Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kağıt Mendil & Peçete

için 701 sonuç bulundu.

Kâğıt Mendil & Peçete

Hijyen amacıyla kullanılan kâğıt mendil ve peçeteler, hobi çalışmaları ve diğer temizlik işlemleri için de kullanılmaktadır. Dökülen bir yeri silmek, üstünüze dökülen bir yemeği temizlemek veya sofra düzenini sağlamak gibi birçok işleve sahip kâğıt mendiller, evde ve diğer ortamlarda farklı amaçlarla kullanılır. Kullanılan kâğıt mendilin kalitesi, içerisine emeceği suyun kapasitesini de belirler. Daha fazla emici özellikler gösteren kâğıt mendiller, yoğun katmanlardan oluşmaktadır. Sert kâğıt mendiller ise genellikle daha zor lekeleri temizlemek için kullanılır. Peçete hobi ve boyama çalışmalarında da kullanılan bir malzemedir. Kullanım alanına göre değişen peçete ve kâğıt mendiller, farklı renklerde ve dokularda da tasarlanarak sofra sunumu yaparken kullanılıyor. Sofra sunumlarının daha renkli olması ve sunumların tamamlanması amacıyla sofranın rengine uygun bir kâğıt mendil tercih edilebilir. Hemen siz de ürün sayfamızda yer alan modelleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza yönelik beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.

Kâğıt Mendil & Peçete Çeşitleri

Kâğıt Mendil & Peçete Çeşitleri

Renkli ve desenli kâğıt mendil çeşitleri, masalarda farklı sunumlar yapmaya ve dekorasyon sağlamaya yardımcı olur. Dekoratif peçetelerin üzerinde gül, çiçek, kalp gibi desenler bulunmaktadır. Renkli desenlere sahip ürün modelleri içerisinden beğendiğiniz tasarımları satın alabilirsiniz. Cilt tiplerine göre tasarlanmış kâğıt mendil ve peçeteler başlıca hassas cilt olmak üzere farklı özelliklerde tasarlanmaktadır. Tasarımlarındaki cilt dostu özellikler sayesinde çantanızdan, cebinizden hiç eksik etmeyeceğiniz kâğıt mendiller; kumaş ve kâğıt peçete gibi farklı malzeme çeşitlerinden oluşmaktadır. Kumaş peçeteler, kıyafetlerle uyumlu desen ve renklerden tercih edilerek görünen bir yerde taşınabilir. Bunun yanında çocukların okul çantalarında taşıyabileceği kumaş peçeteler, rahat bir şekilde temizlik sağlayabilmeleri için hassas ve çok katmanlı olarak tasarlanmıştır. Peçete takımı içerisinde farklı adetlerde çoklu peçeteler bulunduran ürünlerdir. Çocuklara peçete kullanımı sevdirmek amacıyla renkli veya motifli kâğıt mendiller tercih edilebilir. Çocukların üzerinde boyama yapabileceği, çeşitli hobiler için kullanabileceği peçete çeşitleri, hem kullanışlılık hem de hobi aracı sağlaması açısından tercih edilmektedir. Z katlama, C katlama, dikdörtgen ve kare katlama gibi pek çok peçete ve kâğıt mendil modeli; kullanılan alanlarda pratik kullanımlar sağlamak görsel bir uyum yaratmak gibi amaçlarla kullanılmaktadır. Farklı ölçülerdeki peçeteleri ve farklı paket ambalajlarından oluşan ürünleri evinizde depolayabilir, sürekli peçete almanıza gerek kalmadan ihtiyaç duyduğunuz zamanlar kullanabilirsiniz. Hem okul, hem ev, hem de iş yeri gibi pek çok alanda kullanabileceğiniz modelleri günlük hayatınızda kurtarıcı olarak kullanabilirsiniz. Peçete fiyatları peçetenin kalitesine, dokusuna, katmanına ve emiş gücüne göre değişiklik göstermektedir. Kullanacağınız ortamdaki peçete ihtiyacınıza ve peçete tüketiminize dikkat ederek uygun bir peçete ve kâğıt mendil tercihi yapabilirsiniz.

 Kâğıt Mendil & Peçete Kullanım Alanları

Kâğıt Mendil & Peçete Kullanım Alanları

Evde, iş yerinde, ofiste, dışarıda pek çok yerde kullanabileceğiniz cep boy kâğıt mendiller bulunmaktadır. Peçete çeşitleri düz, Z katlama, garson katlama, kare, mendil, dispenser ve C katlamadan oluşmaktadır. Çok katmanlı dokuma sistemlerine sahip bu peçeteleri ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilmek için yanınızda taşıyabilirsiniz. Düz ürün türleri, kare ve çok katmanlı modellerden oluşur. Z katlama modeller genellikle lokantalarda el yıkamadan veya yemek yeme işlemi bittikten sonra kullanılır. Z katlamalı dispenser havlular, tamirhanelerde, ofislerde ve plazalarda da tercih edilen ekonomik ve çevre dostu bir üründür. Tek seferde bir adet çekilebilerek fazladan peçete kullanımına gerek olmadan ihtiyacınız doğrultusunda kullanabilirsiniz. Garson katlama havlu, otel ve çeşitli lokanta işletmelerinde kullanılan bir modeldir. Kare mendiller ev içerisinde veya toplu düğün organizasyonlarında kullanılabilen pratik silme araçlarıdır. Çok katmanlı çeşitleri sayesinde de tek seferde silme kolaylığı sağlar. Yemek sunumları sırasında kullanabileceğiniz sunum peçeteleri, farklı renklerde ve farklı tasarımlarda üretilmektedir. Masanın rengi ve tabakların tasarımı dikkate alınarak uyumlu modeller tercih edilebilir. Ayrıca kâğıt mendiller farklı boyutlarda kullanılarak sofra sunumlarında farklı görünümler yaratılabilir. Cep boy peçeteler daha küçük ve dikdörtgen katlama modellerden oluşsa da, masa sofralarında veya günlük kullanımda kare veya kumaş peçeteler kullanılmaktadır. C katlama ürün modelleri, pratik bir aparat kullanılarak tuvaletlerde ve el yıkama lavabolarında kullanılabilir. Aparat sayesinde pratik bir çekimle peçete israfı olmadan kullanım sağlayabilirsiniz. Kolay ve kontrollü bir şekilde kullanarak uzun vadede tasarruf sağlayabilirsiniz. İşletmelerde kâğıt mendil kutusu içerisinde C katlama veya Z katlama modelde peçeteler bulunur. Tek seferde çekilebilen bu peçeteler, paketten çıkartıldığı gibi kullanıma hazır hale gelir.

 Kullanışlı Kâğıt Mendil & Peçete Modelleri

Kullanışlı Kâğıt Mendil & Peçete Modelleri

Ev içerisinde veya ofiste kolay ulaşılabilen bir yere koyarak ihtiyaç duyduğunuz anda kâğıt mendil kullanabilirsiniz. Hem renkli peçete modelleri hem de siyah peçeteler kullanıcılara farkı alternatifler sunmaktadır. 30x30 cm, 24x23.5 cm, 24,5x25,5 cm, 33x24 cm gibi farklı peçete ölçüleri bulunmaktadır. Çantanızda veya her an elinizin altında bulunacak peçetelerin daha küçük boyutlarda; evde veya önemli iş yerlerinde kullanılacak peçetelerin ise çok katmanlı ve büyük boyutlarda olmasına dikkat etmelisiniz. Peçete adetleri her ürün içerisinde farklılık gösterir. 100, 200, 50, 250, 150, 500 gibi pek çok adette peçete bulunur. Ayrıca bu peçeteler paketler halinde çoklu olarak da satışa sunulmaktadır. Çoklu paketler 18’li set, 24’lü set, 32’li set gibi ihtiyaca yönelik seçenekler sunar. Bu peçeteler adetlerine ve kullanım alanlarına göre farklı fiyatlandırmalara tabi tutulmaktadır. Çok fazla işçinin çalıştığı yoğun ve kalabalık yerlerde Z katlamalı mendiller tercih edilebilir. Otel ve lokanta gibi pek çok işletmede ise C katlama modeller ön plana çıkmaktadır. Ayrıca servis peçetesi ve kumaş peçete gibi alternatifler de pratik kullanımlar sağlamaktadır. Hobi amaçlı kullanılan peçeteler, üzerinde boyama işlemleri yapabilmek için daha kalın ve yüksek emiş gücünde üretilmektedir. Hobi çalışmalarınızı gerçekleştirmek ve boş zamanlarınızı değerlendirmek amacıyla hobi ve sanat ürün modellerini inceleyebilir, dilediğiniz teknikte peçete desenleri oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında dekorasyon amacıyla hobi çalışmalarınızı kullanabilir veya saklayabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli alternatifler sunan kâğıt havlu ve mendiller, motifleri ve model seçenekleriyle her kullanıcıya ve ortama özel kullanım sağlar. Geri dönüştürülebilen peçeteler, doğa dostu üretimleri sayesinde tekrar dönüştürülerek kullanılabilir ve doğayı kirletmez. Sağlık açısından faydaları bulunan ve kimyasal içermeyen bu peçeteleri, cildiniz üzerinde veya farklı zeminlerde temizlik amacıyla kullanabilirsiniz. Görüldüğü gibi farklı alternatiflerdeki pek çok peçete ve kâğıt mendil bulunmakta, günlük hayata ve özel günlere göre farklı kullanımlar sağlanabilmektedir. Hemen şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyebilir peçete kâğıt mendil fiyatları ve modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek kullanım alanınıza uygun bir modeli satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Türü

Düz (451)
Z Katlama (35)
Kare (19)
Dispenser (13)
Peçete (13)
Mendil (8)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Selpak (192)
Solo (40)
Focus (37)
Only (37)
Teno (35)
Familia (27)
Maylo (24)
Belleza (19)
Komili (17)
Papia (16)
Servis (12)
Agron (11)
Berrak (9)
Dolce (8)
Roll-Up (8)
Arı (7)
Destiny (6)
Dodo Baby (6)
Mirada (6)
Step (6)
Kleenex (5)
Reference (5)
Sens (5)
Tork (5)
Tuffy (5)
Tulin (5)
Selin (4)
Vanesa (4)
Kikajoy (3)
Megasil (3)
Rulopak (3)
Sufy (3)
Banko (2)
Drop (2)
Lily (2)
Malt (2)
Murex (2)
Onesto (2)
Polente (2)
Select (2)
Spect (2)
Tex (2)
Titiz (2)
Umhitte (2)
Öyküm (2)
Airlaid (1)
Altın (1)
Ambiente (1)
Aırlaıd (1)
Beste (1)
Beyza (1)
Brava (1)
Celesta (1)
Crax (1)
Diversey (1)
Ecco (1)
Enova (1)
Fensi (1)
Flodex (1)
Gala (1)
Glora (1)
Helin (1)
Ikea (1)
Konfor (1)
Marathon (1)
Maximum (1)
May (1)
Ophia (1)
Pack (1)
Profine (1)
Rova (1)
Senso (1)
Sevso (1)
Silelle (1)
Sofa (1)
Sole (1)
Soli (1)
Viking (1)
Vilo (1)
Vizyon (1)
Zoka (1)
(27)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Adet

(198)
(97)
(79)
(49)
(47)
(41)
(33)
(16)
(9)
(8)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

18'li Set (87)
12'li Set (64)
24'lü Set (56)
32'li Set (55)
10'lu Set (22)
4'lü Set (17)
3'lü Set (15)
30'lu Set (15)
2'li Set (14)
6'lı Set (11)
5'li Set (10)
20'li Set (9)
8'li Set (7)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(72)
(43)
(25)
(13)
(13)
(12)
(11)
(8)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(78)
ve üzeri (98)
ve üzeri (104)
ve üzeri (109)
ve üzeri (114)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL