Tekerlekli Sandalye

İnsan sağlığı her şeyden önemli. Ama bazen elimizde olmayan sebeplerle kazalar yaşayabilir veya ciddi hastalıklar geçirebiliriz. Modern tıpta birçok şeyin çaresi bulunurken teknik ve teknoloji de size yardımcı olmaya hazır. Geçici ve kalıcı tekerlekli sandalyeler hayatınızı kolaylaştırmak için hizmetinizde.

Tekerlekli Sandalye Nedir?

Tekerlekli Sandalye Nedir?

Tekerlekli sandalye adından net bir şekilde anlaşıldığı üzere tekerlekleri olan bir sandalye çeşididir. Hastalık, yaralanma veya sakatlık nedeniyle yürüme zorluğu yaşayan veya hiç yürüyemeyen kişiler tarafından kullanılır. Tekerlekli sandalyeler, kullanıcılarının özel ihtiyaçlarını karşılayacak geniş bir yelpazede üretilir. Motorsuz, manüel tekerlekli sandalyelerin başkaları tarafından kullanılması gerekir ama akülü tekerlekli sandalyeler kullanıcının kendisi tarafından da kontrol edilebilir. Tekerlekli sandalye ölçüleri de kullanacak kişinin vücut ölçüleriyle oranlı şekilde seçilebilir. Çocuklar için daha küçük boyutlu, yetişkinler için daha geniş tekerlekli sandalye çeşitleri bulabilirsiniz. Genç kullanıcılar için spor ve plajlara özel tekerlekli sandalyeler de üretilmektedir.

Tekerlekli Sandalye Kullanımı

Tekerlekli Sandalye Kullanımı

Tekerlekli sandalye kullanımı öncelikle onun manüel mi akülü mü olduğuna bağlıdır. Manüel tekerlekli sandalyeler sıklıkla hastanelerde hastaları bir yerden bir yere nakletmek için kullanılır. Hasta tuvaleti içeren tekerlekli sandalye modelleri de mevcuttur. Sürekli kullanımda ise akülü tekerlekli sandalyeler daha iyi bir tercihtir çünkü kullanıcıya kontrol imkanı tanır. Tekerlekli sandalyedeki kişi bir kemerle kendini sabitledikten sonra yola çıkmaya hazır olur ve akünün şarjının yettiği ölçüde seyahat edebilir. Maalesef bazı kaldırımlar yüksek veya çukurlu olması nedeniyle tekerlekli sandalye kullanıcılarına zorlu anlar yaşatabilir. Tekerlekli sandalyenin çeşidi de kullanım yöntemini etkiler. Artık akıllı teknoloji ürünü tekerlekli sandalyelerin dışında manüel sandalyeler de oldukça gelişmiş durumda.

Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Tekerlekli sandalye fiyatları manüel ve akülü modeller arasında büyük farklılık gösterir. Akülü tekerlekli sandalyeler nihayetinde motorlu bir araçtır. Ama tekerlekli sandalyeyi uzun vadeli kullanımı düşünerek satın almalısınız. Kişi kendi kendine yetebilen bir hastaysa akülü sandalyeler onun için daha iyi olacaktır ama sizin sandalyeyi itmeniz gerekiyorsa manüel modeller yeterli gelecektir. Tekerlekli sandalye aküleri tamir edilebilir veya değiştirilebilir. O yüzden akülü bir model aldıktan sonra artık sadece tekerlekli sandalye akü fiyatlarına bakmanız yeterlidir. Zamanla aşınıp yıpranabilen tekerlekli sandalye minderi de değiştirilebilir. Plusmed, BayTeks, Wollex, Riester ve diğer markaların tekerlekli sandalyelerini burada bulabilirsiniz. Yürüme aparatı, koltuk değneği, bastonlar, oturma simidi, dizlik, bileklik, dirseklik veya tabanlık dahil olmak üzere diğer ortopedik ürünlere ihtiyacınız varsa kategorimize mutlaka göz atın.

Tekerlekli Sandalye

için 5,360 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(5)
Abc Derm (7)
Acs (185)
(2)
(1)
(1)
Comfort (92)
(3537)
(1)
(2)
(4)
(1)
(1)
Leo (24)
(1)
(1)
Minion (6)
Nimo (25)
(1)
Ottobock (26)
Pirmax (6)
(5)
Poylin (104)
(1)
(1)
(4)
(1)
(1)
(1)
(1)
Wollex (1228)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(135)
ve üzeri (171)
ve üzeri (179)
ve üzeri (181)
ve üzeri (186)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL