TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tuvalet Kağıtları

için 1,556 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Tuvalet Kağıtları

Gündelik yaşamda sağlığın korunması açısından en önemli ihtiyaçlardan biri olan tuvalet ihtiyacının karşılanması ile birlikte kullanması gereken bazı temizlik ve kozmetik malzemeleri yer alır. Süpermarket malzemeleri arasında en önemli noktalardan birisi tuvalet kağıtları olarak bilinmektedir. Bu ürünler belirli hassas bir kağıt yapısı ile birlikte elde edildikten sonra tuvalet ihtiyacını karşılayan kişilerin taharet sırasında kullanması için özel olarak üretilen hijyenik ve hassas ürünlerdir. Bu nedenle tuvalet kağıdı ev veya işletmelerin tümünde tuvalet içerisinde öncelikli temizlik malzemelerinden birini oluşturur. Bu ürün ihtiyaç duyulan ortamda yer alan kullanıcı sayısı, kullanıcı tipi ve özelliklerine bağlı bir şekilde farklı markalar ve ürün modelleri üzerinden seçilerek kullanılabilir. Bu konuda uzman kişilerden veya kullanıcı yorumları üzerinden tuvalet kağıdı tavsiye bilgileri talep edilerek, doğru ürün tercihleri gerçekleştirmek mümkün olacaktır.

Tuvalet Kağıdı Klasik Kullanım Miktarları

Tuvalet Kağıdı Klasik Kullanım Miktarları

İster klasik olarak adlandırılan alaturka tuvaletlerde ister klozet şeklinde kullanım görülen alafranga tuvalet türünde bir temizlik malzemesi olarak bu ürün yer almaktadır. Ancak her noktada yer alan bu ürün kullanıcı yoğunluğu, ortamda bulunan kişi sayısı, kişilerin sağlık özellikleri ve kalite kaygıları gibi noktalara göre kullanım miktarında değişim oluşturabilir. Örneğin, yalnız başına yaşayan bir kişinin evinde kullanacağı ürün ile bir kafeteryada müşterilerin sık şekilde kullanacağı ürün için miktarlar önemli bir değişim oluşturabilir. Bu nedenle temel olarak markalar tarafından 4 lü tuvalet kağıdı gibi ürünlerden başlamak üzere birçok farklı kategoride yer alan ürünler üretilmektedir. Bahsedildiği şekilde yalnız başına yaşayan bir kişi için 4 adet kağıt bulunan bir paket neredeyse 1 ay gibi bir sürede rahatlıkla kullanılabilir. Ancak bu tip bir paket bir restoran veya kafeterya işletmesinde ya da umumi bir tuvalet işletmesinde neredeyse sıfır denecek kadar az bir miktar oluşturur. Yine bir ev ortamı düşünüldüğünde, 3 ya da 4 birey bulunan bir çekirdek aile için aylık kullanım miktarı açısından en azından tuvalet kağıdı 12 li ürünleri tercih edilebilir. 12 rulo ile üretilmiş bu paket içerisindeki ürünlerin kullanım miktarı ve süresi açısından ürünlerin kaç katlı olduğu da önemli bir ayrıntı oluşturacaktır. Bu gibi noktalar göz önünde bulundurulursa, özellikle kullanım alanının daha ekonomik ve uzun süreli kullanım sağlayabilmesi için tuvalet kağıdı 24 lü gibi seçenekler de göz önünde bulundurulabilir. Ancak özellikle restoran, kafeterya, umumi tuvalet veya otel gibi işletmelerde çok yüksek miktarda kullanım sağlanacağı ve hızlı bir şekilde tüketim oluşacağı için en yüksek miktarlı paketlerin tercih edilmesi doğru olacaktır. Bu durumda temin edilecek en doğru ürün, tuvalet kağıdı 72 li gibi bir seçenek olacaktır. Bu tip bir paketten yüksek miktarlarda temin edilmesi sayesinde uzun süreli bir kullanım elde edilebilir ve daha avantajlı bir alışveriş gerçekleştirilebilir.

Tuvalet Kağıtları Modelleri, Özellikleri, Fiyatları

Tuvalet Kağıtları Modelleri, Özellikleri, Fiyatları

Hassas ve sağlıklı bir kullanım oluşturan bu ürünlerde model açısından da markalar tarafından son yıllarda birçok önemli özellik ön plana çıkarılmaktadır. Özellikle ürünlerde kağıtların sahip olduğu doku çok fazla dikkat edilen bir ayrıntıdır. Çünkü çocuklu aileler tarafından kullanılan veya yine yetişkinler tarafından kullanılan bu ürünlerde dokunun yumuşak ve hassas olması vücut sağlığını koruyan bir özellik ortaya çıkarmaktadır. Diğer bir noktada ise tuvalet kağıdı ölçüleri modeller ve markalar arasında en çok dikkat edilen ayrıntılardan biri olmaktadır. Ölçü aslında her rulonun sahip olduğu uzunluk ve kalınlık gibi ayrıntıları ifade etmektedir. Örneğin, farklı markalar tarafından üretilmiş ve içerisinde 24 rulo bulunan ürünler göz önüne alındığında her ürün modelinin özellikleri farklı olabilir. Çünkü bir marka tarafından üretilen kağıtlar üç veya dört katlı diğer marka tarafından üretilen kağıtlar tek katlı olabilir. Kat sayısı ve kağıt kalınlığı gibi önemli ayrıntılar ürünün su çekme kapasitesini ve dayanıklılığını değiştiren önemli özelliklerdir. Öyle ki bu önemli ayrıntı tuvalet kağıtları fiyatları üzerinde de en önemli değişimlerden birini oluşturmaktadır. Çünkü modeller karşılıklı olarak incelendiğinde, tuvalet kağıdı fiyatları üzerinde iki katlı veya üç katlı ruloların fiyatları değişim göstermektedir. Su çekme kapasitesi, dayanıklılık ve kaç adet yaprak ile tek seferde kullanım elde edilebileceği gibi noktalar bu özellikler arasında görülmektedir. Çünkü bu özelliklere bağlı olarak kimi zaman satın alınan bir tuvalet kağıdı 48 li paket, 72 rulo bulunan bir pakete göre dahi çok uzun ömürlü kullanım oluşturabilir. Ayrıntıların her biri özellikle ev kullanıcıları veya yoğun kullanım görülen işletmeler tarafından hassasiyet ile incelenir. Diğer önemli özelliklerden birisi de son yıllarda çok fazla ön plana çıkan, ürünlerde parfüm kullanımı olup olmadığıdır. Bazı uzmanlar tarafından bu ürünlerde parfüm eklentisi bulunmaması gerektiği savunulmaktadır. Bazı kişiler ise kullanılan parfümün vücuda zarar vermeyeceğini düşünmektedir. Bu kapsamda fiyatlar; parfümlü kağıtlar, parfümsüz kağıtlar, koku özellikleri ve fiziksel özellikler ile birlikte değişim gösterebilir. Özellikle cildinizin yapısına, Deterjan & Temizlik sayfası üzerinden kullanım türünde önem verdiğiniz sağlık özelliklerine ve ekonomik tercihinize bağlı olarak ürünlerde seçimler gerçekleştirebilirsiniz.

Tuvalet Kağıtları Kullanılması Sağlık İçin Önemli Bir Ayrıntı

Tuvalet Kağıtları Kullanılması Sağlık İçin Önemli Bir Ayrıntı

Tuvalet ihtiyacının giderilmesi sonrasında taharet işleminin yapılması ile birlikte oluşan ıslaklık doğru bir şekilde kurutulmaz ise birçok hastalık ile karşılaşmak ve mikrop birikmesi gibi durumlar yaşanabilir. Bu nedenle tuvaletlerde mutlak bir şekilde bu kağıtların bulunması ve taharet sonrasında kurulama işlemi gerçekleştirilmesi gerekecektir. Taharet sonucunda vücutta toplanan su mikroorganizma barındırdığı için kağıtlar sayesinde bu su uzaklaştırılarak, cilt sağlığı korunmasından başlamak üzere birçok hastalığa karşı önlem alınabilir. Bu nedenle tuvalet kağıdı fiyat özellikleri göz önünde bulundurularak, herkes bütçesine uygun bir şekilde bu ürünleri temin etmelidir. Özellikle işletmelerde umumi olarak kullanılacak tuvaletlerde mutlaka bu kağıtların sunulması, işletme prestiji ve ne kadar müşteri memnuniyeti sağlandığı açısından önem arz etmektedir. Bir kafeterya işletmesini ziyaret ettiğinizde, işletme tuvaletinde bulunan hijyen ve sağlık özelliklerine dikkat ederseniz, özellikle bu malzemenin bulunması gerekecektir. Bu nedenle işletme sahipleri bütçelerine uygun bir şekilde ve yoğun kullanımı karşılayacak özellikler ile birlikte tuvalet kağıdı 64 lü gibi paket ürünleri tercih ederek, ihtiyaçlarını karşılayabilir. Bu kapsamda sağlık için gerekli bu ürünün temin edilmesi sırasında rulo ölçüleri de göz önünde bulundurulmalıdır. İster ev kullanıcıları ister işletme kullanıcıları tuvalet kağıdı rulo ölçüleri açısından ürünün sağladığı özellikleri göz önünde bulundurmalıdır. Çünkü bazen aldığınız ürünlerde rulo ölçüleri çok kısa olduğu için ürün hızlı bir şekilde tükenebilir. Ancak üretim standartlarına bağlı bir şekilde bu rulo ölçüleri belirlenmiş ve her üretici bu ölçülere uygun bir şekilde üretimi gerçekleştirmektedir. Standartların dışında bulunan bir model veya marka tarafından piyasaya sürülen ürünler tercih edilmemelidir. Temin ettiğiniz bu ürünleri sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için kağıt askılığı, aparatlar veya kutular gibi birçok ek malzeme ihtiyacınız da bulunacaktır. Alınan ürünlerin kirlenmeden ve yıpranmadan muhafaza edilmesi gibi noktalara da dikkat edilmelidir. Bu ihtiyaçları karşılamanız ile birlikte tuvalet kağıtları ne kadar sorusunun cevabı yanında temin edeceğiniz tüm ürünlerin fiyatlarıyla net bir alışveriş gerçekleştirmek açısından Kağıt Ürünleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abc (5)
Agron (6)
Akalın (3)
Aksoft (2)
Arı (8)
Bayer (1)
Belleza (52)
Berin (1)
Berrak (13)
Best (2)
Beste (2)
Bng (1)
Brava (11)
Bulutix (1)
Ceyhanlar (14)
Clean (2)
Cleany (1)
Colony (2)
Compact (6)
Crax (1)
Destiny (2)
Diversey (2)
(83)
Dodo Baby (2)
Dolce (14)
Dolphin (5)
Dora (4)
Dorka (1)
Drop (18)
Ecco (3)
Eko (5)
Espiga (7)
Eti (1)
Famed (1)
Familia (83)
Flafi (1)
Flodex (5)
Fly (12)
Focus (88)
Foryu (7)
Glora (16)
Gretal (4)
Kaiser (1)
Knox (2)
Komili (60)
Kry (2)
Kumru (2)
Lifex (1)
Lily (7)
Lipa (5)
Maramex (1)
Marathon (1)
Mare (4)
Marmaris (6)
Mary (2)
Mavi (1)
Mavi Beyaz (23)
Maximum (3)
May (2)
Maylo (25)
Megasil (3)
Mirada (14)
Moda (1)
Murex (5)
Nergis (3)
Non Stop (4)
Non-Stop (3)
Omnisoft (3)
Onesto (6)
Only (47)
Pack (2)
Pakolet (6)
Palex (6)
Papia (92)
Papilion (4)
Pekpak (1)
Piramit (2)
Polente (14)
Premia (5)
Pufla (19)
Purpy (2)
Reference (2)
Reflexy (2)
Renova (8)
Robi (1)
Rova (4)
Rulopak (62)
Sarf (1)
Select (6)
Selin (11)
Selpak (219)
Sens (17)
Senso (25)
Senta (7)
Sevso (1)
Silen (8)
Skor (4)
Sofia (13)
Softmis (2)
Softy (1)
Solo (91)
Sosi (4)
Spect (1)
Step (9)
Suden (1)
Sufy (5)
Tami (6)
Tempak (1)
Teno (46)
Terasoft (2)
Terra (9)
Tex (7)
Toggo (2)
Tooledo (3)
Tooly (1)
Tork (37)
Torte (3)
Tottolet (2)
Tuffy (5)
Vanesa (1)
Wex (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Adet

(421)
(388)
(223)
(106)
(102)
(95)
(25)
(21)
(19)
(15)
(12)
(11)
(10)
(8)
(8)
(7)
(6)
(5)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

3'lü Set (225)
2'li Set (67)
4'lü Set (49)
5'li Set (24)
10'lu Set (15)
6'lı Set (10)
30'lu Set (9)
20'li Set (8)
12'li Set (6)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(138)
ve üzeri (206)
ve üzeri (230)
ve üzeri (238)
ve üzeri (252)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL