Spor Çorap

Ayak sağlığı, sporcuların performanslarını etkileyen başlıca etkenlerden biridir. Ayak sağlığını korumak üzere tasarlanan sporcu ürünleri spor ayakkabılar, spor çoraplar, tabanlıklar ve bileklikler gibi ürünlerdir. Spor çoraplar bazı spor dalları için özel olarak farklı tasarımlarla üretilse de, klasik spor çorapları da mevcuttur. Spor çoraplarının özelliği; sporcunun ayak bölgesinde düzenli hava akımı sağlamak ve ayak ile ayakkabı arasında yumuşak ve kaymayan bir tabaka oluşturmaktır. Spor çorapların bir diğer özelliği de spor esnasında ayak bölgesinde oluşabilecek teri önlemektir. Spor çorapları koku yapar mı? Ayak terlemesi ayak kokmasına dönüşerek sporcuların korkulu rüyası haline gelebilir. Bu olumsuz durumu yaşamamak için kaliteli malzemeden üretilmiş spor çorapları kullanabilirsiniz. Spor çoraplar; futbol başta olmak üzere, basketbol, voleybol, hentbol, koşu, yürüyüş gibi birbirinden farklı spor dallarında kullanılmaktadır.

En çok tercih edilen spor ürünleri ve en çok kullanılan spor aksesuarları arasında yer alan spor çorapları, birçok marka tarafından çeşitli renklerde ve modellerde üretilmektedir. Futbol çorapları diğer spor çoraplarına göre daha uzun ve daha kalın yapıdadır. Adidas marka uzun futbol çorabı ile halı saha ve çim sahada yapacağınız futbol müsabakalarında dizlerinizi ve bilek bölgenizi sürtünmeye ve istenmeyen kazalara karşı koruyabilirsiniz. NewBalance dryactive termal çorap ile kışın spor yaparken üşümezsiniz. NewBalance termal çorap ile vücut ısınızı stabil tutabilir ve kış aylarında spor yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

Outdoor sporlar ile ilgilenen sporcuların tercih edebileceği ve bilek çorapları olarak da bilinen Kinetix spor kısa çoraplar ile yaz mevsiminde ayağınızı korurken bir yandan da ayağınızın nefes almasını sağlayabilirsiniz. Kinetix bilek spor çorapları sayesinde ayak kokmalarından kurtulabilirsiniz. Birbirinden renkli modelleri ile bayan sporcuların ilgisini çeken Puma spor çoraplar tarzınızı tamamlayabileceğiniz spor aksesuarlarıdır. Reebok marka beyaz spor çoraplar pamuksu yapıları ve ayağı saran kesimleri ile özellikle tenis sporcuları tarafından tercih edilen ürünlerdir. Spor çorapların fiyatları ürünlerin özelliklerine ve üretildikleri spor branşına göre değişiklik göstermektedir. En ucuz spor çorapları klasik bilek çorapları olarak öne çıkmaktadır. İlgilendiğiniz spor türüne göre spor çorapları satın alarak ayak sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Spor Çorap

için 2,346 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adidas (414)
Nike (292)
Hummel (277)
DİĞER (227)
(167)
Sportive (61)
Norfolk (58)
Puma (58)
Vans (39)
Umbro (28)
Jako (27)
Lotto (23)
Lescon (22)
Avessa (19)
Slazenger (19)
Lig (18)
Converse (12)
Kinetix (10)
Only (9)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (384)
Erkek (232)
Kadın (96)
Çocuk (88)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(151)
ve üzeri (199)
ve üzeri (216)
ve üzeri (223)
ve üzeri (230)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL