Filtreleri Temizle
Marka
Bonacure

Kategoriler

Marka

Dp
LR
OGX
Chi
F&D
DP
MD
MCK
Qod
Tto
Dax
Aru
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Saç Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Şampuan

için 4 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bonacure Şampuan

Schwarzkopf laboratuvarlarında “İleri Teknoloji. Doğal Güzellik.” mottosuyla saç bakım ürünleri geliştiren Bonacure, farklı saç tiplerine özel zengin içerikler üretir. Bonacure şampuan, saçı içten dışa yeniden yapılandırmak için çığır açıcı formüllerle sahiptir. Her saç tipi için ayrı, yepyeni formüllere sahip Bonacure şampuanlar; boyalı, kuru, ince telli, kontrolsüz, bukleli, hassas ve yıpranmış saçlar için etkili çözümler sunar. Uzun yıllar süren araştırmalar sonucu üretilen ve içeriğinde 9 özel aminoasit içeren, içerdiği aminoasitler sayesinde Amino Cell Rebuild teknolojisini saç hücrelerini yeniden yapılandırmakta kullanan Bonacure şampuan çeşitleri ile siz de saçınızın doğal güzelliğini keşfedebilirsiniz.

Saç Tipine ve Özelliklerine Göre Bonacure Şampuanlar

Saç Tipine ve Özelliklerine Göre Bonacure Şampuanlar

Bonacure şampuanlar arasından en uygun çeşide karar verilirken dikkat edilmesi gereken ilk nokta saçın tipi ve ihtiyaçlarıdır. Hasar görmüş, yıpranmış saçlar için özel olarak üretilen Bonacure şampuanlar, 3 yıllık saç hasarını tek uygulamada yok eder. Peptitli güçlü formülü ile yıpranmış saçları içten dışa besler, saçın iç yapısını yeniden onarır ve saça ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Boyalı saçların renginin olabildiğince kalıcı olmasına yardımcı olabilmek için üretilen Bonacure şampuan çeşitleri, saçın optimum pH değeri olan 4.5 pH’lı yapıları sayesinde renk pigmentlerinin saç matrisinin derinlerine işlemesini kolaylaştırır. Cell Perfector teknolojisi ile üretilen bu modeller, saç yüzeyine sıkıca tutunarak boyalı saçın su ve fön makinesi gibi dış etkenlere karşı uzun süre korunmasına yardımcı olur. Saçın kaybettiği parlaklığı geri kazandırabilmek için; kuru, dalgalı, kıvırcık ve normal saçlara özel üretilen Bonacure şampuan, en kuru saçlarda bile saçın optimum nem seviyesine gelmesine destek olur. Optimum nem sayesinde saçlar mükemmel esnekliğe kavuşur ve elektriklenme sorunu ortadan kalkar.

Bonacure Şampuan Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bonacure Şampuan Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bonacure şampuan, farklı saç tiplerine özel pek çok zengin içeriğe sahiptir. Boyalı saçlar için geliştirilen Bonacure şampuan çeşitleri, saçın rengini daha uzun süre canlı tutup boyadan yıpranan saçları yeniden onarırken; kuru saçlara özgü çeşitler, saçın ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak saçları ipeksi bir dokuya ulaştırır. Beyaz ve gri tonlarındaki saçlar için üretilen Bonacure şampuan çeşitleri, saçın gümüş rengini korumasına yardımcı olur, saça gümüşi bir parlaklık katar ve saçın boyama işlemi sonrası uğrayabileceği hasarı minimuma indirir. Bu özelliklere bakıldığında Bonacure şampuan alırken ilk dikkat edilmesi gereken, saça ihtiyacı olan bakımı yapacak Bonacure şampuan çeşidini bulmaktır. Bonacure şampuan seçiminde etkili olan kriterlerden biri de şampuan içeriğinde bulunan kimyasallardır. Bonacure şampuanlar, gerek silikon içermeyen çeşitleri gerekse Cell Perfector teknolojisi ile saçları doğal yollardan onarır ve korur. Şampuanların pH derecesi saçın sağlığının korunmasında çok önemlidir. Her tür saç için gerekli pH derecesine uygun şampuan çeşidine sahip olan ürün saçı beslemeye de yardımcı olur.

Bonacure Şampuan Fiyatları

Bonacure Şampuan Fiyatları

Bonacure şampuan serisi, saç sağlığının korunması için tercih edilecek ilk markalar arasındadır. Bonacure şampuan kullananlar daha hızlı ve etkili sonuçlar alabilmek için Bonacure saç kremleri, Bonacure bakım kürleri ve Bonacure saç bakım maskelerini de beraberinde kullanabilirler. Bonacure şampuan fiyatları, şampuanın çeşidine, özelliklerine, bulunduğu seriye ve şampuan boyutuna göre değişiklik gösterir. Gelişmiş formüllere sahip her Bonacure şampuan çeşidi farklı bir üstün teknolojiyle üretilir. Bu sayede farklı saç tiplerine uygun, farklı çeşitlerde Bonacure şampuan modelleri elde edilir. Şampuanın üretiminde kullanılan teknoloji ve silikon içerip içermemesi Bonacure şampuan çeşitleri arasında fiyat farkını yaratan en önemli faktörlerdendir. Tüm Bonacure şampuan çeşitlerini buradan inceleyebilir, diğer kullanıcıların Bonacure şampuan yorum ve görüşlerinden de yardım alarak saç tipinize ve ihtiyacınıza en uygun Bonacure şampuanı seçebilirsiniz.