Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kılıf

için 841 sonuç bulundu.

Spigen Kılıf

Son zamanlarda kimsenin elinden düşmeyen cep telefonlarını korumak ve telefonlarınızı korurken aynı zamanda tarzınızı yansıtmak için cep telefonu kılıfları kullanabilirsiniz. Spigen kılıf hem birbirinden çeşitli modelleri hem de kaliteli ve yüksek koruyucu özellikleri ile pek çok kullanıcının beğenisini toplamaktadır. Birçok kullanıcıya hitap etme sebeplerinden biri de Spigen kılıf modellerinin farklı cep telefonu markalarına uygun olarak ürettiği seçeneklerdir. Dayanıklı yapıları sayesinde cep telefonlarınızı çevresel etkilerden ve çizilmelerden koruyan cep telefonu kılıfları sayesinde hem cep telefonlarınızı uzun süre boyunca kullanabilir hem de kaliteli yapıları sayesinde kılıflarınızı uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Düz seçeneklerden renkli seçeneklere, klasik modellerden modern modellere kadar pek çok ürün geniş yelpazede kullanıcılarına sunulmaktadır.

Spigen Kılıf ile Telefonunuzu Yenileyin

Spigen Kılıf ile Telefonunuzu Yenileyin

Telefonunuzun klasik görünümünden sıkıldıysanız Spigen deri kılıf veya diğer modelleri deneyerek cep telefonunuzun tasarımına zevkinizi yansıtabilirsiniz. Birbirinden çeşitli renk ve desenlere, modern ve şık tasarımlara sahip telefon kılıfları ile zevkinize uygun tüm modelleri ve alternatifleri kullanarak telefonunuzu yenilenmiş gibi kullanabilirsiniz. Telefonlarınızın tasarımlarını zenginleştiren ve özgün modelleri ile renklendiren kılıflar yediden yetmişe, kadın erkek pek çok kullanıcıya hitap etmektedir. Klasik ve sade modelleri tercih eden kişiler tarafından daha çok sade ve minimalist modeller kullanılırken canlı ve parlak renkleri telefonunda yansıtmak isteyen kişiler için uygun alternatifler de ürünler arasında yer almaktadır. Kıyafetinize veya kullandığınız yere uygun olarak değiştirebileceğiniz kılıfınız adeta tamamlayıcı bir aksesuarınız haline gelmektedir. Spigen kılıf yorumları içerisinde en çok dikkatleri çeken diğer bir özellik ise eşsiz tasarımlarının yanı sıra telefonunuzu düşmelerden ve zeminlerin sert yapısından dolayı parçalanmalardan korumaktadır. Genellikle hafif yapılara sahip olan bu kılıf modelleri kullanım açısından ağır ve yüksek bir koruyuculuk sağlamakta ve darbelere karşı telefonlarınızı oldukça etkili bir şekilde korumaktadır. Ürün yelpazesinde yer alan kılıfların sıklıkla tercih edilmelerindeki diğer bir sebep ise uzun kullanımlar sonucu dahi soyulma, bozulma, eskime ve solma gibi istenmeyen durumların meydana gelmemesi ve üretim aşamasında oldukça kaliteli materyallerin kullanılmasıdır. Ürünler içerisinde sunulan çeşitlilik adeta tüm cep telefonu kullanıcıları için birbirinden farklı alternatifler sunarak kılıf ihtiyacınızı tamamıyla ortadan kaldırmaktadır. Telefonunuzun arka ve ön yüzünü bir arada korumaya yarayan modeller, tek arka koruması olan seçenekler ve daha niceleri ürünler arasında yer almaktadır. Kullanılan materyaller de modellere göre farklılık göstermektedir. Silikon, plastik, kauçuk veya Spigen deri kılıf sunulan ürünlerden yalnızları bazılarıdır. Renk alternatifleri de modellerdeki çeşitlilik fazladır ve yalnızca ana ve ara renkleri değil pek çok renk tonunu bünyesinde barındırmaktadır. Markanın sunmakta olduğu kılıflar yalnızca bir kılıf olarak kalmayıp teknolojik fonksiyonlar sunarak da kalitesini ortaya koymakta ve sıradan kılıflardan ayrılmaktadır. Kartlık olarak kullanılan seçenekler, su geçirmez modeller, teknolojik özelliklere sahip alternatifler; hepsi yalnızca bir marka tarafından sizlere sunulmaktadır.

Spigen Kılıf Orijinal Modeller

Spigen Kılıf Orijinal Modeller

Spigen kılıf nasıl diğer modellerden ve markalardan ayrılır sorusunun cevabı ise birbirinden geçerli birçok nedene dayanmaktadır. Öncelikle farklı özellikler sunmasıyla diğer kılıflardan farklı ölçütleri ortaya koymaktadır. Neo Hybrid serisi ile inceliği merkeze alan ancak bir o kadar da dayanıklı modeller öne sürmektedir. TPU ve polikarbon malzemelerini harmanlayarak ortaya çok daha dayanıklı seçenekler çıkaran marka, tuşların da kılıf altında kalmasını ve özel koruma içerisinde yer almasını sağlamaktadır. Ses açıp kapatma tuşu ve yanlarda bulunan diğer tuşlar kılıfın alt kısmında yer alsa da oldukça hassas bir basma mekanizması sunmakta ve tuşlarınızı rahatça kullanabilmenize olanak tanımaktadır. Ayrıca sunmakta olduğu kabartmalı, balık sırtı desenleri ile tasarımsal bir yenilik sunarken aynı zamanda telefonunuzu kullanırken elinizden düşmesini ve kaymasını da önlemektedir. Hem tok bir duruş hem de sağlam bir yapı sunan seri, teknolojinin ve fiziğin yardımıyla Aircushion ismini verdikleri bir teknoloji kullanmaktadır. Bu teknoloji sayesinde kılıfın içerisinde ve köşelerinde hava kanalları bırakılmakta, cihazınız darbe aldığında bu kanallar sayesinde darbe dışarı püskürtülmektedir. Belirgin tuşları, kayma yapmayan deseni, eşsiz tasarımları, çift katlı özel koruması sayesinde bu seri pek çok kullanıcıya hitap etmektedir. Tüm bu özelliklerinin ve çift katlı korumasının yanı sıra ince bir dizayna sahip olması ve askeri güvenilirlikte koruma sağlaması sayesinde özel bir seri meydana getirilmektedir. Farklı renk seçenekleri de sunan bu seri dışında tabletleriniz için özel bir koruma sağlayan ve darbelere karşı süper emici özellik gösteren modeller de ürünler arasında bulunmaktadır. Arkalarında yer alan stant özellikleri, çift katlı korumaları, darbeyi soğurması ve özel tasarımları ile tabletlerinizi dış etkilerden korurken aynı zamanda şık bir görünüme kavuşmalarına da yardımcı olabilirsiniz. Ürünlerin tamamı çeşitli darbe testlerinden geçirilmekte ve darbe emiş güçleri ölçülmektedir. Spigen kılıf fiyat skalası ise tıpkı ürünler gibi oldukça geniş seçenekler sunmaktadır. Kılıfınızın ait olduğu cep telefonu markasına, özelliklerine, koruyucu gücüne, türüne ve tasarımlarına göre değişiklik göstermekte; pek çok bütçeye hitap eden farklı alternatifler sunmaktadır.

Spigen Kılıf Su Dostu

Spigen Kılıf Su Dostu

Spigen su geçirmez kılıf ise oldukça tercih edilen diğer seçenekler arasında yer almaktadır. Cihazlarınızın su almaması ve bozulmaması için yüksek koruyuculuk sağlayan bu modeller sayesinde belirli derinliklere veya kullanım şartlarına göre cihazınızı sudan ve sıvılardan koruyabilirsiniz. Yağmurlu hava şartlarında oldukça işinizi kolaylaştıran bu modeller sayesinde telefonunuz için endişelenme derdiniz son bulmaktadır. IPX8 sertifikasına sahip olan ve tüm cihazlarla uyumlu şekilde kullanılabilen su geçirmez alternatifler sayesinde su sporları, suda çekim yapmak, plajda veya havuzda cihazlarınızı güvenle kullanmak, yağmurlu havalardan etkilenmemek mümkün hale gelmektedir. 25 metrelik derinliklere kadar etkisini koruyan bu seçenekler 6 inçten küçük tüm telefonlar ile uyumlu kullanılabilmektedir. Uzun bir kordona sahip bu seçenekler sayesinde cihazınızı boynunuza asarak taşımanız da mümkündür. Cihazınızı içerisine yerleştirerek kullanacağınız kılıfınız, telefonunuzu dört bir yandan sarar ve korur. Sıvı girişini engellemek için dizayn edilen kilitler kolayca kapanır ve açılmaz. Bu sayede cihazlarınızı sıvı ile temas ettirebilir, kullanmaya devam edebilirsiniz. Ön kısmında ve arka kısmında saydam bir yapı kullanılan bu modeller dokunmak için hassas bir doku sunmakta ve telefonunuzu kılıfın içerisinde dahi kullanabilmenize olanak tanımaktadır. Net ve saydam yüzeyi sayesinde görüşünüzü etkilemeden kullanım sağlayabilmenize yardımcı olmaktadır. Oldukça hafif tasarımları ve çeşitli kordonlarıyla kullanımınızı daha keyifli hale getiren bu alternatifler sayesinde suyun altında çekim yapabilme imkanı yakalayabilirsiniz. Ön ve arka kısmında yer alan net ve saydam yapılar sayesinde kılıfınızın içerisindeyken dahi çekimlerinizi gerçekleştirebilir, su sporlarınızı veya tatil anılarınızı ölümsüz hale getirebilirsiniz. Spigen su geçirmez kılıf yorumları içerisinde en çok dikkat çeken hususlardan birisi de bu kılıflar sayesinde yalnızca telefonunuzu değil, kartlarınızı ve diğer özel eşyalarınızı da koruyabilmenizdir. Paralarınızı, kartlarınızı veya kimliğiniz gibi eşyalarınızı kılıfınızın içerisine koyarak hem telefonunuzu hem de eşyalarınızı suda dahi yanınızda taşıyabilirsiniz. Yalnızca havuzda veya denizde değil, seyahatlerinizde de oldukça işinize yarayacak bu ürünler sayesinde eşyalarınızı her an yanınızda bulundurabilir, hava şartlarından etkilenmeden kullanım sağlayabilirsiniz.

Spigen Kılıf Özel Seriler

Spigen Kılıf Özel Seriler

TPU ve polikarbonat malzemelerden elde edilen diğer seriler de darbelere karşı oldukça etkili koruma sağlamaktadır. İç kısımda yer alan köpükler ve yan destekler sayesinde cihazınız nereden darbe alırsa alsın kolayca absorbe edebilmekte ve zarar görmeden kullanımınıza devam edebilmenizi sağlamaktadır. Sararma, bozulma, yıpranma gibi durumlara karşı dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapı sunmaktadır. Bazı modeller kablosuz şarjlarla uyumlu olarak da çalışarak sizlere pratik bir kullanım imkanı yaratmaktadır. Minimal tasarımlar ile dikkatleri üzerine toplayan marka, şeffaf arkalık ve renkli şeritlerden meydana gelen serileri ile pek çok kullanıcının beğenisini kazanmaktadır. Iron Red, Hunter Green gibi farklı renk tonları da modeller içerisinde kullanılmakta ve farklı tasarımlar ortaya koyulmaktadır. Spigen kılıf kamera koruması sağlayan yüksek koruyucu seçenekleri de bünyesinde barındırmaktadır. Kameralarınızın çevresinde yüksek bir çıkıntı meydana getirerek lenslerin düşmelerden, darbelerden ve çiziklerden etkilenmesini önlemektedir. Yükseltili kenarlar yüzeylerin çizilmesini ve kameranızın kalitesinin bozulmasını engellemektedir. Aynı şekilde yükseltilmiş kenarlar sayesinde ekran çerçevesi oluşturulmakta ve ekran da çiziklerden korunmaktadır. Ergonomik ve kompakt tasarımları sayesinde kolayca elinizde ve cebinizde taşınabilmekte, daima şık bir görünüm yakalamayı başarmaktadır. Darbeleri hem içeriden hem dışarıdan emerek iki kat koruma sağlamaktadır. Katmanlarının esnek olması hem şok emici özelliği kazanmasını hem de daha fonksiyonel bir kullanım sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Spigen deri kılıf ise yüksek kaliteli deri malzemelerinden elde edilmektedir. Hassas bir yapı sunulmasına rağmen çizilmelere karşı dirençli bir kullanım sağlamakta, bu sayede oldukça uzun ömürlü şekilde kullanılabilmektedir. Kablosuz şarj ile de uyum sağlayan deri modeller oldukça ince bir tasarım çizgisine sahiptir. Hem klasik hem de modern bir hava yaratan bu modeller dilerseniz sade deri dilerseniz kabartmalı veya detaylı deri modeller ile sunulmaktadır. Çeşitli renk seçenekleri de deri modellerde sizlerle buluşturulmaktadır. Telefonunuzun dokusuna uygun ve zarif tasarımlarıyla beğenileri toplayan modeller soyulma yapmadan şıklığını uzun yıllar boyunca sürdürebilmektedir. Telefonunuzun dokusuna uygun olması sayesinde cihazınıza da zarar vermeden ve yıpratmadan korumayı sağlamaktadır. İç kısımda yer alan malzemeler ile cihazınızın içten çizilmesini ve uzun süreli kılıf kullanımına bağlı oluşan yıpranmaları önlemenize yardımcı olmaktadır. Deri modeller içerisinde yer alan ve fonksiyonel bir kullanım sağlayan mıknatıslı kartlıklı alternatifler sayesinde otobüs kartınızı, kredi kartlarınızı, kimliğinizi, ehliyetinizi veya paranızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Ek bir cüzdan kullanımına ihtiyaç duymadan tüm eşyalarınızı yalnızca bir kılıf içerisinde taşıyarak kompakt bir kullanım ve konforlu bir taşıma sağlayabilirsiniz. Mıknatıslı modelleri sayesinde eşyalarınızın düşmesi ve kapağınızın açık kalması gibi sorunlarla karşılaşmadan pratik şekilde cihazınızı yanınızda bulundurabilirsiniz. İnce bir dikişle ve özenli işçilikle tasarlanan bu modeller dayanıklı yapılara sahip olmakla beraber oldukça ince ve hafif şekillerde tasarlanmaktadır. Tüm ekranı kaplaması sayesinde ek bir güvenlik alanı oluşturmakta, düşmelere karşı cihazınızı korumaktadır. Video izlemek istediğinizde kılıfınızı stant haline getirmeniz yeterli olmakta, çok işlevli kullanımın tadını çıkarmak size bırakılmaktadır.

Spigen Kılıf ile Benzersiz Koruma

Spigen Kılıf ile Benzersiz Koruma

Farklı tasarımlara ve benzersiz özelliklere sahip Spigen kılıf nasıl diye merak ediyorsanız sayfamızı inceleyebilir, farklı model ve özelliklerdeki seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Marka tarafından ortaya çıkarılan diğer bir ilgiyle karşılanan seri ise iç tarafta gizli bir kartlı cebi olan modellerdir. İki kart ve nakit paraya kadar eşyalarınızı koyabileceğiniz gizli bölmenin iç kısmı da darbelere karşı korunaklı ve güvenli bir yapı sağlamaktadır. Mil-grade sertifikasına, Air Cushion teknolojisine ve dayanıklı bir yapıya sahip olan bu seri pek çok kullanıcıya hitap etmekte telefonunuzu hem darbelerden hem de kart hırsızlarından korumanıza yardımcı olmaktadır. Minimal tasarımların yanı sıra modern çizgileriyle dikkatleri toplayan mat kılıflar, telefonunuzu elinizden düşürmenizi önlemekte sizlere pratik bir tutuş sağlamaktadır. Mat yapısı çizilmelere ve parmak izlerine karşı da oldukça kullanışlı olduğu için uzun süre boyunca kılıfınızı tertemiz kullanabilirsiniz. Alt kısımda kalan düğmeler için oldukça hassas ve hızlı aksiyon alabileceği duyarlılıkta basış sağlanmaktadır. Bu sayede tuşlarınızı aynı hızda kullanmaya devam edebilirsiniz. Thin Fit 360 serisi ise telefonunuzu her yönden korumanıza ve önden, arkadan, yanlardan da darbe almasına karşın dayanıklı durmasını sağlamaktadır. Tüm yüzeylerden kaplanan ve koruma sağlayan bu modeller özel camı ile kullanılarak sizlere adeta mükemmel bir koruma sağlamaktadır. 360 derece kaplama yapan bu modeller ultra ince olmaları sayesinde ağır ve hantal bir kullanımın önüne geçmektedir. Sert malzemelerden imal edilerek dirençli bir yapı sağlanmaktadır. Bölmeli gövdesi, net ekran dokunması sağlaması, zırhlı yapısı ve parmak izi okuyucuyla uyumlu çalışması sayesinde oldukça tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Modeller içerisinde kullanılan yükseltilmiş kenarlıklar hem lenslerinizi hem de ekranınızı korumaya yardımcı olmaktadır. Bu sayede çizilme gibi sorunların yanı sıra darbe aldığında da etkisi hassas bölgelere ulaşamamakta bu sayede cihazlarınızı çok daha uzun süreli kullanım imkanı yakalamaktasınız.

Spigen Kılıf ile Hem Şıklığınızı Hem Telefonunuzu Koruyun

Spigen Kılıf ile Hem Şıklığınızı Hem Telefonunuzu Koruyun

Android, Iphone ve pek çok telefon markasıyla uyumlu modeller sunan Spigen kılıf özellikle arka kısmında leke oluşumu olabilecek modellerde iç noktalı şekilde yüzey kullanmakta ve tarafta ortaya çıkacak baloncuk, filigran ve lekelerin oluşmasını engellemektedir. Hem esnek bir iç kılıf yapısı hem de dış etkenlere karşı sert bir koruma sağlayan dış sert kısmı ile çift katlı koruma sunmaktadır. Düğmelerin hızlı erişimi ve basış hızına bağlı olarak ortaya çıkan hızlı geri bildirimi, şarj etmeye olanak tanıyan kullanışlı yapıları ile modellerinizi kullanmak oldukça pratik. Modellerin bazılarında yer alan kickstand adı verilen dahili stantlar sayesinde ellerinizi kullanmanıza gerek kalmadan cihazlarınızı yatay konuma getirerek video, film izleyebilir, işlerinizi halledebilirsiniz. Darbe emici testlerden, mil-grade gibi sertifikalardan tam not alan seçenekler sayesinde gözünüz arkada kalmadan cihazlarınızı koruyabilirsiniz. Modeller içerisinde yer alan saydam ve yarı saydam modeller ise telefonunuzun orijinal yapılarının bozulmadan görselliklerini değiştirmeden koruma sağlanması için meydana gelmektedir. Sert yapıları sayesinde cihazlarınızı her noktadan tamamen sararak yüksek performans göstermektedir. Transparan modellerde kullanılan şeffaf yapı net bir görünüm sağlaması sayesinde estetik bir duruş kazandırmakta, çizilmelere karşı hem kılıfınız hem de telefonunuz daha dayanıklı hale gelmektedir. Hibrit saydam modeller arasında yer alan glitter serisi ise saydam dış cephenin simli bir makyajla harmanlanması ile oluşturulmakta hem sade ve şık hem de hafif hareketli bir görünüm sağlamaktadır. Yuvarlatılmış kenarlar daha sportif bir hava ve ergonomik bir kullanım imkanı yaratmaktadır. Minimal modelleri ile adından sıklıkla bahsettiren marka, estetik çizgilerle şıklığınıza şıklık katmaktadır. Android modellerde de yer alan cüzdanlı, manyetik kapaklı seçenekler sayesinde cihazınızla birlikte eşyalarınızı da yanınızda taşıyabilirsiniz. Kolayca açılan ve kapanan kapakları ile kullanımınızdaki rahatlığa öncelik verilmektedir. Stant eklentileri sayesinde ise yatay pozisyonun yanı sıra dikey pozisyonda da elleriniz serbest modda cihazlarınızı kullanabilirsiniz. Değiştirilebilir açıya sahip stant ile dilediğiniz pozisyonda ve açıda kullanım sağlayabilirsiniz. Spigen kılıf yorumları, modelleri, fiyatları ve özelliklerini öğrenmek için cep telefonu aksesuarları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Spigen
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ahha (5727)
Ally (1138)
ANKER (441)
Apple (5540)
Baseus (311)
Bass (76)
Bca (6142)
Beyzacases (74)
Bloggy (154)
Bouletta (698)
Buff (363)
Butterfly (58)
CaseArt (356)
CaseBull (68)
CaseThrone (70)
Cayka (1407)
Cellularline (264)
Cepsesuar (733)
Codegen (122)
Crea (73)
Dafoni (433)
Dark (4716)
Daxx (1335)
DesignHag (183)
(288427)
Eiroo (1344)
Elago (509)
Engo (139)
Fibaks (299)
FitCase (1889)
GGMM (64)
Griffin (93)
Helt (106)
Hoco (136)
Holl (196)
i-Stone (194)
ICARBONS (68)
Kılıfland (10954)
Knmaster (126)
Laut (191)
Lifeproof (96)
Ligovi (133)
Lixon (150)
Lopard (209)
Masquerade (72)
Meizu (56)
MF PRODUCT (59)
MICROSONIC (5734)
Moshi (121)
Nettech (5441)
Newface (1689)
Nite Ize (114)
Noreve (218)
Otterbox (143)
PaLeOn (8065)
Ringke (250)
Samsung (7061)
Spigen (841)
Sunix (438)
Ttec (139)
Verus (220)
VRS Design (74)
ZENUS (82)
Zore (53554)
Zümrah (129)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Uyumlu Model

(60)
(48)
(27)
(27)
(23)
(21)
(21)
(20)
(20)
(19)
(18)
(18)
(17)
(17)
(16)
(16)
(16)
(16)
(15)
(14)
(14)
(13)
(11)
(11)
(11)
(11)
(11)
(10)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kılıf Türü

(336)
(44)
(43)
(20)
(7)
(7)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(203)
ve üzeri (235)
ve üzeri (248)
ve üzeri (249)
ve üzeri (251)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL