TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Apple, Kılıf

için 3,957 sonuç bulundu.

Apple Kılıf

Ceplerinizde, çantanızda ya da ellerinizden düşürmediğiniz Apple marka cep telefonlarına uyum gösteren ve onları dış darbelerden koruyarak daha güvenilir kullanımlara kavuşturan Apple telefon kılıfları, birçok farklı renk ve tasarım stillerinin odak noktasından geçerek sizlerin akıllı telefonlarınıza ulaştırılıyor. Farklı malzeme yapısından üretilmeleri ile karşınıza gelebilen Apple kılıf modelleri, telefonunuzun kendisi kadar önemli olan ürün niteliği taşıyor. Telefonu kırılmaların dışında, çeşitli çiziklere ve dış faktörlere karşı da koruyan Apple cep telefonu kılıfı modelleri, sağlam yapıları ile uzun süreler cep telefonlarınızın koruyucu yapısına ekstra destekler veriyor. Apple amblemli kılıf modellerinden şeffaf kılıflara, deri kılıflardan kapaklı modellere olmak üzere birçok Apple cep telefonu kılıfı modelleri sizlerin beğenisine sunuluyor.

Apple Telefon Kılıfları ile Akıllı Cep Telefonlarınız Şimdi Daha Korunaklı

Apple Telefon Kılıfları ile Akıllı Cep Telefonlarınız Şimdi Daha Korunaklı

Akıllı cep telefonu özelliklerine sahip olan Apple marka telefonlara uyumlu şekillerde üretilmiş olan Apple orijinal kılıf modelleri, telefonlarınızın güvenliğinin en üst seviyeye çıkarılması amacı ile üretilen aksesuarlar arasında olmaları ile biliniyor. Telefonlarınızı kaliteli malzeme yapısı ile korumasının yanında, görsel tasarımının daha şık yapılarda oluşturulmasını sağlayan Apple cep telefonu kılıfları, dış ortamlarda sizlere ayrı bir hava katıyor. Klasik cep telefonu tasarımından sıkılan her kullanıcıya uygun olarak üretilen Apple cep telefonu kılıfları, kaliteli malzeme yapısı ile üretildiği için, insan sağlığına zararlı hiçbir maddeden oluşturulmaması ile öne çıkıyor. Esnek yapılara ve yumuşak dokulara sahip olan modelleriyle de dikkatleri çeken kılıf modelleri, sizlerin akıllı cep telefonlarına görsel şöleni ekstra kullanışlılıkları ile sunuyor. Erkek ve kadın kullanıcılara farklı renk ve tasarım yapısı ile hitap eden modelleri bulunan Apple cep telefonu kılıfları, her yaştan kullanıcının ilgisini çeken modelleri ile memnuniyet yaratıyor. Apple markası cep telefonlarına uyumlu şekilde üretilen kılıf modelleri, farklı renk yapısı ile farklı telefon kasası modellerine uyum gösteriyor. Apple marka cep telefonlarınızın gövde tasarımlarına ve renklerine uygun stillerde seçeceğiniz kılıf yapısı ile telefonlarınızın gövdesine istediğiniz kişiselleştirmeyi yapabilmenizin önü açılıyor. Apple logolu kılıf yapısına sahip modeller, markanın cep telefonlarının arkasına koyduğu logonun her daim dışarıdan gözükmesinin devam edebilmesi için, kılıfların arkasına logonun çizilmesi ile farkındalık yaratıyor. Satın alınmak istenen kılıf modelinin yapısına göre Apple marka telefonun kullanılış yapısı da değişebiliyor. Kapalı yapıya sahip olan modeller kullanıma başlanılmadan önce kapağın açılmasını sağlarken, kapaksız silikon modeller ise, daha hızlı kullanım sağlayabiliyor. Birçok zengin renk seçeneğine sahip olan Apple telefon kılıfları, renk ve tasarıma bağlı olarak sadece arka kasa ya da arka ve ön gövdeyi korumak amacı ile farklı şekillerde üretilen kılıf modellerinden oluşabiliyor. Apple telefon kılıf modelleri arasında tek renkli modeller bulunduğu gibi, farklı kenar renklerinde bulunabilen çoklu tasarım dizaynlarına uygun kılıf modelleri de bulunuyor. Kamera, hoparlör ve tuşların kılıf içerisinde işlevini yerine getirmesini sağlamak amacıyla çeşitli mini pencereler bulunuyor.

Apple Telefon Kılıfı Modelleri Zengin Alternatiflere Ev Sahipliği Yapıyor

Apple Telefon Kılıfı Modelleri Zengin Alternatiflere Ev Sahipliği Yapıyor

Apple cep telefonu kılıfları, farklı inceliklere, boyutlara ve tasarımlara sahip olması ile farklı kişisel beğenilere uygun şekilde tercih ediliyor. Çeşitli beklentiler üzerine üretilmiş olan Apple cep telefonu kılıfları, kimi zaman kullanıcının görsel açıdan tercih sebebi oluyorken, kimi zaman da çeşitli özelliklerden oluşturulup işlevsellik gösterebilmesi ile satın alınmasını sağlıyor. Deri ve silikon malzemelerden üretilmiş Apple telefon kılıfları bulunuyor. Deri modeller, kullanıcısına prestij sunan stilleri ile ön plana çıkarken, kapaklı yapısı ile memnuniyet sağlıyor. İçerisinde faturalarınızı, otobüs kartlarınızı ya da alışveriş kartlarınızı koyabileceğiniz kartlık bölümlerine sahip olan Apple cep telefonu deri kılıf modelleri bulunuyor. Apple kapaklı kılıf olarak da adlandırılan deri modeller, orman yeşili, patlıcan moru gibi özel renk seçenekleriyle zenginleştirilerek sizlerin memnuniyetini sağlıyor. İnce ve son derece hafif yapılara sahip olan şeffaf kılıflar, birçok kullanıcı tarafından en fazla tercih edilen Apple cep telefonu kılıfları arasında olmaları ile biliniyor. Birçok modele uyumlu tarzlar gösteren şeffaf modeller, telefonlarının gövde tasarımından memnun olup, sadece güvenlik koruyucu görevini yapabilmeleri için kullanıcıları tarafından tercih ediliyor. Apple silikon kılıf modelleri, siyah ve beyaz gibi klasik renklerin dışında kum pembesi, gece mavisi, kömür grisi ve nar rengi olmak üzere çeşitli renk seçeneklerinden oluşturulup kullanımınıza sunuluyor. Silikon ve deriden üretilmiş Apple turuncu kılıf modelleri bulunuyor. Mandalina, gün batımı, tarçınlı turuncu gibi ekstra turuncu tonları ile birçok kullanıcıya farklı alternatifler sunan modellere sahip olan Apple cep telefonu kılıfları, her kullanıcının beğenisi dikkate alınarak üretiliyor. Apple mıknatıslı kılıf modelleri, kılıf arkasına takılarak yüzüklü modeller ile zenginleştirilip, kullanıcılarının farklı şekillerde kullanılabilmesi için sunuluyor. Mıknatısı sayesinde birçok yere yapıştırılabilen Apple mıknatıslı kılıf modelleri, birçok kullanıcı tarafından işlevsellikleri ile tercih sebebi oluyor. Parlak yapılara sahip olabildiği gibi, mat ve düz renk yapısında da karşınıza çıkabilen Apple cep telefonu kılıfları, birçok kullanıcıya çeşitli alternatifler ile sunuluyor. Klasik, modern ve çarpıcı tasarımlara sahip olabilen Apple kılıflar, yediden yetmişe mutluluk yaratıyor. Apple cep telefonu kılıfı fiyatları, alınmak istenen modele göre farklılık gösteriyor.

Apple Cep Telefonu Kılıfları Dayanıklı Yapılarıyla Yüksek Performans Gösteriyor

Apple Cep Telefonu Kılıfları Dayanıklı Yapılarıyla Yüksek Performans Gösteriyor

Silikon, deri ya da Tpu malzeme yapısından üretilen Apple kılıf orijinal modelleri, birçok Apple cep telefonu modellerine uygun yapıları ile kullanışlılık sunuyor. Sağlam ve dayanıklı yapıları ile telefonlarınızın aşınmasının ve çizilmesinin önüne geçen Apple kılıflar, olası kazalar sonrası telefonunuzu çeşitli darbelere karşı koruyabilmesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Birbirinden farklı renk yapısına ve malzeme yapısına sahip olan Apple cep telefonu kılıfları, farklı inceliklere ve ağırlıklara sahip olmaları ile farklı şekillerde sınıflandırılabiliyor. Kapaklı yapıları ile arka tarafı olduğu kadar telefonların ön yüzünü de koruyabilen modellere sahip olabilen Apple telefon kılıfları, büyük telefon kasalarına uygun modellerde bulunduğu gibi Apple mini kılıf yapısıyla da karşınıza çıkıyor. Kaliteli yapıdan oluştuğu için ellerinizde terleme ve malzeme kokusu bırakmayan Apple cep telefonu kılıfları çeşitleri, uzun yıllar kullanılmasına karşın renk solması, yırtılma ya da genişleme gibi deforme belirtilerini kullanıcılarına göstermiyor. Sağlam yapısı ile aynı zamanda Apple marka akıllı telefonlarınızı koruyan tasarım harikası kılıflar, çeşitli kullanıcılar tarafından sadece görsel zenginlik açısından kullanılabilmeleriyle de ilgilerin odağı oluyor. Kimi kullanıcılar için ince yapıdan oluşturulup rahatlıkla avuç içinde kullanılabilmeyi sağlayan Apple marka telefon kılıfları, sert ve kalın maddeden oluşturulup ekstra güvenlik yapısıyla güçlendirilen dayanıklı modellerden farklı olarak daha ergonomik yapı özelliklerini kullanıcılarına sunabiliyor. Kapaklı yapısı ile cüzdan şeklinde kullanılabilen Apple cep telefonu kılıfları, yüzüklü modelleriyle ellerinize yorgunluk vermeden kolaylıkla kullanım sağlayabiliyor. Şarjlı kılıf özellikleriyle telefonlarınızın daha uzun süre kullanımını sağlayan Apple akıllı kılıf modelleri, yüksek konuşma sürelerine sahip olan ekstra kapasiteleri ile iletişim özgürlüğünüzü daha yüksek seviyelere çekiyor. Siyah, beyaz ve kum pembesi modelleri ile birçok kullanıcının memnun kalmasını sağlayan şarjlı akıllı kılıf modelleri, kolaylıkla şarj edilebilir ürün özellikleri gösteriyor. Telefonunuza ekstra pil ömrü dışında görsellik de sağlayan Apple akıllı kılıf modelleri, telefonlarıyla haşır neşir olan birçok kullanıcıya uygun yapılarda sunulmaları ile dikkatleri çekiyor. Şık tasarımları ile sizlere gösteriş veprestij vadeden kaliteli ve sağlam yapıdaki Apple cep telefon kılıfı modelleri arasından, ihtiyacınıza en uygun modeli satın alma tercihinde bulunabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Tüm kılıf modelleri için Kılıf kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Apple
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ahha (3140)
Ally (69)
ANKER (923)
Apple (3957)
Bass (56)
Bloggy (125)
Buff (354)
Butterfly (142)
CaseBull (66)
CaseThrone (2981)
Casper (88)
Cayka (389)
Cellularline (293)
Cepsesuar (102)
Codegen (104)
Crea (39)
Dafoni (286)
Dark (1777)
Daxx (528)
DesignHag (140)
(209279)
Eiroo (1198)
Elago (277)
GGMM (58)
Griffin (77)
Helt (65)
Hoco (80)
Holl (73)
ICARBONS (38)
Knmaster (96)
Laut (188)
Lifeproof (53)
Ligovi (84)
Lixon (96)
Lopard (474)
Masquerade (47)
Melefoni (2364)
MF PRODUCT (133)
MICROSONIC (2229)
Moshi (90)
Nettech (2544)
Nite Ize (63)
Noreve (88)
Otterbox (112)
PaLeOn (3989)
PhotoFast (42)
Ringke (301)
Samsung (6219)
Spigen (738)
Verus (446)
VRS Design (111)
ZENUS (162)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Uyumlu Model

(431)
(288)
(287)
(278)
(234)
(224)
(223)
(211)
(202)
(171)
(146)
(139)
(113)
(62)
(19)
(16)
(13)
(6)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kılıf Türü

(1188)
(632)
(126)
(112)
(77)
(42)
(36)
(19)
(19)
(12)
(9)
(8)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(315)
ve üzeri (416)
ve üzeri (466)
ve üzeri (477)
ve üzeri (503)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL