Filtreleri Temizle
Marka
Pioneer

Kategoriler

Marka

Cd Çalar

Başka bir kelime deneyin

Aux Girişi

Başka bir kelime deneyin

SD Kart Girişi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Teyp, CD, DVD, MP3 Çalar

için 112 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Pioneer Teyp, CD, DVD, MP3 Çalar

Sabahları iş trafiğinde stresi atmak için veya uzun yolculukları çok daha keyifli hale getirmek için aracınızdaki en önemli parçalardan birisi medya oynatıcılarıdır. Pioneer DVD player versiyonları ile günün hangi saati olursa olsun araç sürerken yorgunluğu üstünüzden atacak enerjiyi size aktarmak için özenle yaratılan tasarımsal öğeleri, her türlü donanım ve aygıtla uyumlu çalışabilmesi için içerisinde barındırdığı teknik özellikleri ve uyumlu bağlantı seçenekleri sayesinde hangi tür cihaz veya aygıta sahip olduğunuz fark etmeksizin sahip olduğunuz ses, video ve diğer medya öğelerinin oynatılması konusunda en iyi yardımcınız olacaktır. Sahip olduğu tasarımsal öğeler sayesinde ise spor veya klasik araçlar fark etmeksizin geniş ürün yelpazesinin getirdiği avantaj sayesinde gayet şık ve göz alıcı tasarımlar barındıran üstün kalitede geniş teknolojik avantajlara sahip ürünlerden bütçenize ve aracınıza uygun modeli seçerek araç içi keyfinizi maksimuma çıkacak günlük yardımcınızı da seçmiş olacaksınız. Bu tür bir seçimi yaparken ilk ve en önemli noktalardan birisi aracınızla olan uyumluluğunu kontrol etmek ve aracınızın desteklediği standartlardan faydalanıp faydalanamadığını kontrol etmek olacaktır. Bunun sonrasında ise geniş ürün yelpazesinden yazılımsal ve fiziksel tasarım öğelerini karşılaştırarak kullanımınıza en uygun ürünü ortaya çıkarabilirsiniz. Ürün grupları olarak DVD veya CD oynatıcının bulunduğu versiyonlardan birini seçebilir veya her ikisinin içerisinde yer almadığı dijital ve minimal versiyondan yana tercihte bulunarak çok daha az yer kaplayan bir versiyonu kullanma fırsatına da erişebilirsiniz.

Pioneer CD Çalar ile Üstün Kalite Ses Deneyimi

Pioneer CD Çalar ile Üstün Kalite Ses Deneyimi

Gelişmiş ses özellikleri ile birlikte Pioneer Arc uygulamasının uyumluluk seviyesinin de bir üst aşamaya taşınması ile birlikte birçok bağlantı seçeneklerini de beraberinde getiren Pioneer CD çalar versiyonları ile birlikte her ne türden medya oynatmaya çalışırsanız uyumluluk açısından herhangi bir problem ile karşılaşmayacaksınız. Dahili olarak Bluetooth desteği ile birlikte gelen modeller sayesinde çok daha güvenli bir şekilde telefon görüşmelerinizi eller serbest modu sayesinde gerçekleştirebilecek ve karmaşık ayar, eşleştirme seçenekleri ile vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde telefonunuzla eşleme işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Uyumlu Bluetooth aygıtınız ile Pioneer CD çalar teyp aygıtınızı başarılı bir şekilde eşleştirme gerçekleştirdiğinizde daha sonraki eşleştirmeleriniz otomatik olarak gerçekleştirilir ve sizi ekstra vakit kaybından korur. Eller serbest konuşma özelliğinden kablosuz olarak ses aktarımı özelliğine ve bu özellik sayesinde çalan parçanın sahibi, albüm ismi, parça arama, kolay eşleştirme ve AVRCP profili ile birlikte ses üzerinde tam hakimiyet sağlama gibi özellikleri de beraberinde satın almış olursunuz. Geniş ürün bandı ve gelişmiş teknolojileri barındıran ürün kategorilerinde destekleyen ürün modellerinde mükemmel bir şekilde Bluetooth üstünden ses kalitesi aktarımına olanak tanıyan geniş bant eller serbest konuşma profili olan 1.6 versiyon ile birlikte gelir ve neredeyse bant genişliği frekanslarını ikiye katlayarak normal bir Bluetooth bağlantısına göre iki kata varan kalite farkını ortaya çıkarır. İlgili teknolojinin getirdiği faydalar sayesinde çok daha berrak ve net bir ses kalitesi ile iletişim kurarak, araç içi Bluetooth teknolojilerinde yaşanan boğuk ses, ekolu ses aktarımı ve düşük ses seviyesi gibi sorunları hiç hissetmeden kaliteli bir şekilde ses aktarımı yapmanıza imkan tanır. Desteklenen telefon modellerinde ise telefonda ihtiyaç duymadan teyp, cd, dvd ve mp çalar üzerinden hızlı bir şekilde detaylı arama yapmanıza imkan tanır ve telefon kullanımı ile oluşabilecek dikkat dağınıklıklarına sebebiyet vermeden trafikte daha huzurlu ve akıcı bir deneyim elde etmenize olanak tanır.

Pioneer Akıllı Telefon Uygulaması ile Akıllı Entegrasyon

Pioneer Akıllı Telefon Uygulaması ile Akıllı Entegrasyon

Günümüzde teknolojik aygıtların sürekli olarak birbirleri ile arasında iletişim kurmaları ve bunu gitgide artırmaları gözle görülmez bir gerçek ve bunun avantajlarından faydalanmanız için Pioneer Smart Sync uygulaması siz kullanıcılara sunuluyor. Sahip olduğunuz akıllı telefon ile alıcınız arasında gerçekleşecek entegrasyon için üretilen bu uygulama ile birlikte iOS veya Android işletim sistemine sahip cihaza sahip olmanız fark etmeksizin cihazınızdaki akıllı özellikler ile birlikte Pioneer cihazınızın üstün özelliklerini uyumlu hale getirmekte. Bu akıllı bağlantıyı Bluetooth üzerinden kablosuz bir şekilde gerçekleştirebilir veya daha stabil bir bağlantı için USB üzerinden gerçekleştirmek gibi seçeneklerinizin olmasının yanı sıra ilgili uygulama aracılığı ile birçok popüler uygulamaya çok daha hızlı bir şekilde erişebilmenin avantajını elde edeceksiniz. Haritalar, mesajlar, müzik ve daha birçok uygulama ile sürekli olarak entegrasyon sağlayarak çok daha akıcı bir deneyim sizlere sunulmuş olacak. Pioneer ekranlı teyp veya uyumlu diğer modellerde yer alan ilgili özellik ile birlikte sadece bu akıllı ekstra fonksiyonlara erişmekle kalmayıp Amazon’un sesli asistanı olan Alexa ile bütünleşik olarak çalışabilme özelliği sayesinde akıllı telefonunuz Alexa uygulamasını indirmeniz bu entegrasyonu gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek işlem olacaktır. Alexa’yı Pioneer ile kontrol etmek ise beklediğinizden çok daha kolay, sadece bir tıkla çalmak istediğiniz müziği sesli olarak iletebilir, haberli okumasını isteyebilir, o gün havanın nasıl olacağı hakkındaki raporları dinleyebilir veya evinizde halihazırda bağlı olan aygıtlarınızla olan iletişimi yine bu bağlantı üzerinden hızlıca sağlayabilirsiniz. Alexa uygulamasının buluta bağlı olan bir yazılım olması sebebiyle sürekli olarak yeni özellikleri bu bağlantıya kazandırabilir ve getirdiği yeni özellikleri yine hiçbir ekstra işlem gerektirmeden kontrol etme fırsatına erişirsiniz. Bluetooth açısından desteklediği standartlar incelendiğinde ise HFP modu olarak 1.6 versiyon ile tam uyumlu çalışmanın yanı sıra ses ve videoları uzaktan kontrole destek sağlayan profil standardı olan AVRCP versiyon 1.5 ile tam uyumlu olup gelişmiş ses dağılımına izin veren profile A2DP’yi tam olarak destekleyen versiyonlar bulunmaktadır.

Pioneer Göz Alan Tasarımsal Öğeler

Pioneer Göz Alan Tasarımsal Öğeler

Gün boyu araç içinde sürekli olarak iletişim kuracağınız ve birçok işlemi birlikte gerçekleştirebilmeniz için sizlere sunduğu fırsatlar haricinde barındırdığı tasarımsal öğeler ve farklılıklar ile birlikte günün geri kalanında göze güzel hitap eden ve kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye çıkarmak için içerisinde barındırdığı tasarımsal yeniliklerle beraber gelen Pioneer Bluetooth teyp modelleri, dokunmatik panellerden klasik panellere kadar bir çok panel türü ile birlikte ihtiyaca ve araç içi uyumluluğa uygun olarak dizayn edilmiştir. Uyumlu modellerde 10 farklı parlaklık seviyesi ile birlikte gelen teyp modelleri sayesinde uzun gece kullanımlarında göz yorgunluğu oluşturmaması ve aynı zamanda gece oluşabilecek aksiliklere karşı her zaman tetikte kalabilmeniz için dikkat dağıtmayacak seviyelere göre ayarlayabileceğiniz parlaklık seviyeleri barındırmaktadır. Aynı zamanda gündüz kullanımlarında ve özellikle güneş ışığının çok fazla parlak olduğu zamanlarda kullanım deneyiminizi olumsuz bir şekilde etkilememek için çok daha üst parlaklık seviyelerine tam destek sağlamakta ve rahat bir kullanım şeklini siz kullanıcılara sunmaktadır. Klasik panellerinde 2 şerit şeklinde VA LCD arka aydınlatmaları ve göze hoş gelen renk üretme kabiliyeti ile birlikte gelmekte olup gündüz ve gece kullanımlarınızda sizleri rahatsız etmeyecek şık tasarımsal dokunuşlara sahiptir. Ekran panelinin ürünlere göre değişmesinin haricinde 210 bin renk seçeneğinden iki bölgeli aydınlatmaya kadar birçok versiyon desteğinin bulunması sayesinde isteğinize göre özelleştirme seçeneklerini de beraberinde getirerek cihazınız üzerinde tam olarak kişiselleştirme yapmanıza imkan tanımaktadır. Beraberinde geldiği dimmer özelliği sayesinde ışık parlaklığını ayarlama konusunda tam olarak hakimiyeti siz kullanıcılara vermekte olup bulunduğunuz ortama göre ayarlamaları yapmanıza imkan tanımaktadır. Sesli medya oynatımının yanı sıra görsel içerik tüketmeyi amaçlayan kullanıcılara hitap eden ve dokunmatik paneli sayesinde çok daha ekstra özellikle kullanıcılara faydalı ek fonksiyonlar sunan modeller arasından veya aracınızla uyumlu klasik versiyonlar arasından bir seçim yaparak CD kalitesinde müzik deneyimini veya kablosuz bir şekilde içerik tüketme deneyimi arasında da tercih yapabilirsiniz, gün boyu size eşlik edecek medya oynatıcınız için bir tercihte bulunma fırsatına erişebilirsiniz.

Pioneer ile Üst Kalite Radyo Deneyimi

Pioneer ile Üst Kalite Radyo Deneyimi

Pioneer oto teyp modellerine sahip olduğunuzda belki de en çok kullanabileceğiniz ve gün boyu güncel kalmanıza yardımcı olabilecek en önemli özelliklerden birisi ise dahili olarak beraberinde gelen tuner özelliğidir. Beraberinde gelen HD Radio özelliği sayesinde neredeyse CD kalitesine ulaşan inanılmaz ses kalitesi ile birlikte herhangi bir ek ücret ödemeden ses deneyimi elde etmiş olacaksınız. HD Radio teknolojisi uyumlu ağlar ile birlikte kullanılması dahilinde yayıncıların yüksek kaliteli dijital sinyalleri AM ve FM frekanslar benzeri iletebilmesini sağlamaktadır. Dahili HD Radyo tuner ile birlikte gelen aygıtların kullanıcılara sağladığı faydaları incelenir ise; herhangi bir akıllı telefon ihtiyacı olmadan, herhangi bir abonelik ücreti ödeme şartı koşulmadan FM radyo sinyallerindeki çıtırtı, patırtı, kırılma ve bozulmalara maruz kalmadan neredeyse CD kalitesinde bir FM radyo deneyimi sunmayı amaçlayan bir teknoloji olarak ilgili modellerde yer almaktadır. Aynı zamanda desteklenen AM radyo versiyonlarını da neredeyse FM radyo kalitesine yükselterek ses kalitesinde önemli bir ilerleme kaydetmiş olacaksınız. Bu teknoloji ile birlikte bağlı bulunduğunuz istasyonun kimlik bilgisini, şarkı ve şarkı sahibinin ismini, hava durumunu ve bulunduğunuz bölgedeki trafik bilgilerini alabilmenin yanı sıra acil durum uyarıları gibi ek fonksiyonları da kullanabilme fırsatına erişeceksiniz. Ses kalitesinde yaşanan yükselme ile birlikte dijital olarak ses alımda karşınıza çıkabilecek her türlü sorun ile çok daha az karşılaşacak ve kesintisiz ve pürüzsüz radyo deneyimine bir adım daha yaklaşacaksınız. Gelişmiş ses seviyesini sizlere taşıyacak bu teknoloji sayesinde sadece temiz ve zengin ses deneyimi elde edecek ve sadece ekstrem koşullarda kesilme yaşayacaksınız. HD Radio teknolojisinin getirdiği faydalar ile birlikte ne zaman sinyal kesintisinde bir düşüş yaşandığında stereo yüksek kalite mod üzerinden mono moda geçiş yaparak bağlantıda stabiliteyi yakalamanın keyfini sürebilirsiniz. Ses kalitesinde yaşatacağı üst seviye ses deneyimi ile birlikte radyo dalgaları araçlığı ile neredeyse CD kalitesine yakın yüksek seviyelerde oto ses sistemleri deneyimini kullanıcılarla buluşturarak eski FM deneyiminizi bir üst seviyeye çıkartmayı amaçlamaktadır. Ancak tüm bu yükseltmelerin bağlı olduğunuz istasyonun da desteklemesi ile birlikte sunulabileceği unutulmamalıdır.

Pioneer ile Berrak Ses Kalitesi

Pioneer ile Berrak Ses Kalitesi

Pioneer müzik seti HD Radio destekli modelleri aracılığı ile sadece üstün ses kalitesine aynı standartlar üzerinden rahat bir şekilde ulaşmakla kalmaz aynı zamanda uyumlu alıcılar ile birlikte halihazırda radyo üzerinde oynatılmakta olan parçanın içinde bulunduğu albüm kapağını, logosunu ve çok daha fazlasına istasyonun gönderdiği bilgiler aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm bu ek özelliklerin yanı sıra istasyonun gönderdiği bilgiler arasında yerel ve bölgesel bilgilendirmeler de yer alarak günlük deneyiminizi kişisel bir asistanınız gibi iyileştirebilir. Bu bilgiler arasında hava durumu güncellemeleri, acil durum bildirileri, trafikte yaşanan ani gelişmeler ve aynı zamanda belki de size saatler kazandırabilecek yol yapım çalışmaları bilgilerini iletebilme şansı edinirler. Bu verinin iletilebilmesi için ise geliştirilen teknoloji sayesinde normal karasal teknolojilere karşın neredeyse 10 kat daha hızlı bir veri trafiği hızına ulaşılmıştır. Beraberinde getirdiği Multicasting özellikleri sayesinde ise istasyondan aygıtınıza getirilen sinyali dijital olarak bölümlendirme yoluna giderek alt kategorilere ayırabilir ve alt kanallar aracılığı ile ek programlamaları deneyimleme fırsatını sizlere sunar. Bu özellik sayesinde aynı kanal içerisinde alt kanallar üzerinden müzik programı deneyimleyebilir veya o gün önemli olan bir sportif faaliyeti canlı olarak deneyimleme arasında seçim yapma fırsatı bulursunuz. Bu ek kanal özellikleri ise sadece HD Radio tuner özelliğine sahip modeller ile kullanıcılara sunulabilmektedir. Bu özellik sayesinde aynı kanal üzerinden kablo TV deneyimi elde edermiş gibi seçim yapabilme şansına erişir ve niş programlara ulaşabilme şansı elde edersiniz. İsterseniz şarkıların çaldığı alt kategori istasyonu tercih edebilir veya haberlerin canlı olarak yayınlandığı diğer bir alt kategori istasyon arasında seçim yapabilirsiniz. HD radyo teknolojisi her ne kadar ekstra fonksiyonları beraberinde getirse de klasik analog radyo ile arasında birçok benzer özellik bulunmaktadır. Destekleyen radyo istasyonları analog ve dijital sinyallerin yanı sıra üçüncü bir sinyal yollama aracılığı ile metin tabanlı verileri ilgili destekli modellere ulaştırabilmektedir. Yine aynı şekilde sıkıştırılmış bir şekilde kullanıcılara ulaştırılan bu sinyaller klasik sinyallere karşın çok daha güçlü bir şekilde yayılabilmesi için özelleştirilmiştir.

Pioneer Akıllı Sistemlerle Tam Uyumlu

Pioneer Akıllı Sistemlerle Tam Uyumlu

Günümüz teknolojisinde sürekli birbiri ile eşlenik çalışan sistemlerin çoğalmasıyla hayatınız her alanda kolaylaştığı gibi aracınızdaki multimedya sisteminizi kontrol ederken dahi klasik sistemlere göre birçok avantaj sağlamaktadır. Amiral gemi modellerinden orta seviye modellere birçok üründe yer alan akıllı bağlantı ve gelişmiş sistem özellikleri sayesinde getirilen yenilikler dahilinde akıllı tüm sistemleriniz ile kesintisiz bağlantı kurarak hayatınızı kolaylaştıracaksınız. Android Auto teknolojisini kablosuz ve kablolu olarak destekleyen modeller ile birlikte ilgili cihazlarınızı oynatıcınız ile eşleştirip ek fonksiyonlardan yararlanmak artık çok daha kolay. Android Auto fonksiyonları ile birlikte beraberinde getirdiği yeniliklerle birçok yararlı bilgiyi ana ekranınızda güncel olarak görebilmenin yanı sıra kolaylıkla kontrol edilebilecek şekilde kullanıcı dostu olarak dizayn edilmiş arayüzü sayesinde kartlar aracılığı ile çok basit ve akıcı sistem kontrolü kullanıcılara sunulmuş oluyor. Kullanıcıların dikkatlerinin sürekli olarak yolda kalmasını ve dikkat dağılmasına sebep olabilecek öğelerin ekranda bulunmamasını temel alan bu tasarım anlayışı ile yol ile bütünleşmeniz çok daha kolay bir hal alıyor. Android 5.0 üstü cihazlar ile tam uyumlu olarak çalışmayı destekleyen bu standart sayesinde cihazınız çok daha güncel verilerle teknolojik bir hal alıyor. Android Auto bağlantısı ile sağlanan akıllı özellikler sayesinde Google Maps üzerinden haritalar deneyimini elde edebilir ve en yakınınızdaki benzin istasyonları, kahve dükkanları gibi noktaları filtreleyebilir, bağlı cihazınız üzerinden cihazınızı kontrol etmenize gerek kalmadan Pioneer Teyp üzerinden sesli bir şekilde arama yapma, mesaj gönderme fonksiyonlarını kazanabilir veya sesli asistan üzerinden hava durumu, trafik sıkışıklığı gibi konularda en güncel bilgilere erişebilme fırsatına ulaşırsınız. Fiyat ve özellikler dahilinde geniş ürün yelpazesine sahip Pioneer profesyonel teyp seçenekleri sayesinde halihazırda sahip olduğunuz araca göre uygun modeller arasından barındırdığı teknik özelliklere göre çeşitlenen ürünler arasından kullanım koşullarınıza ve aradığınız özelliklere göre kendinize en uygun modeli seçerek gün boyu yüksek ses kalitesine sahip teknolojik bir deneyime merhaba diyebilirsiniz.