Bel, Boyun Yastığı & Oturma Simidi

için 2,370 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bel, Boyun Yastığı & Oturma Simidi

Sağlığınız, dolayısıyla vücudunuz dikkat edilmesi gereken en önemli şeydir. Yürüyüşe, duruşa ve oturma şekline dikkat edilmezse; vücutta istenmeyen sıkıntılar ortaya çıkabilir. Rahat olmanız ve hissetmeniz; gerekli olan durumdur. Bel yastığı özellikle bilgisayar sandalyesi ve sürücü koltuğu gibi oturma yerleri için kurtarıcı bir seçenektir. Bir başka kurtarıcı seçenek ise, araba yolculukları veya herhangi bir ulaşım aracında sandalye, koltuk ile seyahat edenler arasında çok fazla tercih edilen boyun yastığı modelleridir. Bu yastık ile başınızın sağlıksız bir pozisyon almasını engelleyebilirsiniz. Bu ürünün genelde seyahat esnasında çok fazla tercih edilmesinden dolayı, bir diğer ismi de seyahat boyun yastığı olarak bilinmektedir.

Bel Yastığı ile Vücut Sağlığınızı Koruyun

Bel Yastığı ile Vücut Sağlığınızı Koruyun

Belin doğru pozisyonda kalmasını sağlayarak vücut sağlığını korumak ortopedik bel yastığı modelleri ile oldukça kolaydır. Özellikle masa başında çalışanların, öğrenci ve meslek fark etmeden kullanması önemlidir. Koltukta, özellikle sandalyede doğru pozisyonda, dik bir şekilde oturulduğunda arada kalan bir bel boşluğu olmaktadır. Bu bel boşluğunu bu bel yastıkları ile doldurarak daha rahat ve sağlıklı bir duruş sağlamış olursunuz. Bu ürünler bel dışında omuz desteği de sağlamaktadır. Yanlış oturma ile yaşayabileceğiniz vücut ağrılarınızı bu ürün ile minimalize edebilirsiniz. Yaz ve kış, bütün mevsimlerde kullanmanız mümkün olan bir üründür. Yaz aylarında terletmez, kış aylarında ise bel boşluğunuzun soğuk almasının önüne geçer. Genellikle bel yastıklarının içerisinde hava döngüsü vardır. Bel yastığı ofis, ev ve araçlarda kullanmak için oldukça ideal bir seçenektir. Böylelikle uzun süreli oturma pozisyonunuz sizi rahatsız etmez ve vücudunuz için ağrılı bir sonuç yaratmaz. Sandalye veya koltuğa mevcut olan lastiği geçirerek yastığı kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Doğru durmanın yanı sıra, bazı kamburluk gibi rahatsızlıklar için de bel yastıklarının kullanılması gerekmektedir. Hastalıklar ve rahatsızlıklardan dolayı kullanması gereken, duruşlarda daha rahat, konforlu hissedilmesini sağlayan ürünlerden biri de oturma simidi ürünüdür. İstenildiği gibi taşınabilen ve oldukça hafif olan bu ürünler; belirli rahatsızlıklardan dolayı konforsuz oturma gibi olayların önüne geçmek için üretilmiştir. Ev ve işyeri gibi istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Rahatsızlıktan dolayı oturma gibi hareket alanınızı kısıtlamamanız için; ortopedik oturma simidi modelleri ideal seçeneklerdir. Kalça ve oturulan zeminin direkt olarak birbiri ile temasını engellediği için, daha konforlu bir oturma sağlamaktadır. Oturma simitlerinin sahip oldukları kılıfların yıkanabilmesi nedeniyle uzun süreli hijyen sağlamak mümkündür. Vücut sağlığını ve vücut rahatsızlıklarını önlemek, en aza indirmek için birçok ürün üretilmektedir. İhtiyacınız olan bir ürünü satın almanız takdirinde ömür boyu kullanmanız mümkündür. Bu ürünlerin, ortopedik özellikler ve üst kalite ile üretilmesi mecburi bir durumdur. Vücut sağlığı için kullanılması gereken Ortopedik Ürünler, en rahat ettiğiniz ve en doğru şekilde pozisyon alabildiğiniz ürün sizin için en iyisi olacaktır.

Bel Yastığı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bel Yastığı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bel yastık modelleri, oluşabilecek sağlık sorunlarını önler. Bunun dışında oluşan sağlık sorunları nedeniyle daha zor hareket edilmesini engeller, hareket alanınızın kısıtlanmasının önüne geçer. Normal bel yastıklarının yanı sıra daha küçük sandalye ve koltuklar için üretilen ergonomik bel yastığı modelleri de mevcuttur. Daha minimal tasarımlı, daha küçük ürünlerdir. Özellikle araçlarda çok fazla tercih edilir. Dik durma probleminiz varsa da bel yastıkları sizler için oldukça ideal seçenekler olacaktır. Siyah, kırmızı, mavi ve beyaz gibi birçok renk mevcuttur. Sade, düz renklerin dışında desenli modellere de sahip olmanız mümkündür. Vücut sağlığını, oturma ve yürüme pozisyonları gibi hareketler ile korumak gerekmektedir. Korumadığınız takdirde bel ağrısı, boyun ağrısı gibi minik şikayetler hayatınızı kısıtlayıcı problemlere dönüşebilir. Özellikle seyahat ederken kullanılan boyunlar için olan yastıklar, kafanızın aniden düşmesi gibi boynunuzu etkileyebilecek olumsuz olaylara karşı bir önlem niteliğindedir. Ortopedik boyun yastığı seçenekleri ile daha rahat uyumanın yanı sıra, boynunuzun incinmesini veya ters bir harekete maruz kalmasını engellemiş olursunuz. Bu yastıklar genellikle yarım ay şeklindedir. Omuzlarının üzerine koyduğunuz zaman boynunuzun hepsini koruyacak kadar bir büyüklüğü olduğunu görebilirsiniz. Özellikle çocuklar için kullanılması çok önemli bir üründür. Pembe, kahverengi, siyah, beyaz gibi birçok rengi mevcuttur. Çocuklar için olayı daha eğlenceli hale getirebilmek amacıyla farklı desenler ve kahramanlar ile tasarlanan modeller de vardır. Vücudunuzun sağlığı için kullanmanız önerilen boyun ve bel yastıkları; farklı fiyatlara sahiplerdir. Boyun yastığı fiyatları genellikle birbirlerine yakın sayılardır. Ortopedik olanlar daha fazla özellik ile üretildiği için normal boyun yastıklarına oranla daha yüksek fiyatlıdır denilebilir. Markadan markaya fiyatların değişmesi olası bir durumdur. Her bütçeye uygun boyun için üretilen yastıklarından, piyasada mevcuttur. Bel yastığı fiyatları ise oldukça ekonomiktir. Rahatsızlığı gidermek için alınması gereken bir ihtiyaç olduğundan, herkesin bütçesine uyacak şekilde sayfamızda sunulmuştur. Bel ve boyun yastıklarının ortopedik özelliklere sahip olması, vücudunuzun daha doğru pozisyona ulaşmasına neden olacaktır. Bel ve boyun yastıkları, bir kere satın alındıktan sonra uzun süre kullanılması mümkün ürünler olduğu için; avantajlı ürünlerdir.

Bel Yastığı Modelleri Oturma Rahatlığınızı Maksimize Eder

Bel Yastığı Modelleri Oturma Rahatlığınızı Maksimize Eder

Bel yastıkları, sağlığınız ile konforunuz için üretilmiştir. Uzun süre oturduğunuz koltuk ve sandalyeler, belinizin ve sırtınızın rahatsız olmasına; ileriki zamanlarda da bu ağrının hastalığa dönüşmesine neden olabilir. Bel yastıkları, sahip oldukları lastik ile sandalye ve koltukların istenildiği yerine sabitlenebilir. Böylelikle rahat ettiğiniz şekilde arkanıza yaslanabilirsiniz. Bel yastıkları ve boyun yastıkları, sağlık için alınması gereken eşyalardır. Sandalye bel yastığı olarak da geçen bu yastık modelleri, sırtınıza değen tarafların, sırtınızla uyum sağlayabileceği bir şekle girmesi ile maksimum konforunuzu sağlar. Evinizde, ofisinizde veya çok uzun süre sandalyede oturmanız gereken bütün alanlara taşıyabileceğiniz, oldukça hafif bir üründür. Bir başka bel yastık modeli ise araba bel yastığı modelleridir. Bu modeller sandalyeler için kullanılabilen bel yastıklarının dışında farklı modellere de sahiptir. Araba için üretilen bu model, sandalye için üretilen bel yastıklarından daha sert madde ile yapılan bir modeldir. Beli kavrayan bir üründür ve delikli olması nedeniyle sırt kısmınızın terlemesi oldukça zor bir durum haline gelir. Bu model, sadece araba için kullanılmaz. Ofis için de çok fazla tercih edilmektedir. Medikal oturma simidi, boyun ve bel yastıkları gibi değildir. Hastalık sonucunda daha rahat oturma eylemini gerçekleştirmeniz için satın alınması gerekmektedir. Genellikle adı ile uyumlu olarak simit şeklinde üretilen bu ürünler, rahatsızlığı nedeniyle oturma problemi çeken veya düzgün, rahat oturamayan insanlar için üretilmiştir. Bu ürünlerin, ortası boş olarak tasarımı yapılmıştır. Hastalık dışında, uzun süre oturanların daha rahat hissetmesi için de kullanılabilir. Oturma simidi fiyat olarak da olgunca uygun sayılarda tutularak, herkesin daha konforlu ve daha sağlıklı oturma eylemini gerçekleştirmesi amaçlanmıştır. Özellikle uzun süre oturanların, bel yastık modelleri ve oturma simidiyle ne kadar rahatlığa kavuştuğu gözle görülebilecek bir değişimdir. En fazla tercih edilen oturma simitlerinden biri, siyah düz bir renge sahiptir. 44x14x8 cm boyuta sahiptir. Orta kısmı boşluktur ve oldukça hafif bir üründür. Oturma zorluğu çekenler ve daha rahat oturmak isteyenler için üretilmektedir. Mevcut kılıfı sayesinde kolaylıkla yıkanabilmektedir. Yıpranması halinde yeni bir kılıf sayesinde yeni oturma simidine Sağlık & Medikal Ürünler kategorisi üzerinden sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abc Derm (12)
Abena (3)
Accu-Chek (15)
Acs (9)
Actual (4)
Acura (1)
Adulped (1)
Aeg (1)
AeroCare (1)
Aramis (1)
Aurafix (22)
Aym (1)
Bebe (1)
Berger (3)
Bestar (1)
Beurer (4)
Big Boss (1)
Case (1)
Corelife (1)
Dioxi (1)
(1968)
Dykl (1)
Ecotools (1)
Fixor (5)
Herdegen (9)
İşbir (4)
Kifidis (2)
LokmanAVM (3)
Luxor (5)
Medi Kidz (7)
Medisana (2)
Meissa (1)
Minion (7)
Novamed (4)
Ompex (1)
Orthocare (12)
Ortolife (10)
Ottobock (2)
OzComfort (2)
Prosante (1)
Puffix (1)
Scholl (1)
Smart (1)
So (3)
Softlife (11)
Solife (4)
Sum-win (1)
Variteks (33)
Visco-Pro (7)
Viscofoam (13)
Viscoli (47)
Viscoline (1)
Vivaldi (1)
Vizor (35)
WESCO (2)
Wicromed (27)
Wollex (4)
Şey (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(149)
ve üzeri (315)
ve üzeri (350)
ve üzeri (356)
ve üzeri (367)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL