TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Akıllı Saat

için 12 sonuç bulundu.

Fitbit Akıllı Saat

Fitbit, akıllı saat modellerini daha önce hayatınızda deneyimlemediğiniz giyilebilir teknoloji ürünleri olarak sizlere sunuyor. Akıllı telefonlarınız ile uyumlu olarak çalışan saat bileklikleri sizlere sunan markanın ürünün içerisinde kendine has bir Android sistemi yer almaktadır. Kordon yapıdan oluşan Fitbit akıllı saat, gelişmiş teknik özellikleri ile karşınıza çıkar. Konforlu ve rahat bir kullanım yapısına sahip olan saatler, telefon üzerinden gelen bildirimlerinizi, mesajlarınızı ve aramalarınızı takip edebilmenizi de sağlamaktadır. Çeşitli fonksiyonel özellikler ile desteklenmiş olan ürünler spor aktivitelerinizin takibini yapar ve uyku esnasındaki durumunuzu ölçer. Tüm gün boyunca bileğinizde kullanabileceğiniz ürünler kişiye özel kılavuzları ile kolay bir kullanım mekanizmasına sahiptir. Sağlıklı ve fit bir yaşam sürmenizi sağlayan ürünler, gününüzü en verimli şekilde geçirmenizde sizlere yardımcı olur.

Fonksiyonel Yapıya Sahip Fitbit Akıllı Saat

Fonksiyonel Yapıya Sahip Fitbit Akıllı Saat

Hayatınızı en iyi şekilde planlamanızı ve yaşamanızı sağlayan saatler 24 saat boyunca kullanabileceğiniz akıllı ürünlerdir. Sağlıklı ve fit bir yaşam sürmek isteyenler için oldukça ideal olan saat modelleri, hafif ve ergonomik bir tasarımdan oluşmaktadır. Hayatınızı kolaylaştırmak amacı ile üretilmiş olan Fitbit akıllı saat modelleri, telefonlarınız ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Kişiye özel bilgilerinizi girebileceğiniz saatler bilgilerinizi uygulanabilir kılmaktadır. Ekran egzersizleri sunan bu ürünler sizleri fit olma hedefine her geçen gün daha da yaklaştırmaktadır. Çeşitli teknik özellikler ile desteklenmiş olan saatlerde sesli asistan gibi özellikler yer almaktadır. Basit komutlar ile çalışan saatler, teknolojik bir devrim yaratmaktadır. Sportif görünümleri ile bileklerinizde dikkat çeken ürünleri genel olarak sporu hayatının merkezine koyanlar tarafından tercih edilmektedir. Sağlıklı yaşam felsefesini benimsemiş olanlar için ideal bir asistan olacak olan saatler, hareket esnasındaki bütün geride bıraktığınız aktivitelerin kayıt altına alınmasını sağlamaktadır. Sizler için motive edici bir özelliği bulunan ürün aynı zamanda bildirimlerinizi görebilmenizi ve yanıt vermenizi de sağlamaktadır. Hızlı yanıtlar sağlayabileceğiniz akıllı saatler üzerinden sizi kimin aradığını görebilir ve mesajlarınızı kontrol edebilirsiniz. Çeşitli uygulamalar ile desteklenmiş olan akıllı saatler üzerinden müzik dinleme keyfini de çıkarabilirsiniz. Pandora ve Deezer istasyonlarından dilediğiniz şarkıyı indirebilir ve spor esnasında müzik keyfini yaşayabilirsiniz. Gününüzü en verimli şekilde geçirmenizi sağlayan Fitbit saat, yüksek pil performansı sayesinde 4 – 5 gün kadar dayanabilmektedir. Sağlığınız için sizleri düşünen akıllı saatleriniz, hayattan maksimum verim ve keyif alabilmeniz amacı ile tasarlanmıştır. Birbirinden farklı teknik özellikler ile donatılmış olan ürünler aynı zamanda stil sahibi bir görünüm oluşturabilmenizde sizlere yardımcı olur. Su geçirmez yapısı ile ön plana çıkan akıllı saatler, havuzda ve yüzme egzersizlerinizde de kontrol sağlamaktadır. 50 metreye kadar su geçirmez yapıya sahip olan ürünleri yüzme aktivitelerinizde kullanarak sağlık durumunuzu ölçebilir ve kayıt altına alabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürün kadın sağlığı için de çeşitli özellikler geliştirmiştir. Fitbit akıllı saat özellikleri arasında adet dönemlerinin takibi altına alınması bulunmaktadır. Bu özellikte semptomlar ve adet döngüsü kayıt altına alınmaktadır.

Fitbit Akıllı Saat ile Sağlıklı Yaşam

Fitbit Akıllı Saat ile Sağlıklı Yaşam

Yaşamınızdaki fiziksel aktiviteleri kayıt altına almayı sağlayan saatler, fonksiyonel yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Daha sağlıklı bir yaşam sürebilmeniz için çeşitli özellikler ile donatılmış olan ürünlerde nabız kontrol özelliği bulunmaktadır. Cihaz, dinlenme halinizdeki kalp atış hızınızı ölçer ve kalori yakma ölçümünde bulunmaktadır. Aynı zamanda harcadığınız eforu optimize edebilmek adına egzersiz esnasında da kalp atış hızı aralığının takibini gerçekleştirmektedir. SmartTrack özelliği bulunan Fitbit modelleri, dilediğiniz sporu seçerek bu spor üzerinden egzersizlerinizin otomatik olarak takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Koşularınızdan daha doğru sonuçlar ve istatistikler alabilmenizi sağlayan Auto Pause sistemi ile donatılmış olan akıllı bileklik saatler aynı zamanda uyku kontrolünüzü sağlamaktadır. Sağlıklı bir yaşam için uyku oldukça önemlidir. Ürün, uyku kalitenizi otomatik takibe alır. Aynı zamanda sizleri uyandırmak amacı ile sessiz ve titreşimli yapıdaki alarmı bulunmaktadır. Konforlu yapısı sayesinde gece boyunca bileğinizde dursa dahi saatinizi hissetmezsiniz. Hafif, derin ve REM uyku aşamalarınızın takibini sağlayan cihaz, sizler için sağlıklı yaşam çizelgesi oluşturmaktadır. Gün içerisindeki hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan ve kişiselleştirilmiş anımsatıcılar sayesinde motive olmanıza yardımcı olan Fitbit fiyat açısından değerlendirildiğinde kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkan saatler, hayatınızı daha planlı ve daha düzenli yaşamanıza yardımcı olmaktadır. Attığınız her adımı takip altına alan cihaz aktif olarak dakika takibi tutmaktadır. Çıkılan her basamağı, atılan her adımı, yakılan her kaloriyi kaydetmektedir. Hayatınız için düzen sağlayan cihazlar aynı zamanda sakinleşmenizde de büyük bir rol oynamaktadır. Dinginlik sağlayan kişiye özel rehberli nefes egzersizleri ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Saatin kaydettiği aktiviteleri, Fitbit uygulaması üzerinden kolayca takip edebilir ve kardiyo-fitness seviyenizi görebilirsiniz. Fitbit Türkiye çapında oldukça tercih edilen bir üründür. Tasarımı ile de etkileyicilik sunan ürünler, dış mekanlarda da 7/24 fark etmeksizin yüksek ekran görünürlüğü sunmaktadır. Renkli dokunmatik bir ekrana sahip olan ürünler, 1000 bitlik yüksek çözünürlükten oluşmaktadır.

Kişiye Özel Yapısı ile FitBit Akıllı Saat

Kişiye Özel Yapısı ile FitBit Akıllı Saat

Hem dayanıklı hem de şık yapısı ile ön plana çıkan bu saatler attığınız her adımın kontrolünü ve takibini yaparak sizlere sağlıklı bir yaşam sunma fırsatı tanımaktadır. Ürün, özellikle havacılıkta tercih edilen hafif alüminyum saat kasasından oluşmaktadır. Konforlu bir kullanım şekline sahip olan saatlerde kişiye özel ekran özelleştirme seçenekleri bulunmaktadır. Dilediğiniz gibi ana menünüzü Fitbit uygulaması üzerinden ayarlayabilirsiniz. Fitbit App Gallery üzerinden saatiniz ile tercih edeceğiniz uygulamayı ve saat tasarımını indirebilir ve saatinizi kişiselleştirebilirsiniz. Fitbit kayış yapısı ile kolunuzda herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmaz, sizler için rahatlık sağlar. Fitbit kullanan diğer arkadaşlarınızla saatiniz üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Bu bağlantı sayesinde yarışmalara katılabilir ve rozetler kazanarak kendiniz için motivasyon oluşturabilirsiniz. Ürünler iOS, Android ve Windows cihazları ile kablosuz olarak senkronizasyon oluşturmaktadır. Fitbit uygulaması Wifi Smart Scale ile birlikte çalışmaktadır. Hayatınızı düzene sokmak için sizlere bir şans tanıyan saatleriniz, birden fazla özelliği bir arada sunar ve sizlere kolaylık sağlar. Çeşitli renk seçeneklerine sahip olan Fitbit akıllı saat çeşitleri, 3 farklı eksenlği ivme ölçerlerden oluşmaktadır. Bileğinizin ölçüsüne göre kayışını ayarlayabileceğiniz saatlerde şarj kablosu bulunmaktadır. Uzun ömürlü bir yapıdan oluşan saatler 4 günlük yoğun kullanımın ardından şarj edilebilir. Hareket verilerinizi adım adım takip eden ürünler, son 30 günün verilerini bünyesinde saklamaktadır. Kalp atış hızı verilerinizden uyku verilerinize kadar sağlığınız için önemli olan bütün bilgileri saklar ve korur. Dokunmatik ekran tipine sahip olan ürünler fonksiyonel yapısı ile karşınıza çıkmaktadır. Birden fazla özelliği bir arada sizlere sunan ürün şık bir bileklik olmasının yanı sıra saat takibini yapabilmenizi de sağlamaktadır. Sağlıklı ve fit yaşam sürmek isteyenler için ideal olan Fitbit akıllı saat yorum açısından değerlendirildiğinde kullanıcılar tarafından beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Çeşitli model ve tasarımları ile sportif bir görünüm sunan ürünler farklı renk seçenekleri ile herkese hitap eder. Sayfamız üzerinden Fitbit ürünlerini inceleyebilir, ihtiyacınıza ve beğeninize uygun olarak kendiniz için veya sevdiğiniz bir kişiye alternatif hediye olarak saat satın alabilirsiniz. Fitbit'in yanı sıra diğer markalara ait akıllı saat modellerini incelemek isterseniz Akıllı Saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Fitbit
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeron (1)
Alcatech (1)
Alcatel (4)
Amazfit (74)
Angel (1)
Angel Eye (2)
Apple (89)
Appscomm (9)
Armada (1)
Asus (13)
Ateştech (12)
Aukey (6)
B-Fit (4)
BeeMedic (1)
Bilicra (8)
Bix (2)
Blitzwolf (2)
Bood (3)
Buffer (11)
Case (6)
Case 4U (4)
Cbtx (2)
Codegen (5)
Cogito (1)
Colmi (6)
Concord (2)
Coxang (2)
Dark (13)
Day (1)
Dial'x (1)
Dijikid (4)
Dijiking (6)
(38)
Elephone (3)
Enesave (7)
Eos (18)
Eseed (1)
Everest (4)
Ezcool (7)
Ferro (1)
Fitbit (12)
Flykids (5)
Fossil (1)
Garmin (31)
Gilida (2)
Gomax (4)
Hangarex (2)
Haylou (61)
Hestex (1)
Hobimtek (3)
Honor (31)
Huawei (161)
Imex (4)
Imextech (12)
Imilab (1)
Inter (22)
Ixtech (4)
jakcom (1)
Kids (7)
Kingboss (65)
Kospet (1)
KT (2)
Leifer (2)
Lemfo (38)
Lenovo (16)
LG (2)
Lige (2)
Lokmat (1)
Lumi (1)
M3 (1)
Magellan (2)
Mastek (3)
Melanda (1)
Mi-Tech (1)
Mibro (1)
Mobitell (3)
Mopal (2)
Mykronoz (4)
MyKronoz (2)
Nabi (4)
NLN (7)
Nokia (2)
O'clock (3)
Odisu (1)
Olix (20)
Ollivan (11)
One Watch (3)
Onkatech (29)
Oppo (20)
Owwotech (4)
Oxi-Gen (10)
Papillon (4)
Petrix (2)
Piaks (2)
Piranha (18)
Platoon (2)
Polar (1)
Polosmart (7)
Polygold (31)
Prozone (2)
Pufwin (2)
Q90 (4)
Qmax (1)
Quadro (3)
Quark (5)
Razer (2)
Realme (16)
Reeder (1)
Repex (1)
Robor (30)
Roder (2)
Roix (25)
Roller (1)
Romix (3)
Rosstech (3)
Rowen (4)
Roxxo (1)
RWatch (2)
Samsung (70)
SBS (1)
Senbono (3)
Sentar (14)
Smart (1)
Smart Way (1)
Smartbell (23)
Smartest (21)
Smartwatch (119)
SmartWatch (23)
Sobiwatch (2)
Sograce (3)
Spovan (51)
Sunix (5)
Sword (5)
T&G (1)
Teknofonik (22)
Thorqtech (7)
Thortech (8)
Ticwatch (16)
Tomtom (1)
Torima (1)
Trendtech (3)
Tsmart (5)
Twox (12)
Vector (4)
Veryfit (2)
Vestel (13)
Victor (2)
Vtech (3)
Walberg (4)
Watch (7)
Welar (3)
Wi Watch (1)
Wiki (5)
Wiky (5)
Wmax (2)
Wonlex (2)
Woon (2)
X-Gear (4)
Xiaomi (149)
Yhm (2)
Zcwatch (2)
Zeblaze (46)
Zmsmart (15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL