TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Amfiler

için 1,570 sonuç bulundu.

Amfiler

Müzik enstrümanlarından ya da ses yayını yapan elektronik cihaz ve ses sistemlerinden yayılan sesleri kuvvetlendirmek, daha güçlü bir ses kalitesi ve seviyesi elde edebilmek için kullanılan belli başlı cihazlara amfi ya da anfi adı verilir. Örneğin, bir konser sahnesinde müzik aletlerinin sesini geniş kitlelere duyurabilmek için ihtiyacınız olan cihazlar amfiler olacaktır.

Amfi Nedir?

Amfi Nedir?

Amfi, İngilizcedeki “amplification” kelimesinin kısaltılmışı olarak dilimize amfi şeklinde geçmiştir. Anlamı İngilizcede ses yükseltme olan amfinin görevi de ses cihazlarından ve enstrümanlardan yayılan sesi yükseltmektir. Geniş kitleler söz konusu olduğunda mutlaka bir amfiye ihtiyaç olacaktır çünkü ses cihazlarından gelen ses sinyalleri kendiliğinden kitlelere duyurulabilecek kadar güçlü değildir. Amfi, bu ses sinyallerini güçlendirme, yükseltme ve hoparlörlere iletme görevini üstlenir. Amfilerin modellerine göre üretilen anfi kabloları ile elektronik cihazlara bağlanan amfiler, amfi hoparlörü adıyla satışa sunulan hoparlör çeşitleriyle birlikte kullanıldıklarında temiz ve gürültüsüz ses kalitesi sağlar.

Anfi Çeşitleri Nelerdir?

Anfi Çeşitleri Nelerdir?

Amfiler, kullanılacakları yere ve bağlanacakları ses yayın cihazlarına göre değişik modellerde ve özelliklerde üretilirler. Örneğin, otomobilinizde müzik dinlerken güçlü ve kaliteli bir ses yayını istiyorsanız, oto anfi modelleri sizin için uygun olacaktır. Bir müzik grubunuz varsa ve gitar ve benzeri enstrümanların seslerini yükseltmek için bir amfi istiyorsanız, gitar amfi ya da müzik amfi çeşitleri sizin için en ideal amfi çeşitleridir. Okullarda kullanılan ya da karaoke gibi eğlenceli etkinliklerde faydalanılan amfilerde artık USB girişi, SB/MMC kart desteği, AUX girişleri de bulunmaktadır. USB girişi sayesinde USB bellek içinde sakladığınız müzik arşivini amfi ile yayınlama imkânı bulabilirsiniz. Lambalı amfi, 6 kanallı amfi, 4 kanallı amfi gibi kanal sayısına göre çeşitlilik gösteren anfi çeşitleri de web sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz ürünler arasındadır. Ayrıca, mevlüt gibi etkinlikler için kullanabileceğiniz küçük boyutlarda, kolay taşınabilir ve güçlü ses yükseltme kapasiteli amfiler doğrudan mevlüt anfisi olarak adlandırılır. Osawa mevlüt anfileri başta olmak üzere pek çok markanın ürettiği taşınabilir anfilere kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Amfi Markaları ve Anfi Fiyatları

Amfi Markaları ve Anfi Fiyatları

Web sitemizi inceleyerek erişebileceğiniz amfi çeşitleri tanınmış amfi markaları ve üreticilerinin ürettiği cihazlardır. Kaliteli, garantili ve uzun ömürlü amfiler için tercih edebileceğiniz amfi markaları Denon, Yamaha, Marantz, Pioneer, Westa, Herman Karnon ve daha birçok markanın ürünlerini en uygun anfi fiyatları ile satın almak için kategorimizdeki ürünlere göz atmanız yeterli olacaktır. Gitar amfisi, mevlüt anfisi ve başka kullanım alanları için ideal olan anfi çeşitlerine kategorimiz üzerinden, müzik sistemlerine dair pek çok ürüne ise Müzik Sistemleri kategorimize tıklayarak ulaşmanız mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Akg (2)
Avec (7)
Behringer (7)
Blackstar (3)
Bose (4)
Bryston (1)
Dali (3)
Decksaver (1)
Denon (84)
Devialet (7)
Dexim (1)
Dexun (28)
Epson (2)
Extreme (1)
Jadis (1)
Jameson (3)
Jamo (1)
JBL (1)
Kamosonic (2)
Klipsch (1)
Line6 (1)
Magnat (4)
Marantz (33)
Mikado (5)
Onkyo (1)
Osawa (13)
Panther (1)
Pioneer (1)
Project (5)
Radisson (2)
Sony (2)
Stagg (1)
Tech 21 (1)
Westa (22)
Yamaha (87)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(102)
ve üzeri (123)
ve üzeri (125)
ve üzeri (125)
ve üzeri (126)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL