Filtreleri Temizle
Marka
Sprite

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Aroma

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Sprite Gazoz

için 5 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Sprite Gazoz

1961’den bu yana The Coca Cola Company tarafından üretilen Sprite, normal ve limon aromalı gazoz üretimi yapan bir markadır. Yaz aylarında serinlemek isteyenler tarafından tercih edilebilecek Sprite içecek seçenekleri ile ferah anlar yaşanabilir. Lezzetli ve ferahlatıcı içecekler üreten Sprite, içeceklerinde limon ve misket limon aromalarına yer vermektedir. Birçok alanda kullanılan limon, içeceklerin tatlandırılmasında da sıklıkla kullanımına başvurulan besinler arasında yer alır. Tadı ve kokusuyla serinletici etki bırakır. Lime olarak da bilinen limonun yakın akrabası misket limonu, limondan daha küçük olan bir turunçgil bitkisinin meyvesidir. Misket limonu, limon gibi çeşitli şekillerde kullanımına başvurulan meyveler arasında yer alır. Vitamin ve mineraller açısından zengin olan meyvelerin kabuklarının ve meyvesinin pastalardan keklere ve kokteyle kadar çeşitli amaçlarda kullanıldığı görülür. Tatlı ekşi tadıyla ferahlık sunabilecek meyveler, aromalarıyla Sprite içecekleri ile buluşturulur. Böylelikle kullanıcılara keyifle tüketebilecekleri lezzetler sunulur. Serinletici etkisi ve aromasıyla sevilerek tüketilebilecek Sprite içecekleri, dengeli asit oranları ile tek başına ya da yemeklerin yanında tüketilebilir. Sofralarda keyifle tüketilebilecek Sprite gazoz seçenekleri büyük ve küçük boylarda üretilirler. Özellikle sıcak günlerde kurtarıcı bir alternatif olabilen Sprite ürünleri, içecek sektöründe ön plana çıkmayı başaran içecek çeşitleri arasında bulunur. Yazın vazgeçilmez içecekleri arasında yer edinen ve serinleten Sprite lezzetleri ile harikulade zaman dilimleri oluşturulabilir. Büyük boy şişelerde ya da teneke kutularda bulunan ürünler, kullanıcılar tarafından incelenebilir. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle bunaltıcı havalardan dolayı düşen enerjinizi serinletici etkili içecekler ile dengelemek isterseniz, gazoz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sprite Gazoz Çeşitleri Nelerdir?

Sprite Gazoz Çeşitleri Nelerdir?

İçecek sektöründe ürünleri ile başarı yakalayan Sprite, geniş bir kitleye hitap etmektedir. Peki ürünleri ile müşterilerini memnun eden Sprite ne demek? Sprite demek bir nevi limonlu ve misket limonlu gazoz demektir. Zira kafein içermeyen Sprite’a, Avustralya’da limonata adı verildiği bilinir. Büyük bir özveri ve titizlikle üretilen Sprite lezzetlerinde kalite ve lezzet ön plana alınır. Her bir şişedeki ve teneke kutudaki lezzetler ile ferahlamak isteyenlerin içleri serinletilir. Gazoz sade bir şekilde tüketildiğinde de keyif veren bir içecektir. Farklı aromalar ile üretilen gazoz, çeşitleri ile farklı damak tatlarına hitap etmeyi başarır. Kullanıcıların memnuniyetini artırır. Gazoz çeşitleri arasında zencefilli gazoz, çilekli gazoz, portakallı gazoz, elmalı gazoz ve limonlu gazoz gibi farklı alternatifler bulunur. Sprite ürünleri içerisinde limon aromalı gazoz seçenekleri yer alır. Yemeklere eşlik eden Sprite limon aromalı soda, sahip olduğu aromasıyla damaklarda hoş bir tat bırakırken anında serinletir. Sprite limonlu soda çeşitleri marka tarafından farklı boyutlarda üretilir. Böylece tüketiciler, diledikleri boydaki ürünleri tercih etme fırsatına erişir. Limon tadının damaklarda bıraktığı leziz tat ile günün keyifli bir şekilde geçmesi sağlanabilir. Limon aromalı soda seçenekleri buzla servis edilerek içeceklerin ferahlatıcı etkileri artırılabilir. Sıcak günlerde ferahlarken canlanmış hissetmenizi mümkün kılan Sprite çeşitleri arasında farklı seçenekler yer alır. Mükemmel meyve aromasıyla serinleten markanın, tüketicilere farklı alternatifler arasında Sprite şekersiz ürünü bulunur. Şekerli ürünler tüketmeyenler için sunulan şekersiz gazozlar, serinlemek istenildiğinde anlık bir kurtarıcı olabilir. Şekersiz ürünler arasında ayrıca Sprite limon bulunur. Hem aromalı hem şekersiz olan gazoz içerisinde tatlandırıcı bulunur. Her ortamda içebileceğiniz Sprite lezzetleri ile limon ferahlığını hissedebilirsiniz.

Lezzetleri Öne Çıkan Sprite Ürünleri Ne İçerir?

Lezzetleri Öne Çıkan Sprite Ürünleri Ne İçerir?

Gazoz, genellikle serinletici etkisi nedeniyle soğuk içilmesi tercih edilen içerisinde karbon asidi bulunan ve kimi zaman da meyve esansları ile zenginleştirilen ürünlerdir. Meşhur yaz içeceği olarak sıcak yaz günlerinde aranan lezzetler arasında yer alırlar. Gazoz, belirli bir rengi olmayan saydam görünümündedir. Bardaklara boşaltıldığında yüzlerce baloncuk oluşturan içecekler, serin yerlerde saklanması gereken içecekler arasında yer alır. Glikoz şurubu ile karbondioksit, gazoz içindekiler arasında öne çıkar. Sprite gazoz içindekilere bakıldığında ürünlerin şeker ve tatlandırıcılar içerdiği görülür. Su, şeker, karbondioksit, sitrik asit, doğal esanslar ve sodyum benzoat içerdikleri belirtilir. İçeceklere konulan karbondioksitin, ürünleri uzun bir süre taze kalmasına yardımcı olduğu söylenir. Gaz halinde bulunan karbondioksitin su ile temas ettiğinde kimyasal reaksiyon sonucu karbonik asit ortaya çıkardığı ifade edilir. Bunun sonucunda ise karbondioksitin içeceklerin daha lezzetli olmasını sağladığı ve iştahları kabartan “tıs” sesinin de sahibi olduğu dile getirilir. Sıcak yaz günlerine birebir iyi gelen Sprite lezzetleri, sıcak günlerde serinlik etkisi oluşturabilir. Gazoz soğuk içilmesi tavsiye edilen ve alkol içermeyen içecekler sınıfına girer. Ancak şekerli bir tadı olduğundan dolayı aşırıya kaçmadan tüketilmesi tavsiye edilir. Sıklıkla tüketilmesi zararlı görülür. Dolayısıyla ölçülü tüketmede fayda var. Sprite kalori, ürünlerin içerdiği besin değerlerine göre değişiklik gösterebilir. Gazoz, asidik maddelerden oluşur. Bu yüzden asitli maddelere karşı hassasiyeti olan tüketicilerin de Sprite ürünlerini tüketirken dikkat etmesi önemlidir. Sprite gazoz fiyatları, ürünlerin özelliklerine, gramajlarına ve satışa sunulan miktarına göre değişiklik gösterebilir. En eski gazoz markaları arasında bulunan Sprite markanın ürünleri ile serin anlar yaşamak isterseniz, sayfamızda bulunan ürünleri inceleyerek hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Sprite Lezzetleri ile Serinletici Anlar

Sprite Lezzetleri ile Serinletici Anlar

Ferahlatan özelliklerde olmalarının yanı sıra aromaları nedeniyle de tüketicilerin sıklıkla yöneldiği Sprite içecekleri, aile boyları ya da tek içimlik ürünleri ile sofralarda yer edinebilir. Sprite şişe, büyük gramajları ile kalabalık sofralarda ya da buluşmalarda tercih edilebilir. Serinletirken canlandıran etkiye sahip içecekler ile keyifli zaman dilimleri yaşanabilir. Sprite teneke, küçük gramajlarıyla kullanıcıların ürünü yanlarında taşımasına imkan tanır. Ürünleri, evde, ofiste, işte ya da uzun seyahatlerde yanınıza alarak serinlemek istediğinizde kolaylıkla açıp tüketebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında geziler sırasında tüketilebilir. Böylelikle kişilerin bunaltıcı sıcakların etkisine girmesi önlenebilir. Küçük gramajlarda üretilen Sprite içecekler, pikniklerde de kullanıcıların yanlarına almayı tercih edebileceği ürünlerdir. Yürüyüşlerde, parkta ya da arkadaş buluşmalarında da tercih edildiği görülen Sprite, her ortamda içilebilir özelliktedir. Küçük boy ürünlerin yanı sıra büyük boy ürünlerde pek çok ortamda tüketilebilir. Fakat büyük boy ürünlerin kapağı açıldıktan sonra tadının kaybolmaması için bazı konulara dikkat edilmesi önerilir. Gazlı içecekler belli bir süre sonra karbondioksit gazını kaybedebilirler. Asidin kaçması olarak bilinen bu olayın kısa vadede yaşanmaması için gazlı içeceklerin açıldıktan sonra kapağının sıkıca kapatılması tavsiye edilir. Dolayısıyla Sprite litrelik içeceklerin kapaklarının sıkıca kapatılmasına özen gösterilebilir. Saklama yöntemi olarak buzdolabında tutulması önerilen ürünlerin kapağının aşağıya gelecek şekilde yerleştirilmesi tavsiye edilir. Gazlı içeceklerinin asidinin kaçmaması için mümkün olduğunca hava ile temas ettirmemek gerekir. Yatay bir şekilde konumlanan şişenin içerisinde hava giriş daha kolay olacağından dolayı, asitli içeceklerin buzdolabına yatay yerleştirilmesi önerilmez. Kapağı açılan Sprite ürünleri buzdolabında ters bir şekilde muhafaza edilebilir. Ayrıca, sıcak hava gazın çabuk çözünmesine neden olduğundan dolayı içecekler, açık havada bırakılmamalı; servis edilene kadar buzdolabında tutulabilir. Bu şekilde Sprite içeceklerinin asidinin kısa sürede kaçması önlenebilirken tadının da korunması sağlanabilir. Farklı gramajlarda üretilen içecekler, set olarak da kullanıcılara sunulabilir. Sprite 1 lt fiyat, olarak, ürünlerin satışa sunulan miktarına ve dönemine göre farklı aralıkta olabilir. Siz de Sprite lezzetlerinin hoş sohbetlerinizden buluşmalarınıza ya da davetlerinize kadar birçok ortamda size eşlik etmesini isterseniz, sayfamızda bulunan ürünleri inceleyebilir ve hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.