KADIN KOL SAATİ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Casio Kadın Kol Saati

Casio markası, 1974 yılında sektöre Casio saat olarak giriş yapıyor ve Tokyo kentinde elektronik bir marka olarak doğuyor. O andan itibaren sürekli gelişen ve teknolojinin imkânlarından yararlanan marka, geniş kitleleri kendine çekmeyi başarıyor. Casio kadın kol saati modelleri günümüzde dünyanın her noktasında tercih edilen ve kullanılan aksesuarların başında geliyor. Saat modellerinin kendilerini sürekli yenilemesi ile birbirinden orijinal tasarımların ortaya çıkmasına ön ayak olan marka, saatlerinin tamamını tercih edilebilir ürünler listesine taşıyor. Casio marka kadın kol saati çeşitlerinin yer aldığı spor koleksiyonlarda pirinç, plastik, titanyum, alüminyum ve çelik gibi malzemeler kullanılıyor. Kordon kısımlarında rahatlığı ön planda tutan marka, yumuşak kumaşları ile plastik ve silikon gibi spor tarzda malzemeleri kullanarak üretim yapıyor. Kadınlar için üretilen özel saatler Baby-G adını alarak piyasada yerini alıyor. Casio bayan kol saatleri modelleri işlevsel olmaları ile modanın trendlerine uygun tasarımlara sahip oluyorlar. Klasik tarzda saat kullanmayı sevenler de bu ürünler arasında Casio G-Shock ve Casio Edifice serileri içerisinden kendilerine uygun modeli bulabiliyorlar. Koleksiyonlarda kullanılan çelik ve alüminyum malzemeler, ürünlere şık ve farklı bir hava kazandırıyor. Markanın tüm ürünlerinde kullandığı kristal, mineral ve safir cam gibi değerli taşlar, bu ürünlerin popülerliğini artırıyor. Öte yandan kullanıcıların memnuniyetini de sağlayan ürünler, bu değerli taşların dayanıklılığı ile darbelere karşı dirençli bir performans sergiliyorlar.

Hem Rahat Hem Şık Casio Kadın Kol Saati

Hem Rahat Hem Şık Casio Kadın Kol Saati

Klasik saat tutkunları için tasarlanan ve üretilen Edifice serisi; kare, yuvarlak ve dikdörtgen kadran gibi çok çeşitli bir şekilde skalada yerini alıyor. Bu modeller özel davetler ve şık akşam yemeklerinin yanı sıra iş toplantılarında da kullanılmak üzere tercih ediliyor. Casio bayan saat modellerinde kullanıcıların farklı tasarımların yanı sıra kendi zevklerine ve ihtiyaçlarına göre ve farklı renk seçenekleri ile bulunuyorlar. Tüm bunlara ek olarak saat modellerinin günlük giyime uygun olanları bilekleri ağrıtmamaları için hafif yapıda oluyorlar ve böylece kullanıcıların gün boyu kullanmalarına olanak tanıyorlar. Uygun aralıklarda fiyatlandırılan ve herkesin ulaşabileceği düzeyde yer alan saatler, her bütçeye uygunluk gösterebiliyor. Lüks saatlerin bulunduğu ürün yelpazesinde daha spesifik özellikler taşıyan ve farklı tarza sahip olan Casio retro kadın kol saati modelleri sıkça tercih edilen ürünlerde oluyor. Son dönemin modasına uyum sağlamaya özen gösteren kullanıcılar tarafından tercih edilen kol saati modelleri, markanın Sheen adlı seride şık ve gösterişli koleksiyonlar ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Saat kullanmayı seven kişilerin ‘’Çift Serisi’’ olarak nitelendirilen modelleri de hem kadın hem erkek kullanıcıların ortak alabileceği ve kullanabileceği ürünler olma özelliğini taşıyorlar. Serilerin hemen hepsi sadeliği temeline oturtması ile tek ve düz renklere sahip oluyorlar. Daha renkli seçeneklerden yana tercih yapmak isteyenler ise maviden pembeye, kırmızıdan turuncuya tüm alternatifleri değerlendirebiliyorlar. Özellikle sporcu kadınların tarafından tercih edilen saatlerden biri olan Casio bayan kol saati çeşitleri güneş enerjisi ile çalışma performansından dolayı ön plana çıkıyor. Bu özelliği ile seçilen saatler; dalış ve dağcılık gibi extreme spor dalı ile ilgilenen kişilerin öncelikli olarak tercih ettiği ürünler oluyorlar. 200 metreye kadar su geçirmez tasarımları sayesinde sporcular tarafından her zaman popülerliğini koruyan saatler, dalış ile ilgilenen kullanıcıların denizde veya havuzda bileklerinde konumlanabiliyor. Özellikle Pro Trek serisinde yer alan saatler, doğanın bir parçası olma hissini uyandırması ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Bazı modellerin akıllı telefonlar ile bağlantı kurma özelliği sayesinde konum ve saat doğru bir şekilde aktarılabiliyor.

Teknolojik Detaylara Sahip Casio Kadın Kol Saatleri

Teknolojik Detaylara Sahip Casio Kadın Kol Saatleri

Sektöre saat tasarımları ile adım atan ve zaman ilerledikçe tüketim talepleri ile doğru orantılı gelişim gösteren marka, kol saati alanında her geçen gün daha yenilikçi ürünler ortaya sunuyor. Her dönem öne çıkan tasarımlar ile beğeni toplayan modeller, dünyanın her noktasında kullanıcısını buluyor. Kaliteli olmalarının yanı sıra üretim aşamasın yeni nesil teknolojiden faydalanılması sayesinde, kullanıcıların ihtiyacı olan her şey karşılanıyor. Pratik kullanım desteği ile şık bir aksesuar olma özelliği de taşıyan bayan saat Casio etiketi ile piyasada yer alıyor. Her yaş grubuna hitap etmesi ile kitlesini geniş tutan modeller, dizaynlarında kaliteli materyaller kullanılarak üretiliyorlar. Günümüz modasına uyumlu olmaları ile sıklıkla tercih edilen ürünler, uzun süre deforme olmadan kullanabilmeleri ile kalitesini öne çıkarıyor. Böylece uzun ömürlü kullanımların önü açılıyor ve her bir ürün kullanıcılar tarafından tam not alıyor. Kullanıcı isteklerini karşılayacak verimliliğe sahip olan ve aynı zamanda kıyafetleri tamamlamaları açısından ideal bir aksesuar olan saatler, kendine has detayları ile farklı deneyimler yaşatıyor. Kadınlara uygun olacak tasarımlara sahip ürünler, farklı görünüş ve özellikleri ile ihtiyaca göre tercih ediliyorlar. Casio dijital saat bayan kullanıcıların son dönemde kullanmak üzere seçtiği modeller arasında yer alırken, analog olanlar da zamansız olma niteliğine sahip olmaları ile her dönem ön planda oluyor. Analog ve dijital modellerin kordon tipleri de birbirlerinden farklı oluyor. Gümüş, bronz ya da gold gibi farklı renk seçenekleriyle popüler olan ürünler, belirli aralıklar ile suya karşı dayanıklılık gösteriyor. Bazı modellerde ise kronometre, tarih veya alarm gibi ek özelliklere de yer açılıyor. Bu ürünler arasında seçim yapılırken kullanım amacı da göz önünde bulunduruluyor ve daha doğru seçim yapmak bu sayede gerçekleşiyor. Kişisel alımların yanı sıra sevilen yakın çevreye hediye olarak da alınabilen saatler, her yaş grubuna yönelik tasarlanıyor. Kasaları iyon malzeme ya da çelik malzeme gibi farklı materyallerden üretilen kadın kol saatleri, rahatlıkları ve kullanım ömürleri ile öncü olmalarını koruyorlar. Aynı zamanda camlarında kullanılan mineraller de darbelere karşı ekstra dayanıklı performans sergiliyorlar.

Her Ortama Uyum Sağlayan Casio Kadın Kol Saati Modelleri

Her Ortama Uyum Sağlayan Casio Kadın Kol Saati Modelleri

Birçok farklı modelin yer aldığı geniş ürün yelpazesi içerisinde kişisel zevklere ve ihtiyaca yönelik bir modeli bulmak son derece kolay oluyor. Teknolojik açıdan gelişmiş olan ve akıllı telefona bağlanan saatler, bu bağlantılar ile telefondaki pek çok özelliği saat üzerinden gerçekleştirme ve yönetebilme fırsatı yaratıyor. Ürün yelpazesi incelendiğinde çok sayıda model olması ile kişisel arayışlara uygun modeli bulmada zorluk yaşanmıyor. Markanın popüler ürünlerinin başında gelen G-Shock serisi, spor tarza hitap eden görünümleri yoğun bir ilgiye maruz kalıyor. Kordonlarının farklı renk seçenekleri bulunması ile alternatif oluşturan modeller, 200 metreye kadar su geçirmez özelliklerine de yer veriyorlar ve bu özellik ile su sporları yapan kişiler direkt bu ürünlere yöneliyorlar. Casio G Shock bayan kol saati, mineral cam tiplerine sahip olmalarına ek olarak hemen her modelinde takvim özelliğine yer açıyor. Aynı zamanda extreme ve outdoor sporlar esnasında da kullanılabilen ürünler, her alanda ve ortamda kullanılmak üzere ideallik gösteriyor. Zorlu hava koşullarında da konforlu ve sorunsuz bir kullanım sağlayan ürünler, sunduğu avantajlar ile dikkatleri üzerine çekiyorlar. Analog ve dijital olarak da iki ayrı seçeneği olan ürünler oval, yuvarlak ve sert geçişli kadran çeşitlerine sahip oluyorlar. Alarm özelliklerinin ilave edildiği modellerle de birçok anlamda kullanışlılık sunan saatler, ergonomik tasarımlarıyla bilekleri tamamen kavrıyorlar. Rahat hareket etme imkânı tanıyan kordon kısımları ayarlanabiliyor ve saatler bilek ölçüsüne uygun forma getirilebiliyor. Hafif tasarımlara sahip olmaları ile bilekte hiçbir şekilde ağırlık yapmayan ve yokmuş hissi yaratan ürünler bu sayede gün boyu uzun süre bilekte taşıyabilme fırsatı sağlıyorlar. Özellikle yoğun spor programı olanlar ve profesyonel düzeyde spor yapan kişilerin tercih ettiği Casio bayan kol saati sarı renkleriyle de ön planda oluyorlar. Kronometre özellikleri sayesinde her türlü faaliyet sayısal olarak takip edilebiliyor. G-Shock serisine özel dizayn edilen modeller, unisex olarak tasarlanan alternatifleri ile de kadınların ilgi odağı olmayı başarıyor. Her yaş grubuna hitap ederek kitlesini geniş tutan ürünler, farklı modelleri ve özellikleri ile her anlamda tatmin sağlıyorlar.

Casio Kadın Kol Saatleri ile Fark Yaratın

Casio Kadın Kol Saatleri ile Fark Yaratın

Yağmur yağdığı havalarda su sıçraması veya el yüz yıkanırken saatlere su gelmesi esnasında suya karşı dayanıklılık gösteriyorlar. Devreye giren bu özelliğiyle beraber organik cam tipine sahip Casio küçük kol saati modelleri, zarif ve ince bir tarza sahip olmak için ideal bir ürün oluyor. Dikkat çekici parçalar kullanmayı seven kişiler için de büyük kadranlı, taşlı veya farklı renk seçenekleri bulunan ürünlerde rakamlar standart veya Romen rakamlı olarak, farklı tiplerde kullanılmış olabiliyor. Aynı zamanda hemen her modele hareketlilik kazandırmak için kadran içlerine ekstra ve farklı ilaveler yapılabiliyor. Kronometre, takvim ve alarm detayı gibi eklemeler ile zenginleşen saatler hem görünüm hem de kullanım açısından dikkat çekici bir havaya sahip oluyorlar. Plastik, çelik ve silikon kordon tiplerinin dışında deri malzemeler ile dekore edilen kol saatleri de tasarımları ve üretildikleri materyaller ile dikkat çekiyorlar. Kıyafetleri aksesuar ile tamamlamayı isteyenler için de ideal olan saat modelleri, günlük hayatın her alanında ve iş hayatında rahatlıkla tercih edilebiliyor. Özel davet ve iş yemekleri gibi yerlere katılım sağlarken de kullanılan saatler, kişilerin tarzlarını ortaya çıkarabilmelerine katkı sağlıyorlar. Her sezon farklı teknik özelliklere, tasarımlara ve üretim materyallerine sahip olacak şekilde üretilen kol saatleri, Casio markası kapsamında şıklık yaratmak mümkün hale geliyor. Casio siyah bayan saat modelleri, üretim aşamasındaki başarı ve kalitenin yanı sıra teknolojik özellikler ile donanması ürünlerin tercih edilmelerini sağlıyor. Her yaşa hitap eden ve özel olarak tasarlanan saat modelleri, kullanıcılar tarafından kalitesiyle beğeniliyor. Ürünlerin gerek görünüm gerek renk çeşitliliği açısından kişilerin zevklerine ve tarzlarına hitap ettiği için sıklıkla tercih ediliyor. Saatlerin su geçirmeyen özellikleri uzun zaman boyunca kullanıcıların seçimleri arasında yer alıyorlar. Popülerliğini koruyan özellikleri ve dayanıklılıkları ile birçok detaya sahip olan ürünler, kullanıcılarına çeşitli avantajları ile birlikte geliyor. Kordonu, kadranı ve çalışma sistemleriyle de önemli roller kazanıyorlar. Casio kadın saat kullananlar tarafından yapılan yorum ve geri dönüşler de tüm bu özellikleri ile memnun edici bir etkide bulunuyor.

Sektöründe Öncü Olan Casio Kadın Kol Saatleri

Sektöründe Öncü Olan Casio Kadın Kol Saatleri

Tarzını ön planda tutan ve şıklıklarını çoğu zaman aksesuarlar ile tamamlayan kadınların ilk tercihlere arasında yer alan kol saatleri, birçok model ve seçenek ile sunuluyor. Stil sahibi olan kadınların zarifliğine vurguda bulunan ürünler, şık bir görünüm elde edebilmek açısında özel detaylar barındırıyor. Doğru modelde bir Casio beyaz bayan kol saati seçimi ile hem yeni bir tarz ve stil elde edilebiliyor hem de mevcut tarzlar ortaya koyulabiliyor. Böylelikle çeşitler arasında seçim yaparken, ürünün tasarım ve detay özelliklerine dikkat etmek gerekli ve yeterli oluyor. Markanın ürün portföyünde yer alan kol saati tasarımları her kesimden ve yaştan kadının isteklerine ve beklentilere doğrudan hitap ediyor. Stil sahibi ve modern görünümlü saatler, çağdaşlığı ve özgürlüğü temsil eden detayları ile de ön plana çıkmayı başarıyorlar. Oldukça dayanıklı, şık ve estetik olan saatler, farklı renk seçenekleriyle de her tarza kolay bir şekilde uyum sağlayabiliyorlar. Geniş bir ürün yelpazesinin olması sayesinde de cesur, fark yaratan, özgün, zarif ve rahat saatlere ulaşılabiliyor. Çok fazla çeşit olmasına rağmen herkesin kendine göre ürün bulabilme kolaylığı da mevcut oluyor. Marka, kurulduğu ve piyasaya adım attığı günden bugüne iddialı saat modelleri ile moda trendine yeni ve farklı bir bakış açısı getiriyor. Dayanıklılık, tarz ve kaliteden ödün vermeyen saatler, geniş ve farklı alternatifleri barındırıyor. Baby-G serisi ile sportif modellerin öne çıkmasının yanı sıra Pro Trek seri de kadınlara özel saatlere bünyesinde yer açıyor. Hem spor hem de şık kombinler için seçenekleri barındıran serilere, klasik duruşuyla ön plana çıkan Sheen serisi de ekleniyor. Casio retro bayan saat modelleri de tasarım açısında iddialı ürünlerden oluyorlar. 80’li yılları ve daha öncesini anımsatan ve o dönemlerden esinlenerek üretilen modeller, vintage tarzını yansıtmak isteyenler için ideal aksesuarlar oluyorlar. Geniş renk skalası ile de farklı tarzlara uyum sağlayan ürünler rose, altın ve gümüş renk kayışlarla bütün oluşturuyorlar. Markanın Edifice serisindeki saatler de dayanıklılıkları sayesinde extreme spor yapanların kullanımına uygunluk göstererek, kadın kullanıcılarını bir adım öne çıkıyor.

Casio Kadın Kol Saatlerinin Her Tarza Hitap Eden Tasarımları

Casio Kadın Kol Saatlerinin Her Tarza Hitap Eden Tasarımları

Farklı renk ve modelleri içerisinde bulunduran çeşitlilik ile herkese uygun seçenekler marka bünyesinde yer alıyor. Deri, çelik ve metal alaşımlı kordonlar, bezenmiş kadranlar ve silikon kayışlar ile tasarlanan ve bütün bir şekilde sunulan saatler, günün her anında ve her kombin ile kullanılabiliyor. Çelik ve paslanmayan yapıda olan kordonları ile ön plana çıkan ve trendler arasına giren ürünler, bronz, bakır, gümüş, altın ve platin gibi pek çok farklı seçenek ile sunuluyor. Casio bayan kol saati deri kordon tasarımlı olan modeliyle günün şık olunması gereken diliminde kullanılmak üzere son derece ideal oluyor. Akşam yemeklerinde, özel davetlerde veya iş görüşmelerinde kıyafetlerin tamamlayıcı ürünü olarak kullanılıyorlar ve böylece gözleri üzerine toplamayı başarıyorlar. Bunun yanı sıra spor yaşamı hayatının merkezine yerleştiren kullanıcılar için farklı renk ve silikon kayış ile tasarlanan modeller, sert ortam koşullarında da güvenli bir şekilde kullanma imkânı tanıyor. Darbelere, sıcaklıklara ve düşük basınca karşı dirençli bir yapıda olan saatler, üst düzey bu özellikleri ile alanında öncü olma fırsatı yakalıyor. Aynı zamanda uzun ömürlü olan bu modeller, çizilmez mineral camları, su geçirmeyen kadranları ve ısıya karşı dayanıklı gövdeleri ile tercih edilirliğini koruyorlar. Saat kullanmayı alışkanlık edinen kadınlar için tasarlanan modeller içerisinde yer alan takvim, kronometre, alarm, barometre, dünya saatleri ve Bluetooth gibi fonksiyonlar, teknolojinin getirisi oluyorlar. Yeni nesil teknolojinin zenginleştirdiği klasik ve dijital olan bu saatler, renk ve tarz olarak farklı görünümlere sahip oluyorlar ve farklı tarzdaki insanları bir araya getiriyorlar. Casio bayan kol saati titanyum materyalinden elde edilen dayanıklı saatleri de kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte kıyafetlere özel bir dokunuşta bulunuyorlar. Günün her anına, her trende ve kullanım alanına uygun olan çeşitler, renk ve model olarak seçeneklerini geniş tuttuğu gibi Casio bayan kol saati fiyatları da farklılık gösteriyor. Her anlamda alternatifi bol olan saatler, bütçe ve tarz olarak herkese uygunluk gösteren bir seçenek bulunduruyorlar.