Filtreleri Temizle
Marka
Epson

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

Başka bir kelime deneyin

Kablosuz Görüntü Aktarımı

Başka bir kelime deneyin

Lamba Tipi

Başka bir kelime deneyin

HDMI Girişi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Lamba Ömrü

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Epson Projeksiyon Cihazı

için 40 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Epson Projeksiyon Cihazı

Projeksiyonlar hayatları kolaylaştırabilecek birçok özelliğe sahiptir. Projeksiyonlar ile cihazlardaki görüntülerinizi doğrudan bir perdeye yansıtabilir, bu şekilde daha geniş bir alanda medyalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Projeksiyonlar sayesinde aktarabileceğiniz görüntüler aracılığıyla, keyifli sunumlar ve keyifli seyirler gerçekleştirebilirsiniz. Alanında başarılı markalardan biri olan Epson, projeksiyon teknolojisinde kullanıcılarının memnuniyetini amaçlar. Onlarca farklı özellik ve canlı renk skalası sayesinde, Epson projeksiyon modelleri ile aradığınız performansa kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Epson projeksiyonlar, birçok model ve özellik ile her kullanım amacına yönelik farklı seçenekler sunar. Bu seçenekler arasından kullanıcılar kendilerine en uygun model ile tatmin edici deneyimler yaşar. Projeksiyonlar bilgisayar, televizyon ve akıllı cihazlardaki görüntüleri daha geniş yüzeylere kaliteli bir görüntüyle aktarım sağlayan cihazlardır. Epson projeksiyon modelleri yüksek çözünürlük özellikleri aracılığı ile kullanıcılarının memnuniyetini ön planda tutar. Genel olarak sinema sektöründe kullanılan projeksiyonlar, okullarda, iş sunumlarında, ev ortamında ve daha pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Projeksiyon modellerinin en önemli fonksiyonlarından birisi, lamba ömrüdür. Epson projeksiyon modelleri, kullanılan LED teknolojisi sayesinde kullanıcılarına daha uzun ömürlü lamba kullanımı sunar. Böylece kullanım kalitesini ve ömrünü arttırıp kullanıcılarının beğenisini toplar. Projeksiyon cihazları birçok farklı model ve boyutta üretilir. Büyük ve küçük cihazlar sayesinde, kullanım alanınıza uygun olan cihazı edinebilir ve kullanımınızı en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Epson Projeksiyon Özellikleri

Epson Projeksiyon Özellikleri

Epson projeksiyon özellikleri, kullananların rahatlığı, alacakları verim ve performans seviyesi göz önüne alınarak geliştirilmiştir. Epson projeksiyonlar, kullanıcılar için birçok farklı model ve özellikte ürün sunar. Kaliteli çözünürlük aralıkları sayesinde, yansıtılan tüm medya ve içeriklerin doğrudan aynı kalitede olabilmesi için uygun bir ortam sağlar. LCD ürün teknolojisine sahip olan projeksiyonlar, görüntü konusunda kullanıcılarına hassas ve başarılı görüntüler verir. 4.000 ve 10.000 lümen arasında değişkenlik gösterebilen lümen projektörleri sayesinde Epson, her kullanıcıya uygun ürün genişliğine sahiptir. Epson projektörlerin bazı modellerinde 50 dereceye kadar dayanıklılık bulunur. Bu sayede çok sıcak ortamlarda dahi projeksiyonunuzla kaliteli bir kullanım yaşayabilirsiniz. Toza ve kuma dayanıklı modeller, zorlu koşullar altında da çalışabilmenizi sağlar. Toz filtresi aracılığıyla da toz geçirmeyen Epson projeksiyon modellerinden bazıları, kullanım ortamınıza göre size kolay bir kullanım imkanı verir. Bu özellikleri sayesinde Epson projeksiyonlar her ortamda kullanılabilir niteliktedir. Dinamik ve canlı görüntü özellikleri ile Epson projeksiyon çeşitleri; kırmızı, mavi ve yeşil dengesini ölçülü bir şekilde ayarlayarak yüksek ışıklı ortamlarda dahi canlı renkte görüntüler elde etmenizi sağlar. Epson projeksiyon inceleme yapıldığında kullanıcılarına 3 kat daha canlı renk özelliği, keskin ve net görüntü kalitesi sunduğunu görebilirsiniz. Kolay kullanımı ve verimliliği ile projeksiyonlar tamamen kullanıcılarının memnuniyeti için geliştirilmiştir. Aynı anda en fazla 50 adet bilgisayara bağlanabilir olan Epson projeksiyonlar, görüntüyü ekranlara ayırabilir ve bu sayede birçok ekrana belirlenen görüntüleri yansıtarak, kullanım kolaylığı sağlar. Epson projeksiyon cihazları, bazı modellerinde uygun olarak çalışan projeksiyon yazılımı Epson iProjection uygulaması sayesinde, uzaktan akıllı telefon aracılığıyla da kablosuz bir şekilde kontrol edilebilir. Gerektiği zaman projeksiyonunuz ile kabloya ihtiyaç duymadan bağlantı kurabilir, kullanım kolaylıklarından dilediğinizce yararlanabilirsiniz. Lambaların değiştirme alanı projeksiyonun üzerinde bulunur, bu sayede lambaları projeksiyonu yerinden hareket ettirmeden rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Epson projeksiyon modelleri, kullanıcılarına geniş bir açı aralığı sunar. Dikey, yatay ve hemen her açıdan işlev gören projeksiyonlar, kullanıcılarına rahat bir kullanım olanağı verir. Hızlı bağlantı özelliği ve kullanımı, Epson projeksiyonların kullanıcılar arasında tercih edilmesini sağlar.

Epson Projeksiyon Kullanımı

Epson Projeksiyon Kullanımı

Projeksiyonlar hayatın birçok alanında kullanılabilir ve çoğu alanda kullanım kolaylığı sağlar. Epson projeksiyonlar iş yerlerinde yapılan sunumlardan okullara, evde yapacağınız film seyirlerine kadar her amaç için uygun olarak tasarlanmış modellere sahiptir. Epson, projeksiyon modelleriyle her kullanıcının kullanım alanına uygun modeller tasarlar ve kullanıcıların ihtiyacı olan performansları gözeterek cihazlarını üretir. Epson projeksiyonlarınızı okullarda ders materyalleri arasında kullanabilirsiniz. İşyerlerinde de yapacağınız sunumlarda size kolaylık sağlayacak özellikleri sayesinde Epson projeksiyonları en yüksek verimde kullanabilirsiniz. Epson projeksiyonlar, uzaktan kontrol edilebilme özellikleri sayesinde akıllı telefon ve cihazlarınızdan ulaşılabilir özelliktedir. Bu özellikler ile ticaret ve eğitim alanında rahatlıkla kullanılabilir olan Epson projeksiyonlar, özel işler, küçük işletmeler, organizasyonlar, ufak ya da büyük çapta yapılacak etkinlikler için kullanıma uygundur. Epson projeksiyonları ev ortamında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle film tutkunları için uygun modellere sahip olan projeksiyonlar, yüksek çözünürlükte canlı ve net görüntü kaliteleri ile eşsiz film deneyimleri yaşamanıza olanak tanır. Epson projeksiyon modelleri tüm müşterilerin kullanım ihtiyacına yönelik geliştirilir. Tüm Epson projeksiyonlar, pek çok markanın çeşitli özelliklere sahip cihazları için en iyi seçeneği sunmayı amaçlar. Bu sebeple her model, yüksek verimlilik ile üretilir. Epson projeksiyon modelleri, birçok kullanım alanı ve özelliğe sahip ürün yelpazesinden oluşur. Yüksek verim ve kullanım kolaylığı açısından size en uygun olan modeli tercih etmeniz, daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Epson projeksiyon cihazı seçerken ürün rengine göre de tercih yapabilirsiniz. Tek siyah, beyaz olduğu gibi iki renkli modeller de kullanacağınız ortama şıklık katar. Epson projeksiyon yorum bölümünü ziyaret ederek size uygun cihazlar hakkında daha fazla bilgi edinebilir, kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarına da bakarak ihtiyacınız olan projeksiyonu bulabilirsiniz.

Epson Projeksiyon Fiyatları

Epson Projeksiyon Fiyatları

Epson projeksiyonlar birçok farklı model ve özelliğe sahiptir. Epson projeksiyon fiyat aralıkları model ve özelliklere göre farklılık gösterebilir. Almak istediğiniz projeksiyon modelinin kullanım amacınıza uygun olması, projeksiyonunuzdan en yüksek verimi almanızı sağlar. Epson projeksiyon modelleri, her kullanım amacına sahip kullanıcı için farklı model seçeneği sunar. Epson projeksiyonlar, 3LCD teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, canlı ve net görüntü kalitesi ve kablolu bağlantıda 300 inç görüntü boyutundan bile daha keskin bir görüntü kalitesi sunar. Epson projeksiyonların geliştirilmiş teknolojisi ve özellik alanı sayesinde yaklaşık olarak 10.000 saate kadar dayanıklı olan ışık performansı, uzun süre ışık değişimi yapmadan başarılı bir kullanım gerçekleştirebilmenizi sağlar. Epson projeksiyonlar kolay kurulurlar ve kurulumdan sonra doğrudan rahatlıkla kullanılabilir. Epson projeksiyon çeşitleri kulanıcılarının ihtiyaçları doğrultusundan üretilir. Epson projeksiyonunuzu HDMI bağlantısı ile cihazlarınıza bağlayarak doğrudan ekran aktarımı sağlayabilir ve bu şekilde cihazlarınızda bulunan medyaları daha geniş bir perdeye aktarabilirsiniz. USB girişi ve Wi-Fi bağlantısı özelliklerine sahip olan Epson projeksiyon modelleriyle taşınabilir sürücünüzdeki medyaları da doğrudan görüntüleyebilirsiniz. Film izlerken ya da oyun oynarken filmin ve oyunun heyecanına varabilmek için görüntü kalitesi oldukça önemlidir. Epson projeksiyonlar sayesinde net ve canlı bir görünüm elde edersiniz. Bu görünüm ile birlikte film seyirleriniz daha heyecanlı ve oyun oynadığınız vakitler daha eğlenceli ve tatmin edici geçer. Ergonomik kullanım, kullanıcı memnuniyeti ve kalitesi ile Epson projeksiyon modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Epson projeksiyon modellerini ürün sayfamızda bulunan filtreleme seçeneği aracılığıyla özelliklerine göre filtreleyebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile kendinize uygun olan özellikleri işaretleyebilir, bu özelliklerin bulunduğu modelleri listeleyebilirsiniz. Projeksiyon Cihazı kategorimizde seçtiğiniz özelliklere uygun listelenen ürünler arasından size ve bütçenize en uygun projeksiyonu seçebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.