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü ve ses kalitesinden şüphe duymayacağınız amfi modelleri için biraz daha fazla bütçe ayırmanız şart. Ne var ki web sitemizde bulacağınız amfiler piyasadaki en uygun fiyatlar ve en avantajlı kampanyalarla kapınıza kadar geliyor. Denon, Yamaha, Marantz, Sony, Mikado ve Jameson gibi markaların amfileri için kategorimizi incelemeniz yeterli. Diğer ses sistemi ürünlerini incelemek isterseniz Müzik Sistemleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Akg (10)
Avec (3)
Behringer (4)
Bose (4)
Denon (89)
Devialet (6)
Dexun (15)
(1198)
Elektromer (10)
Elipson (2)
Epson (2)
Focal (7)
Jadis (1)
Jameson (14)
JBL (2)
Kamosonic (2)
Kawai (2)
Klipsch (1)
König (1)
Leader (1)
Magnat (6)
Marantz (67)
Mikado (13)
Onkyo (1)
Ortofon (1)
Osawa (9)
Pioneer (1)
PRO-JECT (6)
Project (4)
Radisson (2)
Samsung (1)
Sony (14)
Starcom (1)
SVS (1)
Teac (1)
Westa (8)
Yamaha (87)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Çıkış Gücü Aralığı

(120)
(84)
(62)
(51)
(21)
(21)
(20)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kablo Türü

Kablolu (215)
Kablosuz (67)
Başka bir kelime deneyin

Ayak Desteği

(160)
(89)
Başka bir kelime deneyin

Blu-ray Desteği

(183)
(38)
Başka bir kelime deneyin

3D Desteği

(157)
(60)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(227)
ve üzeri (290)
ve üzeri (300)
ve üzeri (302)
ve üzeri (306)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL