Filtreleri Temizle
Marka
Boron

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Boron Sıvı & Jel Deterjan

için 85 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Boron Sıvı & Jel Deterjan

Temizlik ürünleri, içerdikleri kimyasallar nedeni ile almadan evvel mutlaka araştırılması gereken ürünlerdendir. Boron markası, doğal mineralli özü ile gönül rahatlığıyla kullanılabilecek deterjanlardan biridir. Boron sıvı deterjan ve Boron jel deterjan ürünleri, kullandığınız üründe %100 hijyen sağlamanıza yardımcı olur. Boron markası altında üretilen sıvı ve jel deterjanlar, çamaşır ve bulaşık yıkamada rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. İçeriğinde yer alan tüm malzemeler son derece doğal ve insan sağlığına herhangi bir zararı olmayan maddelerdir. Boron, otomatik çamaşır makinelerine uyumlu olarak üretilmiştir. İçeriğinde yer alan hammaddeler; soda, aktif oksijen, boraks ve bitkisel sabundur. Boron, bulaşıklarınızı da tıpkı çamaşırlarınız gibi derinlemesine ve sağlıklı bir şekilde temizler. Boron jel bulaşık makinesi deterjanı, bulaşık makinelerinize karşı oldukça hassastır. İçerdiği parlatıcı özelliği sayesinde bulaşıklarınız eskisinden de daha parlak gözükür. Boron’un kendi üretimi olan parlatıcılar ile bulaşık makineleriniz asla zarar görmez. Bulaşık ve çamaşır makinelerinizde bor etkisini yaşamak için tercinizi Boron ürünlerinden yana kullanabilirsiniz.

 Boron Sıvı & Jel Deterjan Neden Tercih Edilmelidir?

Boron Sıvı & Jel Deterjan Neden Tercih Edilmelidir?

Boron temizlik ürünleri için en önemli misyonlardan biri, temizliği de, sağlıklı ve doğal bir şekilde yapmaya yardımcı olmaktır. Boron sıvı deterjan kullananlar, günlük kıyafetlerden farklı tekstil ürünlerine, yumuşak yıkamaya uygun bebek kıyafetlerinden endüstriyel tekstil ürünlerine kadar pek çok ürünü temizleme şansı bulur. Boron, doğal minerallere sahip bir temizlik ürünüdür. İçeriğinde barındırdığı doğal mineraller insan sağlığını hiçbir şekilde tehdit etmez. Fosfat ya da petrol türevi kimyasallar bulunmayan Boron deterjanda insan sağlığı kadar doğada düşünülmektedir. Ürünlerin ambalajında kullanılan malzeme geri dönüştürülebilir şekildedir. Ağır metal kullanılmadan elde edilen mürekkep ile hazırlanan ambalajlar çevre dostudur. Boron’un sahip olduğu özelliklerden en ön planda olanı, ön yıkama olmadan çamaşır yıkamanıza olanak tanımasıdır. Ön yıkama genellikle zor lekeleri çıkartmak için kullanılan bir yöntemdir. Ön yıkama yüksek ısıda gerçekleştiğinden doğa dostu bir yıkama seçeneği değildir. Boron sıvı ve jel deterjan ile ön yıkama işlemine gerek kalmadan en inatçı lekeler bile tek yıkamada çıkar. Çamaşırların yumuşak olması özellikle bebek giysileri için fazlasıyla önemlidir. Boron deterjanın özelliklerinden biri de çamaşırlarınıza ekstra bir yumuşaklık katmasıdır. Böylelikle yumuşatıcılara ekstra para ödemeden yalnızca tek bir deterjanla yumuşacık kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Kireç çözücü özelliği sayesinde makinelerinizin ömrünü uzatır, ekstradan bir kireç çözücü almanıza gerek kalmaz. Tek deterjan ile birçok özelliği aynı an da yapabilirsiniz. Bulaşık makinesi ya da çamaşır makinesi gibi elektronik aletler, sudaki kireçlere karşı korunmalıdır. Kireç, makinelerin rezistansını bozar ve bu da sahibi için ekstra masraf haline gelir. Boron’u nerede kullanırsanız kullanın etkili çözüm alabilirsiniz. Evsel ya da endüstriyel lekeler fark etmeksizin her türlü lekede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Boron Sıvı & Jel Deterjan Çeşitleri

Boron Sıvı & Jel Deterjan Çeşitleri

Boron sıvı deterjan çeşitleri ve Boron jel deterjan çeşitleri içeriğinde yer alan doğal mineraller nedeni ile hem sağlıklı hem de kaliteli bir temizlik sağlar. Hem sıvı hem de jel deterjanlar içerisinde yer alan çeşitlerin tümü doğal bitkisel özlerden üretilmiştir. Türkiye, dünyanın en zengin bor madeni yataklarına sahip olan ülkelerin arasındadır. Bor, kimyasal bir işleme gerek olmaksızın yalnızca fiziksel bir işlem ile boraksa çevrilebilir. Bu doğrultuda çıkartılan borun deterjan malzemesi olarak kullanımı da her geçen gün artmaktadır. Jel deterjan çeşitleri, bulaşıklar için üretilen temizlik ürünlerindendir. Bor mineralli bulunan jel deterjanların lekelerin tekrar bulaşıklarınızın yüzeyine tekrar yapışmaz. Temizletme, yumuşatma, antifungal ve anti alerjik özellikleri ile bulaşıklarınızdaki en inatçı kirler bile sudan geçirmeye gerek kalmadan temizlenir. Jel deterjanlar içinde bulaşık yıkamada olduğu kadar parlatıcı olarak kullanılabilen ürünler de olabilir. Eğer Boron jel deterjan kullanıyorsanız parlatıcı olarak da Boron tercih etmeniz tavsiye edilir. Böylelikle Boron’un sağlamış olduğu saf ve doğal temizlik anlayışını da bozmamış olursunuz. Bu doğal parlatıcı ürünü ile bulaşıklarınız ilk günkünden de daha parlak görünecektir. Boron sıvı deterjanlar ise çamaşır yıkama için kullanılan deterjan ve temizlik malzemelerindendir. Çamaşırlarınız için alacağınız sıvı deterjanı beyazlar için ayrı, renkliler için ayrı almanız gerekmektedir. Boron’un güçlendirilmiş formülü ile yenilenen Boron Doğal Renkler Sıvı Temizlik Ürünü’nü renkli çamaşır yıkamasında güvenle kullanabilirsiniz. Renkli çamaşırlar yıkanırken kaliteli bir temizlik malzemesi seçmek çok önemlidir. Yıkanan çamaşırların renklerinin canlı görünmesi ve solmaması kullanılan deterjanın kalitesi ile alakalıdır. Boron beyazlar için olan sıvı deterjan, beyaz çamaşırlarınız için parlaklık ve canlılık sağlar. Boron sıvı deterjan fiyat araştırması yapıldığında, ürünler arasında çok aralıklı bir fiyat farkı olmadığı görülür. Jel deterjan fiyatları için de aynısı geçerlidir. Parlatıcı ve bulaşık deterjanı arasında fiyat farklılıkları olabilir. Ürünler arasında boyut farkı da fiyatı belirleyen bir diğer faktördür. Boron sıvı & jel deterjan çeşitlerini daha detaylı bir şekilde incelemek ve fiyatları öğrenmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca, sıvı ve jel deterjan çeşitlerine de sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Boron Sıvı & Jel Deterjan Nasıl Kullanılır?

Boron Sıvı & Jel Deterjan Nasıl Kullanılır?

Boron’un sıvı ve jel deterjan ürünleri, içeriğinde yer alan doğal mineraller sayesinde çevre dostu bir temizlik sağlar. Kirli kıyafetler, örtüler, yatak yorgan takımları ve daha pek çok tekstil ürünü otomatik çamaşır makinelerinde kolaylıkla yıkanabilir. Yıkamak istediğiniz çamaşırınızın üzerinde yer alan etiketteki bilgiler ışığında kolaylıkla yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca bir ölçek kullanacağınız Boron sıvı deterjan, tek yıkamada en zorlu kirleri dahi çıkartacaktır. Üstelik herhangi bir ön yıkama işlemine geçirmenize gerek yoktur. Böylelikle hem sudan hem deterjandan hem de elektrikten tasarruf etmiş olursunuz. Yıkamayı yapacağınız üründeki leke seviyesine göre koyacağınız deterjan miktarını belirleyebilirsiniz. 6 kg yıkama kapasitesine sahip olan bir çamaşır makinesinde ölçeklendirme şöyle yapılır: Az kirli çamaşırlarda kapağın 2/3 ölçeğine kadar deterjan koymanız yeterli olacaktır. Normal kirli çamaşırlarda bu oran tam bir ölçeğe çıkar. Eğer kir oldukça yaygın ve zor çıkan bir lekeyse önce bir tam, ardından 1/3 ölçekte sıvı deterjan koymanız yeterli olacaktır. Boron’un kapağı ölçek belirleme konusunda size yardımcı olacaktır. Boron sıvı deterjanın yumuşatıcı özelliği sayesinde ekstradan bir yumuşatıcı koymanıza gerek yoktur. Önerilen kullanım şekli Boron’u tek başına kullanmanızdır. Böylelikle özel olarak hazırlanan doğal formülünden daha kolay bir şekilde faydalanmış olursunuz. Yıkadığınız ürünün doğru yıkama programına göre ayarlayıp yıkamanız durumunda da kusursuz bir sonuç elde etmiş olursunuz. Bulaşık jel deterjanı için de aynı şeyi söylemek mümkündür. Elde ya da makinede yıkanan bulaşık fark etmeksizin yıkanacak olan ürüne yapışmış olan lekeler kolaylıkla temizlenebilir. Eğer elde yıkıyorsanız bulaşık süngerinize bir miktar döküp köpürttükten sonra sıcak su ile bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz. Aynı ürünü bulaşık makinelerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kireç önleyici özellikte olan bu deterjanlar, bulaşık makinelerinde en sık görünen kireç sorununu yaşamanızın önüne geçer. Boron sıvı deterjan yorumları ve Boron jel deterjan yorumları için sayfamızı incelemeye devam edebilirsiniz.