Filtreleri Temizle
Marka
Skagen

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Q&Q
Gc
AP
Add
Gp
Ita
Scr
GO
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Su Geçirmezlik

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Skagen Kadın Kol Saati

için 67 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Skagen Skw3126 Kadın Kol Saati

  3.641,76 TL SEPETTE 3.341,76 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Skagen Skw3127 Kadın Kol Saati

  30 günün en düşük fiyatı!
  3.398,98 TL SEPETTE 2.856,19 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Skagen Skw3124 Kadın Kol Saati

  30 günün en düşük fiyatı!
  3.398,98 TL SEPETTE 2.856,19 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Skagen Skw3038 Kadın Kol Saati

  30 günün en düşük fiyatı!
  2.708,05 TL SEPETTE 2.480,13 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Skagen SKW2720 Kadın Kol Saati

  30 günün en düşük fiyatı!
  8.240 TL SEPETTE 5.842 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Skagen SKW2470 Kadın Kol Saati

  30 günün en düşük fiyatı!
  11.400 TL SEPETTE 7.573 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Skagen SKW2713 Kadın Kol Saati

  30 günün en düşük fiyatı!
  9.450 TL SEPETTE 3.942 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Skagen SKW2759 Kadın Kol Saati

  30 günün en düşük fiyatı!
  6.840 TL SEPETTE 2.965 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Skagen SKW1100 Kadın Set Kol Saati ve Kolye

  30 günün en düşük fiyatı!
  7.970 TL SEPETTE 5.626 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Skagen SKW2751 Kadın Kol Saati

  30 günün en düşük fiyatı!
  8.330 TL SEPETTE 3.665 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Skagen SKW2673 Kadın Kol Saati

  30 günün en düşük fiyatı!
  8.720 TL SEPETTE 3.598 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Skagen SKW2830 Kadın Kol Saati

  30 günün en düşük fiyatı!
  5.760 TL SEPETTE 4.108 TL
  +

Skagen Kadın Kol Saati

Bir günde insanın ilgi odağı birçok noktaya ayrılmaktadır. Bu ilgi odaklarının merkezindeyse her zaman saatler vardır. İşe veya okula giriş saatini kontrol etmek, yemek saatini kontrol etmek, çıkış saatini kontrol etmek. Hatta eve daha erken gitmek istediğimizde dahi sürekli bir gözümüz saati kollamaktadır. İnsanın bu kadar bağlı olduğu bu eşyayı her zaman yanında bulundurması ona olan bağlılığını göstermektedir. Bu bağlılıktan yola çıkılarak üretilen kol saatleri hayatımızı birçok işi halletmesi sebebiyle çok kolaylaştırmıştır. Ancak başta kadınlar olmak üzere kadın kol saati kullanan herkesin her zaman bileklerde taşıdığı bu eşya kendilerini yansıtmasını istemektedir. En özgün ve orijinal ürünleri ile Skagen bayan kol saati modelleri sizleri bekliyor.

Skagen’de En Kaliteli Materyaller Sizi Bekliyor

Skagen’de En Kaliteli Materyaller Sizi Bekliyor

Üretilen Skagen kadın kol saatleri sadeliği ve zarafeti ile ön plana çıkmaktadır. Çünkü kullanacak kişilerden ilham alınarak tasarımı yapılan ürünler üretmektedirler. Ancak kendini sadece hoş ve zarif kelimeleriyle kısıtlamıyor. Tasarım harikası olan her saat aynı zamanda hem bir kalite merkezi hem de geniş seçenekli ürün katalog listesi. Çünkü Skagen bir saatin birçok bölümden oluştuğunu bilen ve her bölümde en kaliteli ve tarz materyalleri kullanan bir saat markasıdır. İlk olarak saatin kordon bölümü çok önemlidir. Çünkü kordonda kullanılan materyaller ve bu materyallerin saat kasası ve camı ile olan uyumu dikkat edilmesi gereken noktalardır. Skagen bayan saat kordonları listesini çelik, hasır, deri, plastik/silikon, metal ve seramik olarak birçok materyalden oluşturmaktadır. İlk materyal olan çelik kordonlar Skagen başta olmak üzere birçok markanın sıkça kullandığı bir malzemedir. Genellikle şıklığı ile öne çıkarken sertliği ve dayanıklılığı ile de bilinmektedir. Hor kullanmayı seven birçok insanın da ilk tercihleri arasındadır. Hasır ise modernliğin ve gençliğin sembolü haline gelmiş bir yapıya sahiptir. Metal veya çeliğe benzer olmasından kaynaklanan şık ve vazgeçilmez görüntüsü, hafif ve rahat kullanılabilme özelliği ile birleşmiş ve hasır kordonlu saatler ortaya çıkmıştır. Bu iki özellik için birçok iş kadını severek bu ürünleri kullanmaktadır. Deri, çok uzun yılardır kol saatlerinde kullanılan bir kordon materyalidir. Fazla renge sahip olması, hafif oluşu, bakımının ve değişiminin kolay yapılabilmesi nedeniyle çok tercih edilen ürünler arasındadır. Özellikle vintage görüntüye sahip oluşu da bu sebepleri başında gelmektedir. Bir başka kordon maddesi ise plastik/silikondur. Plastik/silikonlar genellikle kıyafetleri spor şık tarzında tercih edenlerin kullandığı bir üründür. Bileği tamamen sarması, yumuşak olması gibi özellikleri sayesinde sıkça kullanılır ve oldukça uzun ömürlü bir saat kordonu seçeneğidir. Metal ise şık ve asaleti temsil eden saat kordonlarından biridir. Ağır duruşu sebebi ile de en çok dikkat çeken ürünler arasındadır. Ek olarak çabuk kirlenmemesi, kirlense de kolay temizlenmesi, darbeleri karşı korunaklı oluşu da öne çıkan özellikleri arasındadır. Seramik ise diğer maddelere göre çok daha sağlam olmasının yanında hafif ve hipoalerjik bir üründür. Bu yüzden hassas ciltli kişilerin en sevdiği Skagen kadın kol saati seçeneğidir.

Sağlam Ekran Tipi ve Mekanizmaların Adresi Skagen

Sağlam Ekran Tipi ve Mekanizmaların Adresi Skagen

Bir saati en etkili şekilde gösteren yeri ekranı ve o ekranın altındaki mekanizmasıdır. Çünkü almamızı sağladıkları ekranlar ve kusursuz çalışma sağlayan mekanizmalar sayesinde en etkileyici saatlere sahip oluruz. İlk bakış herkes için önemlidir. Bu yüzden bir saat alışverişi yapacağı zaman ekranın bize hissettirdiği duygu çok önemlidir. Bu duyguları hissedeceğinizin garantisini veren Skagen bayan saat modelleri sizlere sunuluyor. Skagen ekran tipi konusunda sizlere iki seçenek sunuyor. Bu iki ekran tipi analog ve analog/dijital olarak ayrılmaktadır. Analog ekran tipindeki saatler klasik herkesin alışık olduğu bir görüntüye sahiptir. Yüzyıllardır kullanılan ve hala yaygın olarak kullanılmaya devam edilen bu ekran tipi sizi alışkanlıklarınızdan koparmayacak. Dijital saatler ise üzerinde akrep ve yelkovan olmadan sizlere sunulan saat gösterge biçimidir. Bu gösterge günümüzde gençler tarafından yaygın olarak kullanılmasının yanında modern bir ekran tipi olarak gösterilmektedir. Sıradanlığı sevmeyen ve yeniliklere açık olan kişiler bu çeşitteki saatleri inceleyebilirler. Skagen kadın kol saati yorum sayfasında da görebileceğiniz üzere dikkat edilen bir diğer nokta mekanizmadır. Skagen kol saati mekanizmalarında da sizlere iki seçenek sunarak en rahat kullanabileceğinizi seçmenizi istiyor. Bu seçenekler pili ve quartz olarak ikiye ayrılmaktadır. Pilli saatler herkesin klasik olarak alışık olduğu kullanımı ve değişimi kolay olan saat çeşididir. Quartz ise dayanıklılığının fazla olmasının yanında zamanı diğer mekanizmalara oranla çok daha doğru bir şekilde göstermesiyle öne çıkmaktadır. Bunun yanında bakımı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Bu mekanizmalar sayesinde kullanıcılara sunulan özellikler de bulunmaktadır. Bu özellikler kronometre, alarm ve takvimdir. Her saatte bulunmayarak size seçim hakkı sunan bu marka kronometre özelliği sayesinde sporcuların işini kolaylaştırırken, sabahlar uyanmakta zorlananların da ilk yardım arkadaşı olan kol saatindeki alarm da her zaman yanı başlarında. Son olarak takvim özelliği de yine çok uzun zamandır kol saatlerinde olmasının yanında iki seçenekle sunuluyor ve sevenlerine de sevmeyenlerine de en uygun ürünler sunulmuş oluyor. İlk görüşte kendini beğendiren kadın kol saatleri Skagen’de. Eğer siz de Skagen bayan saat fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Skagen Kadın Kol Saatleri ile Keyifli Bir Alışveriş

Skagen Kadın Kol Saatleri ile Keyifli Bir Alışveriş

Bir saatin oluştuğu bölümler ise kasa, kadran ve cam olarak devam etmektedir. Bir kasanın saat için önemi oldukça önemlidir. Çünkü saatin ana mekanizmasını koruyan ve görünüşünü etkileyen oldukça önemli bir parçadır. Bu yüzden saatlerinin kasasında en kaliteli ürünler olan çelik, altın, metal ve plastik/silikon kullanılmaktadır. Sertliği ve sağlamlığı ile bilinen bir ürün olan çelik mekanizmayı koruma açısından oldukça önemli bir maddedir ve Skagen kol saatlerinde bu yüzden yaygın olarak kullanılmaktadır. Altın ise kadınların vazgeçilmez bir takı ürünüdür. Kadınların bu konudaki hassasiyetini bilen Skagen, bu maddedeki şık görünümü ve asaleti kullanarak kadınlara yakışacak düzeyde saatler üretmeye çalışıyor ve bu çabasının da Skagen kadın kol saati kullananlar tarafından beğenildiğini görünce oldukça başarılı olduğu anlaşılıyor. Bir başka sertliği ile bilinen kasa materyali ise metaldir. Metal çizilme, kırılma ve aşınmalara karşı da dayanıklı olmasının yanında temizlik konusunda da asla sizi zorlamıyor. Son olarak plastik/silikon ise yumuşak bir malzeme olması sebebiyle bileği rahatsız etmemesine rağmen mekanizmayı yüksek seviyede korumaktadır. Bu özellikleri sebebiyle de en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bir başka bölüm olan kadran şekli de tasarım açısından önemli bir noktadır. Yapılan kıyafet seçimlerine göre seçilmesi gereken kadran şeklinde zarifliğe dayanan bir tasarım oluşumu bulunmaktadır. Bu yüzden ürünler oval ve yuvarlak olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu saatlerin hoş görüntüsü artırılması için de taş detayları eklenerek tasarımda çok daha şık görüntüler ortaya çıkartılmaktadır. Son olarak cam ise kol saati modellerinin son önemli olan noktasıdır. Mineral camlar yüksek dayanıklılığa sahip olmasıyla karşımıza çıkan cam çeşitlerinden biridir. Temizliği ve bakımı da oldukça kolaydır. Bu yüzden sıkça tercih edilmektedir. Sunulan bir başka cam seçeneği ise kristaldir. Kristal camların üretimi ve yapımı oldukça zordur. Ama bu zorlukla paralel olarak kolay işlenebilir ve ışığı doğru bir şekilde kullanabilmektedir. Bütün bu özelliklerine ek olarak berrak görünüşü de oldukça dikkat çekmektedir. Son cam çeşidi olan hardlex ise yaygın olarak dalgıçların kullandığı basınca dayanıklı cam çeşididir. Bu cam çeşidinin sahip olduğu dayanıklılık seviyeleri ise 3, 5,10 atm iken 11 mt ile 50 mt arasında da değişiklik göstermektedir. Daha fazla incelemek, Skagen kadın kol saati renkleri hakkında bilgi almak veya Skagen kadın kol saati fiyatları listesine ulaşmak isterseniz hemen sayfamıza göz atabilir ve sipariş verebilirsiniz.