Samsung, Bluetooth Kulaklık

için 116 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Samsung Bluetooth Kulaklık

Kablolu kulaklıkların kullanım zorlukları ve spesifik ihtiyaçlara yönelik inovatif ürünlerin yaygınlaşması ile bluetooth kulaklıklar, kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir hale geldi. Estetik tasarımlarıyla da beğeni toplayan Samsung Bluetooth kulaklık modelleri, hem yüksek desibellerde sunduğu ses kalitesi ile başarılı bir ses deneyimi, hem kablosuz kullanımı benimseyen kullanıcıların konfor ihtiyacını karşılıyor. Farklı cihazlar ile uyumlu, çok çeşitli model ve özelliklerdeki bluetooth kulaklık modellerine sayfamızda araştırarak, kolayca ulaşabilirsiniz. Bluetooth kulaklıklar öncelikle, aktif iş yaşantısı içinde ve özellikle trafikte sürüş esnasında telefon görüşmesi yapmak durumunda olan kullanıcılar için üretildi. Teknolojinin sunduğu imkanlar dahilinde, Bluetooth kulaklıkların kullanım alanları da çeşitlenerek, piyasaya sürüldüğü andan itibaren, ürün kendine yaygın bir kullanım alanı bulur. Son zamanlarda öne çıkan kullanım alanı ise; hareket halindeyken rahat müzik dinleme deneyimini üst seviyeye taşınması nedeniyle, müziktir. Samsung Bluetooth kulaklıklar, ekonomik fiyatlarının yanı sıra, her giyim tarzına uyabilen, trendi yakalayan stilleriyle de tercih ediliyor. Akıllı yastıklama teknolojisi ile sesi dışarıya aktarmayan ve arzu edilen yüksek desibellerde müzik dinleme imkanı sunan Samsung Bluetooth kulaklık modelleri, her bütçeye hitap eden geniş ürün gamıyla kullanıcılara sunuluyor.

Samsung Bluetooth Kulaklıklarının Aktif Yaşamdaki Yeri

Samsung Bluetooth Kulaklıklarının Aktif Yaşamdaki Yeri

Samsung Bluetooth kulaklık modelleri pek çok farklı özellik göz önüne alınarak çeşitlendirilmiştir. Aktif iş yaşantısında kullanılmak üzere üretilen modeller ve araç kullanımı esnasında kullanılacak modelleri incelerken, dikkat etmeniz gereken en önemli kriter; kulaklığın pil ömrü ve şarj süresidir. Samsung kulaklık kablosuz oluşuyla da tercih edilme konusunda kendisini üst sıralara taşıyor. Her daim ilgiyi ve dikkati üzerine çeken Samsung Bluetooth kulaklık özellikleri kolay taşınabilirliği ile de oldukça göz dolduruyor. Hafif ve kompakt modeller içinde, tek taraflı kulaklıklar ve kulak içi mikrofonlu modeller yer alır. Samsung Level U serisi ile çok farklı ve yenilikçi bir tarzın kapısını aralıyor. Samsung Bluetooth kulaklık level u ile birçok yeni özelliği kullanıcılarıyla buluşturuyor. Level U serisinin sahip olduğu her şeyden önemlisi konfor diyerek esneyebilen malzemeden yapılmış boyun bantları ile kullanıcıya uzun süreli rahat bir kullanım sunuyor. Seride alışılmışın dışına çıkılarak 2 adet mikrofon kullanılıyor ve bu şekilde ses iletiminin ve çıkışının tertemiz olması sağlanıyor. 10 saatlik müzik dinleme ve 11 saatlik konuşma süreleri ile de oldukça ilgi çekici. Samsung adeta kullanıcılarına ister müzik dinleyin, ister telefon görüşmesi yapın ama her şeyi özgürce yapın diyor. Samsung Bluetooth kulaklık beyaz seçeneği ile de çokça tercih ediliyor. Bu kulaklıklar tüm Samsung cihazlarıyla uyumlu çalıştıkları gibi, piyasadaki hemen her cihazla da uyumludur. Müzik keyfini artırmak üzere tasarlanan Samsung Bluetooth kulaklıklar, müzik türlerine göre ses rengini belirleme ve ses efektlerini düzenleme gibi birçok özelliğe sahiptir. Ayrıca ergonomik tasarımları sayesinde, kulağı rahatça kavrayarak güvenle kullanım sağlar. Sıra dışı tarzları yansıtmak amacıyla farklı biçim ve renklerde gelen bluetooth kulaklık modelleri; kafa bantlı, boyun bantlı ve kulak içi modeller olarak üçe ayrılıyor. Samsung kulaklıklarına donanım anlamında özen gösterdiği gibi tasarım anlamında da gösteriyor. Samsung Bluetooth kulaklık gold modeliyle de şıklığa ve gösterişe önem veren kullanıcılarının isteklerini ve beklentilerini karşılıyor.

 Samsung Bluetooth Kulaklık Türleri

Samsung Bluetooth Kulaklık Türleri

Tüm teknolojik ürünlerde olduğu gibi Samsung Bluetooth kulaklık fiyatları da çeşitli özelliklere göre farklılık gösteriyor. Bu özelliklerin belirlenmesinde etkili olan ilk faktör ise kulaklığın kullanım alanıdır. Aktif iş yaşantısında ya da araç sürerken kullanılan modellerde aranacak özellikler uzun pil ömrü ve kısa şarj süresidir. Bu özelliklere sahip olan Samsung Bluetooth kulaklıkların fiyatları ortalama üzeri olabilir. Kulaklığın kullanım sırasında iletişimi tam manası ile sağlayabilmesi için uyum ve ses kalitesi oldukça önemlidir. Bunlara ek olarak kulaklığın kompakt tasarımı, kolay taşınabilir ve kolay kullanılabilir olması gibi özellikler de fiyat üzerinde belirleyici unsurlardır. Samsung Bluetooth kulaklıkları müzik dinlemek amacı ile kullanacaksanız dikkat etmeniz gereken özellikler farklılık gösterir. Bu farklılık fiyat üzerinde de etkilidir. Farklı efektlere ve cihazlara uyumlu, ses kalitesi ve seviyesi yüksek Samsung Bluetooth kulaklıkların fiyatları da bu doğrultuda olacaktır. Bantlı modeller, kulak içi modeller, kulak üstü modeller ve farklı tasarımlardaki modeller de kendi aralarında fiyat farklılıkları gösterirler. Bunlara ek olarak estetik tasarım da hem model farklılığı konusunda hem fiyat farklılığı konusunda önemli etkiye sahiptir. Her amaç için farklı çeşitlerde üretilmiş Samsung bluetooth kulaklıklar farklı renk özellikleri ile de ön plana çıkıyor.

 Samsung Bluetooth Kulaklık Tercihi

Samsung Bluetooth Kulaklık Tercihi

Bluetooth kulaklık son zamanlarda pek çok sebepten kullanıcılar tarafından sıkça tercih ediliyor. Bluetooth kulaklıkların taşınma kolaylığı, kullanım kolaylığı, kompakt tasarımları ve kablolu kulaklıklara göre daha az bozulmaları kullanıcıları cezbeden özelliklerdendir. Kendiniz için en uygun Samsung bluetooth kulaklığı satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı kriterler arasında; kullanım alanı, şarj süresi, cihazınızla uyumlu olup olmaması gibi önemli noktalar bulunuyor. Çok sık telefonla görüşen hatta sürüş esnasında da sık sık telefon görüşmesi yapması gereken kullanıcıların ilk tercihi; kolay taşınan, ergonomik, ses iletimi temiz olan ürünlerden yanadır. Bu modellere ek olarak yaka mikrofonlu modelleri de tercih etmeniz mümkündür. Samsung bluetooth kulaklığı müzik keyfinizi artırmak için kullanacaksanız kulaklığın tasarımı ekstra önem kazanıyor. Kulağınızı tam kavrayan modelleri tercih ederek, aktif haldeyken de kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz. Bas ayarları, ses iletimi ve kalitesi gibi müzik dinlerken önem arz eden kriterlere de ayrıca dikkat etmelisiniz. Bunlara ek olarak kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz modellerin farklı tasarım özellikleri ve renk seçenekleri ile sunulduğunu da hatırlatalım. Tüm kulaklık modelleri için genel olarak dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik kulaklık yapımında kullanılan malzemenin kalitesidir. Kullanılan malzemenin kalitesi kulaklığın uzun ömürlü olması konusunda büyük önem taşır. Yine aynı şekilde tüm Samsung Bluetooth kulaklık modellerinde dikkat edilecek en önemli özellik pil ömrü ve cihaz uyumluluğudur. Satın alacağınız kulaklık ile kullanacağınız cihazın uyumu son derecede önemlidir. Kulaklığınızı edinmeden önce mutlaka satın almak istediğiniz kulaklığın telefonunuz ya da kullanacağınız cihaz ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Aksi takdirde kulaklıktan beklediğiniz performansı alamayabilirsiniz. Tüm bu özellikleri göz önüne alarak kendinize en uygun samsung bluetooth kulaklığı satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Samsung
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Akg (28)
Ally (16)
ANKER (32)
Apple (96)
Aukey (6)
Baseus (99)
Bass (1)
Beats (31)
Bose (12)
Celly (7)
Defunc (7)
(2698)
Haylou (23)
Honor (10)
Huawei (35)
Jabra (171)
JBL (97)
Meizu (2)
MF PRODUCT (42)
Motorola (21)
Onikuma (1)
Philips (32)
Phoneaks (2)
Piranha (19)
Pisen (4)
Qcy (60)
Samsung (116)
Sbs (17)
Schulzz (19)
Sennheiser (12)
Sony (65)
Soultech (25)
Spigen (11)
Sword (3)
Tronsmart (3)
Trust (11)
TTec (196)
Urbanears (4)
Xiaomi (181)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(22)
ve üzeri (33)
ve üzeri (34)
ve üzeri (34)
ve üzeri (34)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL