Kategoriler

Marka

HDMI Girişi

Başka bir kelime deneyin

Kart Okuyucu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Medya Oynatıcı

için 115 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Medya Oynatıcı

Akıllı teknolojilerin gelişmeye ve yaygınlaşmaya başlamasıyla evlerimizde film ve video izleme deneyimlerin dönüştü ve pek çok uygulamaya farklı kaynaklar üzerinden erişebilme imkânlarımızın artması söz konusu oldu. Bu teknolojilerden faydalanan kişi sayısındaki artışa karşın, hâlâ akıllı teknolojilere çeşitli cihazlar üzerinden ulaşanlar da mevcut. Bu cihazlar sayesinde akıllı olmayan televizyonlarınızı birer akıllı televizyona dönüştürmeniz ve farklı medyalarla haşır neşir olmanız mümkün. Medya player ya da medya oynatıcı cihazlar bu işe yarıyor.

Google Chromecast

Google Chromecast

Akıllı televizyonunuz yoksa, bir Google Chromecast satın alarak televizyonunuzu geniş içeriklere sahip bir akıllı televizyona dönüştürebilirsiniz örneğin. En çok tercih edilen medya oynatıcılar arasında yer alan Google Chromecast Ultra 4K günümüzde 4K teknolojisini de destekleyecek biçimde piyasayı kasıp kavuruyor diyebiliriz. Farklı versiyonlarına kategorimiz üzerinden ulaşabileceğiniz Google Chromecast, HDMI çıkışına sahip tüm ekranlarda kullanılabiliyor. USB özelliği de bulunan bu medya oynatıcı evinizdeki Wi-Fi ağına da bağlanabiliyor ve size kaliteli içeriğin kapılarını aralıyor.

Android TV Box

Android TV Box

Android TV Box adını verdiğimiz medya oynatıcılar da televizyonlarınıza bağlayarak film, belgesel ve video içeriklerini rahatlıkla ve yüksek kalitede izleyebileceğiniz, çeşitli içeriklere ulaşabileceğiniz, müzik dinleyebileceğiniz ve fotoğraf görüntüleyebileceğiniz ürünlerdir. 4K destekli televizyonlarda da, HD televizyonlarda da çalışır ve dahili depolama alanıyla yüksek kapasitede görüntü ve ses depolamanızı sağlar. SD kart okuyucu, USB ve kablosuz internet ağına bağlanma özellikleri de bulunan Android TV Box, Android işletim sistemiyle çalışır. Örneğin, H96 Pro Android TV Box satın aldığınızda en güncel filmleri, dizileri izleyebilir, cihazınıza kablosuz klavye ve mouse bile bağlayabilirsiniz.

Apple TV ile Neler Yapılabilir?

Apple TV ile Neler Yapılabilir?

Apple TV de en popüler medya oynatıcılar arasında yer alıyor. Kendi kumandası ile TV izlerken farklı içerikler arasında geçişi mümkün kılan Apple TV, milyonlarca içeriği ekranınıza getiriyor. Kullanıcılar Netflix gibi platformlara Apple TV üzerinden erişerek film ve dizileri mümkün olan en yüksek kalitede izleme imkânına sahip oluyor. Tüm diğer medya oynatıcılar gibi küçük bir kutucuk olan Apple TV, pek çok eğlence uygulamasına da sahip. Apple TV 3. nesil, Apple TV 4. nesil ve Apple TV 5. nesil gibi versiyonlarıyla televizyon deneyiminizi gitgide iyileştiren bu cihazlar, aynı zamanda geniş veri depolama alanlarına da sahip USB medya oynatıcılar olarak düşünülebilir. Diğer bluetooth medya oynatıcılar ile birlikte kategorimizde bulabileceğiniz bu cihazları en uygun medya oynatıcı fiyatları ile satın alabilirsiniz.