Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Sünger

için 637 sonuç bulundu.

Sünger

Sağlıklı bir ortam için yaşanılan alanların temizliği büyük önem taşır. Düzenli ve de Özenli temizlik alışkanlığı olmazsa yaşadığımız ortamların bakteri barındırması muhtemeldir. Bu durum sağlığı ciddi anlamda tehdit edebilir. Bu bakterilerden kurtulmak için birçok sayıda deterjan markası tarafından üretilen aktif temizleyiciler direkt olarak kullanımı uygun değildir. Bu ürünleri kullanabilmek için belirli materyalleri ihtiyaç duyulur. Temizlik yapılan alanlarda ihtiyaç duyulan gerekli materyaller arasında en önemli yeri kaplayan süngerler, işlevsel özellikler sunar belli fonlarla tasarlanan süngerler kullanıldığı alanları derinlemesine temizleyerek kir ve lekelerden arındırır. Temizlik yapılacak alanlarda olmazsa olmazları arasında yer alan süngerler çeşitli özellikler ile satışa son olur büyük, küçük, ince, kalın, orta Boy gibi Ciddi Seçenekler sunan temizlik süngerleri arasından seçimler yapmak bir hayli zor olabilir. Temizlik süngerleri kendi içlerinde kategorilere ayrılır. Boyutları ve kategorilerini belirleyen en önemli unsurlar arasında yer alır. Çok çeşitli temizlik markası tarafından üretilerek satışa sunulan süngerlerle yaşam alanlarının vazgeçilmez ve temel temizlik malzemeleri arasında yer alır. Forma olarak oldukça yumuşak olan temizlik süngerleri özellik bakımından farklılıklar gösterir. Kullanılacağı alanlara göre belirlenebilen temizlik süngerlerin banyo ve mutfaklar için o en gerekli ürünler arasında yer alır. Markalar tarafından ev kullanımına uygun olarak üretilen sünger çeşitleri tekli ya da çoklu olarak satışa sunulur. 4’lü sünger paketleri halinde de satışa sunulabilen deterjan ve temizlik ürünleri kullanıcılar tarafından en sık tercih edilenler arasında yer alır.

Sünger Çeşitleri ve Özellikleri

Sünger Çeşitleri ve Özellikleri

Temizlik ürünlerinin başında yer alan süngerler çok çeşitli kullanım avantajlarıyla müşterinin beğenisine sunulmaktadır. Yerli ve yabancı çok sayıda markanın özenle üreterek satışa sunduğu süngerler arasından seçimler yapmak bir hayli zor olabilir. Özellikle yaşam alanlarının temizliğinde kullanımına yoğun ihtiyaç duyulan ürünler çeşitli özellikler taşır. Beslenme alışkanlıklarından sonra kirlenen kapları yıkamak için kullanılan süngerlerle temizlikte kullanılan süngerler arasında farklar vardır. Kullanım alanı ve amacınıza göre sünger seçimi yapmak oldukça önemli detaylar arasında yer alır. Bu tekli ya da çoklu olarak satışa sunulan süngerler arasından ihtiyacınıza uygun tercih yapmak da mümkündür. Yaşamın alanlarının düzenli olarak temizlenmesi ve bakterilerden arındırılması gerekir. Sağlıklı bir yaşam için düzenli temizlik şarttır. Düzenli temizlik için ihtiyaç duyulan dezenfekte ürünleri tek başına kullanıma uygun değildir. Bu kimyasal içerikli ürünleri temizleyeceğiz alanı uygulamak için ihtiyaç duyulan süngerler önemli materyallerdir. Süngerler olmadan deterjanları kullanım alanlarına yaymak pek mümkün değildir. Önde gelen seçkin temizlik markaları tarafından özenle hazırlanan süngerler belirli özellikler taşır. Tüm çeşitlerinin ortak özelliği üzerinde bulunan gözenekler sayesinde su emici özelliği sahip olmasıdır. Üzerinde bulunan sert ve zımpara formlu olan renkli tabaka sayesinde inatçı kir ve lekelerden kolaylıkla kurtulmak mümkündür. Fiber etkili olan temizlik setleri kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Tekli ya da çoklu olarak satışa sunulan bu ürünler arasında kullanım sıklığınız ve ihtiyacınıza göre tercihler yapabilmeniz mümkündür. Dörtlü ya da 8’li sünger paketleri halinde satışa sunulan ürünler arasından İhtiyaçlarınıza bağlı seçimler yapabilirsiniz. 5’li sünger çeşitleri de belli markaların koleksiyonlarını hazır bulunur. Sünger çeşitleri ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve özelliklerini görmek için ürün sayfalarını rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Sünger Fiyatları

Sünger Fiyatları

Sağlıklı bir ortam için temizlik En önemli detaylardan biridir. Özenli ve hijyenik temizlik sağlayabilmek adına kullanılan deterjanların alana uygulanması için temizlik bezleri ve süngerlere ihtiyaç duyulur. Çeşitli özellikler ile piyasada satışa sunulan süngerler alanında uzman markalar tarafından tasarlanır. Çeşitlerine ve kullanım özelliklerine göre fiyatlandırılan süngerler her bütçeye uygunluk göstermesi ile dikkatleri üzerine çeker. Ev yaşam alanlarında kullanıcılar için olmazsa olmazlar arasında yer alan sünger çeşitlerinden özel fiyatlı seçimler yapmak mümkündür. Kullanıcıların isteklerindeki ortak nokta ev yaşam alanlarının her daim hijyenik ve temiz olmasıdır. Temizlik için kullanıma uygun olarak tasarlanan süngerlerle bulaşık ve temizlik süngeri olarak da çeşitlendirilebilir. Fiyatları bakımından küçükte olsa farklılıklar gösteren sünger çeşitleri kullanıcıların ihtiyaçlarına göre sınıflandırılır. Su çekme özellikleriyle bilinen ve temizlik yaparken oldukça işlevsel bir görev üstlenen süngerler arasından istediğiniz herhangi bir markanın ürününü tercih edebilir Kolay kullanım avantajları sağlayabilirsiniz. Sünger fiyatları Markaların satış politikalarına göre belirlenir. Genel hatlarıyla bütçe dostu olan temizlik süngerlerinden herhangi birini kolaylıkla tercih edebilir evlerinizde steril ortamlar sağlayabilirsiniz. Her türlü deterjan ile kullanıma uygun olan süngerler arasından istediğiniz boyutta ürüne sahip olabilirsiniz. Bir evin olmazsa olmaz temizlik ürünleri arasında yer alan süngerler her marka tarafından bütçe dostu fiyat oranları ile satışa sunulur. Satın almayı düşündüğünüz herhangi bir markanın ürünlerine rahatlıkla ulaşabilir, zengin ürün seçenekleri arasından isteğinize göre cazip fiyatlı seçimler yapabilirsiniz. Bu makul fiyatlı ürünler kullanım sağlayacağınız her alanı toz, kir pas ve kalıntılardan arındırarak tertemiz bir forma ulaştırır. Kirli alanda oluşabilecek bakterilerin de yok olmasında etken bir görev üstlenen süngerler ile hijyenik ortamlar yaratmak mümkündür. Kullanıcı bütçesine katkıda bulunan markaların ürünleri arasından kaliteli tercihler yapabilir, uzun süreli kullanımlar sağlayabilirsiniz.

 Sünger Ölçüleri

Sünger Ölçüleri

Temizlik yaparken ihtiyaç duyulan en önemli malzemelerden biri de süngerlerdir. Mutfak banyo ve tuvaletlerde kullanımına sıklıkla ihtiyaç duyulan süngerler oldukça fonksiyonel kullanım özellikleri sağlar. Su emebilme özellikleri ile tasarlanan süngerler kullanım sağlandıkları alanda hijyenik bir ortam oluşturur. Türkiye’de ve dünya üzerinde kullanımı yaygın olan temizlik süngerleri çeşitli özellikler gösterir. Temizlik markaları tarafından belli formlarda tasarlanan süngerler kalite bakımından da birbirlerinden farklıdır. Çok sayıda önde gelen marka tarafından özenle hazırlanarak satışa sunulan sünger özellikleri çeşitli alternatifler sağlar. Bu özelliklerin de öne çıkan en önemli nokta sünger boyutları olmaktadır. Sünger boyutları belirli oranlara uygun olarak tasarlanır. Tekli, çoklu ya da rulolar halinde satışa sunulan ürünler belli boyutlarla tasarlanır. 5 cm kalınlıklardan başlayarak sünger rulo şeklinde de satışa sunulabilen ürünler arasından seçimler yapılabilir. Online internet satışlarının yoğunluk kazandığı bu dönemde internet üzerinden aradığınız tüm sünger çeşitlerine ulaşabilmeniz mümkündür. Rulolar halinde de satışa sunulan ürün çeşitleri belirli markaların koleksiyonlarını da bulunur. Sünger ölçüleri özelliklerine göre değişkenlik gösterir. 5 cm sünger kullanımına en sık rastlanan süngerler arasında yer alır. Mutfak ve banyo temizliklerinde kullanılan sıklıkla rastlanan 5 cm boyutlu süngerlerle eski temizlik sağlanabilir. 5 cm den farklı 10 cm sünger su emiş gücü çok daha etkin olan ürün çeşitleri arasında yer alır. Beş cm boyutu ile satışa sunulan ürünler çoğunlukla sarı renkte ve fiber temizleyici özellikle de tasarlanabilir. Bu süngerler sayesinde özellikle mutfaklarda inatçı ve kurumuş lekeleri kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Kullanım olarak çok geniş Bir alanı kaplayan su emici bu özel ürünler ile yaşam alanlarınızda çok etkili bir temizlik deneyimi sağlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Vileda (222)
Parex (61)
Acord (48)
Macromax (25)
Ekomis (18)
Titiz (18)
Banat (11)
Zanix (11)
Koroplast (9)
Ikea (8)
Sanitex (7)
Speed (7)
Cornex (5)
Vindex (5)
Amway (4)
Birx (4)
Ceystar (4)
Egeline (3)
Jetfast (3)
My Clean (3)
Silva (3)
Flodex (2)
Mr. Green (2)
Nerox (2)
Onton (2)
Polikur (2)
Proff (2)
Ramax (2)
Rest (2)
Softtex (2)
Spark (2)
Viscomop (2)
3M (1)
Ataseven (1)
Celika (1)
Ceymop (1)
Ecobag (1)
Farell (1)
Hosch (1)
Linex (1)
Mintax (1)
Miss Lady (1)
Nanoball (1)
Polen (1)
Polina (1)
Silinca (1)
Smarter (1)
Sonett (1)
Tesa (1)
İnnoshop (1)
(13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (140)
5'li Set (81)
3'lü Set (33)
4'lü Set (28)
10'lu Set (27)
12'li Set (21)
8'li Set (20)
6'lı Set (13)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(75)
ve üzeri (92)
ve üzeri (98)
ve üzeri (100)
ve üzeri (103)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL