TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kronometre & Adımsayar

için 335 sonuç bulundu.

Kronometre & Adımsayar

Spor yaparken, yürüyüş esnasında ya da günlük koşturmanızda kronometre ve adımsayar kullanarak aktivitelerinizden haberdar olabilirsiniz. Genellikle aktif olarak spor yapanların yanında ayırmadıkları spor aksesuarlarından olan kronometre ve adımsayarlar, kondisyon ve hareket çizelgesi oluşturmak ve daha bilinçli spor yapmak için olmazsa olmaz ürünlerdendir.

Kronometre Nedir, Ne İşe Yarar?

Kronometre Nedir, Ne İşe Yarar?

Zaman aralıkları ve süreyi ölçmeye yarayan kronometreler; spor yaparken ne kadar sürede ne kadar çalıştığınızı bilmenizi sağlar. Kronometreler saniyenin 1/lO'una kadar ölçebilirler. Bu yüzden pek çok müsahabahakada yarışlar kronometre ile takip edilir. Eğer siz de profesyonel olarak sporla uğraşıyor ve müsahabakalara hazırlanıyorsanız bir kronometre edinmenizde fayda var. Bu sayede süre ve performans değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Kendi performansınızla rakiplerinizin performanslarını kıyaslayarak onlardan ileride mi geride mi olduğunuzu tespit edebilirsiniz. Bunun yanı sıra; dilerseniz kronometreleri zamanla yarıştığınız pek çok eylemde kullanabilirsiniz. Örneğin; eğer sınava hazırlanıyorsanız kaç dakikada kaç soru çözdüğünüzü ölçebilir ya da okuma yarışmalarına hazırlanabilirsiniz. Kategorimizde pek çok ihtiyaç için gerekli olan kronometre çeşitleri bulunmaktadır.

Adımsayar Nedir, Ne İşe Yarar?

Adımsayar Nedir, Ne İşe Yarar?

Spor salonuna gidemiyorsanız tek başınıza ya da arkadaşlarınızla yapabileceğiniz en etkili hareketlerden biri yürüyüş yapmaktır. Herhangi bir bütçe ayırmadan yapabileceğiniz yürümenin sayısız faydası bulunmaktadır. Yürüyüş yapmanın insan vücuduna sağladığı 20 faydayı görmek isterseniz bu yazımızı okuyabilirsiniz. Yürüyüş yapmanın en bilinen faydası kilo vermeye yardımcı olması, metobolizmayı hızlandırmasıdır. Ancak pek çok spor gibi yürüyüşü de bilinçli ve düzenli yapmalısınız. Bilinçli yürüyüş yapmanızı sağlayacak olan spor aksesuarları olan adımsayarlar; vücudunuzun hareketleri doğrultusunda adımlarınızı sayan elektronik bir cihazdır. Üzerinizde taşıyacağınız bir adımsayar ile gün boyu kaç adım attığınızı öğrenbilirsiniz. Pedometre olarak da bilinen adımsayarlar; vücudunuzun hareketlerine duyarlı olmakla beraber, adımlarınıza göre sayım yaptığından yürüdüğünüz rakamı net olarak verirler.

Kronometre & Adımsayar Fiyatları

Kronometre & Adımsayar Fiyatları

Kronometre ve adımsayar fiyatları pek çok spor aksesuarı gibi uygun bir fiyat skalasında sizlere sunulmaktadır. Ürünlerin fiyatları temel olarak sahip oldukları özelliklere göre farklılık göstermektedir. Örneğin bazı adımsayarlar; 99.999 adıma kadar adımlarınızı sayabilme, yürüdüğünüz mesafeyi km cinsinden gösterme ve tahmini olarak yaktığınız kaloriyi gösterme gibi özelliklere sahip bulunur. Bu özelliklere sahip adımsayarlar özellikle kilo vermek için yürüyüş yapanlar tarafından tercih edilebilir. Kronometreler ise genel olarak adımsayarlara göre daha uygun fiyatlı ürünlerdir. Kategorimizde sunulan geniş model seçeneğinde aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca spor yaparken işinizi kolaylaştıracak çanta, cüzdan, koruyu aksesuarlar, ağırlık eldiveni gibi diğer tüm spor aksesuarlarını da görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Active (8)
Altis (12)
And1 (1)
Busso (1)
Caph (1)
Casio (16)
Delta (31)
Diadora (1)
(209)
Hattrick (12)
Kalenji (3)
Karium (1)
Nike (4)
Selex (4)
Sportive (2)
Strance (1)
TRX (2)
Vertex (18)
Voit (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (71)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(36)
ve üzeri (53)
ve üzeri (59)
ve üzeri (61)
ve üzeri (64)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL