TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Toz Deterjan

için 82 sonuç bulundu.

Toz Deterjan

Bulaşıkları elde yıkama derdinden kurtaran bulaşık makineleri için sıvı deterjanlar, tablet deterjanlar ve toz deterjanlar geliştirilmiştir. Bulaşık makinesinde yıkadığınız bulaşıklarınızın tertemiz ve pırıl pırıl olması için 3'ü 1 arada olan toz deterjanlardan satın alabilirsiniz. Toz bulaşık makinesi deterjanları arasında değişik markalar tarafından üretilen ürünler bulunmaktadır. Siz de toz bulaşık makinesi deterjanlarından satın almak için hemen kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Finish toz deterjan çeşitleri en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır. Finish toz deterjan çeşitlerinin de farklı ambalajlarda üretilenleri bulunmaktadır. En iyi bulaşık deterjanının hangisi olduğunu merak ediyorsanız, kullanıcı yorumlarını okuyabilir ya da kendiniz deneyerek görebilirsiniz.

Bulaşık makinesi toz deterjan çeşitlerini incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Ön yıkamaya ihtiyaç duymadan çay ve kahve gibi lekeleri kolayca çıkarmak için çeşitli markalar tarafından üretilen toz deterjanları tercih edebilirsiniz. Makinenizi kirece karşı korumak ve bulaşıklarınızın pırıl pırıl parlamasını sağlamak için 3'ü 1 arada olan toz deterjan çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bulaşık makinesi toz deterjan fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Dilerseniz bulaşıklarınızın parlaması için bulaşık makinesi parlatıcısı kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesi parlatıcılarını incelemek için parlatıcı kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Bulaşık makinelerinin en büyük dertlerinden biri de kireçlenmesidir. Kireçlenen bulaşık makinelerinin rezistansı bozulur ve makineler kullanılmaz hale gelir. Bulaşık makinenizi uzun süre güvenle kullanmak için bulaşık yıkarken birtakım yardımcı malzemelerden yararlanabilirsiniz. Bu yardımcı malzemeler arasında bulaşık makinesi tuzları bulunmaktadır. Bulaşık makinesi tuzları, kireçlenmeyi ve makinede meydana gelen tortulanmayı engeller. Bu sayede siz de bulaşık makinenizi korumuş olur ve pırıl pırıl parlayan bulaşıklar elde etmiş olursunuz. Bulaşık makinesi tuzu nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız, ürünlerin ambalajında bulunan kullanma kılavuzunda yer alan detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz. Bulaşık makinesi tuzu, makineni tuz haznesine konur. Makinenin tuz oranını gösteren ışık ya da gösterge yoksa ayda bir makinenin tuzunun bitip bitmediğini kontrol etmenizde yarar olacaktır. Bulaşık makinesi tuzu satın almak için tuz kategorisini inceleyebilir ve dilediğiniz markanın bulaşık makinesi tuzunu satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Miktarı

(26)
(12)
(11)
(5)
(5)
(5)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Akbel (1)
Almawin (2)
Bosch (2)
Calcinet (1)
Cleanmix (7)
Diversey (3)
(2)
Ecolab (1)
Equinox (1)
Ersağ (1)
Finish (6)
Henchell (1)
Klar (2)
Mintax (2)
Neo (4)
Neta (1)
Puly Caff (16)
Renax (1)
Sodasan (1)
Sonett (3)
Sska (1)
Titiz (2)
Viking (6)
Washing (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

(4)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (15)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL