TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kağıt Mendil & Peçete

için 1,407 sonuç bulundu.

Kağıt Mendil & Peçete

Kişisel bakım ve temizlik başta olmak üzere, çeşitli hobi çalışmaları ve ev temizliğinde kullanılan peçete çeşitleri, çevreye duyarlı yapıları ve özel olarak geliştirilen, yumuşak ve hassas dokuları ile yemek sofralarına ayrı bir görünüm kazandırmaktadır. Kişisel bakım alanında kullanılmak üzere geliştirilen kâğıttan imal edilen çeşitleri ile her daim yanınızda bu hijyenik ürünleri taşıyabilirsiniz. Hijyen yönünden büyük bir işlev sağlamalarının yanı sıra, hobi çalışmalarında da kullanılabilen bu ürünler, yapacağınız hobi çalışmalarını dekupajlar ile zenginleştirerek, çeşitli renk ve dokuları bu çalışmalarınıza katmanızı sağlayacaktır. Birçok firma tarafından geliştirilen bu birbirinden kaliteli ürünlere kategori sayfası üzerinden ulaşabilir ve ihtiyacınıza uygun olacak şekilde çeşitli özelliklere sahip olan çeşitler arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Birbirinden Şık Tasarımlara Sahip Peçete ve Kâğıt Mendil Çeşitleri

Birbirinden Şık Tasarımlara Sahip Peçete ve Kâğıt Mendil Çeşitleri

Hassas cilt yapısına sahip kişiler için özel olarak üretilen bu mendiller, nitelikli markalar ile alıcılarına ulaştırılmaktadır. Çok katlı dokuma sistemi ile üretilen bu cilt dostu ürünler, farklı renk ve desenlere sahiptir. Dışarıda, evde, okulda veya iş yerinde, her nerede olursanız olun, rahatlıkla kullanabileceğiniz bir peçete türüne her zaman ulaşabilirsiniz. Bu sağlıklı ürünler, ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda olacak. Günlük yaşamda yanınızda taşıyabileceğiniz kumaş peçete çeşitleri, farklı renkleri ve tasarımları ile aynı zamanda kıyafetlerinizi tamamlayıcı bir aksesuar görevi dahi görecektir. Çantalarınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz bu tekstil ürünleri, çocukların da rahatlıkla yanlarında taşıyabilecekleri ve ihtiyaç duydukları anda kullanabilecekleri ürünlerdir. Birçok farklı yapıda üretilen bu temizlik ürünlerinin bir başka çeşidi de servis peçetesi olmaktadır. Yemek sunumlarının bir parçası olan bu servis ürünleri gerek evlerde gerekse de profesyonel bazda hizmet sunan restoranlarda kullanılan ürünlerdir. Çeşitli desenler ve renklerde üretilen bu ürünler, sahip olduğunuz yemek takımları ile başarılı bir uyum yaratarak, yemek sunumlarınıza ince bir dokunuş katacaktır. Bu ürünler, tasarımları ile sofra sunumlarınızı zenginleştirecekleri gibi aynı zamanda da sofra düzeninize yenilik katacaklardır. Böylece, konuklarınızın ilgisini çekecek türde, özgün sofralar oluşturarak, konuklarınızın beğenisini toplayabileceksiniz. Özel olarak tasarlanan temalar ile üretilen bu Kağıt Ürünleri, sofralarınıza yeni bir yorum katmanızda sizlere yardımcı olacaklardır. Bir diğer tür olan kağıt peçete türü ise günlük hayatta en çok kullanılan tür olması ile öne çıkar. Özellikle mutfaklarda sizlere yardımcı olan bu ürün, yemek yaparken etrafa saçılan salça ve benzeri gibi malzemeleri veya etrafa damlayan suları kolay bir biçimde temizlemenize yararlar. Evinizde sürekli olarak ulaşabileceğiniz bu türdeki ürünler, sofraların olmazsa olmazları arasındadır. Kolay ulaşılabilir olmaları sebebiyle hemen her evde tercih edilen bu türdeki ürünler, yüksek emiş kapasiteleri sayesinde, dökülen sıvıları hızlı bir biçimde temizleme fonksiyonuna sahiptirler. Dilerseniz, bu türde oluşturulmuş klasik tasarımların yanı sıra, çeşitli desen ve motiflere sahip çeşitlere de göz atabilirsiniz. Klasik beyaz rengin yanı sıra, farklı tonlar kullanılarak da üretilen modeller bulunmaktadır.

Peçete ve Kâğıt Mendil Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Peçete ve Kâğıt Mendil Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bayram gibi özel günlerde kurulan kalabalık sofralarda en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden bir tanesi olan bu Deterjan & Temizlik ürünleri, konuklarınızın ihtiyaç duydukları anda rahatlıkla kullanabilecekleri ürünlerdir. Dilerseniz farklı biçimlerde katlayarak, dilerseniz de şık bir aksesuar ile masada sergileyebileceğiniz bu ürünler, yemek konseptinizi zenginleştirecek ürünlerdir. Sofra konseptinize uygun olarak renkli peçete çeşitlerini kullanabilir dilerseniz de klasik motiflere sahip modeller ile sofranızı güzelleştirebilirsiniz. Sadece evlerde değil aynı zamanda araçlarda dahi toz almak gibi belirli işler için güvenebileceğiniz bu temizlik ürünleri ihtiyaç duyduğunuz her anda en büyük yardımcınız olacaklar. Böylece istenmeyen durumların önüne geçebileceğiniz gibi her daim hijyen sağlayabileceksiniz. Tek kullanımlık olmaları sebebiyle tercih edilen kâğıt temelli çeşitler, ince yapıları ile rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz ürünlerdir. Küçük paketler halinde satılan çeşitleri çantalarda veya ceplerde yer kaplamadan, ihtiyaç halinde kullanabileceğiniz hijyen ürünlerini dilediğiniz gibi yanınızda taşımanıza olanak sağlar. Ambalajından çıkardığınız anda kullanmaya hazır olan ve kullandıktan sonra atabileceğiniz bu ürünler, son derece pratik ve işlevsel bir kullanım sunarlar. Tamamıyla sağlığa zararsız maddeler kullanılarak üretilen renkli çeşitleri gönül rahatlığıyla kullanabilir veya sevdiklerinizin çantalarına koyabilirsiniz. Çeşitli boyut, renk ve desenlerde üretilen bu ürünler, aradığınız temizliği ve pratikliği, ihtiyacınız olan anlarda sizlere sunacak ürünlerdir. Güvenle kullanabileceğiniz bu ürünler, yüzlerce farklı desen ve renkleri ile sizlere sunulmaktadır. Genelde 30x30 boyutlarında üretilen, yüz veya iki yüz adet içeren paketler halinde satılan bu Süpermarket ürünleri, günün her anında kullanılmaya hazır ve yumuşak dokulu, son derece sağlıklı temizlik ürünleridir. Cildinizde herhangi bir olumsuz etki bırakmayacak, özel olarak geliştirilen formüller ile üretilen bu ürünler genellikle üç veya dört katlı ince dokular kullanılarak üretilmektedir. Renkli çeşitlerinin olduğu gibi aynı zamanda da sadeliği ile tercih edilen siyah peçete modelleri kullanıcısını memnun edecek kalitede ürünlerdir. Gündelik hayatı daha kolay hale getiren bu ürünler, her mevsimde yanınızda taşımanız gereken ve pratik bir biçimde taşıyabileceğiniz ürünlerdir. Gerek çocuklar gerekse de yetişkinler tarafından tercih edilen bu hijyen ürünleri, günlük yaşamda birçok anda kurtarıcı olacaklar.

Sunumları Zenginleştiren Peçete ve Kâğıt Mendiller

Sunumları Zenginleştiren Peçete ve Kâğıt Mendiller

Sofralarınızı şenlendireceği gibi aynı zamanda da mutfaklarınızda sizlere her daim yardımcı olacak olan mutfak peçetesi çeşitleri de konuklarınıza büyük bir özenle hazırladığınız masaların arka planında işinizi kolaylaştıracaklardır. Genellikle, mutfakta kullanıldıklarından dolayı, yüksek emiş kapasiteleri ve standart çeşitlere kıyasla daha büyük rulolar halinde satışa sunulan bu çeşit, hemen her mutfakta tercih edilmektedir. Aynı zamanda sofranıza olası bir sıvı dökülmesi durumunda hızlı ve etkili bir müdahale için de tercih edebileceğiniz bu tür, geniş bir kullanım alanı ile öne çıkar. Ayrıca, sadece yüksek emiş kapasiteleri değil aynı zamanda çeşitli renkler ve tasarımları ile de öne çıkan bu ürünler diğer bir yandan mutfağınıza ince bir şıklık da katacaklardır. Genel olarak birçok farklı kategoriye ve dolayısıyla kullanım alanına ayrılmaları dolayısıyla peçete fiyatları, hangi alanda kullanılmak üzere üretildiklerine bağlı olarak farklı seviyelerde fiyatlandırılan ürünlerdir. Günlük kullanıma uygun olarak üretilen çeşitler, genellikle ortalama altı seviyelerde olurken, hobi çalışmaları için üretilen daha kalın yapıdaki ve birçok farklı rengi kapsayan, motifler ile zenginleştirilmiş olan çeşitlerinin fiyatları ortalama üstü olabilmektedir. Bu noktada belirleyici unsur, satın almak istediğiniz türün hangi kategoriye dahil olduğudur. Bu ürünler, birçok marka tarafından üretiliyor olmaları dolayısıyla kolay ulaşılabilir ürünlerdir. Dolayısıyla, kategori sayfası üzerinden, birçok alt kategoriye ayrılan bu ürün türünün tüm çeşitleri hakkında bilgi edinebilir ve inceleyebilirsiniz. Çocuklarınızın doğum günlerinde kullanabileceğiniz ve onların ilgisini çeken motiflerin yer aldığı modeller, bu özel partilerde çocuklarınızın ilgisini çekmek için oldukça uygundurlar. Ürünlerin üst kısımlarında yer alan ve çocuklara hitap eden film ve animasyon karakterleri ile zenginleştirilmiş ürünler, ister günlük olarak çocuğunuzun taşıyabileceği, isterseniz de evde kullanabileceğiniz ürünlerin üzerinde yer alır. Dolayısıyla bu sayede hem çocukların ilgisini yemek sofrasında tutarak, bu süreyi daha eğlenceli geçirmelerini sağlayacak olan bu ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda şık tasarımlı çeşitler sayesinde de dostlarınızı ağırladığınız sofralara ince dokunuşlar yaparak, sunumlarınızı güçlendirebilirsiniz. Bu ürünler, temizlik ve hijyen sağladıkları gibi aynı zamanda da şık tasarımları ile sunumları etkileyen ürünlerdir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Türü

Düz (935)
Z Katlama (80)
Mendil (9)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Agron (7)
Altın (2)
Ambiente (1)
Arı (13)
Banko (4)
Belleza (29)
Berin (1)
Berrak (7)
Beste (5)
Beyza (2)
Celesta (1)
Crax (3)
Deniz (1)
Disney (1)
Diversey (3)
(41)
Dodo (7)
Dolce (10)
Dora (2)
Drop (3)
Ecco (2)
Enova (1)
Familia (38)
Fensi (1)
Focus (56)
Forever (1)
Forsa (1)
Gala (1)
Glora (4)
Gökpak (4)
Helin (1)
İpel (2)
Kikajoy (3)
Kleenex (3)
Knox (2)
Komili (31)
Konfor (4)
Kumru (3)
Les (1)
Leylak (2)
Lily (4)
Lipa (2)
Malt (1)
Maramex (1)
Marathon (5)
Mare (2)
Marmaris (2)
Mavi Beyaz (14)
Maximum (3)
May (6)
Maylo (24)
Megasil (3)
Mirada (24)
Miray (1)
Murex (3)
Only (32)
Ophia (1)
Over (1)
Papia (16)
Papilion (3)
Peçito (1)
Polente (3)
Pufla (3)
Reference (5)
Roll-Up (4)
Roll-up (1)
Rova (3)
Rulopak (6)
See (1)
See Baby (1)
Select (5)
Selin (11)
Selpak (253)
Sens (2)
Senso (1)
Senta (1)
Servis (22)
Sevso (1)
Sies (4)
Silelle (1)
Sofa (1)
Sofia (1)
Softex (1)
Sole (1)
Soli (1)
Solo (62)
Soultech (1)
Spect (2)
Step (7)
Story (386)
Suden (1)
Sufy (2)
Tem (2)
Teno (42)
Tex (6)
Tork (12)
Tuffy (7)
Tulin (4)
Umhitte (6)
Unico (2)
Vanesa (4)
Viking (1)
Vilo (3)
Vivenca (1)
Vizyon (2)
Wex (8)
Ximivogue (4)
Zoka (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Adet

(329)
(319)
(117)
(95)
(94)
(78)
(66)
(36)
(32)
(16)
(13)
(9)
(8)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(443)
(68)
(32)
(32)
(26)
(23)
(22)
(19)
(15)
(13)
(12)
(8)
(7)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

18'li Set (149)
24'lü Set (114)
32'li Set (95)
12'li Set (82)
10'lu Set (28)
4'lü Set (25)
16'lı Set (23)
3'lü Set (21)
5'li Set (21)
50'li Set (19)
2'li Set (18)
6'lı Set (17)
20'li Set (16)
30'lu Set (16)
48'li Set (8)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(120)
ve üzeri (151)
ve üzeri (159)
ve üzeri (160)
ve üzeri (173)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL