Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Adet

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kağıt Havlular

için 500 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kâğıt Havlu

Özellikle hijyenin çok daha fazla önemli olduğu günümüz dünyasında tek kullanımlık kâğıt havlu hem genel kullanıma açık alanlarda hem de evlerde hayatı kolaylaştırır. Bezler her ne kadar temiz olsa da ilk kullanımdan sonra nemli kalmasından dolayı üzerinde bakteri oluşumuna sebep olduğundan kötü kokmaya başlar. Ayrıca her seferinde mutfaklara ve banyolarda kullanılan kumaş havluların toplanması, yıkanması ve tekrar asılması zaman alır. Kâğıt havlu tek kullanımlık haliyle hayatı kolaylaştıran temizlik ürünleri arasında yer alır. Kullanıcı enerjinin yanından deterjan ve yumuşatıcıdan da tasarruf yapabilme avantajına sahip olur. 2’li, 4’lü 12’li kâğıt havlu gibi farklı seçeneklerinin olması kullanıcıya tercih olanağı sunar. Kullanıcı depolama durumuna ya da ihtiyacına göre kaçlı kâğıt havlu alacağına karar verir. Sadece evlerin değil ofislerin de temel ihtiyaçları arasında sayılan kâğıt havlular, yüksek emme kapasitesi ve yumuşak dokusu sayesinde cilde zarar vermez. Rulo şeklinde olduğu gibi tek tek yaprak olarak da kullanıma sunulan ürünler, evlerde ve ofislerde kullanım özelliğine göre tercih edilir. Bazı ev ve ofislerde tek yaprak olarak kullanmaya olanak sağlayan mekanizmalar mevcutken bazı alanlarda ise roluların takıldığı aparatlar mevcuttur. Rulo özelliğinden dolayı herhangi bir aparata takılmadan da kullanılması kolay olan ürünler, kolay koparılmasıyla da pratik kullanım sağlar. Tek yaprak olarak kullanıma sunulan Z kâğıt havlu olarak da bilinen havlu kâğıt çeşidinin bazı ambalajlarında 200 adetten oluşan 12 paket mevcut olup her bir yaprak 21,5x24 cm boyutlarındadır. Bazı 12’li paketlerde kullanıma sunulan ürün çeşidinin boyutları ise 21x21 cm’dir. Her bir pakette ise 200 adet havlu mevcuttur. Bunu yanında Z katlama olup 125’li paketlerde kullanıma sunulan havluların ölçeri de 21x21 cm’dir.

Kâğıt Havlu Hayata Dokunur

Kâğıt Havlu Hayata Dokunur

Suyun kullanıldığı her alanda kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran tek kullanımlık kâğıt havlu çeşitleri özelikle hijyenik özelliği ile dikkat çeker. Ayrıca yumuşak dokusu ve güçlü emiş gücü sayesinde tek bir yaprak elleri kurulamaya yeterlidir. Evlerde kumaş havluların yerini alan ürünler, sadece yüksek emiş gücüyle değil pratik kullanımıyla da kullanıcılarını beğenisini kazanır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte üretim teknolojisi de gelişmiştir. Üretim alanlarında yer alan kalite sistemleri ürünün hijyenini garantilerken ambalajlarda kullanıma sunulması ise son kullanıcıya kadar da ürünün hijyen koşulları içinde ulaşmasını sağlar. Kâğıt havlular sadece suyu emmez mutfakta kullanılan çeşitleri tezgâh üzerine sıçrayan yağı emerek tezgâhlarda temizlik amacıyla da kullanılır. Ayrıca kızartma yapıldığında kızarmanın altına koyulabildiği gibi pilavın demlenmesi için pilav tenceresinde de kullanıldığı durumlar vardır. Çoklu kullanımı ile hayatı kolaylaştıran ürünlerin hammaddesi ağaç olduğu için sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Desenli modelleri özellikle çocuklara el yıkama alışkanlığı kazandırma konusunda başarılıdır. Mutfak, banyo dışında evin herhangi bir alanında da kullanımı mümkün olan kâğıt havluların doğada kolay çözülmesi, doğaya herhangi bir zararının olmaması ise ayrıca avantajdır. Rulo kâğıt havlu evlerde tırtıklı yerinden koparılarak kullanılmasının yanında ofis, fabrika gibi alanlarda fotoselli havlu mekanizmaları üzerinden kullanılır. Böylece birden fazla insanın kullandığı alanlarda havlu ile direkt temas kesilmiş olur. Ayrıca Z katlama, Jumbo gibi kâğıt havlu çeşitleri çalışan sayısı fazla olan işyerleri için idealdir. Bunun yanında özellikle küçük çocuğu olanların çantasında mutlaka bulundurdukları temizlik malzemeler arasında yer alırken 2, 3 ya da tek katlı yapılarıyla kullanıcı ihtiyaçları gözetilerek üretilmiştir. Her ortamda kullanılabilir olmasının sebepleri arasında emiciliği ve pratik kullanımı sayılabilirken mutfaklarda bez yıkamanın da önüne geçtiği için kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Kâğıt havlu 48'li olan ambalaj şekilleri kalabalık aileler için idealdir. Solo kağıt havlular da uygun fiyatlarla sayfamızdan satın alınabilmektedir.

 Kâğıt Havlu Temizlik Konusunda Ustadır

Kâğıt Havlu Temizlik Konusunda Ustadır

Evlerin en sık kullanılan alanı mutfaklardır. Tezgâh üstüne, ocağa ya da mutfak duvarına yemek yaparken yağ ya da yemek sıçrama olasılığı her zaman vardır. Sıçrayan malzemeler bez ile temizlendiğinde bezden bazen lekeyi çıkarmak çok zor olmasının yanında zahmetlidir. El altında kâğıt havlu bulunması bu zahmetin önüne geçer. Tek kullanımlık ürünler kullanıldıktan sonra atılır. Böylece bakteri oluşumunun önüne geçilirken kullanıcıyı da bez yıkamadan kurtarır. Sadece emek değil aynı zamanda enerji ve su tüketimi tasarrufu konusunda da destek olan ürünler için doğa dostu demek yerinde olur. 6’lı kâğıt havlu gibi farklı ambalaj şekillerinde kullanıma sunulan ürünlere evlerin ve ofislerin dışında spor salonları, hastaneler, restoranlar gibi biçok alanda rastlamak mümkündür. Kullanım alanlarına göre farklı boyut ve özellikte üretilen ürün çeşitleri sanayi tipi kullanım olarak düşünüldüğünde jumbo kâğıt havlu görüntüsüyle ortaya çıkar. Genellikle beyaz olarak üretilen Jumbo kâğıt havlunun bazı çeşitleri çift katlı olarak üretilmiştir. Rulo genişliği 20 cm, yaprak uzunluğu 22 cm, rulo uzunluğu ise 32 cm olan ürünün rulo ağırlığı 320 gr’dır. Paket içerisinde bir adet dev rulo bulunur. Ayrıca dev rulo 145 adet yaprak içerir. Sadece el yüz silmekte değil geniş alanların temizliğinde de kullanılır. Ortak kullanım alanlarına yerleştirilen özel mekanizmalar sayesinde mekanizmanın verdiği havluya sadece kullanıcının teması olur. Böylece ortak kullanım alanlarından bulaşan farklı salgın hastalıkların da önüne geçilmiş olur. Ayrıca evlerde kullanılanlara göre daha mukavemetli üretilen büyük rulo kâğıt havlu suda kolayca dağılmadığı için her türlü ekipman temizliğine uygundur. Bunun yanında Z şeklindeki dispenser kâğıt havlular da farklı mekanizmada sadece kullanıcının temasını garantiler. Carpex kağıt havlular , farklı desen ve boyutları ile sayfamızda sizleri bekliyor!

 Her Bütçeye Uygun Kâğıt Havlu Çeşitleri

Her Bütçeye Uygun Kâğıt Havlu Çeşitleri

Rolu, Z katlamalı, Jumbo gibi farklı özelliklere sahip çeşitleriyle kâğıt havlu modelleri her bütçeye uygun ambalaj şekilleriyle de dikkat çeker. İsteyen kullanıcı kâğıt havlu 24’lü çeşidi tercih ederken, büyük işyerlerinde Jumbo ve Z katlamalı çeşitler ekonomik açıdan da uygundur. Z şeklinde katlı olan çeşitler genellikle tek seferde bir yaprak havlu veren mekanizmaların olduğu yerlerde kullanılır. Özellikle kalabalık alanlarda hijyen için önemli bir özelliktir. Ayrıca tek seferde bir havlu verdiği için gereksiz kullanımın da önüne geçer. Mekanizması evlerde kullanılmaya elverişli olsa da daha çok işyerleri ve ofisler tarafından tercih edilir. İçeriğinde bulunan selüloz ürünün emiciliğini kuvvetlendirirken kullan at özelliği sayesinde pratik kullanım sağlar. 21 cm kâğıt havlu olarak üretilen makine havlusu fotoselli makineler için uygundur. Eli tanıyan fotosel her seferinde tek parça havluyu hazneye gönderir. Kullanıcı hazneye gelen havluyu mekanizmadaki plastik tırtıklı bıçak aracılığıyla yırtarak kullanır. Bu tip havlular da daha çok plaza, hastane, ofis, restoran ve okul gibi kalabalık alanlarda kullanılır. Mekanizma duvara monte olduğu için kullanımı kolaydır. 2’li, 3’lü, 6’lı, 8’li, 12’li, 20’li, 24’lü ve 48’li kâğıt havlu çeşitleri kullanıcı ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde üretilmiştir. Farklı adet ve özellikte kullanıma sunulması ise farklı bütçeye sahip kullanıcıların ürüne erişimini kolaylaştırır. Kâğıt havlu her haliyle kullanıldığı alanda hijyeni vadederken yumuşak ve sağlığa zararlı olmayan yapısı kullanımını sürdürülebilir kılar. Mutfaklarda, lavaboda, seyahatte birçok alanda kullanımı ile hayatı kolaylaştırır. Yağ emme özelliği olanlar mutfaklarda en büyük yardımcıdır. Farklı özellikteki kâğıt havlular ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kâğıt havlu fiyat aralıkları hususunda fikir sahibi olmak için deterjan ve temizlik sayfamızı inceleyebilirsiniz.