Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Teyp, CD, DVD, MP3 Çalar

için 83 sonuç bulundu.
Cd Çalar seçiniz

Goldmaster Teyp, CD, DVD, MP3 Çalar

Birçok insan uzun seyahatleri, saatler süren yolculukları ve uzayıp giden yolları çok sever. Bu yolculuklar sırasında en iyi arkadaşınız şüphesiz müziktir ve aracınızda yaşayacağınız keyifli bir müzik deneyimi için iyi bir ses sistemine daha da önemlisi, kaliteli bir oto teybine ihtiyacınız vardır. Goldmaster teyp modelleri bu beklentileri karşılayarak size, yolculuk keyfinizi arttıracak çeşitli avantajlar sunuyor. Müzik zevklerinizi aracınızın dışında bırakmamanız için tasarlanmış bu cihazlarla, dilediğiniz müzik listesini dilediğiniz yerde ve zamanda dinleme imkanına sahipsiniz. Bağlantı çeşitliliği ile akıllı cihazlarınızla ya da harici depolama aygıtlarınızla aracınıza bağlanarak sevdiğiniz müzikleri araç içi ses sisteminizle dinleyebilirsiniz. Goldmaster ekranlı teyp modelleri ile de görüntü dosyalarınızı çalıştırabilir, akıllı cep telefonunuzun navigasyon uygulamasını araç konsolundaki ekranda görüntüleyebilirsiniz. Kaliteli bir araç ses düzeneğine sahip olmak için sayfamızdaki Goldmaster oto teyp fiyatları ve modellerini inceleyebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz bir modeli, bu sayfadan güvenle satın alabilirsiniz.

Yeni Nesil Teknoloji Ürünü Goldmaster Teyp

Yeni Nesil Teknoloji Ürünü Goldmaster Teyp

Yerleşik alışkanlıklara sahip araç sürücüleri, bu alışkanlıklarını sürdürmekle beraber otomotiv alanındaki teknolojik gelişmeleri de takip ediyor ve araçlarının donanımını teknik olarak sürekli besliyor. Oto ekipman üreticilerinin yeni nesil teknolojileri kullanmasında sürücülerin bu hassasiyeti önemli rol oynuyor. Araç ses ve görüntü sistemlerinde görülen hızlı gelişim ve yenilikler de sürücüler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Siz de aracınızın ses ünitesini yenilemeyi düşünüyor ve en yeni teknolojilerle üstün donanım özelliklerini barındıran bir ürün istiyorsanız Goldmaster araba teybi modellerine göz atmalısınız. Standart oto teyp, cd, dvd, mp3 çalar modellerinin dışına çıkmayı başaran modelleriyle Goldmaster, gelişen teknolojinin hakkını veren ürünler sunuyor. Goldmaster, son yılların en gözde uygulamalarından biri olan akıllı cihazların birbirleriyle entegre olabilme özelliğini kullanarak yolculuğunuz süresince de teknolojiden ve eğlenceden uzak kalmamanızı sağlıyor. Akıllı cep telefonlarınız, tabletleriniz, MP3 çalarlarınızla aracınız arasında bağlantı kurma olanağı sunan Goldmaster Bluetooth teyp özelliğiyle dosyalarınızı aracınıza taşıyor. Bu özelliği kullanarak akıllı cihazınızda bulundurduğunuz dosyaları aracınızın görüntü sisteminde kullanabilir, müzik arşivinizdeki çalma listelerini araç hoparlörüyle dinleyebilir, hatta internet üzerinden Youtube, Spotify gibi müzik uygulamalarında oluşturduğunuz listelerinizle yolculuklarınıza eğlence ve keyif katabilirsiniz. Goldmaster görüntülü teyp modelleriyle DVD çalma özelliği de sunuyor ve aynı zamanda bu modellere de akıllı cihazlarınızla bağlanarak harici görüntüyü araç ekranına yansıtmanızı sağlıyor. Bu özellikle, telefonunuzdaki harita uygulamalarını kullanarak, yol bulma konusunda problem yaşadığınız durumlarda görüntülü ve sesli yardım alabilirsiniz. Ya da oynatacağınız film ve videolarla yolcularınızın eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Bluetooth ile bağlantı kurduğunuz cep telefonuna gelen aramaları araç panelinizden cevaplayabilir, yeni aramalar yapabilir ve güvenlikli bir şekilde, trafik kurallarını ihlal etmeden araç içi hoparlörleriniz ve dahili mikrofon vasıtasıyla telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Standart oto teyplerde bulamayacağınız üstün teknolojik özellikleri hizmetinize sunan bu cihazların kurulumu ise oldukça basittir. Aracınız için uygun olan Goldmaster modelini seçerek Goldmaster teyp soketi ile cihazınızın montajını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Goldmaster Teyp Modelleri

Şık Tasarımlı Goldmaster Teyp Modelleri

Çağımızda önemli bir yeri bulunan; değişen ve gelişen estetik algı, artık teknolojik ürünlerde ve otomobillerde de ön plana çıkıyor. Otomobil aksesuar ve ekipmanlarının güzel ve farklı bir tasarım anlayışıyla üretilmiş olması, öncelikli olarak aranan özelliklerin başında geliyor. Goldmaster araç teybi modelleri de kullanıcıların tasarım konusundaki bilinci göz önünde tutularak hazırlanıp beğenilere sunuluyor. Siz de Goldmaster’ın zengin ürün yelpazesiyle, şahsi zevklerinize ve tercihlerinize hitap eden bir oto teyp bulabilirsiniz ve böylece trafiğin karmaşasında bile sürücülüğün tadını çıkarabilirsiniz. Otomobilinizin görüntü ve ses sisteminde modern ve dinamik bir görüntü istiyorsanız Goldmaster DVD teyp modelleriyle bunu elde edebilir ve aracınıza farklı bir hava katabilirsiniz. LCD ekranlarla tasarlanmış bu modeller ince çizgileriyle aracınıza şık bir görünüm de kazandırır. Bunun yanında bazı klasik ve sade görünümlü Goldmaster modelleriyle de tarzınızı ortaya koyarak aracınızda fark yaratabilirsiniz. Goldmaster oto teypleri, tuş ve aydınlatma renkleriyle de aracınızın iç dizaynına uyum sağlayacak opsiyonlar sunuyor. Farklı renkler arasında beğeninize ve aracınıza en uygun olanı bulduğunuzda hem zevkinize hitap eden hem de aracınızla bütünlük sağlayarak göz yormayan modeli tercih etmiş olursunuz. Goldmaster oto teyplerinde tuşların ve bağlantı girişlerinin yerleştirilmesi, kullanım kolaylığı da ön planda tutulup tasarım bütünlüğüne uyularak yapılmıştır. Tuşları, ekranı ve bağlantı girişlerini kullanırken dikkatinizi yoldan almanız gerekmez ve cihaz üzerindeki işlemlerinizi yaparken zorlanmazsınız. Aydınlatılmış tuşlar, karanlık ortamlarda bile teybinizi rahatlıkla kullanmanızı sağlar. Bunların yanı sıra, Goldmaster teyp kumandası sayesinde her zaman ön paneli kullanmanız gerekmez. Teybiniz üzerinde yapmak istediğiniz tüm işlemleri kumanda ile de yapabilirsiniz. Siz de bu harika ses ve görüntü ünitelerinden birini satın almak isterseniz birbirinden şık tasarımlara sahip olan Goldmaster oto teypleri arasından zevkinize en uygun olan ürünü bulmak için sayfamızdaki Goldmaster modellerini inceleyebilirsiniz.

Goldmaster Teyp Fiyatları ve Teknik Özellikleri

Goldmaster Teyp Fiyatları ve Teknik Özellikleri

Otomobiller ne kadar özenli kullanılırsa kullanılsın, dış mekan araçları olduğu için bu araçlarda kullanılan ürünlerin kaliteli ve sağlam olması gerekir. Otomobillerde kullanılan tüm ürünlerin hem darbelere hem de toza ve değişik hava şartlarına karşı mukavemet göstermesi beklenir. Goldmaster da bu koşulları göz önünde bulundurarak, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışıyla araçlarınız için uzun ömürlü ve sağlam oto teyp modelleri sunuyor. Bununla beraber, Goldmaster teyp fiyatları her ne kadar modeller arasında değişiklik gösteriyor olsa da Goldmaster’da her bütçeye uygun, kaliteli bir oto teyp bulmak mümkün. Sağlamlığın yanı sıra teknik özellikleriyle de göze çarpan Goldmaster oto teypleri, sürücülerin trafikte bir ses ve görüntü sisteminden beklediği tüm özellikleri farklı modelleriyle karşılıyor. Her şeyden önce Goldmaster, müzik dinlerken, size güçlü, temiz ve yüksek kaliteli bir ses sunuyor. Goldmaster, CD çalar, MP3 çalar, DVD çalar ve radyo özelliklerinin yanı sıra yanınızda taşıdığınız harici depolama aygıtlarındaki müziklerinizi de araç hoparlöründen dinleme olanağı tanıyor. Bunu, Goldmaster teyp ayarları ile dilerseniz Bluetooth bağlantısı sayesinde kolayca yapabilirsiniz ya da ön paneldeki USB girişini kullanarak küçük bir flash bellekte arşivlediğiniz müzik dosyalarını aracınızın teybinden dinleyebilirsiniz. USB girişi, aynı zamanda, USB kablosu vasıtasıyla aracınız ve akıllı cihazlarınız arasında da bağlantı kurar. Böylelikle akıllı cihazınızda bulunan dosyalara da erişim sağlayabilirsiniz. USB kablo girişinin bulunmadığı cihazları ise paneldeki AUX girişini kullanarak bir AUX kablosu ile aracınıza bağlayabilir ve yine dosyalarınıza ulaşarak farklı formattaki dosyaları oto teybinizde oynatıp sesi, araç hoparlöründen alabilirsiniz. Bunların yanında bazı Goldmaster modellerinde SD/MMC kart okuma özelliği de bulunuyor. Dilerseniz tüm müzik arşivinizi küçük bir kart içinde, cüzdanınızda ya da cebinizde taşıyabilir ve bu kart sayesinde, aracınızda, kendi müzik listenizi dinleyebilirsiniz. Ya da görüntü destekli bir model ile video oynatabilir, akıllı cihazınızdaki bir filmi yolcularınıza izletebilirsiniz. Goldmaster oto teyp yorumları da gösteriyor ki kullanıcıların tercihleri, zevkleri ve konforları düşünülerek donatılmış bu oto teypler, sürücüler tarafından beğeniyle karşılanıyor. Tüm modeller ve alternatif seçenekler için oto ses sistemleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Goldmaster
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alpine (66)
Audio System (112)
Audiomax (171)
Audison (61)
Autosound (62)
Benjamin (2)
Blaupunkt (15)
Brawoo (10)
Cadence (73)
Carway (16)
cbtx (18)
Clarion (12)
Clifford (2)
Diamond (11)
(697)
DLS (56)
DS18 (107)
Edifier (1)
Edison (6)
Everton (170)
Focal (23)
Gob2c (9)
Goldmaster (83)
Grundig (3)
Harward (139)
HEI (21)
Hertz (50)
Herz (6)
İnfinity (1)
Jameson (486)
JLD Audio (68)
Jvc (72)
Kamosonic (138)
Kaon (10)
Kawai (48)
Kenwood (111)
KINGVOX (23)
Korax (77)
Leader (6)
LG (4)
MacAudio (10)
Magicvoice (20)
Magton (5)
Massive (5)
Mg Audio (28)
Midex (1)
Mikado (5)
MİXTECH (8)
Moonstar (19)
Morel (1)
Mtx (24)
Multibox (1)
Navigold (184)
Navimex (15)
Navitech (17)
Necvox (3)
Netex (4)
Pioneer (438)
Piranha (50)
Pmx (15)
Premier (13)
Radyostar (13)
Raydostar (23)
Raymos (37)
Redpower (100)
Roadstar (30)
Skytech (13)
Sony (103)
Soundmax (11)
Sunask (17)
Sungate (38)
Sunny (16)
Telefunken (11)
Tempo (8)
Visionic (66)
WARON (2)
Winoxx (53)
Xetec (63)
Zenec (21)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Usb Girişi

(79)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Cd Çalar

(47)
(36)
Başka bir kelime deneyin

Mp3 Çalar

(77)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Aux Girişi

(79)
(4)
Başka bir kelime deneyin

SD Kart Girişi

(45)
(38)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL