Filtreleri Temizle
Marka
LG

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

LG Projeksiyon Cihazı

için 1 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

LG Projeksiyon Cihazı

Eğitim ve iş hayatında sıklıkla yer verilen projeksiyon cihazları, özellikle büyük ve kalabalık alanlarda geniş boyutlu ve kaliteli görüntü sunması sebebiyle muadili olmayan ürünler arasında yer alıyorlar. Projeksiyonlar, bağlı olduğu bilgisayar, televizyon, telefon ya da USB cihazı gibi dış kaynaklardan aldığı video ya da görüntüyü içindeki ışık kaynağı sayesinde büyüterek yansımasını sağlar. LG, geliştirdiği beyaz eşyaların yanı sıra diğer elektronik cihazlarıyla da kendini kanıtlayıp dünya genelinde sayısız kullanıcıya ulaşıyor. Ortaya koyduğu gelişmiş ve özel projeksiyon cihazlarıyla da bir projeksiyondan beklenebilecek hemen her gereksinimi kolayca karşılıyor. LG projeksiyonlar, teknolojinin değişen seyri sayesinde çok daha kompakt boyutlara ulaşarak işlevselliklerini en tepe noktaya taşımayı başarıyor. LG projeksiyon modelleri, tasarımlarıyla ve teknik özellikleriyle uzun süreli kullanımlara uygunluk gösterir. Klasik yapılı projeksiyon cihazlarının en zayıf olduğu noktalardan biri olan kısa ömürlü aydınlatma lambalarına LG projeksiyon cihazlarında yer verilmiyor. Özellikle iş hayatında uzun mesai saatleri içerisinde sürekli projektör kullanırken, aygıtın sunduğu renk ve parlaklıktan ödün vermek istemeyenler için tercih sebebi olabilecek pek çok detay, LG projeksiyon cihazlarının uzun ömürlü olmasına da katkı sağlıyor.

LG Projeksiyon Özellikleri

LG Projeksiyon Özellikleri

Farklı parlaklık aralıklarına konumlandırılan modeller, karanlık alanlarda ya da yarı aydınlık alanlarda başarılı sonuçlar alınmasına imkân tanır. Projeksiyon cihazlarının iç kısımlarında yer alan soğutucu fanlar, LED aydınlatma ve genel bileşenlerin yaydığı ısıyı uzaklaştırarak aygıtın uzun süreli kullanımlarda olası verimlilik sorunlarının önüne geçer. Dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızla bağlantı kurabilmenizi sağlayan dijital ve analog çıkışlara sahip olan modellerin hemen hepsinde dâhili hoparlörler bulunur. Bu da özellikle iş insanlarının düzenlediği sunum sırasında gereksinim duyulacak olan seslerin iletilmesinde önemli rol oynar. Sınıf veya ofis gibi ortamlarda gerektiğinde tavana asılı olarak da kullanabileceğiniz LG projeksiyon cihazı modellerinin birçoğunda yer alan tripod yuvaları sayesinde farklı yerlerde etkili bir biçimde değerlendirilebilir. LG projeksiyon cihazlarınızı sadece özel üretilmiş projeksiyon perdesiyle değil, duvara yansıtarak da yüksek kalitede görüntü kalitesiyle kullanabilirsiniz. Ayrıca, batarya ile gelen bazı aygıtlar da çalışmalarınızı, kablolardan tamamen kurtularak gerçekleştirmenizi sağlayabilir. Projeksiyon cihazlarında en önemli ayrıntı parlaklık seviyesidir. Parlaklık seviyeleri de ANSI Lümen değeriyle ölçülür. Bu değer yükseldikçe görüntü kalitesi de yükselir. 2500-3000 ANSI Lümen aralığındaki projektörlerde aktif gözlükler yardımıyla 3 boyutlu film keyfini de yaşayabilirsiniz. LG projeksiyon cihazlarının Mini modelleri de bulunuyor. LG Mini LED taşınabilir projektörler sizleri tek bir alana mahkum etmeden dilediğiniz yerde dileğiniz sunumu yapmanıza, dileğiniz filmi izlemenize olanak tanıyor. Aynı zamanda sunumlarınızı müşterilerinize taşıyarak iş ağınızı genişletebilir ve her an her yerde onlarla bağlantıda olabileceğinizi gösterebilirsiniz. Ağır güç kabloları veya adaptörler yerine dayanıklı bataryası sayesinde pek çok ağırlıktan LG Mini LED taşınabilir projeksiyon cihazları sayesinde kurtulabilirsiniz. Bulunduğunuz yerin genişliği az olsa bile LG akıllı projektörü yansıtacağınız duvar ya da perdenin 33 cm mesafelik uzaklığa koymanız halinde yaklaşık 80 inç boyutunda ve HD kalitede görüntü elde edebilirsiniz. Bu da pek çok model LG projeksiyon cihazının tavana asma gereği duymadan portatif olarak kullanılabilme özelliğine sahip olması anlamına geliyor.

LG Projeksiyon Kullanımı

LG Projeksiyon Kullanımı

Yazılım ve donanım açısından her geçen gün zenginleşmekte olan projeksiyon cihazları, tercih edeceğiniz modele göre doğrudan bir bilgisayar bağlantısı gerektirmeden birçok işlemi kendi başlarına gerçekleştirebilirler. LG projeksiyon cihazlarının çoğu modeli, USB portları sayesinde USB bellek ya da taşınabilir sabit disk gibi aygıtların içinde bulunan Word, Excel, PowerPoint, PDF gibi ofis dosyalarını sorunsuzca çalıştırabilir. Kumanda ya da projeksiyon cihazının üzerine konumlandırılan düğmeler aracılığıyla son derece kolay bir şekilde kontrol edilebilen bu tür içeriklerin yanı sıra birçok ses, resim ve video dosyasını da seçeceğiniz ürünlerle takip edebilirsiniz. İş hayatına getirdiği bu kolaylıklarla beraber eğlence anlayışınızın da değişmesine yardım eden çoklu ortam desteği de bulunur. Bazı LG projeksiyon ürünlerinde bulunan Bluetooth, Wi-Di, Wi-Fi ve Screen Share gibi desteklerle değişirken aynı zamanda daha da zenginleştirilmeye devam ediyor. Bu yeteneklerle akıllı cep telefonu ve tabletlerinizi, edindiğiniz projektörlere bağlayabilir, mobil dünyanın getirdiği yeniliklerin tadını bu şekilde çıkarabilirsiniz. Senkronize Bluetooth çıkışlı LG projeksiyon çeşitleri, kusursuz ses deneyimini alabilmeniz için ev sinema sistemi, kulaklık ve taşınabilir hoparlör gibi cihazlarınıza direkt olarak kablosuz ses akışı sunuyor. Ortalama 50 inç boyutlu bir ev televizyonun ortalama 4-6 katına eş değer bir ekran boyutu sağlayan ev kullanıcıları için de sinema keyfini evde yine HD kalitesiyle yaşayabilme imkânı tanıyor. Küçük ekranlarla kendinizi sınırlamak istemiyorsanız, içeriklerinizi Wireless Mirroring özelliğine sahip bilgisayarınızdan kablolara gerek duymadan LG projeksiyona taşıyabilirsiniz. Aynı özellik grup sunumlarını daha fazla kişiye ulaştırmak isteyen iş insanları için de oldukça kullanışlı bir ihtiyaçtır. Sadece sunum yapmak ya da film izlemek için değil, sahip olduğu HDMI ve composite video çıkışları sayesinde oyun konsolunuzu da LG projeksiyon cihazınıza bağlayarak dev ekranda oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Örneğin basit bir hesapla, geleneksel lamba tabanlı projektörlerin aksine LG LED projektörler yaklaşık 30 bin saate kadar kullanılabilmektedir. Bu da demek oluyor ki günlük ortalama 4 saat kullanımla, projektörünüzü 20 yıla kadar gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

LG Projeksiyon Fiyatları

LG Projeksiyon Fiyatları

LG projeksiyon fiyatları teknik özelliklerine göre geniş bir yelpazede sunuluyor. İş hayatını, mobil şekilde sürdürenler için geliştirilen küçük ebatlı modellerin bazıları; ofis, ev ya da sınıf kullanımı için tasarlanan daha büyük boyutlu aygıtlara göre teknik açıdan farklılık göstermez. LG projeksiyonlar; hoparlör, dahili Wi-Fi alıcısı gibi özelliklerle donatılan modeller, beraberlerinde getirdikleri diğer tüm özellikler açısından da geniş fiyat yelpazesine sahip olmasına sebep oluyor. Bu noktada edineceğiniz ürünlerin genel özelliklerini incelemeniz ve projeksiyon cihazlarını hangi alanlarda, ne kadar sıklıkta kullanacağınızı belirlemeniz uygun olur. Örneğin, evde film izlemek ya da oyun oynamak için yöneleceğiniz modellerin ANSI Lümen yani projeksiyon cihazının yaydığı ışığın gücünün değerlerini, odanızın aydınlatma ya da karartma durumuna bağlı olarak seçmeniz gerekir. Zira kalın kumaştan imal edilen perdelerle iyi derecede karartılan bir odada, görece düşük ANSI Lümen değerli ürünlerle tatmin edici sonuçlar yakalayabilirsiniz. Öte yandan ofis, sınıf, ya da bahçe gibi tamamen karartılması mümkün olmayan alanlar için yüksek ANSI Lümen değerlerindeki ürünleri seçebilir, çalışmalarınızın sürdürülebilir olmasını sağlayabilirsiniz. Düşük güç tüketimine sahip LG projeksiyon cihazları, şık tasarımları sayesinde ofis, okul ve evlerinizin görsel bütünlüğünü tamamlayabiliyor. Ürünlerinde kullanışsız lambalara yer vermeyen LG, LED aydınlatmalı projeksiyon cihazı modelleri ile on binlerce saatlik kullanım süresi sunuyor ve sık sık lamba değiştirme derdinden ve maliyetinden kullanıcılarını koruyor. Siz de gereksinimlerinizi dikkate alarak arzu ettiğiniz modelleri sitemizden seçebilir, seçiminizi yaparken LG projeksiyon yorumlarını okuyarak yardım alabilirsiniz. Hangi ürünün size daha uygun olduğunu öğrenmek için LG projeksiyon kullananların görüşleri ve tecrübelerinden faydalanarak en doğru seçimi yaparak eğlencenizi ve iş akışınızı LG’nin özenle tasarladığı projeksiyon cihazlarının sunduğu canlı ve parlak renklerle sürdürebilirsiniz. LG LED projektörler DivX fonksiyonu sayesinde herhangi bir bilgisayar ya da medya oynatıcı olmadan USB bağlantısı ile film, müzik ya da sunumlarınızı oynatmanızı sağlar böylece yanınızda bir de laptop ve ses sistemi taşıma zorunluluğunuz da ortadan kalkar. LG projeksiyonların yanı sıra tüm projeksiyon cihaz modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Projeksiyon ve Aksesuarları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.