Ağırlık Eldiveni

için 1,388 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ağırlık Eldiveni

Ağırlık kaldırmak için tasarlanan fitness eldivenleri, başta el koruması sağlamak, tutuş gücünü kuvvetlendirmek ve ağırlıkları daha uzun süre tutmanıza olanak oluşturmak olmak üzere fitness rejiminiz esnasında pek çok yararlı fonksiyona sahiptir. Eğer ağırlık çalışmak, spor rutininizin önemli bir parçası ise kesinlikle bir çift ağırlık eldiveni edinmeniz şart.

Ağırlık Eldiveni Nedir, Ne İşe Yarar?

Ağırlık Eldiveni Nedir, Ne İşe Yarar?

Ağırlık veya diğer adı ile fitness eldiveni, spor esnasında kaldırdığınız dambıl ve ağırlıklar ile elleriniz arasında bir nevi tampon görevi gören, kullanışlı bir spor aksesuarı olarak karşınıza çıkar. Ağırlık eldivenlerinin öncelikli fonksiyonu, hali hazırda ağırlığı ile ellerinize basınç oluşturan ağırlıklardan ellerinizi ve avuç içlerinizi korumaktır. Bununla birlikte spor esnasında tıpkı vücudunuzun geri kalanı gibi elleriniz de bol miktarda terler, bu ter de onları kayganlaştırarak tutuş performansını düşürür. Spor eldiveni kullanarak ellerinizin terlemesini önleyebilir ve ağırlıkların ellerinizden kaymasına engel olabilirsiniz. Bu fonksiyon, aynı zamanda elinizde bulunan ağırlığı daha uzun süre taşıyabilmenize de olanak sağlar. Fitness programınız esnasında ağırlık kaldırmayı tercih ediyorsanız bir çift ağırlık eldiveni satın almanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

Ağırlık Eldiveni Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Ağırlık Eldiveni Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Ağırlık eldiveni satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Bunlardan bir tanesi, elbette spor esnasında rahatınızı bozmayacak bir çift eldiven temin etmiş olmanızdır. Örneğin hem parmak ucu olan, hem de bilek bandına sahip bir spor eldiveni kullanırsanız, eldiven hali hazırda ağırlıkların kendisi kadar ağır olacağı için size faydadan çok zararı dokunacaktır. Buna ek olarak ağırlık eldiveni bedenleri de dikkate almanız gereken bir diğer önemli husus. Tam teşekküllü, büyük beden bir ağırlık kaldırma eldiveni tüm ihtiyaçlarınızı karşılayamayacağı gibi küçük ve sade bir eldiven, size sandığınızdan da fazla avantaj sağlayabilir. Ağırlık kaldırma eldivenleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da eldivenin hangi materyalden üretilmiş olduğudur. Deri fitness eldiveni en uzun ömürlü eldiven çeşidi olarak bilinirken naylon ya da polyester gibi kumaşlar teri hapsederek daha kolay bir kullanım sağlamayı amaçlar. Elbette ağırlık eldiveni önerisi almakta, kullanıcı yorumlarını okumakta ve hem ihtiyaçlarınızı, hem de bütçenizi birebir karşılayacak bir eldiven temin etmekte fayda var.

Ağırlık & Fitness Eldiveni Fiyatları Ne Civarda?

Ağırlık & Fitness Eldiveni Fiyatları Ne Civarda?

Başta bilek korumalı fitness eldiveni çeşitleri, parmaksız tasarımı ile esnek tutuş sağlayan modeller, özel üretim halter eldivenleri ve kaldırma kayışı ile birlikte gelen fitness eldiveni setleri olmak üzere, kategorimizde pek çok farklı ihtiyaca uygun ağırlık eldiveni ile karşılaşmanız mümkün. Pek çok model arasından seçiminizi yaparken ağırlık eldivenleri fiyatları arasında karşılaştırma yapmak ve bütçenize en uygun ürünü seçmek için doğru adreste olduğunuz kesin. Adidas fitness eldiveni, özellikle vücut geliştirme ve halter kaldırma gibi egzersizleri için tercih edilirken Harbinger ağırlık eldivenleri, sahip oldukları Bioform ve Bioflex özellikleri sayesinde fitness tutkunları tarafından en çok tercih edilen spor eldivenleri olarak karşınıza çıkıyor. Diğer yandan Voit eldiveni modelleri de içerdiği jel dolgu ve anatomik dikişleri sayesinde eliniz ile yüzde yüz adaptasyon sağlama özelliğine sahip, eşsiz bir ürün olarak ünleniyor. Dragon, Voit, Reebok, Tryon, Lotto, Ravel, Hattrick, Delta, Yukon, Adidas, Busso, Schiek, York, Nike, Kettler gibi popüler spor giyim ürünleri üreticilerinin ağırlık eldiveni çeşitleri bu kategorimizde beğeninize sunuluyor. Spora dair ihtiyacınız olabilecek tüm giyim ve aksesuar ürünlerine ise Spor Giyim & Ayakkabı kategorimiz üzerinden erişmeniz mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2as (15)
Active (2)
Adidas (43)
Altis (56)
Avessa (6)
Busso (35)
Cyclone (1)
D&T (1)
Delta (156)
(374)
(58)
Dragon (29)
Fast Step (4)
GHENT (9)
Giant (1)
Hattrick (17)
Head (13)
Herbalife (12)
Hobie (5)
Jordan (14)
Julbo (10)
LARONNA (14)
Lescon (17)
Leyaton (1)
Lig (3)
Lotto (12)
Nike (90)
Puma (2)
Ravel (6)
Reebok (25)
Scott (1)
Seftil (2)
Selex (28)
Sledge (1)
Sportface (2)
Sportica (1)
Sportive (8)
TRX (7)
Tryon (10)
UHL SPOR (2)
uhlsport (28)
Vertex (50)
Voit (138)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (349)
Erkek (65)
Kadın (14)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(105)
ve üzeri (218)
ve üzeri (235)
ve üzeri (237)
ve üzeri (242)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL