TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sporcu İçeceği

için 21 sonuç bulundu.

Sporcu İçeceği

Spor esnasında vücudunuzun ısı yükselir ve terleme işlemi başlar. Vücudunuzun ısıyı korumak için doğal olarak gerçekleştirdiği bu eylem sırasında vücudunuzdan su ve mineraller atılmaktadır. Terleme esnasında kaybettiğiniz mineralleri geri toplamanıza olanak sağlayan sporcu içeceği ürünleri barındırdığı mineraller ve sıvı destekleri ile daha rahat bir şekilde fiziksel aktivitelerinizi tamamlamanıza olanak sağlamaktadır.

Sporcu İçeceği ile Aktif Hareketler

Sporcu İçeceği ile Aktif Hareketler

Fiziksel aktivitelerin yoğun olarak yapılması vücudunuzdan belirli minerallerin ve sıvıların kaybolmasına neden olmaktadır. Siz de bu aktiviteler sırasında kaybettiğiniz mineral ve sıvılarını takviyeler kullanarak dengeleyebilirsiniz. Alternatif ürünler ile bu kaybı tekrar dengeleyerek vücudunuza daha sağlıklı bir şekilde fiziksel aktiviteleri gerçekleştirme imkanı sunabilirsiniz. Farklı seçenekler ile sunulan sporcu enerji içeceği ürünleri arasından kendi fiziksel aktivitenize ve temponuza uygun olanları seçerek işe başlayabilirsiniz. Aktivite esnasında veya sonrasında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler vücudunuzun sıvı dengesini kurmasını sağlarken aynı zamanda size enerji sağlayarak daha uzun süreler boyunca fiziksel aktivitelerinize devam etmenize imkan tanımaktadır. Siz de geniş alternatifler ile sunulan İçecekler arasından kendinize uygun olan ürünlere yönelerek daha verimli fiziksel aktivite sonuçları elde edebilirsiniz. Günümüzde oldukça sık kullanılan sporcu içecekleri nelerdir sorusunu ortaya çıkartmıştır. Basit tanımı ile vücudunuza mineral ve sıvı takviyesi sağlayan ürünler olan bu Meşrubatın farklı çeşitleri bulunmaktadır. Siz de bu geniş çeşitlilik içerisinden kendi fiziksel yapınız ve yapacağınız aktivitenin yoğunluğu ile uyum sağlayan alternatiflere yönelerek verimli aktivitelere imza atabilirsiniz.

Sporcu İçeceği Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sporcu İçeceği Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sporu bir yaşam felsefesi haline getirmek hem fiziksel sağlığınız hem de ruhsal sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Her gün düzenli olarak yapacağınız spor aktiviteleri ile siz de oldukça sağlıklı bir yapıya sahip olabilirsiniz. Farklı spor seçenekleri arasından kendi zevkinize ve fiziksel yapınıza uygun olanlara yönelerek daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Spor yaparken terleme ile kilo kaybı sağlayabilir, bunun yanında vücudunuzun zinde kalmasını sağlayabilirsiniz. Alternatif seçenekler ile sunulan takviyeleri kullanarak da vücudunuzu destekleyebilirsiniz. Farklı bütçelere uyum sağlayacak alternatifler ile sunulan sporcu içecekleri fiyatları arasından kendinize uygun olanı seçerek işe başlayabilirsiniz. Bütçeniz ile uyumlu ürünleri seçerek verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Spor esnasında kaybettiğiniz enerjiyi ve mineralleri yerine koymanıza yardımcı olan bu ürünler ile daha verimli bir şekilde fiziksel aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Geniş seçeneklere sahip olan sporcu içeceği fiyatı bütçenize uygun olan ürünlere yönelerek siz de fiziksel aktiviteleriniz esnasında daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sporcu İçeceği Modelleri ile Keyifli Aktiviteler

Sporcu İçeceği Modelleri ile Keyifli Aktiviteler

Spor aktiviteleri sırasında harcadığınız yoğun enerjiyi yerine koymak için aktif bir dinlenme sürecine ihtiyacınız olmaktadır. Vücudunuzun yapısına göre bu süre oldukça uzun veya kısa olabilmektedir. Düzenli bir şekilde spor yaparak siz de vücudunuzun enerji miktarını artırabilir, spor sonrası yorgunluk seviyenizi minimuma indirebilirsiniz. Bunun yanında farklı takviye ürünler kullanarak da verimli sonuçlar elde etmeniz mümkün olmaktadır. Geniş alternatifler ile sunulan sporcu takviyeleri arasından kendinize uygun ürünlere yönelerek isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz. Siz de farklı lezzetler ve özellikler ile sunulan doğal sporcu içeceği ürünlerini kullanarak spor sonrası kaybettiğiniz enerjinin bir kısmını tekrar yerine koyabilirsiniz. Bu ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalı ve onun onayını alarak hareket etmelisiniz. Spor esnasında kaybettiğiniz mineralleri yerine koyan bu ürünleri kullanırken bir profesyonelin tavsiyesini almanız önem taşımaktadır. Sayfamız üzerinden inceleyebileceğiniz sporcular için içecek seçenekleri arasından kendi fiziksel aktivite yoğunluğunuza ve damak tadınıza uygun olan ürünler ile siz de fiziksel aktivitelerinizden daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Süpermarket kategorisi üzerinden farklı spor içeceği seçeneklerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hızlıca satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Miktarı

(10)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

BioFood (9)
Powerade (3)
Red Bull (2)
Saol (4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

12'li Set (6)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Aroma

(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL