Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kağıt Havlular

için 1,755 sonuç bulundu.

Kağıt Havlular

Evinizin mutfağında, banyosunda ve lavabolarda kullandığınız kağıt havlular hayatı kolaylaştırıcı pratik yönüyle hayatın hemen hemen her alanında bulunuyor. Kağıt havluların; suyu emen, çok katlı, yağ emici veya parfümlü olmak üzere birçok alternatifi bulunuyor. Renkli ve desenli çeşitleriyle tasarım bütünlüğü ve sevimli görünümüyle kağıt havlular rulo şeklindedir. Ruloların ne kadar kalın olduğu ve yaprakların ne uzunlukta olduğu gibi yönleriyle birbirinden farklı olan kağıt havluların bazıları ise Deterjan & Temizlik sayesinde veya yıkanarak birkaç kere kullanılabiliyor. Kağıt havlu fiyatları da bu bağlamda sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Tek kullanımlık veya yeniden kullanılabilen, çeşitli tasarım ve işlevsel farklılıkları içeriğinde bulunduran kağıt havlu çeşitleri arasından gereksinim duyduğunuz ürünü satın alabilirsiniz.

Kağıt Havlular Hijyeni Her Ortamda Korur

Kağıt Havlular Hijyeni Her Ortamda Korur

Günümüzde kullanılan kağıt havlular ve içeriğinde bulundurduğu özellikler ise teknolojik gelişmelerle birlikte yaşam içerisine girmiştir. Kremli kağıt kullanılarak tasarlanmış havluların ham maddeleri ağaçlardır. Fabrikalarda el değmeden üretilen ve paketlenen kağıt havlular hijyen bakımından insan sağlığına uygundur. Ev ortamının dışında elinizi yıkadıktan sonra kağıt havlularla kurulamanız bakteri oluşumu ve bulaşma riskini %80 oranında engellemektedir. İhtiyaç durumlarınız göz önünde bulundurularak üretilen kağıt havluların rulo sayısı da buna bağlı olarak değişiklik gösterir. 12’li kağıt havlu hem pratik hem de ekonomik bir kullanım vadeder. Evlerde kullanılan havlular ıslak kaldığında bakteri oluşumu ve üremesine sebebiyet verir. Kağıt havlular ise genellikle tek kullanımlık olarak üretildikleri için daha hijyeniktir. Endüstriyel ortamlarda yer alan havluları birçok kişi kullandığı için bakteri ve mikroplar bulaşır ve bu durum sağlığınızı tehdit eder. Kağıt havlular ise tek kullanımlık olma faktörü sebebiyle daha kullanışlı bir şekilde sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Kağıt havlularda bulunan özellikler de kullanım alanlarınız düşünülerek üretilir. Yağ emici özelliklere sahip kağıt havlular mutfaktaki kullanımlarınıza özel olarak üretilir. Yemeklerinizi pişirirken kullandığınız yağlar aspiratöre, mutfak mermerine veya çeşitli yerlere sıçrayabilir. Yağ emici kağıt havlu ile evinizin içerisine sıçrayan yağları kolay ve pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Yağ emici özelliği sayesinde tabaklara patates kızartması veya kızarmış patates gibi yiyecekleri koymadan önce kağıt havlu yerleştirebilirsiniz. Kağıt havlular yağ emici özelliğiyle tüketeceğiniz gıdalardaki fazla yağı emerek daha sağlıklı beslenmenizi sağlar. Kağıt havlu 12 li ürünlerde bulunan tırtıklı kesme alanları ile kullanımınız için yeterli uzunluktaki havluyu kolayca koparabilirsiniz. Yalnızca evlerinizde değil, ofis ortamlarınızda da kullanacağınız temizlik aracı olan kağıt havlular hayatın hemen hemen her alanında hijyen konusunda en büyük yardımcılarınız konumunda olurlar. Pratik ve hızlı temizlik için büyük bir öneme sahip olan kağıt havluları uzun yolculuklarınızda da yanınızda bulundurabilirsiniz. Emici yapraklar sayesinde etrafa dökülen suyu en kısa süre içerisinde temizleyerek steril bir ortam oluşturabilirsiniz.

Kağıt Havlu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kağıt Havlu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kağıt havlular Z katlamalı, sensörlü, içten çekmeli ve Jumbo kağıt havlular olmak üzere birbirlerinden özellik bakımından ayrılırlar. Z katlı kağıt havlu 24 lü her kullanımlarda yalnızca bir kağıt havlu almanızı sağlayan gereçlerle kullanılabilir. Dispenser içerisinde kapalı bulunduğu için kağıt havlulara yalnızca siz dokunursunuz. Bu yönüyle başka bir el değmeyen kağıt havlular hijyenik bir kullanım vadeder. Tek kağıt havlu çekmenizi sağlayarak aynı zamanda kağıt havluların gereksiz yere çöpe atılmasını da engellemiş olursunuz. Ekonomik ve çevreci yönüyle öne çıkan Z katlamalı dispenser havluların maliyetleri de düşüktür. Gereksiz yere kağıt havlu sarfiyatını düşürdüğü gerekçesiyle daha avantajlıdır. Ofislerinizde, evinizde, binalarınızda, lavabolarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz Z katlamalı modeller genellikle tasarruflu yönü sebebiyle işletmeler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Dokusundaki selüloz içeriği sayesinde dayanıklılık bakımından da iyi olan kağıt havlular emici ve konfor yönüyle de öne çıkıyor. Yüksek oranda su tutabilen kağıt havlular ile daha az kağıt ile daha fazla kurulama yapabilirsiniz. Kullan-at özelliği sayesinde hayatınızın her alanında yardımcılarınız konumundaki olan kağıt havlular artık olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Tezgah üstleri, masalardaki yemek artıkları veya çeşitli sıvılar bulunduğunuz ortamları hızlı bir şekilde kirletir. Kirlenen yerleri bir bez veya havluyu yıkayarak temizlemeye kalkışmak olayı zorlaştırabiliyor. Bu durumda 2’li, 3’lü, 6’lı, 8’li, 12’li, 20’li ve 24 lü kağıt havlu çeşitlerini kullanım alanınıza veya ihtiyacınıza bağlı olarak satın alabilirsiniz. Bir diğer kağıt havlu çeşidi olan fotoselli havlular ise genellikle; plaza, ofis, hastane, restoran veya okullarda kullanılmaktadır. Fotoselli havlu duvara monte edilen otomatik veya sensörle çalışan dispanserler kullanır. Fotoselin içerisindeki hareketli bıçak sayesinde her bir sensör hareketinde yalnızca bir adet kağıt havlu verilir. Geniş olması yönüyle ellerinizi kurulayabilmeniz için yeterli olan kağıt havluların kendiliğinden desenleri bulunur. Bu yönüyle şık bir görüntüsü olan fotoselli havlular çift katlı bir temizlik ürünüdür. Sensörlü havlular yalnızca bir adet peçete verdiği için kullanacağınız kağıt havluya başka birinin eli değmez. Bu yönüyle de daha hijyenik bir temizlik mümkün hale gelir.

Kağıt Havlular Hızlı ve Hijyenik Temizlik

Kağıt Havlularla Hızlı ve Hijyenik Temizlik

Kağıt havlular insan yaşamının hemen hemen bütün bölümlerinde pratik ve hijyenik temizlik yapmayı mümkün hale getirir. Yaşam içerisinde kullanılan kağıt havlu çeşitleri de günlük yaşamdaki ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak üretilir. Çeşitli rulo kapasitesi ve özelliklere sahip içten çekmeli kağıt havlular da hijyenik temizliğin büyük bir öneme sahip olduğu veteriner ofisi, hastaneler, yemek işleme tesisleri ve spor salonları gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanım alanlarında daha ekonomik ve güvenli olması yönüyle tercih edilen içten çekmeli kağıt havluların rulo genişliği ve uzunluğu değişiklik göstermektedir. Dispenser ile kullanılan kağıt havlular ile elinizi kurulayabilir, gördüğünüz kirli yerleri kolayca temizleyerek çöpe atabilirsiniz. Böylelikle çevrenizde bulunan mikrop ve bakterileri hak ettiği yerlere gönderirsiniz. Restoran ve alışveriş merkezi türevi yerlerde kağıt havlular önemli bir işlev görürler. Çok sayıda insanın aynı anda bulunduğu yerlerde elinizi ve yüzünüzü tek kullanımlık kağıt havlularla kurulamanız çok daha hijyenik olacaktır. Farklı kişilerde bulunan mikropları ve sizdeki mikropların başkalarına aktarılmasını engelleyen kağıt havluların yaşamın içerisindeki kilit gereçler arasında yerini alıyor. Bir diğer kağıt havlu modeli olan Jumbo çeşitler de özel dispenserler aracılığıyla kullanılır. Tek katlı olarak üretilen Jumbo kağıt havlular 250 metreden daha uzun dev rulolardan oluşmaktadır. Jumbo tipi kağıt havlu rulosu sanayi türevi iş yerlerinde temizlik işleri için kullanılır. Sanayi tipi için ekonomik olan Jumbo kağıt havlular içeriği gereği dağılmaz. Bu yönüyle bütün yüzey, ürün ve aygıtların temizlenmesi için kullanabilirsiniz. Jumbo kağıt havlular fabrika ve atölye gibi yerlerde tasarruflu bir şekilde hijyen ve temizliği sağlar. Hijyen konusunda hassas bir tutum benimsemişseniz kağıt havlular tam size göre. Koparacağınız yaprağa yalnızca sizin eliniz değer ve istediğiniz kirleri temizleyerek çöpe atabilirsiniz. Mikrop ve bakterileri hapsedici nitelikleri bulunan kağıt havlular yumuşak yapısıyla cildinizi tahriş etmez. Emiş gücü yüksek olan kağıt havlular memnuniyetler ve deneyimler göz önünde bulundurulduğunda daha fazla tercih edilmektedir. Yüksek kat adedi bulunan, yumuşak ve dayanıklı kağıt havlular kullanım alanına bağlı olarak işlevsel özellikler bulundurur. Kullanacağınız yere bağlı olarak ihtiyacınız olan Kağıt Ürünleri ve kağıt havlu modellerine sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

ABC (2)
Adn (1)
Agron (13)
Alsil (2)
Arı (18)
Bayer (1)
Belleza (59)
Berin (1)
Berrak (17)
Best (4)
Beste (5)
Boss (2)
Brava (10)
Bulutix (2)
By Clean (4)
Class (6)
Colony (1)
Compact (6)
Concept (8)
Confort (1)
Crax (3)
Cws (1)
Destiny (7)
(133)
Dodo (1)
Dodo Baby (6)
Dolce (17)
Dora (13)
Drop (12)
Elegance (4)
Eren (2)
Espiga (25)
Esspak (1)
Ets (1)
Familia (51)
Flafi (3)
Flodex (8)
Fly (2)
Focus (109)
Forest (8)
Forever (3)
Forsa (1)
Foryu (4)
Garanty (2)
Glora (13)
Gold (2)
Gretal (1)
Haypak (1)
Hepcazip (1)
Jolly (1)
Kadife (2)
Kaizen (1)
Kaspak (1)
Knox (4)
Komili (64)
Konfor (5)
Kry (4)
Lara (2)
Lifex (1)
Lily (10)
Lipa (4)
Long (19)
Malt (11)
Marathon (1)
Mare (2)
Marmaris (9)
Mavi Beyaz (11)
Maximum (24)
Maylo (48)
Megasil (23)
Melissa (1)
Milas (2)
Mirada (14)
Mix Pink (3)
Mony (3)
Murex (14)
Nergis (2)
Non Stop (5)
Omnisoft (10)
Onesto (6)
Only (54)
Pack (4)
Paku (1)
Palex (1)
Papia (49)
Papilion (3)
Pekpak (1)
Piramit (1)
Polente (9)
Polly (1)
Poly (1)
Premia (6)
Private (1)
Pufla (5)
Purpy (1)
Reference (2)
Robi (4)
Rosy (1)
Rova (5)
Rulopak (18)
Select (6)
Selin (6)
Selpak (256)
Selzia (5)
Seno (1)
Sens (24)
Senso (40)
Senta (7)
Sevso (5)
Silecen (1)
Silen (4)
Skor (6)
Sofa (3)
Sofia (10)
Softex (1)
Softmis (2)
Solo (105)
Sosi (6)
Spect (13)
Step (6)
Sufy (8)
Tami (1)
Tempak (13)
Teno (19)
Tex (3)
Titiz (5)
Tooledo (1)
Tooly (2)
Tork (48)
Torte (7)
Tuffy (8)
Tuliva (1)
Umhitte (1)
Vanesa (4)
Vilo (6)
Vulora (4)
Wex (3)
Yöntem (4)
Zoka (3)
Şehzade (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Adet

(533)
(251)
(249)
(149)
(124)
(111)
(33)
(29)
(20)
(19)
(12)
(11)
(11)
(10)
(9)
(6)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

12'li Set (373)
3'lü Set (96)
4'lü Set (81)
6'lı Set (65)
2'li Set (63)
24'lü Set (27)
5'li Set (25)
20'li Set (24)
21'li Set (16)
60'lı Set (10)
48'li Set (9)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(213)
ve üzeri (301)
ve üzeri (330)
ve üzeri (335)
ve üzeri (348)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL