TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bluetooth Kulaklık

için 192 sonuç bulundu.
Kulaklık Tipi seçiniz

Philips Bluetooth Kulaklık

Philips uzun yıllardır televizyon, ses sistemi, ses aksesuarları gibi çeşitli ürünler üreterek sektörünün öncülerinden biri haline gelmiştir. Sektörde kazandığı bu başarını da ürünlerinin tasarım ve teknolojik donanımına gösterdiği özen sayesinde, müşterilerinin beklentilerini karşılayarak korudu ve korumaya devam ediyor. Teknolojinin son yıllardaki hızlı ve keskin gelişimine seyirci kalmamış ve kablosuz kulaklık kullanımını dikkate alarak Philips Bluetooth kulaklıkları üretmeye başlamıştır. Kablolu kulaklıkların kullanım zorlukları göz önüne alındığında Bluetooth kulaklık kullanımı pek çok avantajı beraberinde getiriyor demek mümkündür. Bu kolaylıklardan ilki kablosuz kulaklıkların taşımaya daha elverişli oluşudur. Kablolu kulaklıkların kablolarında meydana gelebilecek bozulma, düğümlenme ve yıpranmalardan kaçınmak amacıyla taşınmasına fazladan özen göstermek gerekir. Bu da hızlı ve yorucu yaşam temposu sırasında dikkat edilmesi gereken yüzlerce zor olabilir. Hareket halindeyken, ya da bir yandan işlerinizi yaparken diğer yandan telefon görüşmelerinizi kolaylıkla yapabilmeniz ya da bu işleri güzel bir müzik keyfi ile keyifli hale getirebilmeniz açısından Bluetooth kulaklıklar büyük rahatlık sağlarlar. Bluetooth kulaklıkların çalışma prensibi kablosuz yolla cihazın Bluetooth özelliği ile bağlantı kurulması ve ses iletimi yapmasıdır. Bu sebeple kablo ve bağlantı girişi gibi şeyler söz konusu olmadığı için kullanımı oldukça rahattır.

 Philips Bluetooth Kulaklıklar ve Ses

Philips Bluetooth Kulaklıklar ve Ses

Philips kulaklık modelleri kullanım alanı ve ihtiyaçlara göre farklı tasarım ve donanımlarla üretilir. Her Philips Bluetooth kulaklık özellikleri birbirinden farklıdır. Kulaklıklar kendi içlerinde de farklı özelliklere göre farklı modellere ayrılırlar. Bu özellikler kulaklığın ses kalitesi, kulağı kavrama durumu, şarj süresi ve pil ömrü gibi faktörlerle ilgilidir. Örneğin Flite serisinin biçimlerini ele alacak olursak diğer kulaklıklardan daha farklı bir tasarıma ve duruşa sahiptir. Philips Bluetooth kulaklık kulak üstü olarak da kulak içi olarak da her iki tarzda da aynı tema aynı çizgiler korunmuştur. Modern bir esinti vardır. Hoş kıvrımlar ve parlak detaylar yer alır. Tasarım genel itibariyle sade ama çekici, gösterişli ama kibardır. Fidelio serisi ise tasarım olarak daha farklı çizgilere sahiptir. Teknik özellikleri itibariyle de oldukça tatmin edicidir. Yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sayesinde müziğin en kaliteli ve yalın halini üretir. Sezgisel müzik kontrolü sağlar ve aramalar ve müzik için modül düğmeleri bulunur. Esneyebilen malzemeden üretilmiş olmaları ise rahat bir kullanım sağlar. Uzun süreli kullanımda kulak üstü kulaklıklar kullanıcıları yorar. Fakat Philips bu seri ile bunun önüne geçmiştir. Kulağın şeklini alan hafızalı, özel köpüklerle yapılmış yastıklar oldukça rahat, ergonomik bir kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda yastıkların nefes alabilme özelliği sayesinde hem rahatınız hem sağlığınız gözetilmiş olur. Kulaklığın optimize edilmiş sürücüleri sayesinde sesler oldukça net duyulur. Philips sadece sizin rahatınızı değil çevrenizi de düşünüyor. Akustik yalıtımı sayesinde kulaklıktan dışarıya ses vermez. Kulaklıklar size net, dengeli ve doğru sesleri iletir. Hatta Philips kulaklığınızdan çıkan ses gürültüsünden de öteye gider ve mikrofon ile konuştuğunuzda etraftaki ortam kirliliği olan sesleri ve gürültüyü de yalıtıp ayıklar. Böylelikle ortamda yalnız olmadığınızda bile karşınızdakiyle sağlıklı ve rahat bir iletişim sağlayabilirsiniz. Philips Bluetooth kulaklık bass konusunda oldukça iddialıdır. Hatta en belirgin ve öne çıkan özelliği bass olan bir modeli bile vardır. Philips Bluetooth kulaklık mor renk seçeneğiyle de rengarenk görünmeyi ve dikkat çekmeyi seven kullanıcılarını da unutmamış oluyor.

 Philips Bluetooth Kulaklıkların Öne Çıkan Özellikleri

Philips Bluetooth Kulaklıkların Öne Çıkan Özellikleri

Philips Bluetooth kulaklık fiyatlarını belirleyen en önemli faktörler hiç kuşkusuz kulaklığın özellikleri ve malzemesidir. Özellikler ne kadar üst düzey ve malzeme ne kadar kaliteli olursa fiyatı buna bağlı oranda o kadar artar. Fakat kulaklıkların üstün teknolojisi sayesinde kendisine ayrılan bütçenin hakkını mutlaka verir. Kullanıcılar Bluetooth kulaklıkları genel olarak aktif iş yaşantısında, spor yaparken ya da araba sürerken kullanmayı tercih ederler. Bu sebeple modeller özellikleri itibariyle değişkenlik gösterir. Çünkü farklı kullanıcıların farklı beklentilerini karşılayabilmek adına ürün çeşitliliği fazla tutulmalıdır. Philips’in sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde yıllardır farklı bütçelere ve beklentilere sahip kullanıcılar memnuniyetle alışveriş yapıyor ve aradıkları kulaklığı buluyorlar. Kulak üstü kulaklıklar ses kalitesi ve kullanılan malzeme itibariyle daha yüksek fiyatlara sahiptirler. Ses efekti, bas ayarları ve ses yüksekliği gibi özellikler de fiyatın artmasını sağlayacak önemli ve özel faktörlerden birkaçıdır. Philips Bluetooth kulaklık fiyatları ihtiyaçlarınız ve kalite beklentinize göre çok çeşitli fiyat skalasında yer alır.

 Philips Bluetooth Kulaklık Satın Almadan Önce

Philips Bluetooth Kulaklık Satın Almadan Önce…

Kullanıcıların deneyimlemiş ve çok sevmiş oldukları bütün bu kablosuz kulaklık modellerini inceleyerek, kullanıcı yorumlarından fikir edinebilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken nasıl bir Bluetooth kulaklık istediğinize karar vermek olacaktır. Bu tercihi yaparken yaşam tarzınızı, günlük rutinlerinizi, işinizi, hobilerinizi ve en belirleyici faktörlerden biri olan bütçenizi düşünmelisiniz. Bütün bunlara göre bir değerlendirme yaptıktan sonra beklentileriniz ışığında size uyum sağlayabilecek modeller arasından bir seçim yapabilirsiniz. Kullanılan malzeme, ses kalitesi, teknik özellikler tamamen kişisel tercihlerinize göre değerlendirilmeli. Bir başkasının memnun kaldığı kulaklıktan memnun kalmama ihtimaliniz olduğu için bu noktada kendi isteklerinizi değerlendirmeniz en doğrusu olacaktır. Kulaklıkların tasarımları da seçim esnasında oldukça önemli bir rol oynar. Kulaklık seçiminde kulaklığın tasarımı ve sizin tarzınızla uyumu da seçim kararınızı etkileyebilir. Tarzınızı yansıtacak bir model kullanmanız, müzik zevkinizi de daha keyifli hale getirecektir. Özellikle tasarıma önem veren biriyseniz, aldığınız kulaklık teknik anlamda ne kadar donanımlı olursa olsun kulaklığınızı kullanırken kendinizi rahat hissetmeniz zor olacaktır. Philips, işte tam da bu noktada, kullanıcıların göz zevkini okşayacak trend tasarımlara ürün skalasında yer vererek beklentileri karşılıyor. Bütçenizi yormayacak, üstelik beklentilerinizi karşılayacak optimum bir kulaklık tercihe etmek istiyorsanız; Philips’in tüm modellerine gösterdiği hassasiyet sayesinde her fiyata kaliteli ürün bulabilirsiniz. Eğer gün içinde uzun süreli telefon kullanımınız var ise, Philips Bluetooth kulaklık ihtiyacınız kaçınılmazdır. Kulak üstü modelleri tercih ederek, kulak sağlığınızı yormayacak, hafif ve kompakt ürünleri değerlendirebilirsiniz. Eğer günlük hayat içerisinde, spor yaparken işte veya arabada kullanacaksanız da kulak içi modeller sizin için ideal olabilir. Genelde kullanıcıların en çok şikayet ettikleri konular kulak içi kulaklık modellerin kulaklara rahat yerleşmemesi, ağrı yapması ve düşmeleridir. Philips kulaklıkların sahip oldukları tasarımlar sayesinde bu problemler ortadan kalkıyor. Siz de kullandıktan ve deneyimledikten sonra kulak içi kulaklıklarınızın kulağınıza ne kadar rahat ve yumuşak bir şekilde oturduğunu, kolayca ve keyfinizi bölecek şekilde düşmediğini, uzun süreli kullanımlarda dahi ağrı yapmadığını göreceksiniz. Kendinize ve yaşam stilinize en uygun Philips kulaklık modelini keşfederek, satın aldıktan sonra Philips Bluetooth kulaklıkları doğru nedenlerle tercih ettiğinizi fark edeceksiniz. Tüm modelleri sitemizde inceleyebilir, satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Philips
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1More (28)
A4Tech (7)
Acl (35)
Akg (22)
Ally (105)
Anker (36)
Appex (13)
Apple (91)
Arctic (11)
Auris (25)
Avantree (5)
Awei (79)
Azr (5)
Baseus (208)
Beats (35)
Bevius (12)
Bix (24)
Blitzwolf (6)
Bluedio (15)
Bose (48)
Buff (5)
Case 4U (8)
Cbtx (158)
Celebrat (8)
Celly (15)
Clip-On (6)
Concord (83)
Coolpad (5)
Daono (6)
Defunc (5)
Denon (6)
Dexim (17)
(1686)
Dprui (9)
Elba (6)
Elephone (12)
Enjoy (6)
Escom (11)
Fineblue (98)
Freedconn (14)
Freesound (5)
Frisby (20)
Gjby (7)
Glamshine (5)
Glrtech (13)
Gomax (8)
Hadron (7)
Hakii (9)
Havana (10)
Haylou (100)
HD (5)
Hello (10)
Hiper (7)
Hometech (5)
Honor (17)
HP (5)
Huawei (80)
Hypergear (14)
Hytech (116)
I-Stone (7)
İberry (10)
İboyan (6)
iFrogz (8)
Imex (5)
Ipipoo (8)
İxtech (9)
Jabra (163)
Jaybird (8)
JBL (249)
Jlab (21)
Jopus (27)
Joyroom (40)
Jupiter (5)
Karler (24)
Kensa (73)
Kingboss (19)
Klipsch (5)
Ktools (5)
KZ (5)
Leader (7)
Lelisu (5)
Lenovo (110)
Letang (6)
Linkage (13)
Linktech (121)
LinkTech (5)
Logitech (17)
Marshall (8)
Mcdodo (12)
Meizu (6)
Mifa (7)
Mirax (11)
Mobitell (14)
Mojue (5)
Mopal (13)
Motorola (20)
Mpow (5)
MTL (6)
Nettech (6)
Nia (7)
Nillkin (14)
Okmore (8)
Oppo (41)
Ovleng (5)
Paleon (32)
Pangpai (9)
Philips (192)
Phoneaks (14)
Picun (7)
Piranha (63)
Platoon (51)
Plextone (15)
Polosmart (20)
Polygold (100)
Powerstar (6)
Powerway (177)
Preo (9)
Promate (14)
Psl (7)
QCY (69)
Razer (5)
Realme (29)
Remax (7)
Riwbox (5)
Robor (36)
Roman (21)
Rosstech (11)
Rowen (16)
S-Link (34)
Sabbat (5)
Samsung (142)
Saywin (12)
Sbs (15)
Schulzz (29)
Sennheiser (78)
Shure (6)
Simex (23)
Skullcandy (23)
Snopy (128)
Sodo (52)
Sony (150)
Soultech (37)
Spovan (5)
Subzero (25)
Sunix (122)
Sword (8)
Syrox (164)
Taotronics (24)
Torima (28)
Tribit (25)
Tronsmart (15)
Trust (32)
Ttec (220)
Verbatim (10)
Vestel (14)
Vidvie (26)
Wavefun (5)
Wiwu (186)
Woosic (10)
X-Gear (7)
Xiaomi (266)
Xo (12)
Zabata (5)
Zore (176)
​Wiwu (33)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kulaklık Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (29)
ve üzeri (33)
ve üzeri (37)
ve üzeri (38)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL