Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Uyumlu Model

Başka bir kelime deneyin

Kılıf Türü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kılıf

için 930,174 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Cep Telefonu Kılıfları

Cep telefonları günümüzde insan hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Farklı kitlelere hitap eden birçok akıllı telefon modeli mevcuttur. Bunun bir sonucu olarak bazı cep telefonu aksesuarları ortaya çıkmıştır. Telefon kılıfı, ekran koruyucu, şarj cihazı, kablolu kulaklık, Bluetooth kulaklık, powerbank, mobil oyun aksesuarları ve akıllı saatler cep telefonu aksesuarlarına örnek olarak gösterilebilir. Bütün bunların arasında cep telefonu kılıfları en çok tercih edilen cep telefonu aksesuarlarındandır. Bu sebeple çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Kılıflar, cep telefonlarını dışarıdan gelebilecek darbelere karşı korur ve uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar. Aynı zamanda estetik bir görünüm sağlar. Bu kılıflar sayesinde cep telefonları tekdüzelikten kurtulup bambaşka görünümlere bürünür. Cep telefonu kılıfları; silikon, plastik, rubber, deri gibi malzemelerden üretilir. Cep telefonu kılıf yapımında en çok kullanılan malzemeler TPU, PC ve ABS plastiklerdir. Cep telefonu kılıflarının yapıları kadar dokuları da çeşitlilik göstermektedir. Kılıf yüzeyinde kumaş, deri, kadife, pelüş gibi malzemeler kullanılabilir. Cep telefonu kılıfları birbirinden oldukça farklı modellerde, renklerde, boyutlarda ve çeşitlerde olabilir. Oldukça geniş bir ürün içeriğine sahiptir. Cep telefonlarınızda kullanabileceğiniz kılıflara ve farklı aksesuarlara ulaşmak için cep telefonu aksesuarları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yüksek Koruma Sağlayan Cep Telefonu Kılıfları

Yüksek Koruma Sağlayan Cep Telefonu Kılıfları

Cep telefonlarının korumasını sağlamak önemlidir. Olası bir zedelenmeye karşı önlem alınmalıdır. Bu şekilde cep telefonuna bir zarar gelmeden uzunca bir zaman kullanılabilir. Telefonların hasar alabilecek birçok noktası bulunur ve dışarıdan gelebilecek darbelere açıktır. İyi korunmadığı takdirde ön ekran, arka ekran, yan kısımlar ve burada bulunan tuşlar zedelenebilir. Sert bir zemine düşürmek, pürüzlü yüzeylerle temas ettirmek, darbe almasına neden olacak hareketlerde bulunmak telefona zarar verir. Ayrıca telefonu su ile temas ettirmek de telefona zarar veren eylemlerden bir tanesidir. Bu zararın önlenmesi için cep telefonu kılıf ürünleri kullanılabilir. Cep telefonlarının ön ekranını korumak için ekran koruyuculardan yararlanılır. Kalan diğer kısımları için ise cep telefonu kılıfları devreye girer. Cep telefonu kılıfları, telefonun yan ve arka kısmını korur. Telefonun modeli göz önünde bulundurularak uygun bir cep telefonu kılıf seçimi yapılmalıdır. Kılıf alışverişi yaparken öncelikle telefonun modeli tam olarak bilinmelidir. Her kılıf her cep telefonuna uyum sağlamaz. Cep telefonu kılıfları arasından telefon modeline uyumlu kılıf seçilmelidir. Bunun yanı sıra kılıf seçiminde kullanılan malzemenin, rengin, dokunun da oldukça önemi vardır. Neredeyse her tonda kılıf bulabilmek mümkündür. Tek renk cep telefonu kılıfları, geçişli renklerde cep telefonu kılıfları ve hatta içerisinde her rengi barındıran rengarenk cep telefonu kılıfları üretilmektedir. Cep telefonunun rengi değiştirilmek istendiğinde bu kılıflardan yararlanılabilir. Böylece genelde birkaç renk seçeneği çerçevesinde üretilen cep telefonları istenilen renklerde kullanılır. Aynı zamanda cep telefonu kılıflarına arzu edilen baskılar da yaptırılabilir. Fotoğraf, yazı, resim baskıları yapılmaktadır. Genellikle sublimasyon baskı tekniği kullanılır. Bu tekniğe göre öncelikle kılıfın üzerine baskı yapılacak görsel belirlenir. Bu görselin boyutu kılıfa uygun bir hale getirilir ve görsel üzerinde bazı düzenlemeler yapılır. Sublimasyon baskı makinesinin kullanım için ideal sıcaklığa ulaşması gerekir. Makine 195 °C gibi yüksek bir sıcaklığa ayarlanır. Sonrasında boyutları ayarlanmış görselin çıktısı alınır. Telefon kılıfı sublimasyon makinesine yerleştirilir. Geriye kılıf ile çıktıyı birleştirmek kalır. Yüksek sıcaklıkta elde edilen vakumlama tekniği ile çıktı ile telefon kılıfı birbirine kenetlenir. Böylece cep telefonu kılıflarına baskı yapılmış olur.

Çeşit Çeşit Cep Telefonu Kılıfları

Çeşit Çeşit Cep Telefonu Kılıfları

Cep telefon kılıfları oldukça fazla çeşit içerir. İşlevlerine, kullanım alanlarına, renklerine, boyutlarına, yapılarına göre birçok ayrım yapmak mümkündür. Her telefon modeli için ayrı bir kılıf yapısı bulunur. Üretim bandının bu kadar geniş olması ürün çeşitliliği açısından olumlu bir durumdur. Değişen koşullara karşı koruma sağlayabilecek farklı çeşitte cep telefonu kılıfları vardır. Suya dayanıklı cep telefonu kılıfı çeşitlere bir örnek olarak gösterilebilir. Su altında cep telefonu kullanımına olanak sağlayan bu kılıflar oldukça fazla tercih edilir. Cep telefonuna tam ve 3 boyutlu bir koruma sağlar. Telefon kılıf içerisine yerleştirilir ve kılıf sıkıca kapatılır. Böylece cep telefonunun su ile temas etmesi engellenmiş olur. Aynı zamanda kılıf üzerinden telefon kontrolü sağlanır. Su geçirmez cep telefonu kılıfı özellikle su altı çekimleri için kullanılır. Bunun yanı sıra denizde ya da havuzda cep telefonunu kullananlar için konforlu bir kullanım sağlar. Elektronik bir ürün olan akıllı telefonların su ile temas etmesi oldukça sakıncalıdır. Su geçirmez kılıflar bu sakıncanın giderilmesi adına tasarlanmıştır. Bir başka cep telefonu kılıfı çeşidini ise askılı cep telefonu kılıfı oluşturur. Askılı kılıflar günümüzde oldukça popülerdir. Çeşit çeşit, renk renk askı seçeneği mevcuttur. Örgü askılar, boncuklarla süslenen askılar, simli askılar, renkli askılar, silikon askılar ve daha birçok askı çeşidi bulunur. Askılı cep telefonu kılıflarının işlevleri bunlarla sınırlı değildir. En büyük işlevi kullanım konforu sağlamasıdır. Bu kılıflar insanlara rahat bir kullanım sunmak amacıyla üretilir. Bu şekilde cep telefonları da tıpkı çantalar gibi taşınabilir. Böylece insanlar için cep telefonu taşımak oldukça konforlu bir hal alır. Yüzüklü telefon kılıfları da bir diğer telefon kılıfı çeşididir. Kılıfın orta kısmında çember şeklinde bir aparat bulunur. Bu aparat sayesinde telefon üzerinde hakimiyet sağlanır. İşaret parmağı tıpkı bir yüzük görünümünde olan aparatın içerisinden geçirilir. Bu şekilde telefon çok daha iyi bir şekilde kavranır. Yüzüklü telefon kılıfları aynı zamanda bir stant görevi görür. Bu özelliği sayesinde telefonu bir masanın üzerinde sabit ve ayakta tutmak oldukça kolay olacaktır. Cep telefonu kılıflarının daha birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Pelüş cep telefonu kılıfı bunlardan bir tanesidir. Pelüş kılıfların oldukça yumuşak bir yapısı vardır. Daha çok kadınlar tarafından tercih edilir. Sahip olduğu bu yumuşak yapı sayesinde telefon kılıfının üzerinde ikinci bir katman oluşturduğu söylenebilir. Dolayısıyla kılıfın koruyuculuk derecesi de artar. Koruyucu kılıf olarak adlandırılan kılıf türünde ise kamera etrafında korumaya yardımcı bir tabaka bulunur. Bu sayede telefon ile birlikte kameranın korunması da sağlanmış olur.

Cep Telefonu Kılıflarının Özellikleri

Cep Telefonu Kılıflarının Özellikleri

Cep telefonları insanlar için önemli elektronik araçlardır. Günlük hayatta oldukça büyük bir alana sahiptir. Bu yüzden cep telefonlarına iyi bakmak önemlidir. Cep telefonu kılıflarının öncelikli görevi telefonu korumaktır. Bu sayede cep telefonları uzun bir zaman boyunca zarar görmeden kullanılabilir. Dışarıdan gelen en ufak bir darbe bile cep telefonu üzerinde hasar oluşturabilir. Olası bir çizilme, ezilme ve hatta parçalanma durumuna karşı cep telefonunu koruyabilmek önemlidir. Cep telefonu kılıfları tam da ihtiyaç duyulan bu korumayı sağlar. Kılıflar çeşitli malzemelerden üretilir. Bunlar silikon, deri, plastik, rubber olabilir. Malzeme ne olursa olsun koruma sağlamalıdır. Cep telefonuna uygun kılıfı seçerken dikkat edilebilecek detaylar bulunur. Öncelikle telefonun yapısı, modeli ve şekli göz önünde bulundurulmalıdır. Büyük telefon modelleri için plastik kılıflar çok daha uygun olabilir. İnce yapısıyla kaba bir görünüm oluşmasını engeller. Bu sayede büyük cep telefonları için de kılıf kullanımı mümkün olur. Darbelere karşı güçlü bir şekilde korunması gereken cep telefon modelleri için ise silikon cep telefonu kılıfı tercih edilebilir. Cep telefonunun arka ekranı dayanıklı bir malzemeden üretilmediyse çizilme ve kırılma gibi durumlar yaşanabilir. Silikon kılıflar yüksek bir koruma sağlar. Silikon yumuşak yapısı sayesinde düşmelerde ve ezilmelerde alınacak darbeleri hafifletir. Deri cep telefonu kılıfı hem estetik görünümü hem de yumuşak olması sebebiyle tercih edilir. Deri, yumuşak bir materyal olduğu için rahat kullanım sağlar. Bu akıllı cep telefonu kılıfı şık görünümüyle de dikkat çeker. Deri telefon kılıfları gerek tasarımıyla gerekse dokusuyla farklı bir stil sunar. Cep telefonunun tamamını korumak için ise kapaklı cep telefonu kılıfları seçilmelidir. Bu kılıflar telefona tam koruma sağlar. Kapaklı telefon kılıflarının da birçok farklı modeli mevcuttur. Bunlar mıknatıslı kılıflar, pencereli kılıflar ve cüzdan kılıflardır. Mıknatıslı kılıflarda genellikle ön ekran tamamen kılıfla kaplı olur. Kılıf kapağını kapatıp açmanın zahmetsiz olabilmesi için mıknatıs kullanılır. Hem ekranı hem arka kapağı zedelenmelere karşı korur. Pencereli cep telefonu kılıfı ise yine tam koruma sağlar. Tek farkı telefon ekranının bir kısmının görünmesine olanak tanıyan açıklık bulundurmasıdır. Ekranı görmek için her defasında kılıfın kapağını açmak istemeyen kişiler için idealdir. Kılıfta bulunan pencere sayesinde telefon ekranına düşen bildirimler, aramalar ve mesajlar rahatlıkla okunabilir. Kapaklı cep telefonu kılıfları kategorisinin son üyesi cüzdan kılıflardır. Cüzdan cep telefon kılıfı, işlevsel cep telefonu kılıfları arayan kullanıcılar için oldukça uygundur. Bu kılıflar telefonu korumanın yanı sıra cüzdan ve kartlık görevi de üstlenir. Yanında çanta ya da cüzdan taşımak istemeyen kişiler rahatlıkla cüzdan kılıfları kullanabilir. Kılıfın içerisinde bölmeler bulunur. Bu bölmelere para, kredi kartları, ehliyet gibi bulundurulması önem arz eden eşyalar yerleştirilir. Kol bantlı cep telefonu kılıfları ise sporcular için idealdir. Bunun yanı sıra yoğun bir tempoda yaşayan insanlar kol bantlı cep telefonu kılıflarını tercih edebilir. Bant tıpkı bir bileklik gibi kola bağlanır ve kılıfın içerisine cep telefonu yerleştirilir. Bu sayede telefon sabitlenmiş olur, düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalmaz ve tek elle oldukça rahat kullanım sağlanır.

Cep Telefonu Kılıflarının Bakımı

Cep Telefonu Kılıflarının Bakımı

Cep telefonu kılıf modelleri uzun süreler boyunca kullanıldığı takdirde yüzeylerinde bazı renk değişimleri görülebilir. Bu renk değişimlerinin tek sebebi kirlenme değildir. Kirlenmenin yanı sıra güneş ışığı, sıcaklık, nem gibi faktörler kılıf yüzeyinde sararmaya ve renk değişimine neden olur. Cep telefonu kılıfları üzerindeki sararmalar çoğu zaman eskimiş bir görüntü oluştursa da giderilebilme ihtimalleri bulunur. Cep telefonu kılıflarını temizlemek için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. En bilindik temizleme yöntemi aseton kullanmaktır. Aseton içerdiği kimyasallar sayesinde yüzeyin temizlenmesine yardımcı olur. Telefon kılıfına zarar vermeden yalnızca yeteri miktarda aseton kullanılmalıdır. Aksi takdirde kılıfın yapısı zarar görür ve yüzey aşınmaya başlar. Asetona alternatif olarak çamaşır suyu gösterilse de bu daha az tavsiye edilen bir yöntemdir. Oldukça güçlü bir kimyasal olan çamaşır suyu hem kılıfa zarar verebilir hem de direkt olarak solumak oldukça zararlıdır. Diğer bir cep telefonu kılıfı temizleme yöntemi ise diş macunu kullanmaktır. Diş macunları içerdikleri beyazlatıcı kimyasallar sebebiyle kılıf temizliğinde kullanılır. Şeffaf kılıflarda henüz ciddi bir sararma görülmediyse diş macunu ile temizlik sağlanabilir. Yine şeffaf cep telefonu kılıfları için sirke ile temizleme yöntemi bulunur. Kılıftaki sararma oldukça fazla ise diş macunu yerine sirke yöntemi tercih edilebilir. Şeffaf kılıf, sirke dökülmüş bir kabın içerisine bırakılır ve beklenir. Sonrasında silinir ve temizleme işlemi tamamlanmış olur. Silikon cep telefonu kılıfları için ise bulaşık deterjanı eklenmiş su ve bez kullanılır. Deterjanlı su ve bez yardımıyla silikon kılıf silinerek temizlenir. Telefon kılıflarının temizliği sağlandığında daha uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilir.

Göz Dolduran Tasarımlarıyla Cep Telefonu Kılıfları

Göz Dolduran Tasarımlarıyla Cep Telefonu Kılıfları

Akıllı cep telefonları birçok kişi tarafından kullanılır. Telefonun sağladığı işlevler yanında görüntüsü de önemli olarak kabul edilebilir. Kullanıcılar bir ürünün göze hitap etmesine değer verebilir. Akıllı cep telefonu tasarımlarında sıra dışı modellere ve renklere rastlamak pek mümkün değildir. Özellikle renk skalası sınırlıdır. Satın alınan cep telefonları genellikle uzun süre kullanılır. Bu sebepten dolayı da bir tekdüzelik halinden söz edilebilir. Uzun yıllar kullanılacak bu cep telefonlarını renklendirmek mümkündür. Cep telefonu kılıfı tasarımları renklendirme işlemini başarıyla gerçekleştirir. Herkesin tarzına, zevkine uygun bir kılıf bulunabilir. Üreticiler bunu göz önüne alarak birçok farklı çeşitte kılıf üretir. Bundan dolayı her kitleye hitap edebilecek bir cep telefonu kılıfının varlığından söz edilebilir. Cep telefonu kılıflarının üretiminde geniş bir renk skalası kullanılır. Bunun yanı sıra birçok farklı desen, doku ve tasarımdan söz edilebilir. Görselliği en ön plana çıkan kılıflardan bir tanesi de sulu kılıflardır. Tasarım olarak temelde şeffaf bir materyal kullanılır. Kılıfın orta kısmında bir boşluk bırakılmıştır. Bu boşluğun içerisi akışkan şeffaf bir sıvıyla doldurulur Daha sonra üzerine sim, pul, boncuk gibi renkli malzemeler eklenir. Böylece telefon her hareket ettiğinde akışkan sıvı ile birlikte içerisindekiler de hareket eder. Görselliğe önem veren kullanıcılar bu tarz sulu kılıfları tercih edebilir. Cep telefonu kılıflarını şık bir tasarıma ulaştırmak için birçok farklı materyal kullanılır. Neon kuma sahip modeller farklı materyal kullanılarak geliştirilen ürünler arasındadır. Şeffaf kılıfın içerisindeki boşluğa bu defa neon kum doldurulur. Kılıf hareket ettikçe kum da hareket ederek eğlenceli bir görüntü oluşturur. Bunun yanı sıra kılıfın içerisindeki neon kum karanlıkta parlar. Böylece bir taraftan telefonu darbelere karşı korurken bir taraftan da şık bir tasarım sunar. Görsel açıdan farklı tasarıma sahip bir diğer telefon kılıfı modeli taşlı olandır. Taşlı cep telefonu kılıflarında ürünün üzerine çeşitli renklerde, boyutlarda parlak taşlar yerleştirilir. Bu süslemeler genellikle şeffaf kılıflar üzerinde yapılır fakat rengarenk kılıflarda da taşlı tasarımlar görmek mümkündür. Aynalı cep telefonu kılıflarının arka yüzeyi parlak bir yapıdadır. Kişiye özel cep telefonu kılıfı ise en geniş tasarım alanına sahip kılıf türüdür. Telefon kılıflarında kişiye özel tasarımlar yapılabilmektedir. Kılıflara; arzu edilen fotoğraflar, resimler, yazılar ya da figürler basılır. Kişiye özel telefon kılıfları aynı zamanda bir hediye alternatifidir. Oldukça popüler olan bu kılıflar, telefon modeline göre seçilen bir kılıfın üzerine baskı yapılmasıyla ortaya çıkar. Doğum günü veya evlilik yıl dönümü gibi özel zamanlar için tercih edilebilir. Kişiler sevdikleri kişilere yönelik özel kılıf alabileceği gibi kendisi için de tercih edebilir. Cep telefonu kılıf fiyatları geniş bir aralığa sahiptir. Fiyatları etkileyen faktörlerden birisi kılıfın malzemesidir. Silikon veya plastik gibi farklı malzemeler fiyatın çeşitlenmesine sebep olur. Ayrıca kılıfın üstünde bulunan desenler ve tasarımı da fiyat üzerinde etkilidir. Kişiye özel olarak hazırlanan cep telefonu kılıfları ise ayrı fiyata sahiptir. Bu ürünlerin üzerine ekstra işçilik eklendiği için fiyatı daha yüksek olabilir. Farklı cep telefonu kılıfları arasından gözünüze hitap eden ve ihtiyacınıza uygun olanı sepetinize ekleyerek telefonlarınızı hem güvenli hem de estetik hale getirebilirsiniz.