Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Sıvı & Jel Deterjan

için 71 sonuç bulundu.

Ariel Sıvı & Jel Deterjan

Zorlu kirlerle başa çıkmaya yardımcı oluşuyla da bilinen Ariel, sıvı, toz ve kapsül halinde sunduğu deterjanlarıyla kullanıcılarla buluşuyor. Kapsül, toz ve sıvı deterjanlarıyla kullanıcılara kendi kullanım alışkanlıklarına yönelik seçimler sunuyor. Ariel sıvı jel deterjan ise kolay kullanım ile kaliteli temizlik gücünü bir araya getirir. Sıvı deterjanlar, dozunun sizin tarafınızdan ayarlanabilmesi ile kapsül deterjandan ayrılır. Çamaşır deterjanları konusunda uzman bir marka olan Ariel, farklı deterjan çeşitleriyle geniş bir kullanıcı ihtiyacı karşısında başarılı olmayı hedefler. Klasik çamaşır deterjanlarından farklı olarak çeşitli kirlerle baş ederken aynı zamanda çamaşırlarınızında ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Markanın Çamaşır Yıkama deterjanlarının yıpranmayı önleyici etkisi sayesinde, beyaz kıyafetlerinizi uzun süre aynı beyazlıkta kalır. Renkli kıyafetlerinizi ise uzun süre canlı dokularını koruyarak giyebilirsiniz. Giysilere karşı nazik olması sebebiyle Ariel, hangi tür deterjanı kullandığınız fark etmeksizin giysilerinizi uzun bir süre boyunca aynı kalitesi ve konforuyla yaşatmayı hedefler. Ariel sıvı jel deterjan, hem kapsül hem de toz deterjanın gücünü birleştirir. Leke çıkartmada daha etkili çözüm arayıp, çamaşırlarının aşınmasını istemeyen kullanıcıların tercih ettiği markanın ürünlerine sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Farklı paket seçenekleri ve ağırlıklarda bulabileceğiniz Ariel sıvı deterjan çeşitlerini uygun fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz.

Ariel Sıvı Jel Deterjan Özellikleri
Ariel Sıvı Jel Deterjan Özellikleri

Çamaşır deterjanları her evin vazgeçilmez temizlik maddesidir. Herkes temiz kıyafetler giymek ister. Bu isteği yerine getiren deterjanlar da çok farklı özelliklerde üretilir. Beyazlar, renkliler için ayrı deterjanlar olabildiği gibi yünlüler veya ipekliler için de ayrı tür deterjanlar olabilir. Deterjanlardaki bu geniş seçenek listesi seçim yapmayı zorlaştırabilir. Çamaşırın özelliğine veya yıkamaya göre seçilecek bu deterjanların seçiminde kaliteli markaların seçilmesi önemlidir. Ariel kaliteli üretim süreçleri ile çamaşırlarınızın aşınmadan tertemiz olmasını sağlar. Ariel sıvı jel deterjan, toz deterjanlardan farklı olarak makinenize de iyi bakar. Toz deterjan kullandığınızda çözünmeyen toz parçaları makinenizi tıkayabilir. Ancak, sıvı deterjan suda çözünebilme özelliği sayesinde bu sorunu ortadan kaldırır. Giysilerin temiz hale getirilmesi işleminde önemli olan kullandığınız deterjanın suda tam çözünebilmesidir. Çünkü suda tam çözünmeyen deterjan giysi üzerindeki kire daha zor etki eder. Bu durum hem makinenizde, hem tesisatınızda sorunlara yol açabilir. Ayrıca giysilerin tam temizlenmemesi ve ciltte alerjik reaksiyonlara neden olması da mümkündür. Zorlayıcı bir lekeyle karşı karşıya kaldığınızda sıvı deterjandan biraz lekenin üstüne damlatıp yıkayarak inatçı lekelerle baş edebilirsiniz. Giysilerinizdeki lekeleri çıkarmaya çalışırken karşı karşıya geldiğiniz sorunlar olabilir. 30 dereceden daha yüksek bir derecede kıyafet yıkamak giysilerinize zarar verebilir. Ariel sıvı jel deterjan ise 30 derecede de leke çıkarma özelliğine sahiptir. Böylece, kıyafetlerinizi uygun olmayan ekstra sıcak derecelerde yıkama zorunluluğu da ortadan kalkar. Ayrıca eğer kullanılan deterjanın dozu iyi ayarlanmazsa, cildi hassas kişilere alerji etkisi yaratabilir. Ariel sıvı deterjanın ölçü kabı olarak da kullanabileceğiniz kapağı ile kolayca doz ayarlayabilirsiniz. Ön yıkamasız şekilde lekeleri çözdüğü için aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar ve çevre dostudur. Sıvı deterjan, çamaşır makinenizin gözlerinde birikme yaratmaz. Böylece yivlenme, tortular ve makinenin aksamında çeşitli birikmeler yaşatmaz. Buna karşılık, makinenizi daha verimli kullanmak için zaman zaman bakımını ve özel makine temizliğini yapmanız faydalı olabilir. Sıvı deterjanlar suda hızlı ve kolayca çözünebildiği için çamaşır makinenizin temizliğini, toz deterjan kullananlara oranla daha nadir yapmanız yeterlidir. Sayfamızda, Ariel sıvı deterjan kullananlar tarafından yapılmış yorum, öneri ve görüşleri okuyabilir, kendiniz için en iyi ürünü seçebilirsiniz.

Ariel Sıvı Jel Deterjan Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ariel Sıvı Jel Deterjan Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ariel sıvı jel deterjan alırken kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürün seçmeniz sizin için daha kullanışlı olur. Yaşanan en büyük sorunlardan biri beyaz ve renkli çamaşır karışıklığıdır. Ariel sıvı deterjan renklilere özel bir çeşide sahip olduğundan için renklilerinizi ilk günkü gibi koruyacak bir deterjan seçebilirsiniz. Çoğunlukla kokusuz olan sıvı deterjanların aksine Ariel sıvı deterjanın koku çeşitleri de bulunur. Eğer çamaşırlarınızda farklı kokular olmasını isterseniz, markanın güzel kokulu ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bir diğer yaşanan sorun ise çoğunlukla anne olan kullanıcıların yaşadığı deterjanların bebek kıyafetlerine olan etki problemdir. Bebeklerin cildi yetişkin bir insanın cildinden çok daha hassas olduğundan daha yumuşak bir deterjana ihtiyaç duyarlar. Ariel sıvı deterjanının bebeklere özel ürünü bulunur ve pratik kullanımı ile doz ayarı kolayca yapılabilir. Böylece bebeğinizin cildini olası alerjik reaksiyonlardan koruyabilirsiniz. Bebeklere özel ürün dışında da sıvı olduğu için kolay çözünüp kalıntı bırakmayan sıvı jel deterjan, çamaşırlarınızda mikrop veya deterjan fazlalığını engeller. Böylece cildinizi kötü dış etkenlerden korur. Zorlu lekeleriniz için leke savar kapağa sahip olan bazı modeller ise zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Leke savar kapak, tırtıklı yüzeyiyle lekeleri tek seferde çıkaracak bir teknoloji sunar. Sıvı deterjan saklama ve koruma kolaylığı bakımından da bir adım öndedir. Durduğu yerde nemlenmeyecek ve kap değiştirme sıkıntısı yaratmayacak olan sıvı deterjanlar uzun süre muhafaza edilebilir. Seçim yaparken Ariel sıvı jel deterjan kullananlar tarafından yapılmış yorumları da okuyabilir, hangi çamaşıra hangi ürünü kullanacağınıza daha iyi karar verebilirsiniz.

Ariel Sıvı Jel Deterjan Fiyatları

Ariel Sıvı Jel Deterjan Fiyatları

Ariel sıvı jel deterjan fiyatları, ürünün bazı özelliklerine göre değişir. Fiyatlar belirlenirken aynı zamanda ürünlerin paketlemesi, kokusu, ek özellikleri de göz önünde bulundurulur. Çamaşır yıkama işlemi için her zaman uygun zaman ve enerji sağlanamayabilir. Buna dikkate alan Ariel, pratik kullanım sağlayan özellikleri ile size tasarruf yaptırır. Çamaşırlarınızda kullanacağınız sıvı deterjanı seçerken deterjanınızı hangi kullanım tarzı için aradığınıza dikkat etmeniz gerekir. Yetişkinlerden daha hassas ciltlere sahip olan bebeklerin kıyafet bakımı bazen sizi zorlayabilir. Ariel sıvı deterjan ise bebek ciltlerine özel olarak tasarlanmış ürünlere sahiptir. Böylece bebeğinizin kıyafetlerini yıkarken iki kere düşünmeniz gerekmez. Aynı zamanda özel bakım gerektiren alerji tiplerine sahip olan yetişkinler için de uygun olan bir üründür. Renkli kıyafetleri kullandığınız yıllar boyunca aynı renk kalitesinde kalmayabilir. Siyahlarınız solabilir ve beyazlarınız eski parlaklığında olmayabilir. Ariel buna çözüm getirerek, sıvı deterjan ürünlerinde size renkliler ve beyazlar için özel odaklanmış ürünler sunar. Marka aynı zamanda küçük hareketli çocukların ebeveyni olan kullanıcılar için de sıvı formülünü sunarak kalıntı bırakmadan ve kolay çözünen yapısıyla leke çıkarmada büyük yardım sağlar. 30 derecede de lekeleri hızlı ve kalıntı bırakmadan çözen Ariel sıvı jel deterjan, büyük bir enerji tasarrufu sağlar. Ariel sıvı deterjan serisi her tip kullanıcı ihtiyacına uygun ürün barındırır. Bu yüzden de fiyat skalası çeşitlidir. Her kullanıcın bütçesine uygun olmayı ve ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Sayfamızdan Ariel sıvı deterjan fiyatı ve özelliklerine göre arama yapabilir, hem çamaşırlarınıza hem de bütçenize uygun bir Ariel çamaşır deterjanı satın alabilirsiniz. Seçim yaparken Ariel Sıvı & Jel Deterjan kullananlar tarafından yapılmış yorumları da okuyabilir, hangi çamaşıra hangi ürünü kullanacağınıza daha iyi karar verebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Ariel
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abc (98)
ABC (50)
Acaril (1)
Akbel (4)
Almawin (6)
Alo (18)
Amway (46)
Ariel (71)
Bebeland (1)
Benim (1)
Bingo (183)
Borline (12)
Boron (46)
Bosch (22)
Calgon (12)
Castile (2)
Clax (1)
Detax (1)
Domol (10)
Ecopia (3)
Ecos3 (14)
Egeline (9)
Ersağ (9)
Essilife (6)
Fortex (1)
Friendly (2)
Frosch (6)
Gemix (1)
Heitmann (3)
Homm (4)
Huncalife (6)
Incia (3)
Joyceplus (1)
Klar (5)
Lenor (67)
Ludwik (6)
Maratem (3)
Marc (44)
Miele (4)
Mikrotem (1)
Minoris (1)
Mioclean (2)
Mişa (1)
Mr. Oxy (2)
Mr. Wipes (14)
Narin (5)
Naturdays (1)
Nilem (2)
Ogansia (14)
Omo (201)
Parlio (2)
Passion (3)
Perdesil (2)
Peros (26)
Persil (81)
Perwoll (190)
Porçöz (19)
Poxy (37)
Purenn (1)
Rinso (65)
Saber Sab (1)
Saraylı (1)
Silva (3)
Sır (4)
Siveno (10)
Sodasan (7)
Sonett (10)
Sorti (2)
Stox (1)
Supta (4)
Tampa (5)
Tex (11)
Titiz (5)
Turbopax (1)
Turmepa (4)
Tursil (14)
Vatan (1)
Vernel (1)
Vit (1)
Woolite (9)
Yumoş (24)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(25)
(14)
(9)
(9)
(6)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

4'lü Set (14)
2'li Set (10)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (16)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)
ve üzeri (19)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL