Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

DVD Player

için 25 sonuç bulundu.

DVD Player

Eskiden Compact Disk, kısaca CD adını verdiğimiz diskler sayesinde müzik, film ve video gibi medyaları oynatabiliyor, verilerimizi depolayabiliyorduk. Ancak teknolojinin gelişimi bizi DVD ile tanıştırdı ve bu teknoloji sayesinde yüksek kapasite ve kalitedeki video dosyalarını depolayabilir ve izleyebilir duruma geldik. DVD izlemek için elbette birtakım elektronik cihazlar da üretildi. Bu cihazlara DVD player adını veriyoruz.

DVD Player Nedir?

DVD Player Nedir?

DVD player ya da DVD oynatıcı olarak bilinen bu elektronik cihazlar, elinizdeki DVDlere kayıtlı verilerin okunmasını sağlar. Yani, günümüzde piyasada bulunan oyunlar ve filmler çoğunlukla DVDlere kaydedilmiş olduğundan, sizin DVDlere kayıtlı bu görsel materyali izleyebilmeniz için DVD okuyan bu cihazlara gereksiniminiz bulunmaktadır. DVD içinde bulunan yüksek kalitedeki filmleri, müzikleri, oyunları oynatabileceğiniz DVD player oynatıcı çeşitleri, görüntü ve ses kalitesini maksimize ederek video ve film izleme keyfinize keyif katar. Çoğu kullanıcı artık ev sinema sistemleri için mutlaka bir DVD player bulundurmaktadır. Çokça tercih edilen ürünler olan DVD player oynatıcılar, sadece DVD okumakla kalmaz, aynı zamanda eski müzik CDlerinizi de çalıştırabilme kapasitesine sahiptir.

Ekranlı DVD Player

Ekranlı DVD Player

DVD oynatıcı cihazlar kullanıcıların ihtiyaçlarına ve son teknoloji trendlerine göre farklı özellikler barındıracak şekilde çeşitlenmiştir. Örneğin, artık bir DVD player sahibi olmak illa ekran başında fiziksel olarak sabit kalmanızı gerektirmiyor. Bunun çözümü, taşınabilir DVD player veya portatif DVD player olarak da adlandırabileceğimiz kendinden televizyonlu ya da ekranlı DVD player modellerini tercih etmekten geçiyor. Ekranlı DVD player çeşitleri, HD görüntü kalitesine uyumlu bir ekran ile birlikte küçük bir laptop gibi görünür. Ergonomik tasarımı sayesinde çantanıza atıp her yere götürebilirsiniz. Kolay şarj olma ve uzun şarj ömrü sayesinde otobüs ve tren yolculuklarınızda sıkıldığınızda sevdiğiniz bir filmi açıp izleme olanağınız olur. Aynı zamanda USB, SCART ve HDMI girişleri sayesinde başka ekranlarla da uyumlu olarak çalışırlar. Oldukça avantajlı ürünler olan ekranlı DVD player çeşitleri, özellikle sık seyahat eden kişiler için idealdir.

DVD Player Fiyatları

DVD Player Fiyatları

Kategorimizde bulabileceğiniz DVD player modelleri, dünyaca tanınmış büyük teknoloji üreticilerinin en kaliteli ve güncel teknolojiyle donatılmış ürünleridir. Örneğin, ev sinema sisteminiz için iyi bir DVD player arıyorsanız, kategorimizi inceleyerek LG DVD player ya da Toshiba DVD player modellerine ulaşabilir, ihtiyacınız olan modeli seçerek hızlıca sepetinize ekleyebilirsiniz. En kaliteli markaların DVD player modellerini bulabileceğiniz kategorimiz aynı zamanda farklı bütçe aralıklarına da hitap etmektedir. Satın alacağınız DVD player ucuz ve kaliteli olsun istiyorsanız, doğru yerdesiniz. En uygun DVD player fiyatları için kategorimizdeki ürünleri incelemeniz yeterli. Ayrıca diğer DVD, Blu-Ray ve medya oynatıcı buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(13)
Hello (1)
Hometech (1)
Navigold (2)
Premier (2)
Sony (3)
Tastech (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kart Okuyucu

(17)
(1)
Başka bir kelime deneyin

HDMI Girişi

(14)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL