Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Aroma

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Gazoz

için 90 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Gazoz

Soğuk ve asitli bir içecek olan ve tüketilmek için sıkça tercih edilen gazoz yaz ve kış her mevsimde aranılan bir içecek olarak karşımıza çıkar. Her ne kadar, çok sayıda çeşitli gazlı ve gazsız içecekler piyasa yerini almış olsa da gazozun yeri hiçbir zaman doldurulamamıştır. Kan şekerini dengelemesi gazoz faydaları arasında yer alır. Bir başka faydası ise hazmı kolaylaştırıyor oluşudur. Bu nedenle gazoz, yemeklerden sonra çok sık tercih edilen bir içecektir. Sodaya benzeyen ancak daha gazlı ve asitli olan ayrıca lezzet olarak farklı olan gazoz; meyveli, aromalı ve tonik gibi çeşitleri bulunan içecekler arasında değerlendirilir. Geçmişten günümüze kadar süregelen gazoz içme geleneği de halen devam etmektedir. Büyüklerimizin zamanından beri varlığını sürdüren markaların yanında yeni markalar da bulunmaktadır. Misafirlikte, sahilde, parkta, sinemada, her an içilebilmesi mümkün olan ve bu alanlarda çok sık tercih edilen lezzetli bir içecektir. Genelde renksizdir ve saydam bir şekilde görünür. İçerisinde çok fazla baloncuk bulunur. Ayrıca içerisine çeşitli aromaların katılması ile de lezzetlendirilir. Birden çok farklı çeşitte aromaya sahiptir. Şekerli bir içecek olan gazozun içerisinde karbon asidi yer almaktadır. Suya hava karıştırılma fikri ile elde edilen gazozun serin bir yerde muhafaza edilmesi gerekir ve soğuk içilmesi gereken içecekler arasında yerini alır. Yapısında bulunan asit oranı genel anlamda 4.3 ph değerine karşılık gelir. Şekerli ve asitli bir içecek olduğu için tüketimi konusunda dikkat edilmesinde fayda vardır. Oldukça lezzetli tatlara sahip olan ve sıcak havaların vazgeçilmez içeceklerinden biri haline gelen ayrıca serinletme ve şeker ihtiyacını karşılama özelliğine sahip olan ve size ihtiyacınız olan enerjiyi sunan bu gazlı içeceği tüketmek için sipariş verebilirsiniz.

Birbirinden Lezzetli Gazoz Çeşitleri

Birbirinden Lezzetli Gazoz Çeşitleri

Görüntü itibari ile saydam bir renkte olan ve birçok baloncuğu yapısında barındıran gazozlar soğuk bir içecek olarak tüketilmektedir. Renksiz ve asitli bir tadı olan gazoz çeşitleri ile de çok fazla tercih edilen bir içecek olmaktadır. Sade bir tadının olmasının dışında aromalar ile de lezzetlendirilmiştir. Neredeyse her meyve aromasından çeşitleri bulunan gazozda farklı tatlar da bulunur. Zencefilli gazoz bu tatlar arasında yerini alır. Farklı bir aroma arayanlar için ayrıca lavantalı gazoz da bulunmaktadır. Gazoza rengini veren lavanta ayrıca yoğun tadı ve kokusu ile de oldukça sevilmektedir. Birden fazla şekerli ve aromalı tada sahip olan gazozun şekersiz ve bu sayede daha düşük kalorili çeşitleri de mevcuttur. Genel olarak karışık meyve, limon aromalı, elmalı, çilekli gibi lezzetleri olan gazozun kış meyvesi olan mandalina tadında da çeşidi mevcuttur. Her bir lezzetli aroması yemeklerde rahatlıkla içilebildiği gibi gün içerisinde de serinlemek ve şeker ihtiyacını da karşılamak için çok fazla tercih edilir. Vücuda enerji veren gazoz, ayrıca sıcak havalarda tansiyon düşmesini önlemek amacı ile de tüketilmektedir. Limon aromasına sahip olan limonlu gazoz, yemek sonrası tüketildiğinde hazmı kolaylaştırmaya yarar. Farklı bir aromaya sahip olan zencefilli gazoz ise tüketildiğinde vücuttaki iltihabı temizlemeye yarar. Aroması lezzetli olan bir diğer gazoz çeşidi olan çilekli gazoz ise cildi güzelleştirme özelliğine sahiptir. Vişneli ve frambuaz aromalarına da sahip gazoz çeşitleri bulunmaktadır. Her damak zevkine uygun olacak şekilde lezzetli aromalara sahip olan gazozlar ile ilgili sayfamızı inceleyebilir ve kendinize uygun olan gazoz çeşitlerinden birini alabilirsiniz. Tekli ya da paket halinde satılan gazoz çeşitlerinden satın alabilir ve sevdiğiniz gazozu her an elinizin altında bulundurabilirsiniz.

Gazoz Markaları

Gazoz Markaları

Küçük, büyük herkesin bir gazoz sevgisi bulunmaktadır. Oldukça sevilen, gazlı bir soğuk içecek olan gazoz markaları da oldukça çeşitlidir. Her bölgenin de kendine has markası ve tadı bulunmaktadır. Efsaneleşen tatlar, adından sıkça söz ettiren markalar ile gazoz, gazlı içecek piyasasında çok fazla çeşitte bulunmaktadır. Gazoz aslında asitli bir şerbettir ve soğuk içilmesi tavsiye edilir. Yapısında tek bir madde bulunmadığı ve bu tek maddeden elde edilmediği için homojen yapıya sahip bir içecek olmaktadır. Şekerli içecekler arasında yerini alan gazoz içindekiler listesinde glikoz şurubu ve karbondioksit bulunur. Ayrıca gazozda su oranı da oldukça yüksektir. Diyet yapan ve düşük kalorili içecekler içmeyi tercih eden kullanıcılar için de şekersiz gazozlar üretilmektedir. Bu sayede hem serinleme ihtiyacı giderilir hem de gazozun lezzetinden yararlanılabilmektedir. Bir kutu gazoz genelde 314 kaloridir. Gazoz içerisinde belirli mineraller de barındırır. Karbonhidrat, sodyum, potasyum, kalsiyum ve demir bu minerallere örnek olarak verilebilir. Yerli gazoz markalarının yanı sıra yabancı marka gazoz çeşitleri de piyasada bolca bulunur. Yoğun bir aromaya sahip olacak şekilde ve damak zevkine uygun olarak üretilmektedir. Neredeyse her yerde kolayca bulunan markaların gazlı içecekleri de çok fazla tercih edilmektedir. Ürün çeşitliliğini sayfamızda inceleyebilir ve seçtiğiniz markanın içeceğini ister tekli halde ister koli halde satın alabilirsiniz. Tonik olarak da çeşidi bulunan ürünler sayfamızda yer almaktadır. Birbirinden farklı yerli ve yabancı gazoz markalarını denemek için sayfamıza göz atabilir ve ekonomik fiyatlar ile aradığınız lezzete sahip olabilirsiniz.

 Gazoz Fiyatları

Gazoz Fiyatları

Çok fazla seveni olan ve soğuk gazlı içecekler kategorisinde yerini alan gazozun birden fazla markası bulunması dolayısı ile fiyat çeşitliliği de oldukça çeşitlidir. Tatlarının çeşitli olmasının yanında kullanıcının ihtiyacına cevap verecek şekilde dizayn da edilmektedir. Birbirinden farklı ve lezzetli aromaya sahip gazozların boyutları da birbirinden farklıdır. Her ihtiyacı karşılayacak şekilde piyasadaki markalar tarafında satışa sunulan içecekler ml ya da litre olarak üretilmektedir. Tek seferde bitirmek isteyenler için 200 ve 250 ml şeklindeki boyutlara sahip olan kutu ya da cam şişelerde satışa sunulmaktadır. Aile sofralarında ve kalabalık arkadaş gruplarında tüketilmesi kolay ve daha ekonomik olan 1 litre gazoz ve 1,5 litre gazoz satışa sunulmaktadır. Sofraların, pikniklerin, sinemaların ve arkadaş buluşmalarının aranılan lezzetlerinden olan bu gazlı içeceklerin çeşitli boyutlardaki aromalarını da alarak zevkinize en uygun olan tada karar verebilirsiniz. Ayrıca her markanın kendine has özellikleri de bulunur. Boyut ve ambalaj açısından farklı olan gazoz fiyatları açısından da oldukça çeşitlidir. Bütçenize ve damak zevkinize uygun olan markalardan birini tercih edebilirsiniz. Tekli satılmasının yanı sıra 6’lı gazoz hatta 24’lü şeklinde de satılan sevdiğiniz markanın içeceğini alarak hem maliyet açısından hesaplı bir alışveriş yapabilir hem de canınızın istediği zamanda bu içeceğinizi rahatça içebilirsiniz.