Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Kronometre & Adımsayar

için 201 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kronometre ve Adımsayar

Kronometre süreölçer bir cihazdır. Adımsayar ise yürüyüşlerinizi adımlarınızı ne kadar mesafe gittiğinizi gösteren bir cihazdır. Bu iki cihaz da spor alanında oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Kullanıcılarına kolaylık sağlayan bu ürünler sayesinde bilinçli bir şekilde spor yapılabilir. Kronometre süreyle ilgili ölçüm yaparken adımsayar atılan adımları ve gidilen mesafeyi gösteren bir cihazdır. Zamanın her saniyesinin önemli olduğu durumlarda kronometre yaygın bir şekilde kullanılır. Ders çalışırken, spor yaparken, yolda giderken veya yemek yaparken sıklıkla tercih edilen bir üründür. Adımsayar da yürüyüş yapanların oldukça fazla kullandığı bir üründür. Düzenli bir yürüyüş programı oturtmak isteyenler için adımlarını ve mesafelerini hesaplamak önemlidir. Adımsayar bu anlamda hem adımları gösterir hem de mesafeyi gösterir. Bu sayede kendinize bir hedef belirleyebilir ve bu hedefe ulaşıp ulaşamadığınızı kolayca takip edebilirsiniz. Kronometre belirli bir zaman aralığında yapılacak olanların ne kadar süreceğini hesaplayan bir cihazdır. Kısacası bir süreölçer denebilir. Bu süreölçer saniyenin önemli olduğu alanlarda yaygın bir şekilde kullanılır. Adımsayar ürünü de sadece yürüyüş yapan insanlar tarafından değil birçok insan tarafından kullanılır. Yürüyüş yapmaya ekstra bir zaman ayırmayan ancak gün içerisinde kaç adım attığını görmek isteyen insanlar da oldukça fazla tercih ederler. Bu iki ürün de kişinin kendini takip edebilmesi adına kullanılan elverişli ürünlerdir.

 Kronometre Hangi Alanlarda Kullanılır?

Kronometre Hangi Alanlarda Kullanılır?

Kronometre bir süreölçerdir. Belirli bir zaman aralığında yapılacak olan işlerin ne kadar süreceğini hesaplamak için kullanılan saat bölümüne denmektedir. Genellikle salisenin önemli olduğu durumlarda kronometre kullanılır. Spor yarışlarında dereceleri belirlemek amacıyla çok yaygın olarak kullanılır. Bu ürün sayesinde zamanı daha hassas bir şekilde ölçebilirsiniz. Başlata basıldığında saniyeler hemen işlemeye başlar ve durdurulduğu anda da her durdurmasa aradaki farkı net biçimde gösterir. Kronometre saati hassas bir şekilde ölçmeye yarar. Kronometre saati hassas ölçtüğü için saniyelerin hatta saliselerin önemli olduğu zamanlarda çok yaygın olarak kullanılır. Hassas bir şekilde zamanı ölçen bu alet bir sayaç özelliğindedir. Denizcilikte de kronometre yaygın bir şekilde kullanılmıştır. Bu ürün geminin hangi boylam üzerinde olduğu tespit edilmek amacıyla kullanılmıştır. Kronometre nedir diye incelediğimizde bir süreölçer olduğunu görebiliriz. Yine kronometre nedir diye baktığımızda ürünün bir sayaç olduğunu ve çeşitli alanlarda kullanıldığını söyleyebiliriz. Kronometre sayacı zamanı büyük bir hassasiyetle ölçen bir saat çeşididir. Kronometre sayacı normal saatlere nazaran hassasiyeti fazla olan bir üründür. Bu üründe hassasiyeti artıran mekanizmalara yer verilmiştir. Kronometre zamanlayıcı kullanımı oldukça kolaydır. Kronometre zamanlayıcı kullanırken ürünün üzerinde yer alan iki butona basılır. Bu butonlardan ilkine basıldığında zaman akmaya başlar. Tekrar basıldığı anda zaman durur ve ilk basılan zamandan ikincisine kadar olan süreyi gösterir. İkinci buton ise kronometredeki süreyi sıfırlamak için kullanılır. Geçen süre bu şekilde silinir. Bunun yanı sıra bu buton tur zamanlarını göstermek kaydetmek için de kullanılır. Kronometre çalışırken bu butona basıldığında cihaz geçen süreyi gösterir ve sonrasında sıfırlanır. Sıfırlandıktan sonra tekrar çalışmaya başlar. Bu şekilde kullanımı olan ürün oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Yediden yetmişe herkesin rahat bir şekilde kullanılabileceği bir özelliktedir. Kolay kullanımı olan bu ürün saatin basit hali gibidir. Bir zaman ölçer olan bu alet spor alanlarında yaygın bir şekilde kullanılır. Kullanıcılarına rahat bir kullanım imkânı sağlayan bu ürün yaygın bir şekilde kullanılır.

 Kronometre Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Kronometre Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Kronometre kullanımı yaygın olan bir üründür. Kronometre kullanımı alanlarını incelediğimizde karşımıza birçok alan çıkar. En önemli alanlar spor müsabakaları olarak gösterilebilir. Yine herhangi bir deney yapımı anında da yaygın bir şekilde kullanılır. Deney yapım anında kullanılan bu cihaz aynı zamanda herhangi bir dalda yarışlarda da oldukça kullanılır. Kronometre dijital ürünü günümüzde daha yaygın bir şekilde kullanılır. Kronometre dijital ürününde daha kolay bir ekran vardır. Dijital ekranda süreyi ölçmek ve görebilmek oldukça pratiktir. Spor alanında sıralamayı ve sporcuların sürelerini ve aralarındaki farkları ölçen bu cihaz çok kullanışlıdır. Bu ürün sayesinde sporcuların yarışı bitirdikleri süreleri belirlenebilir. Yarışı bitirdiler süre belirlenebildiği gibi aynı zamanda diğerleriyle olan farkları ve sıralamaları da gösterir. Bu özelliği sayesinde birçok spor dalındaki sporcular kronometre özelliği barındıran saat tercih ederler. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha kolay bir şekilde okunabilir bir yapıda üretilen bu ürünler bu özelliği sayesinde daha kolay bir kullanım imkânı sağlar. Bu ürün denizcilik ve havacılık alanlarında yapılan müsabakalarda da oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Kronometre saat ayarlama için kullanılan bir üründür. Saatlerde de yer alabilen kronometre sporcular tarafında oldukça tercih edilir. Kronometre saat ayarlama özelliği bulunması nedeniyle çok kullanılır. Kronometre alarm kurma özelliği de taşır. Kronometre alarm kurulduğunda çalar ve kullanıcısının taleplerini karşılar. Kronometre ile ders çalışmak süreye karşı girilen sınavlarda çok fayda sağlar. Kronometre ile ders çalışmak sınav anında süreye karşı mücadele verirken öncesinde size pratik yapma imkânı sağlar. Bu ürün sayesinde soru çözerken ve ders çalışırken pratik yapma imkânınız olur. Daha hızlı çalışmaya ve soru çözmeye alışmak sınav anında çok büyük avantaj sağlar. Belirli bir süreyle ders çalışmak sınav anında çok büyük avantaj sağlar. Bu anlamda süreölçer kullanmak hızlı soru çözme anlamında öğrencilere çok fayda sağlar. Sınavda süre yeterli gelmeyen öğrenciler, sınav öncesi süreyle çalışarak bu sorununu aşabilir ve daha hızlanabilir. Kronometre bu anlamda çok kullanışlı bir üründür.

 Adımsayar ile Daha Etkili Spor Yapın

Adımsayar ile Daha Etkili Spor Yapın

Adımsayar yürürken adımlarınızı saymaya yarayan bir ölçüm cihazıdır. Elektronik olan adımsayarlarda ivmeölçerler mevcuttur. İvmeölçerleri kullanan bu cihazda mikro elektromekanik sistemler kullanılır. Adımsayarlar zımparalanmış üç metal plakadan oluşur. Bu plakalardan ortadaki ani ivmelere karşı hareket eden bir ağırlığa sahiptir. Bu ortadaki plaka bu nedenle baştaki plakaya ya da sondaki plakaya yaklaşır. Bu olay plakalar arasında bir değişiklik olarak algılanır. Sistemi bu şekilde çalışan adımsayar kolay bir kullanıma sahiptir. Adımsayar bileklik ürününde ürünü bileğinize takarak yürüdüğünüzde adımlarınızı sayar. Adımsayar bileklik bileğinize olması nedeniyle anlık olarak kolay bir şekilde kaç adım attığınız takip edebilirsiniz. Adımsayar uygulaması kolay bir yapıdadır. Adımsayar uygulaması sayesinde adımlarınızı kolayca takip edebilirsiniz. Adımsayar saat hem saat olması hem de aynı anda adımı sayması sayesinde çok fonksiyonlu bir üründür. Adımsayar saat kolunuzda olduğu için kolaylıkla ulaşılabilirdir. Adımsayar spor aleti ile uyumlu bir yapıdadır. Spor yaparken yürüdüğünüz adımı sayar, koşunuzu hesaplar. Adımsayar spor aleti kullanışlı bir yapıdadır. Spor aksesuarları ile uyum içerisindedir. Bu ürün bileğinize olduğunda hareketlerinizi üç boyutlu olarak ölçebilir. Yürürken ya da koşarken kollarımızı sallarız. Bu sallantıları yazılım algoritması adım sayısına çevirir. Adımsayarın elbette hata payı da vardır. Ancak bu hata payı yüksek bir oran değildir. Yüzde doksan doğruluk oranı içerir. Uzmanlara göre yetişkin bir kişi günde 10000 adım atmalıdır. Adımsayar sayesinde adımlarınızı sayarak bu oranı takip edebilirsiniz. Adımları sayan bu ürün sayesinde sağlıklı yaşamamıza katkı sağlayabilirsiniz. Günlük bir yürüme hedefi belirleyip bu hedefe ulaşıp ulaşamadığınızı kolayca takip edebilirsiniz. Yürüyüşlerinizi düzenli hale getirebilirsiniz. Adımsayar bu nedenle sizlere kolaylık sağlayan bir üründür.

 Masaüstü Kronometre Kullanım Alanları

Masaüstü Kronometre Kullanım Alanları

Masaüstü kronometre sayesinde kronometreyi kolayca bir yere sabitleyebilir ve bu şekilde kullanabilirsiniz. Bu ürün daha çok araç içlerinde tercih edilmektedir. Araç içinde tercih edilen bu ürün özellikle minibüs gibi süreyle çalışan araçlarda fazlasıyla kullanılır. Minibüsler birden fazla duraklarda durur. Bu duraklar arasında belirlenmiş bir varış süresi vardır. Minibüsçüler bu süreyi ölçmek ve kolayca takip etmek için masaüstü kronometre ürününü kullanır. Bir durağa geldiklerinde butona basıp süreyi durdurup tur tur buna devam ederler. Ürün bu nedenle oldukça kullanışlıdır. Geri sayımlı kronometre de bu anlamda çok kullanışlı bir üründür. İleri doğru değil geriye doğru bir sayım söz konusu olan geri sayımlı kronometre ürünlerinde bir süre belirlenir ve sayaç geriye doğru işler. Kronometre alarm kapatma özelliği sayesinde süre bittiğinde ya da durdurulduğunu ötmez. Kronometre alarm kapatma bu anlamda ses olunması istenmeyen ortamlar için kullanışlı bir özelliktir. Birden fazla ürün çeşidi olduğu için birden fazla kronometre fiyatı da vardır. Kronometre fiyat olarak ekonomik bir yapıdadır. Her bütçeye uygun kronometre edinmek mümkündür. Bu ürün bir süreölçerdir. Çeşitli amaçlar için kullanılır bu anlamda çok fazla kullanım alanı olduğunu söylemek mümkündür. Ürün aktif edildiği andan itibaren çalışmaya başlar ve tekrar basılıncaya kadar çalışır. En çok spor müsabakalarında kullanılan bir üründür. Futbol maçlarını yöneten hakemlerde de kronometre bulunur. Dalış gibi sürenin önemli olduğu sporlar, koşu gibi alanlarda bu ürün kullanılır. Farklı kullanım alanlarına baktığımızda öğrenciler ders çalışırken, minibüsçüler süre ölçerken, evde yemek yapan kişi yemek için süreyi ölçerken kullanır. Görüldüğü gibi birbirinden uzak çok farklı alanlarda süre ölçmek amacıyla fazlaca kullanılan bir üründür. Ürün bu anlamda çok farklı alanlarda farklı amaçlar için kullanılır. Bu ürün süreyi ölçerken kullanılır. Süreyi ölçen kişi durdurup başlatma işlemi sırasında zaman kaybı yaşar ve bu da bir miktar hata payı oluşmasına etken olur. Ancak bu hata payı oldukça düşük bir orandır. Göz ardı edilebilecek bir oran olması nedeniyle çok fazla önemsemeyen bir hata oranıdır. Sayfamızdan ağırlık eldiveni seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

 Adımsayar Nabız Ölçer Kullanımı Hakkında

Adımsayar Nabız Ölçer Kullanımı Hakkında

Adımsayar nabız ölçer özelliği bulunan ürünler de vardır. Bu adımsayar nabız ölçer ürünlerinde ürün hem adımınızı sayar hem de bir yandan nabzınızı ölçer. Birden fazla fonksiyona sahip olması nedeniyle kullanışlı bir yapıdadır. Bu aynı zamanda adımsayar bilekliklerde bulunabilen bir özelliktedir. Adımsayar bileklik fiyatları ürün çeşitliliği fazla olduğu için farklı fiyat özellikleri barındırır. Adımsayar bileklik fiyatları farklı bütçelere hitap edebilen bir özelliktedir. Adımsayar spor aleti farklı kullanıcılara da hitap eder. Farklı spor dalları için kullanılabilir bir özelliği olan adımsayar spor aleti sporun yapıldığı süreyi ölçerek verimli bir spor yapma konusunda kullanıcısına bilgi verir. Pedometre de adımsayar demektir. Kimi kullanıcılar pedometre ismiyle ürünü tanır. Dilimize adımsayar olarak geçmiştir. Bu ürün insanların yürüme mesafesini ve adımlarını sayan bir özelliktedir. Adımsayar fiyatları her bütçeye göre farklılık gösterir. Uygun fiyatlı ürünler olabildiği gibi daha yüksek ücretli ürünler de vardır. Adımsayar fiyatları belirli bir oran içermez. Alınan üreme bağlı olarak değişir. İhtiyaca göre bir adımsayar almak mantıklıdır. Bu ürün ile birlikte doğru verilere ulaşmak için ürün doğru bir şekilde vücuda konumlandırılmalıdır. Yürüyüş yapmaya başladığınızda ürünün doğru çalışıp çalışmadığını anlamak için birkaç adım atarak test edebilirsiniz. Daha sonra yürüyüşünüzü tamamlayana kadar tekrar adımsayar bakmanıza gerek olmaz. Yürüyüşü bitirdikten sonra verilerinizi inceleyebilirsiniz. Ürün takılırken eğik bir durumda ya da karşıya bakar gibi olması adımların yanlış ölçülmesine neden olabilir. Bu nedenle ürünü vücudunuzda uygun bir yere yerleştirdikten sonra birkaç adım atıp ürünü kontrol ederek doğru olup olmasını kontrol edebilirsiniz. Kronometre ve adımsayar ürünleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak birbirinden çeşitli ürünleri olan kronometre ve adımsayarları incelemek ve kolayca satın alabilmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. spor çorap da spor esnasında en çok kullanacağınız giyim ürünlerinden biri olacaktır.

Kronometre Nasıl Kullanılır?

Kronometre kullanımı basit bir üründür. Ürünün üzerinde iki adet buton bulunur. Bu butonlardan ilkine basıldığında süre akmaya başlar ve tekrar basıldığı an süre durur. Bu sırada ilk durdurulan süreyle olan farkı görmek de mümkündür. Bu ürün sayesinde turlar arasındaki süre ölçülebilir. İkinci buton ise süreyi sıfırlamak için kullanılır. Ekranda gösterilen süre bu şekilde sıfırlanabilir. Tekrar bir sayım başlatmak için aynı işlemler tekrar ve tekrar yapılabilir.

Kronometre Neyi Ölçer?

Kronometre bir süreölçerdir. Bu ürün özellikle saniyeden daha küçük olan saliseler bazındaki farklılıkları ölçmek amacıyla genellikle yarışlarda, spor müsabakalarında kullanılan bir cihazdır. Basit bir saattir denebilir. Süreyi ölçen bu cihaz genellikle saliselerin bile önemli olduğu durumlar için yaygın olarak kullanılır. Bu ürün başlatıldığı andan itibaren tekrar durdurulana kadar olan süreyi gösterir. Ayrıca tur kaydetme özelliği sayesinde de turlar arasındaki süreyi de gösterir. İlk basıldığında süre başlar ikinci basıldığında bu basıldığı andaki süreyi gösterir ve akmaya devam eder. Bu sayede turlar arasındaki süre farklarını gösteren bir üründür.

Kronometre Nasıl Okunur?

Kronometre dijital ve dijital olmayan olmak üzere ikiye ayrılır. Dijital olan üründe ekrandaki ilk iki basamak dakikayı temsil eder. : işaretinden sonraki kısım saniyeleri ifade eder. Bunun sonundaki: işaretten sonrası ise saliseleri ifade eder. Dijital olmayan ürünlerde ise okuma daha farklıdır. Buradaki cihazda saati, dakikayı, saniyeyi ve saliseyi ifade eden farklı ibretler mevcuttur. Bu ibreleri doğru okumak gerekir.

Adımsayar Nasıl Kullanılır?

Bu ürünün birden fazla çeşidi vardır. Tercih edilecek ürüne göre kullanım değişecektir. Ayağa takılan adımsayarlar ayak bileğinde sabitlenir başlata basılması ve yürüyüş bittiği zaman kapatılıp kontrol edilmelidir. Bileğe takılan adımsayarlar bilekte sabitlendikten sonra çalıştırılmaya başlanmalı ve istenilen zamanda kapatılmalıdır. Bazı modellerde kapatmaya gerek yoktur. Saat gibi olan adımsayarlarda başlatıp kapatmaya gerek kalmaz sizin bileğinize olduğu sürece her gün attığınız adımlarını kolayca takip edebilirsiniz.

Adımsayar Ne İşe Yarar?

Adımsayar adımlarınızı saymaya yarayan bir cihazdır. Adımlarınızı saymaya yarayan bu cihaz düzenli bir şekilde yürüyüş yapmanıza katkı sağlar. Günlük ne kadar yürüdüğünüzü ölçer. Bu sayede kendinize bir hedef belirleyebilir ve bu belirlenen hedefe ulaşıp ulaşamadığınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Günümüzde uzmanlar günde en az 10000 adım atılması gerektiğini söylerler. Ancak bir kişinin gün içinde adımlarını kendisinin hesaplamasının imkânı yoktur. Bu işi kolayca yapabilmek için adımsayar kullanabilirsiniz. Siz hiçbir efor harcamadan cihaz kolayca adımlarınızı hesaplar ve sizlere gösterir. Bu sayede günlük belirlediğiniz hedefe ulaşabilirsiniz. Daha düzenli bir yürüyüş yapabilmek için bu cihazın bu kolaylıklarından kolayca fark edebilirsiniz.